О признании утратившими силу решения и структурного элемента решения Мангистауского областного маслихата
Решение Мангистауского областного маслихата от 9 декабря 2022 года № 16/192. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 декабря 2022 года № 31094
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующее решение и структурный элемент решения Мангистауского областного маслихата:
1) "О Правилах содержания животных на территории населенных пунктов Мунайлинского района" от 10 декабря 2015 года №29/446 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №2948);
2) пункт 13 приложения к решению "О внесении изменений в некоторые решения областного маслихата" от 29 сентября 2017 года № 13/159 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3438).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Мангистауского областного маслихата Н. Тумышев

Маңғыстау облыстық мәслихатының шешімінің және шешімнің құрылымдық элементінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2022 жылғы 9 желтоқсандағы № 16/192 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 14 желтоқсанда № 31094 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Маңғыстау облыстық мәслихатының келесі шешімінің және шешімнің құрылымдық элементінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Мұнайлы ауданының елді мекендерінің аумағында жануарларды асырау қағидалары туралы" 2015 жылғы 10 желтоқсандағы №29/446 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2948 болып тіркелген) шешімі;
2) "Облыстық мәслихаттың кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 29 қыркүйектегі №13/159 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3438 болып тіркелген) шешіміне қосымшасының 13 тармағы.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облыстық мәслихатының хатшысы Н. Тумышев