О внесении изменения в решение акима Мунайлинского района от 15 января 2019 года № 1 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Мунайлинского района Мангистауской области от 30 декабря 2022 года № 16-ш. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 декабря 2022 года № 31484
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Мунайлинского района от 15 января 2019 года № 1 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3777) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению, к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Мунайлинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Мунайлинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Мунайлинского района.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Мунайлинского района Е. Кумискалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Мунайлинская районная
избирательная комиссия
Приложение к решению
акимата Мунайлинского района
от 30 декабря 2022 года № 16-ш
Приложение к решению
акима Мунайлинского района
№1 от 15 января 2019 года
Избирательные участки на территории Мунайлинского района
Избирательный участок № 193
Место нахождения: cело Мангистау, улица Есмамбета 33А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 5 имени Шогы Муналулы" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Мангистау, улица Есмамбета дома № 39, 40, 41, 42, 48, 61, 62, 63, 63А, 63Б, 63В, 63Г, 64, 64А, 64Б, 64В, 64Г, 65, 66, 67, 68, 69, 81, 82, 83, 83А, 84, 85, 85А, 85В, 86, 88, 88А, 88Б, 88В, 88Г, 88Д, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96А, 96Б, 97, 98, улица Онгарбекулы А., дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20.
Избирательный участок № 194
Место нахождения: село Мангистау, 18 квартал 5, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 1" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Мангистау, квартал № 22, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27.
Избирательный участок № 195

Мұнайлы ауданы әкімінің 2019 жылғы 15 қаңтардағы № 1 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімінің 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 16-ш шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 30 желтоқсанда № 31484 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Мұнайлы ауданы әкімінің 2019 жылғы 15 қаңтардағы №1 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3777 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Мұнайлы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Мұнайлы ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Мұнайлы ауданы әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Мұнайлы ауданының әкімі Е. Кумискалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Мұнайлы аудандық
сайлау комиссиясы
Мұнайлы ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 16-ш шешіміне қосымша
Мұнайлы ауданы әкімінің
2019 жылғы 15 қаңтардағы
№ 1 шешіміне қосымша
Мұнайлы ауданы аумағындағы сайлау учаскелері
№ 193 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Маңғыстау ауылы, Есмамбет көшесі 33А, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "Шоғы Мұңалұлы атындағы № 5 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Маңғыстау ауылы, Есмамбет көшесі, № 39, 40, 41, 42, 48, 61, 62, 63, 63А, 63Б, 63В, 63Г, 64, 64А, 64Б, 64В, 64Г, 65, 66, 67, 68, 69, 81, 82, 83, 83А, 84, 85, 85А, 85В, 86, 88, 88А, 88Б, 88В, 88Г, 88Д, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96А, 96Б, 97, 98 үйлер, А.Оңғарбекұлы көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер.
№ 194 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Маңғыстау ауылы, 18 орам 5, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 1 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Маңғыстау ауылы, № 22 орам, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 үйлер.
№ 195 сайлау учаскесі

Место нахождения: село Мангистау, улица Есмамбет 33А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 5 имени Шогы Муналулы" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Мангистау, все жилые дома кварталов № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, все жилые дома жилого массива Ак Еспе.
Избирательный участок № 196
Место нахождения: село Мангистау, жилой массив Шеркала 468/8, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 11" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Мангистау, все жилые дома жилого массива Бозжыра, дома жилого массива Шеркала № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200.
Избирательный участок № 197
Место нахождения: село Мангистау, жилой массив Бесшокы 448/2, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 8" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Мангистау, дома жилого массива Бесшокы № 427, 428, 429, 430, 431, 432 ,433, 434, 435, 436, 437, 438, 439, 440, 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447, 448, 449, 450, 451, 452, 453, 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462, 463, 464, 465, 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472, 473, 474, 475, 476, 477, 478, 479, 480, 481, 482, 483, 484, 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491, 492, 493, 494, 495, 496, 497, 498, 499, 500, 501, 502, 503, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 510, 511, 512, 512, 514, 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529, 530, 531, 532, 533, 534, 535, 536, 537, 538, 539, 540, 541, 542, 543, 544, 545, 546, 547, 548, 549, 550, 551, 552, 553, 554, 555, 556, 557, 558, 559, 560, 561, 562, 563, 564, 565, 566, 567, 568, 569, 570, 571, 572, 573, 574, 575, 576, 577, 578, 579, 580, 581, 582, 583, 584, 585, 586, 587, 588, 589, 590, 591, 592, 593, 594, 595, 596, 597, 598, 599, 600, 601, 602, 603, 604, 605, 606, 607, 608, 609, 610, 611, 612, 613, 614, 615, 616, 617, 618, 619, 620, 621, 622, 623, 624, 625, 626, 627, 628, 629, 630, 631, 632, 633, 634, 635, 636, 637, 638, 639, 640, 641, 642, 643, 644, 645, 646, 647, 648, 649, 650, 651, 652, 653, 654, 655, 656, 657, 658, 659, 660, 661, 662, 663, 664, 665, 666, 667, 668, 669, 670, 671, 672, 673, 674, 675, 676, 677, 678, 679, 680, 681, 682, 683, 684, 685, 686, 687, 688, 689, 690, 691, 692, 693, 694, 695, 696, 697, 698, 699, 700, 701, 702, 703, 704, 705, 706, 707, 708, 709, 710, 711, 712, 713, 714, 715, 716, 717, 718, 719, 720, 721, 722, 723, 724, 725, 726, 727, 728, 729, 730, 731, 732, 733, 734, 735, 736, 737, 738, 739, 740, 741, 742, 743, 744, 745, 746, 747, 748, 749, 750, 751, 752, 753, 754, 755, 756, 757, 758, 759, 760, 761, 762, 763, 764, 765, 766, 767, 768, 769, 770, 771, 772, 773, 774, 775, 776, 777, 778, 779, 780, 781, 782, 783, 784, 785, 786, 787, 788, 789, 790, 791, 792, 793, 794, 795, 796, 797, 798, 799, 800, 801, 802, 803, 804, 805, 806, 807, 808, 809, 810, 811, 812, 813, 814, 815, 816, 817, 818, 819, 820, 821, 822, 823, 824, 825, 826, 827, 828, 829, 830, 831, 832, 833, 834, 835, 836, 837, 838, 839, 840, 841, 842, 843, 844, 845, 846, 847, 848, 849, 850, 851, 852, 853, 854, 855, 856, 857, 858, 859, 860, 861, 862, 863, 864, 865, 866, 867, 868, 869, 870, 871, 872, 873, 874, 875, 876, 877, 878, 879, 880, 881, 882, 883.
