О внесении изменения в решение акима Аральского района от 24 октября 2018 года № 28-ш "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Аральского района Кызылординской области от 29 декабря 2022 года № 1-ш. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2022 года № 31450
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Аральского района от 24 октября 2018 года № 28-ш "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6480) следующие изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Аральского района С. Сермагамбетов
"Согласовано"
Аральская районная территориальная
избирательная комиссия
Приложение к решению
акимата Аральского района
от 29 декабря 2022 года № 1-ш
Приложение к решению
акима Аральского района
от 24 октября 2018 № 28-ш
Избирательные участки по Аральскому району
Избирательный участок № 1
Центр: Сельский округ Каракум, село Абай, улица Абай № 350 "А", коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 59" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области.
Граница: села Абай, Кокаша.
Избирательный участок № 2
Центр: Сельский округ Каракум, село Еримбетжага, улица Еримбетжага № 61, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 18" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области.
Граница: село Еримбетжага.
Избирательный участок № 3
Центр: Сельский округ Атанши, село Жинишкекум, улица Жинишкекум № 97, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 230" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области.
Граница: села Жинишкекум, Атанши.
Избирательный участок № 4
Центр:Сельский округ Камыстыбас, село Камыстыбас, улица Камыстыбас № 74, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 21" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области.
Граница: село Камыстыбас, железнодорожные посты № 91, 92.
Избирательный участок № 5
Центр: Сельский округ Сапак, село Сапак, улица Сапак № 87, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 69" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области.
Граница: село Сапак, железнодорожные посты № 87, 88.
Избирательный участок № 6
Центр: Сельский округ Сапак, село Коктем, улица Коктем № 44, коммунальное государственное учреждение "Основная школа № 227 имени А. Мустафаева" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области. Граница: село Коктем.
Избирательный участок № 7

"Сайлау учаскелерiн құру туралы" Арал ауданы әкімінің 2018 жылғы 24 қазандағы № 28-ш шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы әкімінің 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 1-ш шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 желтоқсанда № 31450 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. "Сайлау учаскелерiн құру туралы" Арал ауданы әкімінің 2018 жылғы 24 қазандағы № 28-ш шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6480 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Арал ауданының әкімі С. Сермагамбетов
"Келісілді"
Арал аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Арал ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 1-ш шешіміне қосымша
Арал ауданы әкімінің
2018 жылғы 24 қазандағы
№ 28-ш шешіміне қосымша
Арал ауданы бойынша сайлау учаскелері
№ 1 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарақұм ауылдық округі, Абай ауылы, Абай көшесі № 350 "А", "Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 59 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Абай, Көкаша ауылдары.
№ 2 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарақұм ауылдық округі, Ерімбетжаға ауылы, Ерімбетжаға көшесі № 61, "Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 18 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ерімбетжаға ауылы.
№ 3 сайлау учаскесі
Орталығы: Атанши ауылдық округі, Жіңішкеқұм ауылы, Жіңішкеқұм көшесі № 97, "Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 230 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Жіңішкеқұм, Атанши ауылдары.
№ 4 сайлау учаскесі
Орталығы: Қамыстыбас ауылдық округі, Қамыстыбас ауылы, Қамыстыбас көшесі № 74, "Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 21 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қамыстыбас ауылы, № 91, 92 теміржол бекеттері.
№ 5 сайлау учаскесі
Орталығы: Сапақ ауылдық округі, Сапақ ауылы, Сапақ көшесі № 87, "Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 69 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Сапақ ауылы, № 87, 88 теміржол бекеттері.
№ 6 сайлау учаскесі
Орталығы: Сапақ ауылдық округі, Көктем ауылы, Көктем көшесі № 44, "Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "Аманқос Мұстафаев атындағы № 227 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Көктем ауылы.
№ 7 сайлау учаскесі

Центр: Сельский округ Аралкум, село Чумыш, улица Чумыш № 1, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 263" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области.
Граница: село Чумыш.
Избирательный участок № 8
Центр: Сельский округ Аралкум, село Аралкум, улица Аралкум № 228, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 61" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области.
Граница: село Аралкум.
Избирательный участок № 9
Центр: Сельский округ Аралкум, село Мойнак, улица Мойнак № 1, коммунальное государственное учреждение "Начальная школа Мойнак" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области.
Граница: село Мойнак.
Избирательный участок № 10
Центр: Сельский округ Бекбауыл, село Бекбауыл, улица Бекбауыл № 175, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 65" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области.
Граница: село Бекбауыл, железнодорожный пост № 93.
Избирательный участок № 11:
Центр: Сельский округ Бекбауыл, село Укилисай, улица Укилисай № 44, коммунальное государственное учреждение "Основная школа № 265" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области.
Граница: село Укилисай.
Избирательный участок № 12
Центр: Сельский округ Бекбауыл,село Кумбазар, улица Кумбазар № 81, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 200" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области.
Граница: село Кумбазар.
Избирательный участок № 13
Центр: Сельский округ Райым, село Кызылжар, улица Кызылжар № 12, коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры села Кызылжар" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Райым".
Граница: улица Б. Омарова дома с 1 по 68, улица Т. Ергалиева дома с 1 по 63, улица Т. Нуралиева дома с 1 по 33, улица Кызылжар дома с 1 по 38.
Избирательный участок № 14
Центр: Сельский округ Райым, село Шомишколь, улица Шомишколь № 104, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 66" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области.
Граница: село Шомишколь.
Избирательный участок № 15
Центр: Сельский округ Косжар, село Косжар, улица Косжар № 46, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 67" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области.
Граница: село Косжар.
Избирательный участок № 16
Центр: Сельский округ Жетесби, село Райым, улица Райым № 30, коммунальное государственное казенное предприятие "Клуб села Райым" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Жетесби".
Граница: села Райым, Ескиура.
Избирательный участок № 17

Орталығы: Аралқұм ауылдық округі, Шөміш ауылы, Шөміш көшесі № 1, "Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 263 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Шөміш ауылы.
№ 8 сайлау учаскесі
Орталығы: Аралқұм ауылдық округі, Аралқұм ауылы, Аралқұм көшесі № 228, "Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 61 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Аралқұм ауылы.
№ 9 сайлау учаскесі
Орталығы: Аралқұм ауылдық округі, Мойнақ ауылы, Мойнақ көшесі № 1, "Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "Мойнақ бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Мойнақ ауылы.
№ 10 сайлау учаскесі
Орталығы: Бекбауыл ауылдық округі, Бекбауыл ауылы, Бекбауыл көшесі № 175, "Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 65 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Бекбауыл ауылы, № 93 теміржол бекеті.
№ 11 сайлау учаскесі:
Орталығы: Бекбауыл ауылдық округі, Үкілісай ауылы, Үкілісай көшесі № 44, "Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 265 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Үкілісай ауылы.
№ 12 сайлау учаскесі
Орталығы: Бекбауыл ауылдық округі, Құмбазар ауылы, Құмбазар көшесі № 81, "Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 200 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Құмбазар ауылы.
№ 13 сайлау учаскесі
Орталығы: Райым ауылдық округі, Қызылжар ауылы, Қызылжар көшесі № 12, "Райым ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар ауылдық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Б. Омаров көшесі 1-68 үйлер аралығы, Т. Ерғалиев көшесі 1-63 үйлер аралығы, Т. Нұралиев көшесі 1-33 үйлер аралығы, Қызылжар көшесі 1-38 үйлер аралығы.
№ 14 сайлау учаскесі
Орталығы: Райым ауылдық округі, Шөмішкөл ауылы, Шөмішкөл көшесі № 104, "Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 66 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Шөмішкөл ауылы.
№ 15 сайлау учаскесі
Орталығы: Қосжар ауылдық округі, Қосжар ауылы, Қосжар көшесі № 46, "Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 67 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қосжар ауылы.
№ 16 сайлау учаскесі
Орталығы: Жетес би ауылдық округі, Райым ауылы, Райым көшесі № 30, "Жетес би ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Райым ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Райым, Ескіұра ауылдары.
№ 17 сайлау учаскесі

