О признании утратившими силу некоторых решений Мангистауского районного маслихата
Решение Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 5 сентября 2022 года № 14/150. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 сентября 2022 года № 29493
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах",Мангистауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Мангистауского районного маслихата:
1) решение Мангистауского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" от 20 марта 2020 года №36/406 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4168);
2) решение Мангистауского районного маслихата"О внесении изменения в решение Мангистауского районного маслихатаот 20 марта 2020 года № 36/406 "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" от 29 сентября 2020 года № 41/449(зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4308).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Мангистауского районного маслихата А. Сарбалаев

Маңғыстау аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 5 қыркүейктегі № 14/150 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 9 қыркүйекте № 29493 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабы 2-тармағына сәйкес, Маңғыстау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Маңғыстау аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Маңғыстау аудандық мәслихатының "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" 2020 жылғы 20 наурыздағы №36/406 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4168 болып тіркелген) шешімі;
2) Маңғыстау аудандық мәслихатының "Маңғыстау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 наурыздағы № 36/406 "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2020 жылғы 29 қыркүйектегі № 41/449 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4308 болып тіркелген) шешімі.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау аудандық мәслихатының хатшысы А. Сарбалаев