О признании утратившим силу решения Жалагашского районного маслихата от 28 марта 2018 года № 22-8 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Жалагашского районного маслихата"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 18 ноября 2022 года № 27-18. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 ноября 2022 года № 30659
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решение Жалагашского районного маслихата от 28 марта 2018 года № 22-8 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Жалагашского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6247).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Cекретарь Жалагашского районного маслихата Г. Курманбаева

Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 наурыздағы № 22-8 "Жалағаш аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың Әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 қарашадағы № 27-18 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 22 қарашада № 30659 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 наурыздағы № 22-8 "Жалағаш аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың Әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6247 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық мәслихатының хатшысы Г. Курманбаева