О признании утратившим силу постановления акимата Жанакорганского района Кызылординской области от 26 марта 2018 года № 479 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Жанакорганского района"
Постановление акимата Жанакорганского района Кызылординской области от 30 сентября 2022 года № 760. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 октября 2022 года № 30012
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата Жанакорганского района Кызылординской области от 26 марта 2018 года № 479 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Жанакорганского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6243).
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Жанакорганского района" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района М. Тлеумбетов

"Жаңақорған ауданы жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 26 наурыздағы № 479 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 30 қыркүйектегі № 760 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 4 қазанда № 30012 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Жаңақорған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жаңақорған ауданы жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 26 наурыздағы № 479 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6243 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Жаңақорған ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі М. Тлеумбетов