Избирательный участок № 198

Орналасқан жері: Маңғыстау ауылы, Есмамбет көшесі 33А, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "Шоғы Мұңалұлы атындағы № 5 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Маңғыстау ауылы, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 орамдардың, Ақ Еспе тұрғын үй алабының барлық тұрғын үйлері.
№ 196 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Маңғыстау ауылы, Шерқала тұрғын үй алабы 468/8, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 11 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Маңғыстау ауылы, Бозжыра тұрғын үй алабының барлық тұрғын үйлері, Шерқала тұрғын үй алабының № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200 үйлері.
№ 197 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Маңғыстау ауылы, Бесшоқы тұрғын үй алабының 448/2, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 8 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Маңғыстау ауылы, Бесшоқы тұрғын үй алабының № 427, 428, 429, 430, 431, 432 ,433, 434, 435, 436, 437, 438, 439, 440, 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447, 448, 449, 450, 451, 452, 453, 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462, 463, 464, 465, 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472, 473, 474, 475, 476, 477, 478, 479, 480, 481, 482, 483, 484, 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491, 492, 493, 494, 495, 496, 497, 498, 499, 500, 501, 502, 503, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 510, 511, 512, 512, 514, 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529, 530, 531, 532, 533, 534, 535, 536, 537, 538, 539, 540, 541, 542, 543, 544, 545, 546, 547, 548, 549, 550, 551, 552, 553, 554, 555, 556, 557, 558, 559, 560, 561, 562, 563, 564, 565, 566, 567, 568, 569, 570, 571, 572, 573, 574, 575, 576, 577, 578, 579, 580, 581, 582, 583, 584, 585, 586, 587, 588, 589, 590, 591, 592, 593, 594, 595, 596, 597, 598, 599, 600, 601, 602, 603, 604, 605, 606, 607, 608, 609, 610, 611, 612, 613, 614, 615, 616, 617, 618, 619, 620, 621, 622, 623, 624, 625, 626, 627, 628, 629, 630, 631, 632, 633, 634, 635, 636, 637, 638, 639, 640, 641, 642, 643, 644, 645, 646, 647, 648, 649, 650, 651, 652, 653, 654, 655, 656, 657, 658, 659, 660, 661, 662, 663, 664, 665, 666, 667, 668, 669, 670, 671, 672, 673, 674, 675, 676, 677, 678, 679, 680, 681, 682, 683, 684, 685, 686, 687, 688, 689, 690, 691, 692, 693, 694, 695, 696, 697, 698, 699, 700, 701, 702, 703, 704, 705, 706, 707, 708, 709, 710, 711, 712, 713, 714, 715, 716, 717, 718, 719, 720, 721, 722, 723, 724, 725, 726, 727, 728, 729, 730, 731, 732, 733, 734, 735, 736, 737, 738, 739, 740, 741, 742, 743, 744, 745, 746, 747, 748, 749, 750, 751, 752, 753, 754, 755, 756, 757, 758, 759, 760, 761, 762, 763, 764, 765, 766, 767, 768, 769, 770, 771, 772, 773, 774, 775, 776, 777, 778, 779, 780, 781, 782, 783, 784, 785, 786, 787, 788, 789, 790, 791, 792, 793, 794, 795, 796, 797, 798, 799, 800, 801, 802, 803, 804, 805, 806, 807, 808, 809, 810, 811, 812, 813, 814, 815, 816, 817, 818, 819, 820, 821, 822, 823, 824, 825, 826, 827, 828, 829, 830, 831, 832, 833, 834, 835, 836, 837, 838, 839, 840, 841, 842, 843, 844, 845, 846, 847, 848, 849, 850, 851, 852, 853, 854, 855, 856, 857, 858, 859, 860, 861, 862, 863, 864, 865, 866, 867, 868, 869, 870, 871, 872, 873, 874, 875, 876, 877, 878, 879, 880, 881, 882, 883 үйлері.
№ 198 сайлау учаскесі

Место нахождения: село Баянды, жилой массив Баянды-3 555, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 3" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Баянды, все жилые дома жилых массивов Баянды-1, Баянды-2, населенных пунктов Большой Емир, Малый Емир, Куйулыс, железнодорожного разъезда № 16.
Избирательный участок № 199
Место нахождения: сельский округ Атамекен, село Атамекен, жилой массив Каламкас 800, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 7" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Атамекен, все жилые дома жилого массива Туган ел.
Избирательный участок № 200
Место нахождения: сельский округ Атамекен, село Атамекен, жилой массив Жалын 495/6, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 12" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Атамекен, все жилые дома жилого массива Арман, все жилые дома улиц Бейбитшилик, Райхан, Рауан, Акикат, Ыкылас жилого массива Арай.
Избирательный участок № 201
Место нахождения: сельский округ Атамекен, село Атамекен, жилой массив Жалын 495/12, здание коммунального государственного учреждения "Казахский национальный школа-лицей имени Ы.Алтынсарина" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Атамекен, все жилые дома улиц № 3,4,5,6,7,8,9 жилого массива Каламкас.
Избирательный участок № 202
Место нахождения: сельский округ Атамекен, село Атамекен, жилой массив Каламкас 800, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 7" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Атамекен, все жилые дома жилого массива Коктем, все жилые дома улиц Жадыра, Акжелкен, Темирказык, Оркен, Самал, Шапагат жилого массива Болашак.
Избирательный участок № 203
Место нахождения: сельский округ Баскудык, село Баскудык, жилой массив Алау, улица Барыс 60, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 9" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Баскудык, все жилые дома улиц Рауан, Жазира, Жетису, Нурсат, Шугыла, Шаттык, Оркен, Байтерек, Бейбитшилик, Сункар, Жигер, Енбекши, Арай жилого массива Маржан.
Избирательный участок № 204
Место нахождения: Мангистауская область, город Ақтау, № 9 промышленная зона 42, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 14" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: сельский округ Баскудык, все дома жилого массива Болашак.
Избирательный участок № 205
Место нахождения: сельский округ Баскудык, село Баскудык, жилой массив Жана Коныс, улица Маната 271, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 14" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Баскудык, все жилые дома улиц Жадыра, Шапагат, Мирас, Маусым, Темирказык, Саура, Гулмайса, Балауса, Арман, Кызгалдак, Думан, Алау, Отпан, Жана курылыс, Инжу жилого массива Жана коныс.
Избирательный участок № 206
Место нахождения: сельский округ Баскудык, село Баскудык, жилой массив Самал, улица Шеркала 6, здание коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа сельского округа Баскудык Мунайлинского района" Управления физической культуры и спорта Мангистауской области.
Граница: село Баскудык, все жилые дома жилого массива Рахат.
Избирательный участок № 207
Место нахождения: сельский округ Кызылтобе, село Кызылтобе, улица Желтоксан 30, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 2" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Кызылтобе, все жилые дома населенного пункта Бирлик, Ынтымак, все жилые дома улиц Жаналык, Маусым, Желтоксан, Уалиханова, Абай.