Центр: Сельский округ Боген, село Боген, улица Боген № 195, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 20 имени З. Шукурова" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области.
Граница: села Боген, Конебоген.
Избирательный участок № 18
Центр: Сельский округ Боген, село Карашалан, улица Карашалан № 107, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 75" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области.
Граница: село Карашалан.
Избирательный участок № 19
Центр: Сельский округ Аманоткель, село Акшатау, улица Акшатау № 4, коммунальное государственное учреждение "Начальная школа Акшатау" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области.
Граница: село Акшатау.
Избирательный участок № 20
Центр: Сельский округ Аманоткель, село Аманоткель, улица Аманоткель № 134, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 73" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области.
Граница: села Аманоткель, Хан.
Избирательный участок № 21
Центр: Сельский округ Аманоткель, село Аккулак, улица Аккулак № 50, коммунальное государственное учреждение "Основная школа № 76" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области.
Граница: село Аккулак.
Избирательный участок № 22:
Центр: Сельский округ Жанакурылыс, село Жанакурылыс, улица Жанакурылыс № 159, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 74" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области.
Граница: село Жанакурылыс.
Избирательный участок № 23
Центр: Сельский округ Мергенсай, село Жаланаш, улица Жаланаш № 119, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 58" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области.
Граница: села Жаланаш, Тастубек.
Избирательный участок № 24
Центр: Сельский округ Каратерен, село Жанаконыс, улица Жанаконыс № 136, коммунальное государственное казенное предприятие "Клуб села Каратерен" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Каратерен".
Граница: села Жанаконыс, Колжага, Конекаратерен.
Избирательный участок № 25
Центр: Сельский округ Каратерен, село Тастак, улица Тастак № 36, Республиканское государственное казенное предприятие "Камышлыбашский рыбопитомник" комитета лесного хозяйства и животного мира министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
Граница: село Тастак.
Избирательный участок № 26

Орталығы: Бөген ауылдық округі, Бөген ауылы, Бөген көшесі № 195, "Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 20 З. Шүкіров атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Бөген, Көнебөген ауылдары.
№ 18 сайлау учаскесі
Орталығы: Бөген ауылдық округі, Қарашалаң ауылы, Қарашалаң көшесі № 107, "Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 75 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қарашалаң ауылы.
№ 19 сайлау учаскесі:
Орталығы: Аманөткел ауылдық округі, Ақшатау ауылы, Ақшатау көшесі № 4, "Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "Ақшатау бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ақшатау ауылы.
№ 20 сайлау учаскесі
Орталығы: Аманөткел ауылдық округі, Аманөткел ауылы, Аманөткел көшесі № 134, "Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 73 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Аманөткел, Хан ауылдары.
№ 21 сайлау учаскесі
Орталығы: Аманөткел ауылдық округі, Аққұлақ ауылы, Аққұлақ көшесі № 50, "Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 76 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Аққұлақ ауылы.
№ 22 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңақұрылыс ауылдық округі, Жаңақұрылыс ауылы, Жаңақұрылыс көшесі № 159, "Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 74 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Жаңақұрылыс ауылы.
№ 23 сайлау учаскесі
Орталығы: Мергенсай ауылдық округі, Жалаңаш ауылы, Жалаңаш көшесі № 119, "Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 58 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Жалаңаш, Тастүбек ауылдары.
№ 24 сайлау учаскесі
Орталығы: Қаратерең ауылдық округі, Жаңақоныс ауылы, Жаңақоныс көшесі № 136, "Қаратерең ауылдық округі әкімнің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қаратерең ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Жаңақоныс, Көлжаға, Көнеқаратерең ауылдары.
№ 25 сайлау учаскесі
Орталығы: Қаратерең ауылдық округі, Тастақ ауылы, Тастақ көшесі № 36, Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Қамыстыбас балық питомнигі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Тастақ ауылы.
№ 26 сайлау учаскесі

Центр: Сельский округ Аккум, село Шижага, улица Шижага № 381, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 57 имени Е. Кошербаева" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области.
Граница: села Шижага, Куршек.
Избирательный участок № 27
Центр: Сельский округ Сазды, село Сазды, улица Сазды № 80, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 60 имени Ж. Туменбаева" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области.
Границы: село Сазды.
Избирательный участок № 28
Центр: Сельский округ Жинишкекум, село Токабай, улица К. Бердимагамбетова № 133, коммунальное государственное казенное предприятие "Клуб села Токабай" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Жинишкекум".
Граница: село Токабай.
Избирательный участок № 29
Центр: Сельский округ Куланды, село Акбасты, улица Акбасты № 87, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 22" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области.
Граница: село Акбасты.
Избирательный участок № 30
Центр: Сельский округ Беларан, село Куланды, улица Куланды № 70, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 77" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области.
Граница: село Куланды.
Избирательный участок № 31
Центр: Сельский округ Акирек, село Акбай, улица Акбай № 147, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 63" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области.
Граница: село Акбай.
Избирательный участок № 32
Центр: Сельский округ Косаман, село Косаман, улица Косаман № 84, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 68" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области.
Граница: села Косаман, Бердиколь.
Избирательный участок № 33
Центр: Сельский округ Косаман, село Акеспе, улица Акеспе № 54, коммунальное государственное учреждение "Основная школа № 237" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области.
Граница: села Акеспе, Косбелги.
Избирательный участок № 34
Центр: Поселок Жаксыкылыш, улица Д. Менделеева № 1 "В", клуб акционерного общества "Аралтуз".
Граница: улица А. Кунанбаева дома с 1 по 66, улица А. Медетбаева дома с 1 по 19, улица Д. Менделеева дома с 1 по 17, улица Ю. Гагарина дома с 1 по 12, улица А. Ахметова дома с 1 по 54, улица М. Маметовой дома с 1 по 17, улица А. Сарымсакова дома с 1 по 99, улица А. Темирбаева дома с 1 по 44, переулок Жаксыкылыш дома с 1 по 38, улица Жаксыкылыш дома с 1 по 74, улица Т. Аубакирова дома с 1 по 18, улица А. Жангелдина дома с 1 по 24, улица Ы. Алтынсарина дома с 1 по 93, улица А. Молдагуловой дома с 1 по 18, улица Ж. Тлеубергенулы дома с 1 по 13.
Избирательный участок № 35

Орталығы: Аққұм ауылдық округі, Шижаға ауылы, Шижаға көшесі № 381, "Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 57 Е. Көшербаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Шижаға, Күршек ауылдары.
№ 27 сайлау учаскесі
Орталығы: Сазды ауылдық округі, Сазды ауылы, Сазды көшесі № 80, "Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 60 Ж. Түменбаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Сазды ауылы.
№ 28 сайлауучаскесі
Орталығы: Жіңішкеқұм ауылдық округі, Тоқабай ауылы, Қ. Бердімағамбетов № 133, "Жіңішкеқұм ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Тоқабай ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Тоқабай ауылы.
№ 29 сайлау учаскесі
Орталығы: Құланды ауылдық округі, Ақбасты ауылы, Ақбасты көшесі № 87, "Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 22 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ақбасты ауылы.
№ 30 сайлау учаскесі
Орталығы: Беларан ауылдық округі,Құланды ауылы, Құланды көшесі № 70, "Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 77 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Құланды ауылы.
№ 31 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақирек ауылдық округі, Ақбай ауылы, Ақбай көшесі № 147, "Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 63 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ақбай ауылы.
№ 32 сайлау учаскесі
Орталығы: Қосаман ауылдық округі, Қосаман ауылы, Қосаман көшесі № 84, "Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 68 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қосаман, Бердікөл ауылдары.
№ 33 сайлау учаскесі
Орталығы: Қосаман ауылдық округі, Ақеспе ауылы, Ақеспе көшесі № 54, "Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 237 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ақеспе, Қосбелгі ауылдары.
№ 34 сайлау учаскесі
Орталығы: Жақсықылыш кенті, Д. Менделеев көшесі № 1 "В", "Аралтұз" акционерлік қоғамының клубы.
Шекарасы: А. Құнанбаев көшесі 1-66 үйлер аралығы, Ә. Медетбаев көшесі 1-19 үйлер аралығы, Д. Менделеев көшесі 1-17 үйлер аралығы, Ю. Гагарин көшесі 1-12 үйлер аралығы, А. Ахметов көшесі 1-54 үйлер аралығы, М. Маметова көшесі 1-17 үйлер аралығы, Ә. Сарымсақов көшесі 1-99 үйлер аралығы, Ә. Темірбаев көшесі 1-44 үйлер аралығы, Жақсықылыш тұйық көшесі 1-38 үйлер аралығы, Жақсықылыш көшесі 1-74 үйлер аралығы, Т. Әубәкіров көшесі 1-18 үйлер аралығы, Ә. Жангелдин көшесі 1-24 үйлер аралығы, Ы. Алтынсарин көшесі 1-93 үйлер аралығы, Ә. Молдағұлова көшесі 1-18 үйлер аралығы, Ж. Тлеубергенұлы көшесі 1-13 үйлер аралығы.
№ 35 сайлау учаскесі

