О внесении изменений в постановление акимата города Актау от 20 мая 2019 года № 1073 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов""
Постановление акимата города Актау Мангистауской области от 20 сентября 2022 года № 02-02/1998. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 сентября 2022 года № 29752
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Актау "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов" от 20 мая 2019 года №1073 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3891) следующие изменения:
заголовок указанного постановления на казахском языке изложить в новой редакции, заголовок на русском языке не меняется;
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Актау" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима города Актау.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Актау Н. Қилыбай
"СОГЛАСОВАНО"
Актауская городская
территориальная избирательная
комиссия
Приложение к постановлению
Акимат города Актау
от 20 сентября 2022 года № 02-02/1998
Приложение 2
к постановлению акимата города Актау
от "20" мая 2019 года №1073
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
город Актау
2 микрорайон, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Мангистауский гуманитарный колледж имени Мурын жырау Сенгирбекулы" Управления образования Мангистауской области
3 микрорайон, справа от остановки за домом №145
3а микрорайон, справа от остановки за домом №12
3 микрорайон, справа от остановки за домом №10
4 микрорайон, справа от остановки перед домом № 7
5 микрорайон, справа от здания государственного коммунального казенного предприятия "Мангистауская областная филармония имени Мурата Оскинбаева" управления культуры, развития языков и архивного дела Мангистауской области
6 микрорайон, слева от остановки за домом №19
6 микрорайон, справа от остановки за домом №36
7 микрорайон, справа от остановки за домом №12
8 микрорайон, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Областной музыкально-драматический театр имени Нурмухана Жантурина" Управления культуры, развития языков и архивного дела Мангистауской области

Ақтау қаласы әкімдігінің "Ақтау қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 20 мамырдағы № 1073 "Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын анықтау туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 20 қыркүйектегі № 02-02/1998 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 22 қыркүйектегі № 29752 болып тіркелді
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтау қаласы әкімдігінің "Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын анықтау туралы" 2019 жылғы 20 мамырдағы №1073 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3891 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қазақ тіліндегі тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі тақырыбы өзгермейді:
"Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы";
көрсетілген қаулының 2 қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Ақтау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтау қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтау қаласының әкімі Н. Қилыбай
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақтау қалалық аумақтық
сайлау комиссиясы
Ақтау қаласының әкімдігі
2022 жылғы 20 қыркүйектегі
№ 02-02/1998
қаулысына қосымша
Ақтау қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 20 мамырдағы
№1073 қаулысына
2 қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындары
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Ақтау қаласы
2-шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының "Мұрын жырау Сеңгірбекұлы атындағы Маңғыстау гуманитарлық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында
3-шағын аудан, №145 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
3А-шағын аудан, №12 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
3-шағын аудан, №10 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
4-шағын аудан, №7 үйдің алдындағы аялдаманың оң жағында
5-шағын аудан, Маңғыстау облысының мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасының "Мұрат Өскінбаев атындағы Маңғыстау облыстық филармониясы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимаратының оң жағында
6-шағын аудан, №19 үйдің артындағы аялдаманың сол жағында
6-шағын аудан, №36 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
7-шағын аудан, №12 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
8-шағын аудан, Маңғыстау облысының мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасының "Нұрмұхан Жантөрин атындағы облыстық музыкалық-драмалық театры" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында

8 микрорайон, справа от остановки за домом №20
9 микрорайон, слева от остановки перед зданием №39
11 микрорайон, слева от остановки перед домом №23
11 микрорайон, справа от остановки перед домом №38
12 микрорайон, слева от здания №83
12а микрорайон, перед торговым домом "Мечта"
13 микрорайон, справа от остановки перед домом № 42 Б
15 микрорайон, справа от остановки за домом №35
16 микрорайон, слева от остановки перед домом № 42
17 микрорайон, справа от остановки за домом №104
19 микрорайон, слева от остановки за домом № 43
26 микрорайон, перед торговым центром "Достык"
27 микрорайон, слева от остановки за домом №25
28 микрорайон, справа от остановки за домом №47
29 микрорайон справа от остановки за домом №24
30 микрорайон, слева от остановки перед домом №169
31А микрорайон, справа от остановки за домом №14
32А микрорайон, справа от остановки за домом № 9
32В микрорайон, справа от остановки за домом № 8
34 микрорайон, справа от остановки за домом №1
Село Умирзак
Село Умирзак, перед зданием №59

8-шағын аудан, №20 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
9-шағын аудан, №39 ғимарытының алдындағы аялдаманың сол жағында
11-шағын аудан, №23 үйдің алдындағы аялдаманың сол жағында
11-шағын аудан, №38 үйдің алдындағы аялдаманың оң жағында
12-шағын аудан, №83 ғимаратының сол жағында
12А-шағын аудан, "Мечта" сауда үйінің алдында
13-шағын аудан, №42 Б үйдің алдындағы аялдаманың оң жағында
15-шағын аудан, №35 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
16-шағын аудан, №42 үйдің алдындағы аялдаманың сол жағында
17-шағын аудан, №104 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
19-шағын аудан, №43 үйдің артындағы аялдаманың сол жағында
26-шағын аудан, "Достық" сауда орталығының алдында
27-шағын аудан, №25 үйдің артындағы аялдаманың сол жағында
28-шағын аудан, №47 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
29-шағын аудан №24 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
30 шағын аудан, №169 үй алдындағы аялдаманың сол жағында
31А шағын аудан, №14 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
32 А шағын аудан, №9 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
32 В шағын аудан, №8 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
34 шағын аудан, №1 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
Өмірзақ ауылы
Өмірзақ ауылы, №59 ғимаратының алдында