подпункт 1) пункта 7 изложить в новой редакции следующего содержания:
"1) лицам, имеющим социально-значимые заболевания: со злокачественными новообразованиями, состоящим на диспансерном учете с заболеванием туберкулез, заразившимся вирусом иммунодефицита человека, без учета доходов единовременно в размере 26 (двадцатьшесть) месячных расчетных показателей;";
пункт 7 дополнить подпунктом 6) следующего содержания:
"6) ветеранам Великой Отечественной войны, ветеранам боевых действий на территории других государств, лицам, приравненным по льготам к участникам Великой Отечественной войны, их вдовам, семьям погибших военнослужащих, трудившимся и проходившим воинскую службу в тылу предоставляется санаторно - курортное лечение путем предоставления санаторно - курортной путевки, единовременно, без учета дохода".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Каракиянского районного маслихата Ж. Қалаубай

7-тармақтың 1) тармақшасы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1) әлеуметтік маңызды аурулары бар: қатерлі ісіктері бар, туберкулез ауруымен диспансерлік есепте тұрған, адамның иммун тапшылығы вирусын жұқтырған адамдарға, табыстарын есепке алмай бір рет 26 (жиырма алты) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде";
7-тармақ келесі мазмұндағы 6) тармақшамен толықтырылсын:
"6) Ұлы Отан соғысының ардагерлеріне, басқа мемлекеттер аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне, жеңілдіктер бойынша Ұлы Отан соғысының қатысушыларына теңестірілген адамдарға, олардың жесірлеріне, қаза тапқан әскери қызметшілердің отбасыларына, тылда еңбек еткен және әскери қызмет өткерген адамдарға санаторий - курорттық жолдама беру арқылы бір рет, табысын есепке алмай, санаторий - курорттық емделу ұсынылады".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарақия аудандық мәслихатының хатшысы Ж. Қалаубай