Центр: Поселок Жаксыкылыш, улица Жаксыкылыш № 76, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 19" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области.
Граница: улица Н. Кенжегулулы дома с 1 по 25, улица Жанкожа батыра дома с 1 по 25, улица Жастар дома с 1 по 44, улица Айтекеби дома с 1 по 49, улица Г. Муратбаева дома с 1 по 17, улица Турсынбике дома с 1 по 28, улица Сартай батыра дома с 1 по 63, улица К. Байсейтовой дома с 1 по 37, улица Т. Бигельдинова дома с 1 по 20, улица Т. Рыскулова дома с 1 по 38, улица Е. Ауельбекова дома с 1 по 33, улица Б. Момышулы дома с 1 по 8, улица З. Шукурова дома с 1 по 46, переулок С. Дарикулова дома с 1 по 41, переулок К. Байсейтовой дома с 1 по 5, улица Ауыл жылы дома с 1 по 13, переулок Т. Рыскулова дома с 1 по 38.
Избирательный участок № 36
Центр: Поселок Саксаульск, улица Привокзальная № 7, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 87" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области.
Граница: улица Актан батыра дома с 1 по 49, улица Е. Конысбаева дома с 1 по 50, улица Ж. Жабаева дома с 1 по 25 нечетные, с 2 по 42 четные, улица Г. Муратбаева дома с 21 по 53 нечетные, с 28 по 66 четные, улица Д. Утегенулы дома с 25 по 69 нечетные, с 26 по 62 четные, улица Толыбай батыра дома с 13 по 37 нечетные, с 22 по 46 четные, улица 50 лет Казахстана с 13 по 33 нечетные, с 10 по 40 четные, улица Б. Айхынова дома с 1 по 25 нечетные, с 2 по 26 четные, улица И. Жансугурова дома с 1 по 25 нечетные, с 2 по 26 четные, улица К. Байсейтовой дома с 1 по 25 нечетные, с 2 по 26 четные, переулок К. Байсейтовой дома с 1 по 25 четные, улица Сартай би дома с 17 по 43 нечетные, с 14 по 34 четные, улица О. Жанадилова дома с 1 по 18, улица Привокзальная дома с 1 по 23, улица 8 марта дома с 1 по 16, улица Труда дома с 1 по 4, улица Комсомольская дома с 1 по 24, улица К. Есеева дома с 1 по 11 "А", улица Ж. Жетесова дома с 1 по 39 нечетные, с 2 по 40 четные, улица А. Пушкина дома с 1 по 4, улица Коркыт ата дома с 1 по 39, переулок Сартай би дома с 1 по 37, улица Т. Аубакирова дома с 1 по 34, улица Букирек батыра дома с 1 по 37, улица Советская дома с 1 по 17, улица Ю. Гагарина дома с 1 по 25, улица С. Айменова дома с 23 по 47 нечетные, с 30 по 58 четные, улица А. Жумагулова с 1 по 21 нечетные, с 2 по 12 четные, улица Абая дома с 1 по 5 нечетные, с 2 по 4 четные, улица М. Калинина дома с 1 по 10.
Избирательный участок № 37
Центр: Поселок Саксаульск, улица А. Байтурсынова № 1 "А", коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 177" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области.

Орталығы: Жақсықылыш кенті, Жақсықылыш көшесі № 76 "Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 19 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Н. Кенжеғұлұлы көшесі 1-25 үйлер аралығы, Жанқожа батыр көшесі 1-25 үйлер аралығы, Жастар көшесі 1-44 үйлер аралығы, Әйтеке би көшесі 1-49 үйлер аралығы, Ғ. Мұратбаев көшесі 1-17 үйлер аралығы, Тұрсынбике көшесі 1-28 үйлер аралығы, Сартай батыр көшесі 1-63 үйлер аралығы, К. Байсейтова көшесі 1-37 үйлер аралығы, Т. Бигелдинов көшесі 1-20 үйлер аралығы, Т. Рысқұлов көшесі 1-38 үйлер аралығы, Е. Әуелбеков көшесі 1-33 үйлер аралығы, Б. Момышұлы көшесі 1-8 үйлер аралығы, З. Шүкіров көшесі 1-46 үйлер аралығы, С. Дәріқұлов тұйық көшесі 1-41 үйлер аралығы, К. Байсейтова тұйық көшесі 1-5 үйлер аралығы, Ауыл жылы көшесі 1-13 үйлер аралығы, Т. Рысқұлов тұйық көшесі 1-38 үйлер аралығы.
№ 36 сайлау учаскесі
Орталығы: Сексеуіл кенті, Привокзальная көшесі № 7, "Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 87 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ақтан батыр көшесі 1-49 үйлер аралығы, Е. Қонысбаев көшесі 1-50 үйлер аралығы, Ж. Жабаев көшесі 1-25 тақ, 2-42 жұп үйлер аралығы, Ғ. Мұратбаев көшесі 21-53 тақ, 28-66 жұп үйлер аралығы, Д. Өтегенұлы көшесі 25-69 тақ, 26-62 жұп үйлер аралығы, Толыбай батыр көшесі 13-37 тақ, 22-46 жұп үйлер аралығы, 50 жылдық Қазақстан көшесі 13-33 тақ, 10-40 жұп үйлер аралығы, Б. Айхынов көшесі 1-25 тақ, 2-26 жұп үйлер аралығы, І. Жансүгіров көшесі 1-25 тақ, 2-26 жұп үйлер аралығы, К. Байсейтова көшесі 1-25 тақ, 2-26 жұп үйлер аралығы, К. Байсейтова тұйық көшесі 1-25 үйлер аралығы, Сартай би көшесі 17-43 тақ, 14-34 жұп үйлер аралығы, О. Жәнәділов көшесі 1-18 үйлер аралығы, Привокзальная көшесі 1-23 үйлер аралығы, 8 март көшесі 1-16 үйлер аралығы, Труд көшесі 1-4 үйлер аралығы, Комсомол көшесі 1-24 үйлер аралығы, Қ.Есеев көшесі 1-11 "А" үйлер аралығы, Ж. Жетесов көшесі 1-39 тақ, 2-40 жұп үйлер аралығы, А. Пушкин көшесі 1-4 үйлер аралығы, Қорқыт ата 1-39 үйлер аралығы, Сартай би тұйық көшесі 1-37 үйлер аралығы. Т. Әубәкіров көшесі 1-34 үйлер аралығы, Бүкірек батыр көшесі 1-37 үйлер аралығы, Советская көшесі 1-17 үйлер аралығы, Ю. Гагарин көшесі 1-25 үйлер аралығы, С. Айменов көшесі 23-47 тақ, 30-58 жұп үйлер аралығы, А. Жұмағұлов көшесі 1-21 тақ, 2-12 жұп үйлер аралығы, Абай көшесі 1-5 тақ, 2-4 жұп үйлер аралығы, М. Калинин көшесі 1-10 үйлер аралығы.
№ 37 сайлау учаскесі
Орталығы: Сексеуіл кенті, А. Байтұрсынов көшесі № 1 "А", "Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 177 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Граница: улица Д. Утегенулы дома с 1 по 23 нечетные, с 24 по 42 четные, улица Толыбай батыра дома с 1 по 11 нечетные, с 2 по 20 четные, улица 50 лет Казахстана дома с 1 по 11 нечетные, с 2 по 8 четные, улица С. Айменова дома с 1 по 21 нечетные, с 2 по 28 четные, улица А. Жумагулова дома с 14 по 40, улица Л. Толстого дома с 1 по 30, улица Т. Рахатова дома с 1 по 12, переулок Г. Муратбаева дома с 1 по 19 нечетные, с 2 по 26 четные, улица А. Байтурсынова дома с 2 по 8, улица М. Маметова дома с 1 по 19 нечетные, с 2 по 18 четные, улица Л. Асанова дома с 1 по 9, улица Д. Жубанышева дома с 1 по 26, улица Н. Кенжегулулы дома с 1 по 7, улица Арал дома с 1 по 18, улица Коркыт Ата дома с 1 по 37, улица А. Маханова дома с 1 по 50, улица С. Сейфуллина дома с 1 по 44, улица К. Каракулова дома с 1 по 44, улица Б. Кошалаева дома с 1 по 17, улица К. Сатпаева дома с 1 по 29, улица Ы. Алтынсарина дома с 1 по 20, улица М. Ауэзова дома с 1 по 30, улица Б. Майлина дома с 1 по 34 "А", улица А. Досмырзаева дома с 1 по 54, улица Т. Бигельдинова дома с 1 по 33, улица Т. Токтарова дома с 1 по 42, улица Жалантос Бахадура дома с 1 по 38, улица Ж. Байбазаров дома с 1 по 30, улица А. Жумагулова дома с 23 по 41 нечетные, с 16 по 40 четные, улица Абая дома с 7 по 27 нечетные, с 6 по 28 четные, улица Сартай би дома с 45 по 73 нечетные, с 36 по 56 четные, улица К. Сарсенбаева дома с 1 по 8.
Избирательный участок № 38
Центр: Поселок Саксаульск, село Конту, улица Конту без номера, коммунальное государственное учреждение "Начальная школа Конту" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области.
Граница: село Конту, железнодорожные посты № 83, № 84, № 85, № 86.
Избирательный участок № 39
Центр: поселок Саксаульск, улица Северо-Восточная №1, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 283" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области.
Граница: улица К. Баймбета дома с 1 по 20, улица А.Жангельдина дома с 1 по 31, улица Ж. Аймауытова дома с 1 по 35, переулок Ж. Аймауытова дома с 1 по 25, улица Кумсай дома с 1 по 34, переулок Кумсай с 1 по 23, улица Кызылорда дома с 1 по 14, улица Казахстан дома с 1 по 109, улица Алматы дома с 1 по 40, улица А. Иманова дома с 1 по 39, улица Ж. Жетесова дома с 1 по 30, улица Восточная дома с 1 по 33, улица А. Бижанова дома с 1 по 45, переулок Степная с 1 по 30, железнодорожная станция Курлык № 82.
Избирательный участок № 40
Центр: поселок Саксаульск, улица Толыбай батыра № 88, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 231" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области.