Избирательный участок № 208
Место нахождения: сельский округ Кызылтобе, село Кызылтобе, улица Желтоксан 30, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 2" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Кызылтобе, все жилые дома улиц Ауезова, Маметова, Молдагулова, Сагыныш, Иманова.
Избирательный участок № 209
Место нахождения: сельский округ Кызылтобе, село Кызылтобе, улица Желтоксан 30, здание коммунального государственного учреждения "Кызылтобе лицей" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Кызылтобе, все жилые дома улиц Атамекен, Жамбыл, Арай, Наурыз, Мереке, Болашак, Достык, Туркестан.
Избирательный участок № 210

Орналасқан жері: Баянды ауылы, Баянды-3 тұрғын үй алабы 555, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 3 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Баянды ауылы, Баянды-1, Баянды-2 тұрғын үй алабының , Үлкен Емір, Кіші Емір, Құйылыс елді мекендерінің, № 16 темір жол бекетінің барлық тұрғын үйлері.
№ 199 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Атамекен ауылдық округі, Атамекен ауылы, Қаламқас тұрғын үй алабы 800, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 7 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Атамекен ауылы, Туған ел тұрғын үй алабының барлық тұрғын үйлері.
№ 200 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Атамекен ауылдық округі, Атамекен ауылы, Жалын тұрғын үй алабының 495/6, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 12 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Атамекен ауылы, Арман тұрғын үй алабының, Арай тұрғын үй алабының Бейбітшілік, Райхан, Рауан, Ақиқат, Ықылас көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 201 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Атамекен ауылдық округі, Атамекен ауылы, Жалын тұрғын үй алабының 495/12, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "Ы.Алтынсарин атындағы қазақ ұлттық мектеп лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Атамекен ауылы, Қаламқас тұрғын үй алабының № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 202 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Атамекен ауылдық округі, Атамекен ауылы, Қаламқас тұрғын үй массиві 800, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 7 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Атамекен ауылы, Көктем тұрғын үй алабының, Болашақ тұрғын үй алабының Жадыра, Ақжелкен, Темірқазық, Өркен, Самал, Шапағат көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 203 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Басқұдық ауылдық округі, Басқұдық ауылы, Алау тұрғын үй алабы, Барыс көшесі 60, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 9 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Басқұдық ауылы, Маржан тұрғын үй алабының Рауан, Жазира, Жетісу, Нұрсәт, Шұғыла, Шаттық, Өркен, Бәйтерек, Бейбітшілік, Сұңқар, Жігер, Еңбекші, Арай көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 204 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы, № 9 өнеркәсіптік аймағы 42, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 14 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Басқұдық ауылдық округі, Болашақ тұрғын үй алабының барлық тұрғын үйлері.
№ 205 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Басқұдық ауылдық округі, Басқұдық ауылы, Жаңа Қоныс тұрғын үй алабы, Маната көшесі 271, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 16 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Басқұдық ауылы, Жаңа қоныс тұрғын үй алабының Жадыра, Шапағат, Мирас, Маусым, Темірқазық, Саура, Гүлмайса, Балауса, Арман, Қызғалдақ, Думан, Алау, Отпан, Жаңа құрылыс, Інжу көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 206 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Басқұдық ауылдық округі, Басқұдық ауылы, Самал тұрғын үй алабы, Шерқала көшесі 6, Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Мұнайлы ауданы Басқұдық ауылдық округінің балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Басқұдық ауылы, Рахат тұрғын үй алабының барлық тұрғын үйлері.
№ 207 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қызылтөбе ауылдық округі, Қызылтобе ауылы, Желтоқсан көшесі 30, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 2 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қызылтөбе ауылы, Бірлік, Ынтымақ елді мекенінің барлық тұрғын үйлері, Жаңалық, Маусым, Желтоқсан, Уалиханов, Абай көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 208 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қызылтөбе ауылдық округі, Қызылтөбе ауылы, Желтоқсан көшесі 30, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 2 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қызылтөбе ауылы, Әуезов, Мәметова, Молдағұлова, Сағыныш, Иманов көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 209 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қызылтөбе ауылдық округі, Қызылтөбе ауылы, Желтоқсан көшесі 30, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "Қызылтөбе лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қызылтөбе ауылы, Атамекен, Жамбыл, Арай, Наурыз, Мереке, Болашақ, Достық, Түркістан көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 210 сайлау учаскесі

Место нахождения: сельский округ Кызылтобе, село Кызылтобе, улица Балауса, 9 квартал 26/6, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 13" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Кызылтобе, все жилые дома улиц Кубыла, Балауса, Мынбаев, Есир, Нурым, Шабай, Алшын, Косымбаев, Матжан, Кулбарак.
Избирательный участок № 211
Место нахождения: сельский округ Кызылтобе, село Кызылтобе, жилой массив Кызылтобе-2 756/3, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 6" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Кызылтобе, дома жилого массива Кызылтобе-2 №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370, 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381, 382, 383, 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390, 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398, 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420, 421, 422, 423, 424, 425, 426, 427, 428, 429, 430, 431, 432, 433, 434, 435, 436, 437, 438, 439, 440, 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447, 448, 449, 450, 451, 452, 453, 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462, 463, 464, 465, 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472, 473, 474, 475, 476, 477, 478, 479, 480, 481, 482, 483, 484, 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491, 492, 493, 494, 495, 496, 497, 498, 499, 500, 501, 502, 503, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 510, 511, 512, 512, 514, 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529, 530, 531, 532, 533, 534, 535, 536, 537, 538, 539, 540, 541, 542, 543, 544, 545, 546, 547, 548, 549, 550, 551, 552, 553, 554, 555, 556, 557, 558, 559, 560, 561, 562, 563, 564, 565, 566, 567, 568, 569, 570, 571, 572, 573, 574, 575, 576, 577, 578, 579, 580, 581, 582, 583, 584, 585, 586, 587, 588, 589, 590, 591, 592, 593, 594, 595, 596, 597, 598, 599, 600, 601, 602, 603, 604, 605, 606, 607, 608, 609, 610, 611, 612, 613, 614, 615, 616, 617, 618, 619, 620, 621, 622, 623, 624, 625, 626, 627, 628, 629, 630, 631, 632, 633, 634, 635, 636, 637, 638, 639, 640, 641, 642, 643, 644, 645, 646, 647, 648, 649, 650, 651, 652, 653, 654, 655, 656, 657, 658, 659, 660, 661, 662, 663, 664, 665, 666, 667, 668, 669, 670, 671, 672, 673, 674, 675, 676, 677, 678, 679, 680, 681, 682, 683, 684, 685, 686, 687, 688, 689, 690, 691, 692, 693, 694, 695, 696, 697, 698, 699, 700, 701, 702, 703, 704, 705, 706, 707, 708, 709, 710, 711, 712, 713, 714, 715, 716, 717, 718, 719, 720, 721, 722, 723, 724, 725, 726, 727, 728, 729, 730, 731, 732, 733, 734, 735, 736, 737, 738, 739, 740, 741, 742, 743, 744, 745, 746, 747, 748, 749, 750, 751, 752, 753, 754, 755, 756, 757, 758, 759, 760, 761, 762, 763, 764, 765, 766, 767, 768, 769, 770, 771, 772, 773, 774, 775, 776, 777, 778, 779, 780, 781, 782, 783, 784, 785, 786, 787, 788, 789, 790, 791, 792, 793, 794, 795, 796, 797, 798, 799, 800, 801, 802, 803, 804, 805, 806, 807, 808, 809, 810, 811, 812, 813, 814, 815, 816, 817, 818, 819, 820, 821, 822, 823, 824, 825, 826, 827, 828, 829, 830, 831, 832, 833, 834, 835, 836, 837, 838, 839, 840, 841, 842, 843, 844, 845, 846, 847, 848, 849, 850, 851, 852, 853, 854, 855, 856, 857, 858, 859, 860, 861, 862, 863, 864, 865, 866, 867, 868, 869, 870, 871, 872, 873, 874, 875, 876, 877, 878, 879, 880, 881, 882, 883, 884, 885.
