О присвоении наименовании улицам
Решение акима Шиелийского района Кызылординской области от 6 апреля 2022 года № 3050. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 апреля 2022 года № 27565
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения Кызылординской областной ономастической комиссии от 28 апреля 2021 года и учитывая мнение местного населения РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования безымянным улицам в поселке Шиели:
1) безымянная улица – имя Ақтай Арзықұлов;
2) безымянная улица – имя Төлепберген Әшірбеков;
3) безымянная улица – имя Әбдуали Әлжанов;
4) безымянная улица – имя Әлайдар Каюпов;
5) безымянная улица – имя Бөрібай Сәмбетов.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Шиели Ғ. Аманжолов

Көшелерге атау беру туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімінің 2022 жылғы 6 сәуірдегі № 3050 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 14 сәуірде № 27565 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14–бабының 4) тармақшасына, Қызылорда облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 28 сәуірдегі қорытындысына сәйкес және жергілікті қауымның пікірін ескере отырып ШЕШТІМ:
1. Шиелі кентіндегі атауы жоқ көшелеріне келесі атаулар:
1) атауы жоқ көшеге – Ақтай Арзықұлов есімі;
2) атауы жоқ көшеге – Төлепберген Әшірбеков есімі;
3) атауы жоқ көшеге – Әбдуали Әлжанов есімі;
4) атауы жоқ көшеге – Әлайдар Каюпов есімі;
5) атауы жоқ көшеге – Бөрібай Сәмбетов есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шиелі кентінің әкімі Ғ. Аманжолов