Шекарасы: Д. Өтегенұлы көшесі 1-23 тақ, 24-42 жұп үйлер аралығы, Толыбай батыр көшесі 1-11 тақ, 2-20 жұп үйлер аралығы, 50 жылдық Қазақстан көшесі 1-11 тақ, 2-8 жұп үйлер аралығы, С. Айменов көшесі 1-21 тақ, 2-28 жұп үйлер аралығы, А. Жұмағұлов көшесі 14-40 үйлер аралығы, Л. Толстой көшесі 1-30 үйлер аралығы, Т. Рахатов көшесі 1-12 үйлер аралығы, Ғ. Мұратбаев көшесі 1-19 тақ, 2-26 жұп үйлер аралығы, А. Байтұрсынов көшесі 2-8 үйлер аралығы, М. Маметова көшесі 1-19 тақ, 2-18 жұп үйлер аралығы, Л. Асанова көшесі 1-9 үйлер аралығы, Д. Жұбанышев көшесі 1-26 үйлер аралығы, Н. Кенжеғұлұлы көшесі 1-7 үйлер аралығы, Арал көшесі 1-18 үйлер аралығы, Қорқыт Ата көшесі 1-37 үйлер аралығы, А. Маханов көшесі 1-50 үйлер аралығы, С. Сейфуллин көшесі 1-44 үйлер аралығы, Қ.Қарақұлов көшесі 1-44 үйлер аралығы, Б.Қошалаев көшесі 1-17 үйлер аралығы, Қ. Сәтпаев көшесі 1-29 үйлер аралығы, Ы. Алтынсарин көшесі 1-20 үйлер аралығы, М.Әуезов көшесі 1-30 үйлер аралығы, Б. Майлин көшесі 1-34 "А"үйлер аралығы, Ә. Досмырзаев көшесі 1-54 үйлер аралығы, Т. Бигелдинов көшесі 1-33 үйлер аралығы, Т. Тоқтаров көшесі 1-42 үйлер аралығы, Жалаңтөс Бахадүр көшесі 1-38 үйлер аралығы, Ж. Байбазаров көшесі 1-30 үйлер аралығы. А. Жұмағұлов көшесі 23-41 тақ, 16-40 жұп үйлер аралығы, Абай көшесі 7-27 тақ, 6-28 жұп үйлер аралығы, Сартай би көшесі 45-73 тақ, 36-56 жұп үйлер аралығы, Қ. Сәрсенбаев көшесі 1-8 үйлер аралығы.
№ 38 сайлау учаскесі
Орталығы: Сексеуіл кенті, Конту ауылы, Конту көшесі нөмірсіз, "Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "Конту бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Конту ауылы, № 83, № 84, № 85, № 86 теміржол бекеттері.
№ 39 сайлау учаскесі
Орталығы: Сексеуіл кенті, Северо-Восточная көшесі № 1, Қызылорда облысы білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 283 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қ. Баймбет көшесі 1-20 үйлер аралығы, Ә. Жангелдин көшесі 1-31 үйлер аралығы, Ж. Аймауытов көшесі 1-35 үйлер аралығы, Ж. Аймауытов тұйығы 1-25 үйлер аралығы, Құмсай көшесі 1-34 үйлер аралығы, Құмсай тұйық көшесі 1-23 үйлер аралығы, Қызылорда көшесі 1-14 үйлер аралығы, Қазақстан көшесі 1-109 үйлер аралығы, Алматы көшесі 1-40 үйлер аралығы, А. Иманов көшесі 1-39 үйлер аралығы, Ж. Жетесов көшесі 1-30 үйлер аралығы, Восточная көшесі 1-33 үйлер аралығы, А. Бижанов көшесі 1-45 үйлер аралығы, Степная тұйық көшесі 1-30 үйлер аралығы, № 82 құрлық темір жол бекеті.
№ 40 сайлау учаскесі
Орталығы: Сексеуіл кенті, Толыбай батыр көшесі № 88, "Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 231 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Граница: улица Г. Муратбаева дома с 67 по 74, улица Л. Говорова дома с 64 по 79, улица Ж. Жабаева дома с 44 по 76, улица Толыбай батыра дома с 46 по 84, улица 50 лет Казахстана дома с 41 по 84, улица Б. Айкынова дома с 28 по 67, улица И. Жансугирова дома с 27 по 68, улица К. Байсеитовой дома с 27 по 70, улица Сартай би дома с 41 по 74, улица Арал дом 56, улица 30 лет победы дома с 1 по 15, улица С. Жаналиева дома с 1 по 37, улица Д. Есболова дома с 1 по 28, улица М. Шокай дома с 1 по 12, улица А. Тажибаева дома с 1 по 9, улица Акорда дома с 1 по 6.
Избирательный участок № 41
Центр: город Аральск, улица Бактыбай батыра № 1, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 260" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области.
Граница: переулок Г. Ишкенова дома с 1 по 5, улица Г. Ишкенова дома с 1 по 41, улица Б. Уалиева дома с 1 по 10, улица Бактыбай батыра дома с 2 по 12 четные, с 1 по 31 нечетные, улица К. Кошкарова дома с 1 по 25, улица Б. Жайлыбаева дома с 1 по 8, улица Ж. Жанаева дома с 1 по 32, улица М. Макатаева дома с 1 по 30, улица К. Жаксыбаева дома с 1 по 13, улица Е. Ниеткалиева дома с 1 по 14, улица У. Утеулиевой дома с 1 по 27, улица 1 мая дома с 1 по 45, улица А. Жантекеева дома с 1 по 45, улица Уялы дома с 1 по 8, улица А. Иманова дома с 1 по 19, улица К. Сапарова дома с 1 по 15, улица Н. Багысбаева дома с 1 по 48, улица Абылкаирхана дом 47, улица Астана дома 14, 16, 18 "А", 21.
Избирательный участок № 42
Центр: город Аральск, улица Женис аланы № 9, сельская поликлиника "А. Байтурсынова" при коммунальном государственном предприятии на праве хозяйственного ведения "Аральская межрайонная больница" управление здравоохранения Кызылординской области
Граница: улица М. Елеуова дома с 1 по 86, улица К. Култасова дома с 1 по 48, улица Б. Рыскалова дома с 1 по 32, улица Женис аланы дома с 1 по 21, улица Н. Сариева дома с 1 по 56, улица А. Байтурсынова дома с 36 по 92 четные, с 17 по 77 нечетные, улица Аралтуз дома с 26 по 64 четные, с 29 по 77 нечетные, переулок А. Байтурсынова дома с 1 по 11, улица У. Есмамбетова дома с 18 по 44 четные, с 11 по 43 нечетные, улица Бекарыстан би дома с 30 по 80 четные, с 15 по 69 нечетные, улица О. Абдуалиева дома с 1 по 28, улица А. Есмурзаева дома с 1 по 20, улица А. Бисембаева дома с 1 по 34.
Избирательный участок № 43
Центр: город Аральск, улица М. Садибекова № 23, коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 14 имени Н.К. Крупской" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области.