Избирательный участок № 212

Орналасқан жері: Қызылтөбе ауылдық округі, Қызылтөбе ауылы, Балауса көшесі, 9 орам 26/6, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 13 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қызылтөбе ауылы, Құбыла, Балауса, Мыңбаев, Есір, Нұрым, Шабай, Алшын, Қосымбаев, Мәтжан, Құлбарақ көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 211 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қызылтөбе ауылдық округі, Қызылтөбе ауылы, Қызылтөбе-2 тұрғын үй алабы 756/3, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 6 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қызылтөбе ауылы, Қызылтөбе-2 тұрғын үй алабының № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370, 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381, 382, 383, 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390, 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398, 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420, 421, 422, 423, 424, 425, 426, 427, 428, 429, 430, 431, 432, 433, 434, 435, 436, 437, 438, 439, 440, 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447, 448, 449, 450, 451, 452, 453, 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462, 463, 464, 465, 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472, 473, 474, 475, 476, 477, 478, 479, 480, 481, 482, 483, 484, 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491, 492, 493, 494, 495, 496, 497, 498, 499, 500, 501, 502, 503, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 510, 511, 512, 512, 514, 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529, 530, 531, 532, 533, 534, 535, 536, 537, 538, 539, 540, 541, 542, 543, 544, 545, 546, 547, 548, 549, 550, 551, 552, 553, 554, 555, 556, 557, 558, 559, 560, 561, 562, 563, 564, 565, 566, 567, 568, 569, 570, 571, 572, 573, 574, 575, 576, 577, 578, 579, 580, 581, 582, 583, 584, 585, 586, 587, 588, 589, 590, 591, 592, 593, 594, 595, 596, 597, 598, 599, 600, 601, 602, 603, 604, 605, 606, 607, 608, 609, 610, 611, 612, 613, 614, 615, 616, 617, 618, 619, 620, 621, 622, 623, 624, 625, 626, 627, 628, 629, 630, 631, 632, 633, 634, 635, 636, 637, 638, 639, 640, 641, 642, 643, 644, 645, 646, 647, 648, 649, 650, 651, 652, 653, 654, 655, 656, 657, 658, 659, 660, 661, 662, 663, 664, 665, 666, 667, 668, 669, 670, 671, 672, 673, 674, 675, 676, 677, 678, 679, 680, 681, 682, 683, 684, 685, 686, 687, 688, 689, 690, 691, 692, 693, 694, 695, 696, 697, 698, 699, 700, 701, 702, 703, 704, 705, 706, 707, 708, 709, 710, 711, 712, 713, 714, 715, 716, 717, 718, 719, 720, 721, 722, 723, 724, 725, 726, 727, 728, 729, 730, 731, 732, 733, 734, 735, 736, 737, 738, 739, 740, 741, 742, 743, 744, 745, 746, 747, 748, 749, 750, 751, 752, 753, 754, 755, 756, 757, 758, 759, 760, 761, 762, 763, 764, 765, 766, 767, 768, 769, 770, 771, 772, 773, 774, 775, 776, 777, 778, 779, 780, 781, 782, 783, 784, 785, 786, 787, 788, 789, 790, 791, 792, 793, 794, 795, 796, 797, 798, 799, 800, 801, 802, 803, 804, 805, 806, 807, 808, 809, 810, 811, 812, 813, 814, 815, 816, 817, 818, 819, 820, 821, 822, 823, 824, 825, 826, 827, 828, 829, 830, 831, 832, 833, 834, 835, 836, 837, 838, 839, 840, 841, 842, 843, 844, 845, 846, 847, 848, 849, 850, 851, 852, 853, 854, 855, 856, 857, 858, 859, 860, 861, 862, 863, 864, 865, 866, 867, 868, 869, 870, 871, 872, 873, 874, 875, 876, 877, 878, 879, 880, 881, 882, 883, 884, 885 үйлері.
№ 212 сайлау учаскесі

Место нахождения: сельский округ Даулет, село Даулет, жилой массив Жана Даулет 125/3, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 4" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: сельский округ Даулет, все жилые дома жилого массива Жана Даулет.
Избирательный участок № 213
Место нахождения: сельский округ Даулет, село Даулет, квартал 24, 55/1, здание коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа сельского округа Даулет Мунайлинского района" Управления физической культуры и спорта Мангистауской области.
Граница: сельский округ Даулет, все жилые дома села Даулет.
Избирательный участок № 214
Место нахождения: сельский округ Батыр, село Батыр, микрорайон Емир, улица № 6 44А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 10" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: сельский округ Батыр, все дома микрорайонов Емир, Хазар.
