О внесении изменения в решение акима Мангистауского района от 29 июня 2015 года № 12 "Об образовании избирательного участка в Мангистауском районе"
Решение акима Мангистауского района Мангистауской области от 13 сентября 2022 года № 6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 сентября 2022 года № 29567
Аким Мангистауского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Мангистауского района "Об образовании избирательного участка в Мангистауском районе" от 29 июня 2015 года №12 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №2787) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауского района Т. Кушмаганбетов
"СОГЛАСОВАНО"
Мангистауская районная
избирательная комиссия
Приложение к решению Акимата
Мангистауского района
от 13 сентября 2022 года № 6
Приложение к решению акима
Мангистауского района № 12
от 29 июня 2015 года
Избирательные участки в Мангистауском районе для проведения голосования и подсчета голосов
Избирательный участок № 166
Месторасположение: село Шетпе, здание районного дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
Границы: микрорайоны Орталык, Кызылтуран, жилые дома № 127-289 микрорайона Карашокы, изолятор временного содержания государственного учреждения "Отдел полиции Мангистауского района Департамента полиции Мангистауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан", железнодорожный разъезд № 14.
Избирательный участок № 167
Месторасположение: село Шетпе, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Алшына Мендалыулы" отдела образования по Мангистаускому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: микрорайоны Базарлы, Богет, Макаш, Курылысшы, жилые дома № 1-126 микрорайона Карашокы.
Избирательный участок № 168
Месторасположение: село Шетпе, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 6 имени Мекерия Атымова" отдела образования по Мангистаускому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: микрорайоны Жанаорпа, Жанаорпа-2, участки Кызылтуранский карьер, Аэропорт.
Избирательный участок № 169
Месторасположение: село Шетпе, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Нун Жубаева" отдела образования по Мангистаускому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: микрорайон Шетпе-1, общежития акционерного общества "МырзАбек - Алтын Тас групп", участки Шакырган, Карашымырау, Шилибулак, Сиырсу, Когез, Шилгоз, Арпалы, Иир.
Избирательный участок № 170
Месторасположение: село Шетпе, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа № 5" отдела образования по Мангистаускому району Управления образования Мангистауской области.

Маңғыстау ауданы әкімінің 2015 жылғы 29 маусымдағы № 12 "Маңғыстау ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімінің 2022 жылғы 13 қыркүйектегі № 6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 14 қыркүйекте № 29567 болып тіркелді
Маңғыстау ауданы әкімі ШЕШТІ:
1. Маңғыстау ауданы әкімі "Маңғыстау ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" 2015 жылғы 29 маусымдағы №12 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №2787 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау ауданының әкімі Т. Кушмаганбетов
"КЕЛІСІЛДІ"
Маңғыстау аудандық сайлау
комиссиясы
Маңғыстау ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 13 қыркүйектегі № 6
шешіміне қосымша
Маңғыстау ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 26 маусым № 12
шешіміне қосымша
Маңғыстау ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері
№ 166 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Шетпе ауылы, Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының аудандық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Орталық, Қызылтұран шағын аудандары, Қарашоқы шағын ауданының № 127-289 тұрғын үйлері, "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Маңғыстау облысының Полиция департаменті Маңғыстау ауданының Полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесің уақытша ұстау изоляторы, № 14 теміржол бекеті.
№ 167 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Шетпе ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "Алшын Меңдалыұлы атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Базарлы, Бөгет, Мақаш, Құрылысшы шағын аудандары, Қарашоқы шағын ауданының № 1-126 тұрғын үйлері.
№ 168 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Шетпе ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "Мекерия Атымов атындағы № 6 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жаңаорпа, Жаңаорпа-2 шағын аудандары, Қызылтұран карьері, Аэропорт учаскелері.
№ 169 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Шетпе ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "Нұн Жұбаев атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Шетпе-1 шағын ауданы, "МырзАбек-Алтын Тас групп" акционерлік қоғамының жатақханасы, Шақырған, Қарашымырау, Шилібұлақ, Сиырсу, Көгез, Шілгөз, Арпалы, Иір учаскелері.
№ 170 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Шетпе ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 5 бастауыш мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: микрорайоны Косбулак, Косбулак-2, участок Аусары и железнодорожный разъезд № 13.
Избирательный участок № 171
Месторасположение: сельский округ Сайотес, село Сайотес, здание сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
Границы: село Сайотес, железнодорожные разъезды № 6,7, 9.
Избирательный участок № 172
Месторасположение: сельский округ Сайотес, населенный пункт Боздак, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа Боздак" отдела образования по Мангистаускому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: населенный пункт Боздак.
Избирательный участок № 173
Месторасположение: месторождение "Каракудукмунай", здание общежития № 6.