Шекарасы: Ғ. Мұратбаев көшесі 67-74 үйлер аралығы, Л. Говоров көшесі 64-79 үйлер аралығы, Ж. Жабаев көшесі 44-76 үйлер аралығы, Толыбай батыр көшесі 46-84 үйлер аралығы, 50 жылдық Қазақстан көшесі 41-84 үйлер аралығы, Б. Айқынов көшесі 28-67 үйлер аралығы, І. Жансүгіров көшесі 27-68 үйлер аралығы, К. Байсейітова көшесі 27-70 үйлер аралығы, Сартай би көшесі 41-74 үйлер аралығы, Арал көшесі 56 үй, 30 жылдық Жеңіс көшесі 1-15 үйлер аралығы, С. Жаналиев көшесі 1-37 үйлер аралығы, Д. Есболов көшесі 1-28 үйлер аралығы, М. Шоқай көшесі 1-12 үйлер аралығы, Ә. Тәжібаев көшесі 1-9 үйлер аралығы, Ақорда көшесі 1-6 үйлер аралығы.
№ 41 сайлау учаскесі
Орталығы: Арал қаласы, Бақтыбай батыр көшесі №1, "Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 260 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Г. Ишкенов тұйық көшесі 1-5 үйлер аралығы, Г. Ишкенов көшесі 1-41 үйлер аралығы, Б. Уалиев көшесі 1-10 үйлер аралығы, Бақтыбай батыр көшесі 2-12, 1-31 үйлер аралығы, Қ. Қошқаров көшесі 1-25 үйлер аралығы, Б. Жайлыбаев көшесі 1-8 үйлер аралығы, Ж. Жанаев көшесі 1-32 үйлер аралығы, М. Мақатаев көшесі 1-30 үйлер аралығы, Қ. Жақсыбаев көшесі 1-13 үйлер аралығы, Е. Ниетқалиев көшесі 1-14 үйлер аралығы, Ұ. Өтеулиева көшесі 1-27 үйлер аралығы, 1 Май көшесі 1-45 үйлер аралығы, Әбжан Жантекеев көшесі 1-45 үйлер аралығы, Ұялы көшесі 1-8 үйлер аралығы, А. Иманов көшесі 1-19 үйлер аралығы, Қ. Сапаров көшесі 1-15 үйлер аралығы, Н. Бағысбаев көшесі 1-48 үйлер аралығы, Әбілқайырхан көшесі 47 үй, Астана көшесі 14, 16, 18"А", 21 үйлер аралығы.
№ 42 сайлау учаскесі
Орталығы: Арал қаласы, Жеңіс алаңы көшесі № 9, "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Арал ауданаралық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнына қарасты "Байтұрсынов" ауылдық емханасы.
Шекарасы: М. Елеуов көшесі 1-86 үйлер аралығы, Қ. Құлтасов көшесі 1-48 үйлер аралығы, Б. Рысқалов көшесі 1-32 үйлер аралығы, Жеңіс алаңы көшесі 1-21 үйлер аралығы, Н. Сариев көшесі 1-56 үйлер аралығы, А. Байтұрсынов көшесі 36-92, 17-77 үйлер аралығы, Аралтұз көшесі 26-64, 29-77 үйлер аралығы, А. Байтұрсынов тұйық көшесі 1-11 үйлер аралығы, Ұ. Есмамбетова көшесі 18-44 жұп, 11-43 тақ үйлер аралығы, Бекарыстан би көшесі 30-80 жұп, 15-69 тақ үйлер аралығы, О. Әбдуалиев көшесі 1-28 үйлер аралығы, А. Есмұрзаев көшесі 1-20 үйлер аралығы, А. Бисембаев көшесі 1-34 үйлер аралығы.
№ 43 сайлау учаскесі
Орталығы: Арал қаласы, М. Сәдібеков көшесі № 23, "Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "Н.К. Крупская атындағы № 14 мектеп - лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Граница: улица А. Каюпова дома с 1 по 29, улица Н.Косжанулы дома с 1 по 66, улица С. Ермаганбетова дома с 1 по 38, улица Ш. Кеулимжаева дома с 1 по 26, улица Ж. Жабаева дома с 1 по 12, переулок Ж. Жабаева дома с 1 по 8, переулок М. Садибекова дома с 1 по 7, улица М. Рыскулова дома с 1 по 44, улица Б. Баймуратова дома с 1 по 71, улица Б. Туремуратова дома с 1 по 27, улица Жанкожа батыра дома с 2 по 52 четные, с 1 по 39 нечетные, улица Ы. Жахаева дома с 1 по 21, улица Е. Избасканова дома с 1 по 20, улица М. Садибекова дома с 36 по 82 четные, с 9 по 43 нечетные, переулок Киева дома с 1 по 9, улица Аралтуз дома с 2 по 24 четные, с 1 по 27 нечетные, улица Жетес би дома с 20 по 68 четные, с 17 по 65 нечетные, улица Д. Конаева дома с 24 по 60 четные, с 15 по 49 нечетные, улица Ж. Таушанова дома с 2 по 20 четные, с 1 по 29 нечетные, улица Актан батыра дома с 2 по 18 четные, с 1 по 29 нечетные, улица А. Байтурсынова дома с 2 по 34 четные, с 1 по 15 нечетные, улица У. Есмамбетова дома с 2 по 16 четные, с 1 по 9 нечетные, улица Бекарыстан би дома с 2 по 28 четные, с 1 по 13 нечетные, улица М. Сарсенова дома с 1 по 21.
Избирательный участок № 44
Центр: город Аральск, улица М. Жумабаева № 36, коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 62 имени Ж. Абдрашева" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области.
Граница: улица Ж. Таушанова дома с 26 по 70 четные, с 31 по 71 нечетные, улица К. Сманова дома с 1 по 41, улица М. Жумабаева дома с 1 по 64, улица Б. Майлина дома с 1 по 68, улица Т. Жарокова дома с 1 по 65, улица Д. Конаева дома с 62 по 108 четные, с 51 по 101 нечетные, улица Актан батыра дома с 20 по 50 четные, с 31 по 57 нечетные, улица Г. Мусирепова дома с 1 по 65, улица Бегим-Ана дома с 1 по 46, улица А. Калдыбайулы дома с 1 по 44, улица К. Омарова дома с 1 по 36, улица К. Досжанова дома с 1 по 34, улица М. Шалабаева дома с 1 по 20, улица А. Лепесова дома с 1 по 27, улица М. Ешниязова дома с 1 по 24, улица Т. Тажигулова дома с 1 по 23, улица Ж. Кенжебаева дома с 1 по 39, улица К. Картайулы дома с 1 по 32, переулок Б. Ермагамбетова дома с 1 по 17, улица Л. Калиева дома с 1 по 19, улица Сырым батыра дома с 1 по 14, улица Жанкожа батыра дома с 54 по 78 четные, с 43 по 87 нечетные, улица Т. Танатова дома 2"А", с 1 по 71, улица Т. Сырымова дома с 1 по 20, улица М. Садибекова дома с 84 по 122 четные, с 45 по 63 нечетные, улица Ж. Тлеубаева дома с 1 по 31.
Избирательный участок № 45
Центр: город Аральск, улица Бактыбай батыра № 35 коммунальное государственное казенное предприятие "Аральская городская дом культура имени З. Шукурова" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима города Аральск".

Шекарасы: Ә. Қаюпов көшесі 1-29 үйлер аралығы, Н. Қосжанұлы көшесі 1-66 үйлер аралығы, С. Ермағанбетов көшесі 1-38 үйлер аралығы, Ш. Кеулімжаев көшесі 1-26 үйлер аралығы, Ж. Жабаев көшесі 1-12 үйлер аралығы, Ж. Жабаев тұйық көшесі 1-8 үйлер аралығы, М. Сәдібеков тұйық көшесі 1-7 үйлер аралығы, М. Рысқұлов көшесі 1-44 үйлер аралығы, Б. Баймұратов көшесі 1-71 үйлер аралығы, Б. Төремұратов көшесі 1-27 үйлер аралығы, Жанқожа батыр көшесі 2-52, 1-39 үйлер аралығы, Ы. Жахаев көшесі 1-21 үйлер аралығы, Е. Ізбасқанов көшесі 1-20 үйлер аралығы, М. Сәдібеков көшесі 36-82 жұп, 9-43 тақ үйлер аралығы, Киев тұйық көшесі 1-9 үйлер аралығы, Аралтұз көшесі 2-24 жұп, 1-27 тақ үйлер аралығы, Жетес би көшесі 20-68 жұп, 17-65 тақ үйлер аралығы, Д. Қонаев көшесі 24-60 жұп, 15-49 тақ үйлер аралығы, Ж. Таушанов көшесі 2-20 жұп, 1-29 тақ үйлер аралығы, Ақтан батыр көшесі 2-18 жұп, 1-29 тақ үйлер аралығы, А. Байтұрсынов көшесі 2-34 жұп, 1-15 тақ үйлер аралығы, Ұ. Есмамбетова көшесі 2-16 жұп, 1-9 тақ үйлер аралығы, Бекарыстан би көшесі 2-28 жұп, 1-13 тақ үйлер аралығы, М. Сәрсенов 1-21 үйлер аралығы.
№ 44 сайлау учаскесі
Орталығы: Арал қаласы, М. Жұмабаев көшесі № 36, "Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "Жарасқан Әбдірашев атындағы № 62 мектеп - лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ж. Таушанов көшесі 26-70 жұп, 31-71 тақ үйлер аралығы, Қ. Сманов көшесі 1-41 үйлер аралығы, М. Жұмабаев көшесі 1-64 үйлер аралығы, Б. Майлин көшесі 1-68 үйлер аралығы, Т. Жароков көшесі 1-65 үйлер аралығы, Д. Қонаев көшесі 62-108 жұп, 51-101 тақ үйлер аралығы, Ақтан батыр көшесі 20-50 жұп, 31-57 тақ үйлер аралығы, Ғ. Мүсірепов көшесі 1-65 үйлер аралығы, Бегім-Ана көшесі 1-46 үйлер аралығы, Ә. Қалдыбайұлы көшесі 1-44 үйлер аралығы, К. Омаров көшесі 1-36 үйлер аралығы, Қ. Досжанов көшесі 1-34 үйлер аралығы, М. Шалабаев көшесі 1-20 үйлер аралығы, Ә. Лепесов көшесі 1-27 үйлер аралығы, М. Ешниязов көшесі 1-24 үйлер аралығы, Т. Тәжіғұлов көшесі 1-23 үйлер аралығы, Ж. Кенжебаев көшесі 1-39 үйлер аралығы, Қ. Қартайұлы көшесі 1-32 үйлер аралығы, Б. Ермағамбетов тұйық көшесі 1-17 үйлер аралығы, Л. Қалиев көшесі 1-19 үйлер аралығы, Сырым батыр көшесі 2-14 аралығы, Жаңқожа батыр көшесі 54-78 жұп, 43-87 тақ аралығы, Т. Таңатов көшесі "2"А, 1-71 үйлер аралығы, Т. Сырымов көшесі 1-20 үйлер аралығы, М. Сәдібеков көшесі 84-122 жұп, 45-63 тақ үйлер аралығы, Ж. Тлеубаев көшесі 1-31 үйлер аралығы.
№ 45 сайлау учаскесі
Орталығы: Арал қаласы, Бақтыбай батыр көшесі № 35, "Арал қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Зейнолла Шүкіров атындағы Арал қалалық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.