Избирательный участок № 215
Место нахождения: село Мангистау, жилой массив Шеркала 468/8, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 11" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Мангистау, дома жилого массива Шеркала № 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370, 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381, 382, 383, 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390, 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398, 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420, 421, 422, 423, 424, 425, 426, 427, 428, 429, 430, 431, 432, 433, 434, 435, 436, 437, 438, 439, 440, 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447, 448, 449, 450, 451, 452, 453, 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462, 463, 464, 465, 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472, 473, 474, 475, 476, 477, 478, 479, 480, 481, 482, 483, 484, 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491, 492, 493, 494, 495, 496, 497, 498, 499, 500, 501, 502, 503, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 510, 511, 512, 512, 514, 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529, 530, 531, 532, 533, 534, 535, 536, 537, 538, 539, 540, 541, 542, 543, 544, 545, 546, 547, 548, 549, 550, 551, 552, 553, 554, 555, 556, 557, 558, 559, 560, 561, 562, 563, 564, 565, 566, 567, 568, 569, 570, 571, 572, 573, 574, 575, 576, 577, 578, 579, 580, 581, 582, 583, 584, 585, 586, 587, 588, 589, 590, 591, 592, 593, 594, 595, 596, 597, 598, 599, 600, 601, 602, 603, 604, 605, 606, 607, 608, 609, 610, 611, 612, 613, 614, 615, 616, 617, 618, 619, 620, 621, 622, 623, 624, 625, 626, 627, 628, 629, 630, 631, 632, 633, 634, 635, 636, 637, 638, 639, 640, 641, 642, 643, 644, 645, 646, 647, 648, 649, 650, 651, 652, 653, 654, 655, 656, 657, 658, 659, 660, 661, 662, 663, 664, 665, 666, 667, 668, 669, 670, 671, 672, 673, 674, 675, 676, 677, 678, 679, 680, 681, 682, 683, 684, 685, 686, 687, 688, 689, 690, 691, 692, 693, 694, 695, 696, 697, 698, 699, 700, 701, 702, 703, 704, 705, 706, 707, 708, 709, 710, 711, 712, 713, 714, 715, 716, 717, 718, 719, 720, 721, 722, 723, 724, 725, 726, 727, 728, 729, 730, 731, 732, 733, 734, 735, 736, 737, 738, 739, 740, 741, 742, 743, 744, 745, 746, 747, 748, 749, 750, 751, 752, 753, 754, 755, 756, 757, 758, 759, 760, 761, 762, 763, 764, 765, 766, 767, 768, 769, 770, 771, 772, 773, 774, 775, 776, 777, 778, 779, 780, 781, 782, 783, 784, 785, 786, 787, 788, 789, 790, 791, 792, 793, 794, 795, 796, 797, 798, 799, 800, 801, 802, 803, 804, 805, 806, 807, 808, 809, 810, 811, 812, 813, 814, 815, 816, 817, 818, 819, 820, 821, 822, 823, 824, 825, 826, 827, 828, 829, 830, 831, 832, 833, 834, 835, 836, 837, 838, 839, 840, 841, 842, 843, 844, 845, 846, 847, 848, 849, 850, 851, 852, 853, 854, 855, 856, 857, 858, 859, 860, 861, 862, 863, 864, 865, 866, 867, 868, 869, 870, 871, 872, 873, 874, 875, 876, 877, 878, 879, 880, 881, 882, 883.
Избирательный участок № 216
Место нахождения: сельский округ Атамекен, село Атамекен, жилой массив Жалын 495/6, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 12" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Атамекен, все жилые дома жилого массива Атамекен.
Избирательный участок № 217
Место нахождения: сельский округ Атамекен, село Атамекен, жилой массив Жалын 495/6, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 12" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Атамекен, все жилые дома жилого массива Жалын, улиц Кызгалдак, Гульмайса, Достык жилого массива Арай
Избирательный участок № 218

Орналасқан жері: Дәулет ауылдық округі, Дәулет ауылы, Жаңа Дәулет тұрғын үй алабы 125/3, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 4 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Дәулет ауылдық округі, Жаңа Дәулет тұрғын үй алабының барлық тұрғын үйлері.
№ 213 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Дәулет ауылдық округі, Дәулет ауылы, 24 орам 55/1, Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Мұнайлы ауданы Дәулет ауылдық округінің балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Дәулет ауылдық округі, Дәулет ауылының барлық тұрғын үйлері.
№ 214 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Батыр ауылдық округі, Батыр ауылы, Емір шағын ауданы, № 6 көше 44А, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 10 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Батыр ауылдық округі, Емір, Хазар шағын ауданының барлық тұрғын үйлері.
№ 215 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Маңғыстау ауылы, Шерқала тұрғын үй алабы 468/8, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 11 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Маңғыстау ауылы, Шерқала тұрғын үй алабының №201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370, 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381, 382, 383, 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390, 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398, 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420, 421, 422, 423, 424, 425, 426, 427, 428, 429, 430, 431, 432, 433, 434, 435, 436, 437, 438, 439, 440, 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447, 448, 449, 450, 451, 452, 453, 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462, 463, 464, 465, 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472, 473, 474, 475, 476, 477, 478, 479, 480, 481, 482, 483, 484, 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491, 492, 493, 494, 495, 496, 497, 498, 499, 500, 501, 502, 503, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 510, 511, 512, 512, 514, 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529, 530, 531, 532, 533, 534, 535, 536, 537, 538, 539, 540, 541, 542, 543, 544, 545, 546, 547, 548, 549, 550, 551, 552, 553, 554, 555, 556, 557, 558, 559, 560, 561, 562, 563, 564, 565, 566, 567, 568, 569, 570, 571, 572, 573, 574, 575, 576, 577, 578, 579, 580, 581, 582, 583, 584, 585, 586, 587, 588, 589, 590, 591, 592, 593, 594, 595, 596, 597, 598, 599, 600, 601, 602, 603, 604, 605, 606, 607, 608, 609, 610, 611, 612, 613, 614, 615, 616, 617, 618, 619, 620, 621, 622, 623, 624, 625, 626, 627, 628, 629, 630, 631, 632, 633, 634, 635, 636, 637, 638, 639, 640, 641, 642, 643, 644, 645, 646, 647, 648, 649, 650, 651, 652, 653, 654, 655, 656, 657, 658, 659, 660, 661, 662, 663, 664, 665, 666, 667, 668, 669, 670, 671, 672, 673, 674, 675, 676, 677, 678, 679, 680, 681, 682, 683, 684, 685, 686, 687, 688, 689, 690, 691, 692, 693, 694, 695, 696, 697, 698, 699, 700, 701, 702, 703, 704, 705, 706, 707, 708, 709, 710, 711, 712, 713, 714, 715, 716, 717, 718, 719, 720, 721, 722, 723, 724, 725, 726, 727, 728, 729, 730, 731, 732, 733, 734, 735, 736, 737, 738, 739, 740, 741, 742, 743, 744, 745, 746, 747, 748, 749, 750, 751, 752, 753, 754, 755, 756, 757, 758, 759, 760, 761, 762, 763, 764, 765, 766, 767, 768, 769, 770, 771, 772, 773, 774, 775, 776, 777, 778, 779, 780, 781, 782, 783, 784, 785, 786, 787, 788, 789, 790, 791, 792, 793, 794, 795, 796, 797, 798, 799, 800, 801, 802, 803, 804, 805, 806, 807, 808, 809, 810, 811, 812, 813, 814, 815, 816, 817, 818, 819, 820, 821, 822, 823, 824, 825, 826, 827, 828, 829, 830, 831, 832, 833, 834, 835, 836, 837, 838, 839, 840, 841, 842, 843, 844, 845, 846, 847, 848, 849, 850, 851, 852, 853, 854, 855, 856, 857, 858, 859, 860, 861, 862, 863, 864, 865, 866, 867, 868, 869, 870, 871, 872, 873, 874, 875, 876, 877, 878, 879, 880, 881, 882, 883 үйлері.
