О признании утратившим силу решения Жалагашского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 35-2 "О ставках земельного налога"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 25 июля 2022 года № 22-1. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 июля 2022 года № 28890
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решение Жалагашского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 35-2 "О ставках земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6647).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Cекретарь Жалагашского районного маслихата Г. Курманбаева

Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 35-2 "Жер салығының мөлшерлемелері туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 шілдедегі № 22-1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 25 шілдеде № 28890 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 35-2 "Жер салығының мөлшерлемелері туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6647 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық мәслихатының хатшысы Г. Курманбаева