О признании утратившим силу решение Кызылординского городского маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога" от 8 июня 2018 года № 163-26/10
Решение Кызылординского городского маслихата от 25 июля 2022 года № 167-23/10. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 июля 2022 года № 28875
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кызлординского городского маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога" от 8 июня 2018 года № 163-26/10 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6343).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Кызылординского городского маслихата И. Кутухуджаев

Қызылорда қалалық мәслихатының 2018 жылғы 8 маусымдағы № 163-26/10 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімінің күшін жою туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2022 жылғы 25 шілдедегі № 167-23/10 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 25 шілдеде № 28875 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда қалалық мәслихатының "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" 2018 жылғы 8 маусымдағы № 163-26/10 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6343 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қалалық мәслихатының хатшысы И. Кутухуджаев