№ 216 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Атамекен ауылдық округі, Атамекен ауылы, Жалын тұрғын үй алабы 495/6, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 12 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Атамекен ауылы, Атамекен тұрғын үй алабының барлық тұрғын үйлері.
№ 217 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Атамекен ауылдық округі, Атамекен ауылы, Жалын тұрғын үй алабы 495/6, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 12 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Атамекен ауылы, Жалын тұрғын үй алабының барлық тұрғын үйлері, Арай тұрғын үй алабының Қызғалдақ, Гүлмайса, Достық көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 218 сайлау учаскесі

Место нахождения: сельский округ Баскудык, село Баскудык, жилой массив Алау, улица Барыс 60, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 9" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: сельский округ Баскудык, все дома жилого массива Алау.
Избирательный участок № 219
Место нахождения: село Мангистау, жилой массив Бесшоқы 448/2, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 8" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Мангистау, дома жилого массива Бесшокы № 884, 885, 886, 887, 888, 889, 890, 891, 892, 893, 894, 895, 896, 897, 898, 899, 900, 901, 902, 903, 904, 905, 906, 907, 908, 909, 910, 911, 912, 913, 914, 915, 916, 917, 918, 919, 920, 921, 922, 923, 924, 925, 926, 927, 928, 929, 930, 931, 932, 933, 934, 935, 936, 937, 938, 939, 940, 941, 942, 943, 944, 945, 946, 947, 948, 949, 950, 951, 952, 953, 954, 955, 956, 957, 958, 959, 960, 961, 962, 963, 964, 965, 966, 967, 968, 969, 970, 971, 972, 973, 974, 975, 976, 977, 978, 979, 980, 981, 982, 983, 984, 985, 986, 987, 988, 989, 990, 991, 992, 993, 994, 995, 996, 997, 998, 999, 1000, 1001, 1002, 1003, 1004, 1005, 1006, 1007, 1008, 1009, 1010, 1011, 1012, 1013, 1014, 1015, 1016, 1017, 1018, 1019, 1020, 1021, 1022, 1023, 1024, 1025, 1026, 1027, 1028, 1029, 1030, 1031, 1032, 1033, 1034, 1035, 1036, 1037, 1038, 1039, 1040, 1041, 1042, 1043, 1044, 1045, 1046, 1047, 1048, 1049, 1050, 1051, 1052, 1053, 1054, 1055, 1056, 1057, 1058, 1059, 1060, 1061, 1062, 1063, 1064, 1065, 1066, 1067, 1068, 1069, 1070, 1071, 1072, 1073, 1074, 1075, 1076, 1077, 1078, 1079, 1080, 1081, 1082, 1083, 1084, 1085, 1086, 1087, 1088, 1089, 1090, 1091, 1092, 1093, 1094, 1095, 1096, 1097, 1098, 1099, 1100, 1101, 1102, 1103, 1104, 1105, 1106, 1107, 1108, 1109, 1110, 1111, 1112, 1113, 1114, 1115, 1116, 1117, 1118, 1119, 1120, 1121, 1122, 1123, 1124, 1125, 1126, 1127, 1128, 1129, 1130, 1131, 1132, 1133, 1134, 1135, 1136, 1137, 1138, 1139, 1140, 1141, 1142, 1143, 1144, 1145, 1146, 1147, 1148, 1149, 1150, 1151, 1152, 1153, 1154, 1155, 1156, 1157, 1158, 1159, 1160, 1161, 1162, 1163, 1164, 1165, 1166, 1167, 1168, 1169, 1170, 1171, 1172, 1173, 1174, 1175, 1176, 1177, 1178, 1179, 1180, 1181, 1182, 1183, 1184, 1185, 1186, 1187, 1188, 1189, 1190, 1191, 1192, 1193, 1194, 1195, 1196, 1197, 1198, 1199, 1200, 1201, 1202, 1203, 1204, 1205, 1206, 1207, 1208, 1209, 1210, 1211, 1212, 1213, 1214, 1215, 1216, 1217, 1218, 1219, 1220, 1221, 1222, 1223, 1224, 1225, 1226, 1227, 1228, 1229, 1230, 1231, 1232, 1233, 1234, 1235, 1236, 1237, 1238, 1239, 1240, 1241, 1242, 1243, 1244, 1245, 1246, 1247, 1248, 1249, 1250, 1251, 1252, 1253, 1254, 1255, 1256, 1257, 1258, 1259, 1260, 1261, 1262, 1263, 1264, 1265, 1266, 1267, 1268, 1269, 1270, 1271, 1272, 1273, 1274, 1275, 1276, 1277, 1278, 1279, 1280, 1281, 1282, 1283, 1284, 1285, 1286, 1287, 1288, 1289, 1290, 1291, 1292, 1293, 1294, 1295, 1296, 1297, 1298, 1299, 1300, 1301, 1302, 1303, 1304, 1305, 1306, 1307, 1308, 1309, 1310, 1311, 1312, 1313, 1314, 1315, 1316, 1317, 1318, 1319, 1320.
Избирательный участок № 220

Орналасқан жері: Басқұдық ауылдық округі, Басқұдық ауылы, Алау тұрғын үй алабының, Барыс көшесі 60, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 9 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Басқұдық ауылы, Алау тұрғын үй алабының барлық тұрғын үйлері.