Граница: улица К. Отенова дома с 1 по 60, улица Жетес би дома со 2 по 18 четные, с 1 по 15 нечетные, улица Е. Ормагамбетова дома с 1 по 51, улица А. Молдагулова дома с 2 по 20 четные, с 1 по 11 нечетные, переулок А. Шалманова с 1 по 22, улица Бактыбай батыра дома с 42 по 68 четные, с 41 по 91 нечетные, улица Сапак би дома с 1 по 42, улица Т. Бокина дома с 1 по 16, улица Н. Махановой дома с 1 по 34, улица К. Жасекенова дома с 1 по 24, улица Р. Компашева дома с 1 по 37, улица Кызылорда дома с 1 по 35, улица Д. Ерекеева дома с 1 по 17, улица М. Садибекова дома с 2 по 34 четные, с 1 по 7 нечетные, улица Д. Конаева дома с 2 по 22 четные, с 1 по 13 нечетные.
Избирательный участок № 46
Центр: город Аральск, улица Бактыбай батыр № 117, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 220" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области.
Граница: улица газеты "Толкын" дома с 1 по 33, улица Ж. Алимбетова дома с 1 по 100, улица К. Дарибаева дома с 1 по 47, улица А. Медетова дома с 1 по 24, улица Ж. Абдирашулы дома с 1 по 47, улица З. Шукурова дома с 1 по 56, улица Т. Рыскулова дома с 1 по 54, улица Алтыкудык дома с 1 по 54, улица М. Куттыкова дома с 1 по 46, улица Б. Момышулы дома с 1 по 40, улица Т. Алимбетова дома с 1 по 35, улица А. Кумарова дома с 1 по 40, улица Т. Танатова дома с 2 "Б", 1 "А" по 19 "А", улица Айбосынова дома с 1 по 19.
Избирательный участок № 47
Центр: город Аральск, улица П. Куттымуратова № 2 "Б", коммунальное государственное казенное предприятие "Дом школьников Аральского района" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области.
Граница: улица Г. Шектибаева дома с 1 по 48, улица Абылкайыр хана дома с 1 по 40, улица А. Бердалиева дома с 1 по 18, улица А. Каюпова дома с 1 по 29, улица Д. Жолымбетова дома с 1 по 37, улица К. Еримбет дома с 1 по 70, улица Т. Есетова дома с 1 по 45, улица К. Келимбетова дома с 1 по 20, улица Астана дома с 2 по 12 четные, с 1 по 19 нечетные, улица П. Куттымуратова дома с 1 по 43, улица Д. Куттымуратова дома с 1 по 10, улица А. Халыкулова дома с 1 по 19, улица И. Панфилова дома с 1 по 31.
Избирательный участок № 48
Центр: город Аральск, улица Бактыбай батыра № 115, коммунальное государственное казенное предприятие "Аральский районный дом культуры" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел культуры и развития языков"
Граница: улица Сапак би дома с 1 по 42, улица А. Толегенулы дома с 1 по 63, улица М. Дулатова дома с 1 по 46, улица А. Молдагуловой дома с 22 по 40 четные, с 13 по 39 нечетные, улица М. Маметовой дома с 1 по 60, улица Т. Борикулакова дома с 1 по 72, улица К. Сарсенбаева дома с 1 по 43, улица М. Балмагамбетова дома с 1 по 51, улица Бактыбай батыра дома с 70 по 98 четные, с 93 по 119 нечетные.
Избирательный участок № 49
Центр: город Аральск, улица А. Аленова № 1, коммунальное государственное казенное предприятие "Аральский индустриально-технический колледж" управления образования Кызылординской области".

Шекарасы: К. Өтенов көшесі 1-60 үйлер аралығы, Жетес би көшесі 2-18 жұп, 1-15 тақ үйлер аралығы, Е. Ормағамбетов көшесі 1-51 үйлер аралығы, Ә. Молдағұлова көшесі 2-20 жұп, 1-11 тақ үйлер аралығы, Ә. Шалманов тұйық көшесі 1-22 үйлер аралығы, Бақтыбай батыр көшесі 42-68 жұп, 41-91 тақ үйлер аралығы, Сапақ би көшесі 1-42 үйлер аралығы, Т. Бокин көшесі 1-16 үйлер аралығы, Н. Маханова көшесі 1-34 үйлер аралығы, Қ. Жасекенов көшесі1-24 үйлер аралығы, Р. Компашев көшесі 1-37 үйлер аралығы, Қызылорда көшесі 1-35 үйлер аралығы, Д. Ерекеев көшесі 1-17 үйлер аралығы, М. Сәдібеков көшесі 2-34 жұп, 1-7 тақ үйлер аралығы, Д. Қонаев көшесі 2-22 жұп, 1-13 тақ үйлер аралығы.
№ 46 сайлау учаскесі
Орталығы: Арал қаласы, Бақтыбай батыр көшесі № 117, "Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 220 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Толқын" газеті көшесі 1-33 үйлер аралығы, Ж. Әлімбетов көшесі 1-100 үйлер аралығы, К. Дәрібаев көшесі 1-47 үйлер аралығы, А. Медетов көшесі 1-24 үйлер аралығы, Ж. Әбдірашұлы көшесі 1-47 үйлер аралығы, З. Шүкіров көшесі 1-56 үйлер аралығы, Т. Рысқұлов көшесі 1-54 үйлер аралығы, Алтықұдық көшесі 1-54 үйлер аралығы, М. Құттықов көшесі 1-46 үйлер аралығы, Б. Момышұлы көшесі 1-40 үйлер аралығы, Т. Әлімбетов көшесі 1-35 үйлер аралығы, А. Құмаров көшесі 1-40 үйлер аралығы, Ж. Тілеубаев көшесі 1-31 үйлер аралығы, Т. Таңатов көшесі 2 "Б", 1 "А"-19 "А" үйлер аралығы, І. Айбосынов көшесі 1 -19 үйлер аралығы.
№ 47 сайлау учаскесі
Орталығы: Арал қаласы, П. Құттымұратов көшесі № 2 Б, "Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "Арал ауданының оқушылар үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Ғ. Шектібаев көшесі 1-48 үйлер аралығы, Әбілқайыр хан көшесі 1-40 үйлер аралығы, А. Бердалиев көшесі 1-18 үйлер аралығы, Ә. Қаюпов көшесі 1-29 үйлер аралығы, Д. Жолымбетов көшесі 1-37 үйлер аралығы, Қ. Ерімбет көшесі 1-70 үйлер аралығы, Т. Есетов көшесі 1-45 үйлер аралығы, Қ. Келімбетов көшесі 1-20 үйлер аралығы, Астана көшесі 2-12 жұп, 1-19 тақ үйлер аралығы, П. Құттымұратова көшесі 1-43 үйлер аралығы, Д. Құттымұратов көшесі 1-10 үйлер аралығы, А. Халықұлов көшесі 1-19 үйлер аралығы, И. Панфилов көшесі 1-31 үйлер аралығы.
№ 48 сайлау учаскесі
Орталығы: Арал қаласы, Бақтыбай батыр көшесі № 115, "Арал аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі"коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Арал аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы:Сапақ би көшесі 1-42 үйлер аралығы, Ә. Төлегенұлы көшесі 1-63 үйлер аралығы, М. Дулатов көшесі 1-46 үйлер аралығы, Ә. Молдағұлова көшесі 22-40 жұп, 13-39 тақ үйлер аралығы, М. Мәметова көшесі 1-60 аралығы, Т. Бөріқұлақов көшесі 1-72 үйлер аралығы, Қ. Сәрсенбаев көшесі 1-43 үйлер аралығы, М. Балмағамбетов көшесі 1-51 үйлер аралығы, Бақтыбай батыр көшесі 70-98 жұп, 93-119 тақ үйлер аралығы.
№ 49 сайлау учаскесі
Орталығы: Арал қаласы, Ә. Әленов көшесі № 1, "Қызылорда облысының білім басқармасының "Арал индустриалды-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.

Граница: улица Косарал дома с 1 по 31, улица Ж. Нурпеисова дома с 1 по 31, улица Бекмырза хана дома с 1 по 22, улица Ж. Дошниязова дома с 1 по 50, улица А. Аленова дома с 1 по 61, улица С. Сулейменова дома с 1 по 54, улица А.П. Мина дома с 1 по 41, улица С. Кубекова дома с 1 по 89, улица Сырлыбай би с 1 по 18, улица Жылкайдар батыра дома с 1 по 14, улица А. Куанышбаева дома с 1 по 27.
Избирательный участок № 50
Центр: город Аральск, улица Айтеке би № 60, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 83" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области.
Граница: улица Н. Балапанова дома с 1 по 78, переулок А. Жусипова дома с 1 по 14, улица Т. Аубакирова дома с 1 по 74, улица М. Ауезова дома с 12 по 89, улица К. Тилепбергенулы дома с 28 по 90 четные, с 9 по 81 нечетные, улица М. Жаримбетова дома с 1 по 17, улица Г. Мустафина дома с 1 по 45, улица Р. Турымбетова дома с 1 по 80, улица Б. Танирбергенова дома с 1 по 66, улица Т. Медетбаева дома с 1 по 76, улица И. Жансугирова дома с 1 по 70, улица С. Сейфуллина дома с 1 по 70, улица З. Махатова дома с 1 по 55, улица Айтеке би дома с 30 по 86 четные, с 25 по 91 нечетные.
Избирательный участок № 51
Центр: город Аральск, улица Ж. Абилжанова № 16, коммунальное государственное казенное предприятие "Аральский многопрофильный колледж" управления образования Кызылординской области".
Граница: улица Матая Умбет би дома с 1 по 39, улица Ш. Айманова дома с 1 по 25, улица Сарышокы дома с 1 по 20, улица М. Нуржаубаева дома с 1 по 59, улица Байгара батыра дома с 1 по 23, улица Аль-Фараби дома с 1 по 30, улица Абая дома с 13 по 57, улица Ж. Абильжанова дома с 1 по 34, Переулок К. Балапанова дома с 1 по 18, улица Т. Жолмагамбетулы дома с 1 по 31, улица Айтеке би дома с 2 по 28 четные, с 1 по 23 нечетные, переулок К. Оразалиева дома с 1 по 12, переулок Н. Бекжанова дома с 1 по 22, улица К. Тлепбергенулы дома с 2 по 16 четные, с 1 по 7 нечетные, улица М. Ауэзова дома с 1 по 11, улица А. Жангельдина дома с 1 по 19, улица Ш. Уалиханова дома с 1 по 28, улица О. Байарыстанова дома с 1 по 29.
Избирательный участок № 52
Центр: город Аральск, улица Т. Елемесова № 1 "А", коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 262 имени У. Караманова" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области.
Граница: улица Т. Елемесова дома с 1 по 30, улица Водоканал дома с 1 по 20, улица Ж. Сайна дома с 1 по 27, улица Телецентр дома с 1 по 8, улица В. Терешковой дома с 1 по 58, улица А. Байтаханова дома с 1 по 11, улица С. Тәукеев дома с 1 по 4, улица Ж. Сауытбаева дома с 1 по 28, улица Д. Сахиева дома с 1 по 36, улица О. Жандосова дома с 1 по 28, переулок О. Жандосова дома с 1 по 16, улица А. Тынымбаева дома с 1 по 16, переулок Н. Байганина дома с 1 по 11, переулок Н. Байганина дома с 1 по 19, переулок К. Байсейтовой дома с 1 по 20, переулок К. Байсейтовой дома с 1 по 26, переулок К. Сагырбаулы дома с 1 по 11, переулок К. Сагырбаулы дома с 1 по 29, переулок Сарыколь дома с 1 по 52, переулок Д. Нурпейсовой дома с 1 по 9, улица Д. Нурпейсовой дома с 1 по 52, переулок Байтерек дома с 1 по 35, улица Ы. Алтынсарина дома с 1 по 38, улица А. Баймырзаева дома с 1 по 28, улица Камыстыбас дома с 1 по 15, улица М. Толебаева с 1 по 10, улица Каракум дома с 1 по 23, улица Бекетай би дома с 1 по 36, улица Ш. Байгараева дома с 1 по 44, улица А. Шокпарова дома с 1 по 19, улица С. Турдалиева дома с 2 по 52, улица Казыбек би дома с 15 по 65, улица М. Нагыманова дома с 1 по 29.
Избирательный участок № 53
Центр: город Аральск, улица Бактыбай батыра № 110, коммунальное государственное казенное предприятие детский сад "Карлыгаш"отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области.
Граница: улица К. Каракулова дома с 1 по 20, улица Ж. Амирханулы дома с 1 по 28, улица К. Сатпаева дома с 1 по 26, улица Бактыбай батыра дома с 100 по 154 четные, с 121 по 149 нечетные, улица А. Сатаева дома с 1 по 74, улица Толе би дома с 1 по 69, улица С. Муканова дома с 1 по 55, улица Ж. Тажимбетова дома с 1 по 44, улица А. Жубаниязова дома с 1 по 28, улица К. Султанбаева дома с 1 по 21, улица Байконыр дома с 1 по 43, микрорайон № 4 дома с 1 по 102, микрорайон № 4 дома с 1 по 298, улица К. Дабылова дома с 1 по 69, улица И. Жусупова дома с 1 по 22, улица А. Жиеналиева дома с 1 по 69, улица М. Мынжасарова дома с 1 по 69.
Избирательный участок № 54

