О признании утратившим силу постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области
Постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области от 19 декабря 2022 года № 630. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 декабря 2022 года № 31200
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Жанаозен Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" от 15 мая 2017 года №242 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №3364).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Жанаозен А. Косуаков

Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласының әкімдігінің қаулысының күшін жою деп тану туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 19 желтоқсандағы № 630 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 21 желтоқсанда № 31200 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласының әкімдігінің 2017 жылғы 15 мамырдағы №242 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3364 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңаөзен қаласының әкімі А. Косуаков