№ 219 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Маңғыстау ауылы, Бесшоқы тұрғын үй алабы 448/2, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 8 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Маңғыстау ауылы, Бесшоқы тұрғын үй алабының № 884, 885, 886, 887, 888, 889, 890, 891, 892, 893, 894, 895, 896, 897, 898, 899, 900, 901, 902, 903, 904, 905, 906, 907, 908, 909, 910, 911, 912, 913, 914, 915, 916, 917, 918, 919, 920, 921, 922, 923, 924, 925, 926, 927, 928, 929, 930, 931, 932, 933, 934, 935, 936, 937, 938, 939, 940, 941, 942, 943, 944, 945, 946, 947, 948, 949, 950, 951, 952, 953, 954, 955, 956, 957, 958, 959, 960, 961, 962, 963, 964, 965, 966, 967, 968, 969, 970, 971, 972, 973, 974, 975, 976, 977, 978, 979, 980, 981, 982, 983, 984, 985, 986, 987, 988, 989, 990, 991, 992, 993, 994, 995, 996, 997, 998, 999, 1000, 1001, 1002, 1003, 1004, 1005, 1006, 1007, 1008, 1009, 1010, 1011, 1012, 1013, 1014, 1015, 1016, 1017, 1018, 1019, 1020, 1021, 1022, 1023, 1024, 1025, 1026, 1027, 1028, 1029, 1030, 1031, 1032, 1033, 1034, 1035, 1036, 1037, 1038, 1039, 1040, 1041, 1042, 1043, 1044, 1045, 1046, 1047, 1048, 1049, 1050, 1051, 1052, 1053, 1054, 1055, 1056, 1057, 1058, 1059, 1060, 1061, 1062, 1063, 1064, 1065, 1066, 1067, 1068, 1069, 1070, 1071, 1072, 1073, 1074, 1075, 1076, 1077, 1078, 1079, 1080, 1081, 1082, 1083, 1084, 1085, 1086, 1087, 1088, 1089, 1090, 1091, 1092, 1093, 1094, 1095, 1096, 1097, 1098, 1099, 1100, 1101, 1102, 1103, 1104, 1105, 1106, 1107, 1108, 1109, 1110, 1111, 1112, 1113, 1114, 1115, 1116, 1117, 1118, 1119, 1120, 1121, 1122, 1123, 1124, 1125, 1126, 1127, 1128, 1129, 1130, 1131, 1132, 1133, 1134, 1135, 1136, 1137, 1138, 1139, 1140, 1141, 1142, 1143, 1144, 1145, 1146, 1147, 1148, 1149, 1150, 1151, 1152, 1153, 1154, 1155, 1156, 1157, 1158, 1159, 1160, 1161, 1162, 1163, 1164, 1165, 1166, 1167, 1168, 1169, 1170, 1171, 1172, 1173, 1174, 1175, 1176, 1177, 1178, 1179, 1180, 1181, 1182, 1183, 1184, 1185, 1186, 1187, 1188, 1189, 1190, 1191, 1192, 1193, 1194, 1195, 1196, 1197, 1198, 1199, 1200, 1201, 1202, 1203, 1204, 1205, 1206, 1207, 1208, 1209, 1210, 1211, 1212, 1213, 1214, 1215, 1216, 1217, 1218, 1219, 1220, 1221, 1222, 1223, 1224, 1225, 1226, 1227, 1228, 1229, 1230, 1231, 1232, 1233, 1234, 1235, 1236, 1237, 1238, 1239, 1240, 1241, 1242, 1243, 1244, 1245, 1246, 1247, 1248, 1249, 1250, 1251, 1252, 1253, 1254, 1255, 1256, 1257, 1258, 1259, 1260, 1261, 1262, 1263, 1264, 1265, 1266, 1267, 1268, 1269, 1270, 1271, 1272, 1273, 1274, 1275, 1276, 1277, 1278, 1279, 1280, 1281, 1282, 1283, 1284, 1285, 1286, 1287, 1288, 1289, 1290, 1291, 1292, 1293, 1294, 1295, 1296, 1297, 1298, 1299, 1300, 1301, 1302, 1303, 1304, 1305, 1306, 1307, 1308, 1309, 1310, 1311, 1312, 1313, 1314, 1315, 1316, 1317, 1318, 1319, 1320 үйлері.
№ 220 сайлау учаскесі

Место нахождения: сельский округ Кызылтобе, село Кызылтобе, жилой массив Кызылтобе-2 756/3, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 6" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Кызылтобе, дома жилого массива Кызылтобе-2 № 886, 886, 887, 888, 889, 890, 891, 892, 893, 894, 895, 896, 897, 898, 899, 900, 901, 902, 903, 904, 905, 906, 907, 908, 909, 910, 911, 912, 913, 914, 915, 916, 917, 918, 919, 920, 921, 922, 923, 924, 925, 926, 927, 928, 929, 930, 931, 932, 933, 934, 935, 936, 937, 938, 939, 940, 941, 942, 943, 944, 945, 946, 947, 948, 949, 950, 951, 952, 953, 954, 955, 956, 957, 958, 959, 960, 961, 962, 963, 964, 965, 966, 967, 968, 969, 970, 971, 972, 973, 974, 975, 976, 977, 978, 979, 980, 981, 982, 983, 984, 985, 986, 987, 988, 989, 990, 991, 992, 993, 994, 995, 996, 997, 998, 999, 1000, 1001, 1002, 1003, 1004, 1005, 1006, 1007, 1008, 1009, 1010, 1011, 1012, 1013, 1014, 1015, 1016, 1017, 1018, 1019, 1020, 1021, 1022, 1023, 1024, 1025, 1026, 1027, 1028, 1029, 1030, 1031, 1032, 1033, 1034, 1035, 1036, 1037, 1038, 1039, 1040, 1041, 1042, 1043, 1044, 1045, 1046, 1047, 1048, 1049, 1050, 1051, 1052, 1053, 1054, 1055, 1056, 1057, 1058, 1059, 1060, 1061, 1062, 1063, 1064, 1065, 1066, 1067, 1068, 1069, 1070, 1071, 1072, 1073, 1074, 1075, 1076, 1077, 1078, 1079, 1080, 1081, 1082, 1083, 1084, 1085, 1086, 1087, 1088, 1089, 1090, 1091, 1092, 1093, 1094, 1095, 1096, 1097, 1098, 1099, 1100, 1101, 1102, 1103, 1104, 1105, 1106, 1107, 1108, 1109, 1110, 1111, 1112, 1113, 1114, 1115, 1116, 1117, 1118, 1119, 1120, 1121, 1122, 1123, 1124, 1125, 1126, 1127, 1128, 1129, 1130, 1131, 1132, 1133, 1134, 1135, 1136, 1137, 1138, 1139, 1140, 1141, 1142, 1143, 1144, 1145, 1146, 1147, 1148, 1149, 1150, 1151, 1152, 1153, 1154, 1155, 1156, 1157, 1158, 1159, 1160, 1161, 1162, 1163, 