О признании утратившим силу структурного элемента решения Мангистауского областного маслихата от 29 сентября 2017 года № 13/159 "О внесении изменений в некоторые решения областного маслихата"
Решение Мангистауского областного маслихата от 9 декабря 2022 года № 16/191. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 декабря 2022 года № 31069
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу пункт 6 Переченя изменений, вносимых в некоторые решения областного маслихата, утвержденный решением маслихата от 29 сентября 2017 года № 13/159 "О внесении изменений в некоторые решения областного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3438).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Мангистауского областного маслихата Н. Тумышев

Маңғыстау облыстық мәслихатының "Облыстық мәслихаттың кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № 13/159 шешімінің құрылымдық элементінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2022 жылғы 9 желтоқсандағы № 16/191 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 12 желтоқсанда № 31069 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Маңғыстау облыстық мәслихатының "Облыстық мәслихаттың кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № 13/159 шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3438 болып тіркелген) бекітілген облыстық мәслихаттың кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің тізбесінің 6 тармағының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облыстық мәслихатының хатшысы Н. Тумышев