О признании утратившим силу решение Тупкараганского районного маслихата от 26 июня 2020 года №45/336 "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения в Тупкараганском районе"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 26 сентября 2022 года № 17/104. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 сентября 2022 года № 29843
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Тупкараганского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые замли сельскохозяйственного назначения в Тупкараганском районе" от 26 июня 2020 года №45/336 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4252).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Тупкараганского районного маслихата Д. Меңдіханов

Түпқараған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 маусымдағы №45/336 "Түпқараған ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарлату туралы" шешімінің күшін жою туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 қыркүйектегі № 17/104 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 27 қыркүйекте № 29843 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Түпқараған аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 26 маусымдағы №45/336 "Түпқараған ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарлату туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4252 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түпқараған аудандық мәслихатының хатшысы Д. Меңдіханов