О внесении изменения в решение Кармакшинского районного маслихата от 3 декабря 2019 года № 272 "Об установлении повышенных должностных окладов и тарифных ставок"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 февраля 2022 года № 134. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 марта 2022 года № 27004
Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата "Об установлении повышенных должностных окладов и тарифных ставок" от 3 декабря 2019 года № 272 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №7002) следующее изменение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Установить специалистам в области социального обеспечения, культуры, спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах Кармакшинского района, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Кармакшинского районного маслихата Ә. Қошалақов

Қармақшы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 желтоқсандағы № 272 "Жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгiлеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 ақпандағы № 134 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 2 наурызда № 27004 болып тіркелді
Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қармақшы аудандық мәслихатының "Жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгiлеу туралы" 2019 жылғы 3 желтоқсандағы № 272 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7002 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қармақшы ауданының азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгіленсін.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының хатшысы Ә. Қошалақов