Границы: вахтовые городки товариществ с ограниченной ответственностью "Каракудукмунай", "Кен-Сары", "Ком-Мунай".
Избирательный участок № 174
Месторасположение: село Жынгылды, здание сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
Границы: село Жынгылды, зимовки Шат, Караколка, Кабиналы, Уланак, Биркарын, Шагылкора, Тущыки, Акбас, Сартобе, Кенколтык, Жылыбауыр.
Избирательный участок № 175
Месторасположение: сельский округ Отпан, населенный пункт Тущыбек, здание коммунального государственного учреждения "Комплекс школа-ясли-сад Тущыбек" отдела образования по Мангистаускому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: населенные пункты Тущыбек, 15-Бекет, участок Аман булак.
Избирательный участок № 176
Месторасположение: сельский округ Шайыр, село Шайыр, здание сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
Границы: село Шайыр, населенные пункты Тиген, Тасмурын, зимовки Боктысай, Жалган, Боздак, Шили, Шагылсай, Кызылеспе, Аккорган, Карабас, Кумаккора, Селеули, Терис бауыр, Бисалы, Керимди, Дагдущы, Андыгара, Узынбас, Шекки кора, Кырыкбасан, Аксай, Кызыл ауыз, Киян, Ботакоз, Какпакты, Жырыккора, Шаршыкора.
Избирательный участок № 178
Месторасположение: сельский округ Тущикудык, село Тущикудык, здание сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
Границы: село Тущикудык, населенные пункты Киякты, Досалы.
Избирательный участок № 179
Месторасположение: сельский округ Шебир, село Шебир, здание сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
Границы: село Шебир, населенные пункты Бас, Каламкас, зимовки Жеруй кора, Суиинши.
Избирательный участок № 180
Месторасположение: село Кызан, здание селького дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.

Шекарасы: Қосбұлақ, Қосбұлақ-2 шағын аудандары, Аусары учаскесі және № 13 теміржол бекеті.
№ 171 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сайөтес ауылдық округі, Сайөтес ауылы, Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық клуб ғимараты.
Шекарасы: Сайөтес ауылы, № 6,7,9 теміржол бекеттері.
№ 172 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сайөтес ауылдық округі, Боздақ елді мекені, Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "Боздақ бастауыш мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Боздақ елді мекені.
№ 173 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Қарақұдықмұнай" кен орны, № 6 жатақхана ғимараты.
Шекарасы: "Қарақұдықмұнай", "Кен-Сары", "Ком-Мұнай" жауапкершілігі шектеулі серіктестіктерінің вахта қалашықтары.
№ 174 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жыңғылды ауылы, Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Шекарасы: Жыңғылды ауылы, Шат, Қарақолқа, Кабиналы, Ұланақ, Бірқарын, Шағылқора, Тұщықи, Ақбас, Сартөбе, Кеңқолтық, Жылыбауыр қыстаулары.
№ 175 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Отпан ауылдық округі, Тұщыбек елді мекені, Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "Тұщыбек мектеп-бөбекжай кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Тұщыбек, 15-Бекет елді мекендері, Аман бұлақ учаскесі.
№ 176 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Шайыр ауылдық округі, Шайыр ауылы, Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Шекарасы: Шайыр ауылы, Тиген, Тасмұрын елді мекендері, Боқтысай, Жалған, Боздақ, Шилі, Шағылсай, Қызылеспе, Аққорған, Қарабас, Құмаққора, Селеулі, Теріс бауыр, Бисалы, Керімді, Дағдұщы, Андығара, Ұзынбас, Шеккі қора, Қырықбасан, Ақсай, Қызыл ауыз, Қиян, Ботагөз, Қақпақты, Жырыққора, Шаршықора қыстаулары.
№ 178 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тұщықұдық ауылдық округі, Тұщықұдық ауылы, Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Шекарасы: Тұщықұдық ауылы, Қияқты, Досалы елді мекендері.
№ 179 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Шебір ауылдық округі, Шебір ауылы, Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Шекарасы: Шебір ауылы, Бас, Қаламқас елді мекендері, Жерүй қора, Сүйінші қыстаулары.
№ 180 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қызан ауылы, Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимараты.

Границы: село Кызан, зимовки Жидели, Карабатыр, Караш, Камай, Сарытобе, Тарколка, Жанузак, Нурылда, Саргат, Танас, Айыртобе, Мадияр, Кудайберген–1, Кудайберген–2.
Избирательный участок № 181
Месторасположение: село Акшымырау, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Тобанияза" отдела образования по Мангистаускому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: село Акшымырау, зимовки Айтолыс, Торыат, Кутты, Шаган, Кызык, вахтовый городок на месторождении "Ком-Мунай".
