О внесении изменений в решение Мангистауского областного маслихата от 14 декабря 2021 года № 8/99 "Об областном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Мангистауского областного маслихата от 29 марта 2022 года № 9/105. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 апреля 2022 года № 27621
Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мангистауского областного маслихата "Об областном бюджете на 2022-2024 годы" от 14 декабря 2021 года № 8/99 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26086) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 284 280 716,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 135 098 639,4 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 9 535 152,7 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 295 489 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 139 351 435,5 тысяч тенге;
2) затраты – 282 138 159,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 503 851 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 9 366 507 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 862 656 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит бюджета – - 1 361 294,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 1 361 294,2 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 6 836 891 тысяча тенге;
погашение займов – 5 850 699 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 375 102,2 тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Установить на 2022 год нормативы распределения доходов в бюджеты городов и районов в следующих размерах:
1) корпоративный подоходный налог с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора:
Бейнеускому району – 10 процентов;
Каракиянскому району – 13 процентов;
Мангистаускому району – 13 процентов;
Тупкараганскому району – 13 процентов;
Мунайлинскому району – 13 процентов;
городу Актау – 14 процентов;
городу Жанаозен – 14 процентов;
2) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты:
Бейнеускому району – 0 процентов;
Каракиянскому району – 13 процентов;
Мангистаускому району – 13 процентов;
Тупкараганскому району – 13 процентов;
Мунайлинскому району – 13 процентов;
городу Актау – 14 процентов;
городу Жанаозен – 14 процентов;

Маңғыстау облыстық мәслихатының 2021 жылғы 14 желтоқсандағы № 8/99 "2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2022 жылғы 29 наурыздағы № 9/105 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 19 сәуірде № 27621 болып тіркелді
Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Маңғыстау облыстық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2021 жылғы 14 желтоқсандағы № 8/99 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26086 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 - 2024 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 284 280 716,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 135 098 639,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 9 535 152,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 295 489 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 139 351 435,5 мың теңге;
2) шығындар – 282 138 159,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3 503 851 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 9 366 507 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5 862 656 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 1 361 294,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 1 361 294,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 6 836 891 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5 850 699 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 375 102,2 теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2022 жылға арналған қала мен аудан бюджеттеріне кірістерді бөлу нормативтері келесідей мөлшерлерде белгіленсін:
1) ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы:
Бейнеу ауданына – 10 пайыз;
Қарақия ауданына –13 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 13 пайыз;
Түпқараған ауданына – 13 пайыз;
Мұнайлы ауданына – 13 пайыз;
Ақтау қаласына – 14 пайыз;
Жаңаөзен қаласына – 14 пайыз;
2) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы:
Бейнеу ауданына – 0 пайыз;
Қарақия ауданына – 13 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 13 пайыз;
Түпқараған ауданына – 13 пайыз;
Мұнайлы ауданына – 13 пайыз;
Ақтау қаласына – 14 пайыз;
Жаңаөзен қаласына – 14 пайыз;

3) индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты:
Бейнеускому району – 100 процентов;
Каракиянскому району – 100 процентов;
Мангистаускому району – 100 процентов;
Тупкараганскому району – 100 процентов;
Мунайлинскому району – 100 процентов;
городу Актау – 100 процентов;
городу Жанаозен – 100 процентов;
4) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
Бейнеускому району – 100 процентов;
Каракиянскому району – 100 процентов;
Мангистаускому району – 100 процентов;
Тупкараганскому району – 100 процентов;
Мунайлинскому району – 100 процентов;
городу Актау – 100 процентов;
городу Жанаозен – 100 процентов;
5) социальный налог:
Бейнеускому району – 0 процентов;
Каракиянскому району – 13 процентов;
Мангистаускому району – 13 процентов;
Тупкараганскому району – 13 процентов;
Мунайлинскому району – 13 процентов;
городу Актау – 14 процентов;
городу Жанаозен – 14 процентов.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Предусмотреть в областном бюджете на 2022 год объемы трансфертов из городских и районных бюджетов на компенсацию потерь областного бюджета в сумме 40 526 331,3 тысячи тенге, в том числе, из:
Бейнеуского района – 5 164 235,4 тысяч тенге;
Каракиянского района – 3 314 004,8 тысячи тенге;
Мангистауского района – 3 081 061,7 тысяча тенге;
Тупкараганского района – 2 294 674,7 тысячи тенге;
Мунайлинского района – 7 028 310,5 тысяч тенге;
города Актау – 18 129 581,2 тысяча тенге;
города Жанаозен – 1 514 463 тысячи тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить резерв акимата Мангистауской области на 2022 год в сумме 1 000 000 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

3) төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы:
Бейнеу ауданына – 100 пайыз;
Қарақия ауданына – 100 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 100 пайыз;
Түпқараған ауданына – 100 пайыз;
Мұнайлы ауданына – 100 пайыз;
Ақтау қаласына – 100 пайыз;
Жаңаөзен қаласына – 100 пайыз;
4) төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы:
Бейнеу ауданына – 100 пайыз;
Қарақия ауданына – 100 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 100 пайыз;
Түпқараған ауданына – 100 пайыз;
Мұнайлы ауданына – 100 пайыз;
Ақтау қаласына – 100 пайыз;
Жаңаөзен қаласына – 100 пайыз;
5) әлеуметтік салық:
Бейнеу ауданына – 0 пайыз;
Қарақия ауданына – 13 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 13 пайыз;
Түпқараған ауданына – 13 пайыз;
Мұнайлы ауданына – 13 пайыз;
Ақтау қаласына – 14 пайыз;
Жаңаөзен қаласына – 14 пайыз.";
6 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2022 жылға арналған облыстық бюджетте қалалық және аудандық бюджеттерден облыстық бюджеттің ысырабын өтеуге арналған трансферттер көлемдері 40 526 331,3 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Бейнеу ауданынан – 5 164 235,4 мың теңге;
Қарақия ауданынан – 3 314 004,8 мың теңге;
Маңғыстау ауданынан – 3 081 061,7 мың теңге;
Түпқараған ауданынан – 2 294 674,7 мың теңге;
Мұнайлы ауданынан – 7 028 310,5 мың теңге;
Ақтау қаласынан – 18 129 581,2 мың теңге;
Жаңаөзен қаласынан – 1 514 463 мың теңге.";
8 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Маңғыстау облыс әкімдігінің резерві 1 000 000 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

300 000,0
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
1 986,0
050
Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, медицинским изделиям, требующие сервисного обслуживания, приобретенных на условиях финансового лизинга
437 115,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
2 007 578,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 007 578,0
3
Специализированная медицинская помощь
1 820 341,0
253
Управление здравоохранения области
1 820 341,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 820 341,0
4
Поликлиники
53 969,0
253
Управление здравоохранения области
53 969,0
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
53 969,0
5
Другие виды медицинской помощи
50 345,0
253
Управление здравоохранения области
50 345,0
029
Областные базы специального медицинского снабжения
50 345,0
9
Прочие услуги в области здравоохранения
5 692 302,0
253
Управление здравоохранения области
5 692 302,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
182 501,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
182 923,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
95 438,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
35 593,0
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников
150 000,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
5 045 847,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
7 204 718,0
1
Социальное обеспечение
2 601 840,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 774 309,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
360 854,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
672 068,0

300 000,0
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
1 986,0
050
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік және сервистік қызмет көрсетуді талап ететін медициналық бұйымдар бойынша лизинг төлемдерін өтеу
437 115,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
2 007 578,0
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
2 007 578,0
3
Мамандандырылған медициналық көмек
1 820 341,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 820 341,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 820 341,0
4
Емханалар
53 969,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
53 969,0
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
53 969,0
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
50 345,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
50 345,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
50 345,0
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
5 692 302,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5 692 302,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
182 501,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
182 923,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
95 438,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
35 593,0
023
Медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
150 000,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
5 045 847,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
7 204 718,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
2 601 840,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 774 309,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
360 854,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
672 068,0

014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
152 241,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
589 146,0
261
Управление образования области
821 531,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
469 741,0
037
Социальная реабилитация
341 585,0
092
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
10 205,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
6 000,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
6 000,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
4 602 878,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 426 577,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
264 019,0
003
Социальная поддержка инвалидов
38 974,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
65 466,0
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
15 348,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
46 305,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4 232,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
3 992 233,0
263
Управление внутренней политики области
26 620,0
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
26 620,0
298
Управление государственной инспекции труда области
149 681,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
148 181,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1 500,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
9 765 132,0
2
Коммунальное хозяйство
9 765 132,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
9 535 822,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
460 740,0
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения

014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
152 241,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
589 146,0
261
Облыстың білім басқармасы
821 531,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
469 741,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
341 585,0
092
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
10 205,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
6 000,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
6 000,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
4 602 878,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 426 577,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
264 019,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
38 974,0
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
65 466,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
15 348,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
46 305,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
4 232,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
3 992 233,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
26 620,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
26 620,0
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
149 681,0
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
148 181,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 500,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9 765 132,0
2
Коммуналдық шаруашылық
9 765 132,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
9 535 822,0
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
460 740,0
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау

2 661 135,0
002
Развитие транспортной инфраструктуры
2 342 220,0
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
318 915,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
6 674 691,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
6 674 691,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
73 944,0
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
819 080,0
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
201 585,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
110 556,0
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
5 469 526,0
13
Прочие
6 152 955,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
1 153 565,0
278
Управление предпринимательства и торговли области
929 869,0
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
680 000,0
007
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
128 869,0
008
Поддержка предпринимательской деятельности
100 000,0
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
21 000,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
223 696,0
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
223 696,0
9
Прочие
4 999 390,0
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
1 225 830,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 225 830,0
257
Управление финансов области
1 000 000,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
1 000 000,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
150 000,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
150 000,0
261
Управление образования области
287 856,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства

2 661 135,0
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
2 342 220,0
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
318 915,0
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
6 674 691,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
6 674 691,0
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
73 944,0
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
819 080,0
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
201 585,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
110 556,0
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
5 469 526,0
13
Басқалар
6 152 955,0
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
1 153 565,0
278
Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы
929 869,0
006
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
680 000,0
007
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
128 869,0
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
100 000,0
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
21 000,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
223 696,0
051
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
223 696,0
9
Басқалар
4 999 390,0
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
1 225 830,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 225 830,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
1 000 000,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
1 000 000,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
150 000,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
150 000,0
261
Облыстың білім басқармасы
287 856,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау