Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Тупкараганскому району
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 28 декабря 2022 года № 22/133. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 января 2023 года № 31624. Утратило силу решением Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 20 октября 2023 года № 7/51
Сноска. Утратило силу решением Тукараганского районного маслихата Мангистауской области от 20.10.2023 № 7/51 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года № 787 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев", Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев в местах размещения туристов с 1 января по 31 декабря 2023 года включительно – 2 (два) процента от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Тупкараганского районного маслихата Д. Меңдіханов

Түпқараған ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 22/133 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 9 қаңтарда № 31624 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 қазандағы № 7/51 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 20.10.2023 № 7/51 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-10 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 қарашадағы № 787 "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап 31 желтоқсанды қоса алғанда туристерді орналастыру орындарындағы шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелері – болу құнының 2 (екі) пайызы бекітілсін.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Түпқараған аудандық мәслихатының хатшысы Д. Меңдіханов