Избирательный участок № 182
Месторасположение: село Жармыш, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Жармыш" отдела образования по Мангистаускому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: село Жармыш, железнодорожные разъезды № 11-13, зимовки Ореули, Аманкызылит, Ауыздыбасты, Жапыракты, Кушикбай, Тамды, Донгелек, Сарытурак, Караганды, Кошкар, Шакей, Накбай, Кудайберген, Жетикуп, Нысап, Сердалы, Кубай ушкан, Курша, Узынкозе.
Избирательный участок № 183
Месторасположение: сельский округ Онды, село Онды, здание сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
Границы: село Онды, зимовки Желдимурын, Онеже, Ушан, Ондинский лагерь, Жана су, Корикти, Айыртам, Кумшокы, Сайком.
Избирательный участок № 184
Месторасположение: сельский округ Онды, населенный пункт Беки, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа Беки" отдела образования по Мангистаускому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: населенные пункты Беки, Баскудык, зимовки Байкаска, Есената, Жарауыл, Майкомген, Максым, Саубет, Тасбас, Шукырой, Кориктитобе, Желтимес, Таубай, Айлек, Кандыбас, Гулшат, Бакыт кора, Жолболай кора.
Избирательный участок № 185
Месторасположение: сельский округ Актобе, село Уштаган, здание сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
Границы: село Уштаган, населенные пункты Жарма, Сазды, зимовки Сауыскан, Жанаша.
Избирательный участок № 186
Месторасположение: месторождение "Каламкас", вахтовый городок, здание спортивного комплекса.
Границы: вахтовый городок организаций акционерного общества "Мангистаумунайгаз" на месторождении "Каламкас".
Избирательный участок № 187
Месторасположение: месторождение "Каламкас", вахтовый городок, здание спортивного комплекса.
Границы: вахтовые городки на месторождениях "Каламкас" и "Каратурым".
Избирательный участок № 188
Месторасположение: село Шетпе, здание государственного коммунального учреждения "Общеобразовательная школа – лицей № 7" отдела образования по Мангистаускому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: микрорайон Ащыбулак, общежитие товарищества с ограниченной ответственностью "Каспий цемент".

Шекарасы: Қызан ауылы, Жиделі, Қарабатыр, Қараш, Қамай, Сарытөбе, Тарқолқа, Жанұзақ, Нұрылда, Сарғат, Танас, Айыртөбе, Мадияр, Құдайберген–1, Құдайберген–2 қыстаулары.
№ 181 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақшымырау ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "Тобанияз атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақшымырау ауылы, Айтолыс, Торыат, Құтты, Шаған, Қызық қыстаулары, "Ком-Мұнай" кен орнының вахта қалашығы.
№ 182 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жармыш ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "Жармыш жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жармыш ауылы, № 11-13 теміржол бекеттері, Өреулі, Аманқызылит, Ауыздыбасты, Жапырақты, Күшікбай, Тамды, Дөңгелек, Сарытұрақ, Қарағанды, Қошқар, Шәкей, Нақбай, Құдайберген, Жетікүп, Нысап, Сердалы, Құбай ұшқан, Құрша, Ұзынкөзе қыстаулары.
№ 183 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Онды ауылдық округі, Онды ауылы, Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Шекарасы: Онды ауылы, Желдімұрын, Өңеже, Ұшан, Онды лагері, Жаңа су, Көрікті, Айыртам, Құмшоқы, Сайком қыстаулары.
№ 184 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Онды ауылдық округі, Бекі елді мекені, Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "Бекі басатауыш мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бекі, Басқұдық елді мекендері, Байқасқа, Есената, Жарауыл, Майкөмген, Мақсым, Сәубет, Тасбас, Шұқырой, Көріктітөбе, Желтимес, Таубай, Әйлек, Қандыбас, Гүлшат, Бақыт қора, Жолболай қора қыстаулары.
№ 185 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақтөбе ауылдық округі, Ұштаған ауылы, Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Шекарасы: Ұштаған ауылы, Жарма, Сазды елді мекендері, Сауысқан, Жаңаша қыстаулары.
№ 186 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Қаламқас" кен орны, вахта қалашығы, спорт кешені ғимараты.
Шекарасы: "Қаламқас" кен орнындағы "Маңғыстаумұнайгаз" акционерлік қоғамы ұйымдарының вахта қалашығы.
№ 187 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Қаламқас" кен орны, вахта қалашығы, спорт кешені ғимараты.
Шекарасы: "Қаламқас" және "Қаратұрым" кен орнындарындағы вахта қалашықтары.
№ 188 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Шетпе ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 7 жалпы білім беретін мектеп - лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ащыбұлақ шағын ауданы, "Каспий цемент" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жатаханасы.