Шекарасы: Қосарал көшесі 1-31 үйлер аралығы, Ж. Нұрпейсов көшесі 1-31 үйлер аралығы, Бекмырза хан көшесі 1-22 үйлер аралығы, Ж. Дошниязов көшесі 1-50 үйлер аралығы, Ә. Әленов көшесі 1-61 үйлер аралығы, С. Сүлейменов көшесі 1-54 үйлер аралығы, А.П. Мин көшесі 1-41 үйлер аралығы, С. Көбеков көшесі 1-89 үйлер аралығы, Сырлыбай би көшесі 1-18 үйлер аралығы, Жылқайдар батыр көшесі 1-14 үйлер аралығы, Ә. Қуанышбаев көшесі 1-27 үйлер аралығы
№ 50 сайлау учаскесі
Орталығы: Арал қаласы, Әйтеке би көшесі № 60, "Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 83 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Н. Балапанов көшесі 1-78 үйлер аралығы, Ә. Жүсіпов тұйық көшесі 1-14 үйлер аралығы, Т. Әубәкіров көшесі 1-74 үйлер аралығы, М. Әуезов көшесі 12-89 үйлер, Қ. Тілепбергенұлы көшесі 28-90 жұп, 9-81 тақ үйлер аралығы, М. Жәрімбетов көшесі 1-17 үйлер аралығы, Ғ. Мұстафин көшесі 1-45 үйлер аралығы, Р. Тұрымбетов көшесі 1-80 үйлер аралығы, Б. Тәңірбергенов көшесі 1-66 үйлер аралығы, Т. Медетбаев көшесі 1-76 үйлер аралығы, І. Жансүгіров көшесі 1-70 үйлер аралығы, С. Сейфуллин көшесі 1-70 үйлер аралығы, З. Махатов көшесі 1-55 үйлер аралығы, Әйтеке би көшесі 30-86 жұп, 25-91 тақ үйлер аралығы.
№ 51 сайлау учаскесі
Орталығы: Арал қаласы, Ж. Әбілжанов көшесі № 16, "Қызылорда облысының білім басқармасының" Арал көпсалалы колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Матай Үмбет би көшесі 1-39 үйлер аралығы, Ш. Айманов көшесі 1-25 үйлер аралығы, Сарышоқы көшесі 1-20 үйлер аралығы, М. Нұржаубаев көшесі 1-59 үйлер аралығы, Байғара батыр көшесі 1-23 үйлер аралығы, Әл-Фараби көшесі 1-30 үйлер аралығы, Абай көшесі 13-57 үйлер аралығы, Ж. Әбілжанов көшесі 1-34 үйлер аралығы, Қ. Балапанов тұйық көшесі 1-18 үйлер аралығы, Т. Жолмағамбетұлы көшесі 1-31 үйлер аралығы, Әйтеке би көшесі 2-28 жұп, 1-23 тақ үйлер аралығы, Қ. Оразалиев тұйық көшесі 1-12 үйлер аралығы, Н. Бекжанов тұйық көшесі 1-22 үйлер аралығы, Қ. Тлепбергенұлы көшесі 2-16 жұп, 1-7 тақ үйлер аралығы, М. Әуезов көшесі 1-11 үйлер аралығы, Ә. Жангелдин көшесі 1-19 үйлер аралығы, Ш. Уалиханов көшесі 1-28 үйлер аралығы, О. Байарыстанов көшесі 1-29 үйлер аралығы.
№ 52 сайлау учаскесі
Орталығы: Арал қаласы, Т. Елемесов көшесі, № 1 "А", "Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "Ұзақбай Қараманов атындағы № 262 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Т. Елемесов көшесі 1-30 үйлер аралығы, Водоканал көшесі 1-20 үйлер аралығы Ж. Сайн көшесі 1-27 үйлер аралығы, Телецентр көшесі 1-8 үйлер аралығы, В. Терешкова көшесі 1-58 үйлер аралығы, Ә. Байтаханов көшесі 1-11 үйлер аралығы, С. Таукеев көшесі 1-5 үйлер аралығы, Ж. Сауытбаев көшесі 1-28 үйлер аралығы, Д. Сахиев көшесі 1-36 үйлер аралығы, О. Жандосов көшесі 1-28 үйлер аралығы, О. Жандосов тұйық көшесі 1-16, Әбен Тынымбаев тұйық көшесі 1-16 үйлер аралығы, Н. Байғанин тұйық көшесі 1-11 үйлер аралығы, Н. Байғанин көшесі 1-19 үйлер аралығы, К. Байсейтова тұйық көшесі 1-20 үйлер аралығы, К. Байсейтова көшесі 1-26 үйлер аралығы, Қ. Сағырбайұлы тұйық көшесі 1-11 үйлер аралығы, Қ. Сағырбайұлы көшесі 1-29 үйлер аралығы, Сарыкөл тұйық көшесі 1-52 үйлер аралығы, Д. Нұрпейсова тұйық көшесі 1-9 үйлер аралығы, Д. Нұрпейсова көшесі 1-52 үйлер аралығы, Бәйтерек тұйық көшесі 1-35 үйлер аралығы, Ы. Алтынсарин көшесі 1-38 үйлер аралығы, Ә. Баймырзаев көшесі 1-28 үйлер аралығы, Қамыстыбас көшесі 1-15 үйлер аралығы, М. Төлебаев көшесі 1-10 үйлер аралығы, Қарақұм көшесі 1-23 үйлер аралығы, Бекетай би көшесі 1-36 үйлер аралығы, Ш. Байғараев көшесі 1-44 үйлер аралығы, А. Шоқпаров көшесі 1-19 үйлер аралығы, С. Тұрдалиев көшесі 2-52 үйлер аралығы, Қазыбек би көшесі 15-65 үйлер аралығы, М. Нағыманов көшесі 1-29 үйлер аралығы.
№ 53 сайлау учаскесі
Орталығы: Арал қаласы, Бақтыбай батыр көшесі № 110, "Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "Қарлығаш" балабақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Қ. Қарақұлов көшесі 1-20 үйлер аралығы, Ж. Әмірханұлы көшесі 1-28 үйлер аралығы, Қ. Сәтпаев көшесі 1-26 үйлер аралығы, Бақтыбай батыр көшесі 100-154 жұп, 121-149 тақ үйлер аралығы, Ә. Сатаев көшесі 1-74 үйлер аралығы, Төле би көшесі 1-69 үйлер аралығы, С. Мұқанов көшесі 1-55 үйлер аралығы, Ж. Тәжімбетов көшесі 1-44 үйлер аралығы, Ә. Жұбаниязов көшесі 1-28 үйлер аралығы, Қ. Сұлтанбаев көшесі 1-21 үйлер аралығы, Байқоңыр көшесі 1-43 үйлер аралығы, № 4 мөлтек ауданы 1-298 үйлер аралығы, Қ. Дабылов көшесі 1-69 үйлер аралығы, І. Жүсіпов көшесі 1-22 үйлер аралығы, А. Жиеналиев көшесі 1-69 үйлер аралығы, М. Мыңжасаров көшесі 1-69 үйлер аралығы,
№ 54 сайлау учаскесі

Центр: город Аральск, улица Ш. Кибасова № 1, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 71" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области.
Граница: улица Тажи Палуана дома с 1 по 75, улица Б. Халыкова дома с 1 по 22, улица Б. Бижанова дома с 1 по 44, улица А. Нурпейсова дома с 1 по 28, улица Т. Рысбаева дома с 1 по 30, улица Ш. Кибасова дома с 1 по 30, улица А. Мархабаева дома с 1 по 17, улица А. Бисенбаева дома с 1 по 45, улица У. Балымбетовой дома с 1 по 22, улица Абая дома с 1 по 13, микрорайон № 2 дома с 1 по 177.
Избирательный участок № 55
Центр: город Аральск, улица Т. Нуржанова № 5 "А", коммунальное государственное казенное предприятие ясли сад "Сартай" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области.
Граница: улица Т. Нуржанова дома с 1 по 83, улица Достык дома с 1 по 74, улица Сартай батыра дома с 1 по 74, улица Жылкаман батыра дома с 1 по 77, улица Т. Токтарова дома с 1 по 87, улица М. Утемисулы дома с 1 по 87, улица Г. Муратбаева дома с 1 по 94, улица У. Косымова дома с 1 по 64, улица М. Баймбетова дома с 1 по 64, улица Т. Шевченко дома с 1 по 36, переулок Т. Шевченко дома с 1 по 11, улица С. Турдалиева дома с 52 по 86 четные, с 1 "А", 1 по 39, улица К. Каденова дома с 1 по 30, улица Казыбек би дома с 2 по 20 четные, с 1 по 13 нечетные, улица Алматы дома с 1 по 46.
Избирательный участок № 382
Центр: город Аральск, улица Сырым батыра № 1, "Аральская межрайонная больница" коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения Управления здравоохранения Кызылординской области.
Граница: здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Аральская межрайонная больница"

Орталығы: Арал қаласы, Ш. Қибасов көшесі № 1, "Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 71 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Тәжі палуан көшесі 1-75 үйлер аралығы, Б. Халықов көшесі 1-22 үйлер аралығы, Б. Бижанов көшесі 1-44 үйлер аралығы, Ә. Нұрпейсов көшесі 1-28 үйлер аралығы, Т. Рысбаев көшесі 1-30 үйлер аралығы, Ш. Қибасов көшесі 2-30 үйлер аралығы, А. Мархабаев көшесі 1-17 үйлер аралығы, Ә. Бисенбаев көшесі 1-45 үйлер аралығы, Ұ. Балымбетова көшесі 1-22 үйлер аралығы, Абай көшесі 1-13 үйлер аралығы, 2 шағын ауданы 1-177 үйлер аралығы.
№ 55 сайлау учаскесі
Орталығы: Арал қаласы, Т. Нұржанов көшесі № 5 "А", "Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "Сартай" бөбекжайы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Т. Нұржанов көшесі 1-83 үйлер аралығы, Достық көшесі 1-74 үйлер аралығы, Сартай батыр көшесі 1-74 үйлер аралығы, Жылқаман батыр көшесі 1-77 үйлер аралығы, Т. Тоқтаров көшесі 1-87 үйлер аралығы, М. Өтемісұлы көшесі 1-87 үйлер аралығы, Ғ. Мұратбаев көшесі 1-94 үйлер аралығы, У. Қосымов көшесі 1-64 үйлер аралығы, М. Бәйімбетов көшесі 1-64 үйлер аралығы, Т. Шевченко көшесі 1-36 үйлер аралығы, Т. Шевченко тұйық көшесі 1-11 үйлер аралығы, С. Тұрдалиев көшесі 52-86, 1 "А", 1-39 үйлер аралығы, Қ. Каденов көшесі 1-30 үйлер аралығы, Қазыбек би көшесі 2-20, 1-13 үйлер аралығы, Алматы көшесі 1-46 үйлер аралығы.
№ 382 сайлау учаскесі
Орталығы: Арал қаласы, Сырым батыр көшесі № 1, "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Арал ауданаралық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны.
Шекарасы: "Арал ауданаралық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.