1164, 1165, 1166, 1167, 1168, 1169, 1170, 1171, 1172, 1173, 1174, 1175, 1176, 1177, 1178, 1179, 1180, 1181, 1182, 1183, 1184, 1185, 1186, 1187, 1188, 1189, 1190, 1191, 1192, 1193, 1194, 1195, 1196, 1197, 1198, 1199, 1200, 1201, 1202, 1203, 1204, 1205, 1206, 1207, 1208, 1209, 1210, 1211, 1212, 1213, 1214, 1215, 1216, 1217, 1218, 1219, 1220, 1221, 1222, 1223, 1224, 1225, 1226, 1227, 1228, 1229, 1230, 1231, 1232, 1233, 1234, 1235, 1236, 1237, 1238, 1239, 1240, 1241, 1242, 1243, 1244, 1245, 1246, 1247, 1248, 1249, 1250, 1251, 1252, 1253, 1254, 1255, 1256, 1257, 1258, 1259, 1260, 1261, 1262, 1263, 1264, 1265, 1266, 1267, 1268, 1269, 1270, 1271, 1272, 1273, 1274, 1275, 1276, 1277, 1278, 1279, 1280, 1281, 1282, 1283, 1284, 1285, 1286, 1287, 1288, 1289, 1290, 1291, 1292, 1293, 1294, 1295, 1296, 1297, 1298, 1299, 1300, 1301, 1302, 1303, 1304, 1305, 1306, 1307, 1308, 1309, 1310, 1311, 1312, 1313, 1314, 1315, 1316, 1317, 1318, 1319, 1320, 1321, 1322, 1323, 1324, 1325, 1326, 1327, 1328, 1329, 1330, 1331, 1332, 1333, 1334, 1335, 1336, 1337, 1338, 1339, 1340, 1341, 1342, 1343, 1344, 1345, 1346, 1347, 1348, 1349, 1350, 1351, 1352, 1353, 1354, 1355, 1356, 1357, 1358, 1359, 1360, 1361, 1362, 1363, 1364, 1365, 1366, 1367, 1368, 1369, 1370, 1371, 1372, 1373, 1374, 1375, 1376, 1377, 1378, 1379, 1380, 1381, 1382, 1383, 1384, 1385, 1386, 1387, 1388, 1389, 1390, 1391, 1392, 1393, 1394, 1395, 1396, 1397, 1398, 1399, 1400, 1401, 1402, 1403, 1404, 1405, 1406, 1407, 1408, 1409, 1410, 1411, 1412, 1413, 1414, 1415, 1416, 1417, 1418, 1419, 1420, 1421, 1422, 1423, 1424, 1425, 1426, 1427, 1428, 1429, 1430, 1431, 1432, 1433, 1434, 1435, 1436, 1437, 1438, 1439, 1440, 1441, 1442, 1443, 1444, 1445, 1446, 1447, 1448, 1449, 1450, 1451, 1452, 1453, 1454, 1455, 1456, 1457, 1458, 1459, 1460, 1461, 1462, 1463, 1464, 1465, 1466, 1467, 1468, 1469, 1470, 1471, 1472, 1473, 1474, 1475, 1476, 1477, 1478, 1479, 1480, 1481, 1482, 1483, 1484, 1485, 1486, 1487, 1488, 1489, 1490, 1491, 1492, 1493, 1494, 1495, 1496, 1497, 1498, 1499, 1500, 1501, 1502, 1503, 1504, 1505, 1506, 1507, 1508, 1509, 1510, 1511, 1512, 1512, 1514, 1515, 1516, 1517, 1518, 1519, 1520, 1521, 1522, 1523, 1524, 1525, 1526, 1527, 1528, 1529, 1530, 1531, 1532, 1533, 1534, 1535, 1536, 1537, 1538, 1539, 1540, 1541, 1542, 1543, 1544, 1545, 1546, 1547, 1548, 1549, 1550, 1551, 1552, 1553, 1554, 1555, 1556, 1557, 1558, 1559, 1560, 1561, 1562, 1563, 1564, 1565, 1566, 1567, 1568, 1569, 1570, 1571, 1572, 1573, 1574, 1575, 1576, 1577, 1578, 1579, 1580, 1581, 1582, 1583, 1584, 1585, 1586, 1587, 1588, 1589, 1590, 1591, 1592, 1593, 1594, 1595, 1596, 1597, 1598, 1599, 1600, 1601, 1602, 1603, 1604, 1605, 1606, 1607, 1608, 1609, 1610, 1611, 1612, 1613, 1614, 1615, 1616, 1617, 1618, 1619, 1620, 1621, 1622, 1623, 1624.
Избирательный участок № 221

Орналасқан жері: Қызылтөбе ауылдық округі, Қызылтобе ауылы, Қызылтөбе-2 тұрғын үй алабы 756/3, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 6 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қызылтөбе ауылы, Қызылтөбе-2 тұрғын үй алабының №886, 886, 887, 888, 889, 890, 891, 892, 893, 894, 895, 896, 897, 898, 899, 900, 901, 902, 903, 904, 905, 906, 907, 908, 909, 910, 911, 912, 913, 914, 915, 916, 917, 918, 919, 920, 921, 922, 923, 924, 925, 926, 927, 928, 929, 930, 931, 932, 933, 934, 935, 936, 937, 938, 939, 940, 941, 942, 943, 944, 945, 946, 947, 948, 949, 950, 951, 952, 953, 954, 955, 956, 957, 958, 959, 960, 961, 962, 963, 964, 965, 966, 967, 968, 969, 970, 971, 972, 973, 974, 975, 976, 977, 978, 979, 980, 981, 982, 983, 984, 985, 986, 987, 988, 989, 990, 991, 992, 993, 994, 995, 996, 997, 998, 999, 1000, 1001, 1002, 1003, 1004, 1005, 1006, 1007, 1008, 1009, 1010, 1011, 1012, 1013, 1014, 1015, 1016, 1017, 1018, 1019, 1020, 1021, 1022, 1023, 1024, 1025, 1026, 1027, 1028, 1029, 1030, 1031, 1032, 1033, 1034, 1035, 1036, 1037, 1038, 1039, 1040, 1041, 1042, 1043, 1044, 1045, 1046, 1047, 1048, 1049, 1050, 1051, 1052, 1053, 1054, 1055, 1056, 1057, 1058, 1059, 1060, 1061, 1062, 1063, 1064, 1065, 1066, 1067, 1068, 1069, 1070, 1071, 1072, 1073, 1074, 1075, 1076, 1077, 1078, 1079, 1080, 1081, 1082, 1083, 1084, 1085, 1086, 1087, 1088, 1089, 1090, 1091, 1092, 1093, 1094, 1095, 1096, 1097, 1098, 1099, 1100, 1101, 1102, 1103, 1104, 1105, 1106, 1107, 1108, 1109, 1110, 1111, 1112, 1113, 1114, 1115, 1116, 1117, 1118, 1119, 1120, 1121, 1122, 1123, 1124, 1125, 1126, 1127, 1128, 1129, 1130, 1131, 1132, 1133, 1134, 1135, 1136, 1137, 1138, 1139, 1140, 1141, 1142, 1143, 1144, 1145, 1146, 1147, 1148, 1149, 1150, 1151, 1152, 1153, 1154, 1155, 1156, 1157, 1158, 1159, 1160, 1161, 1162, 1163, 1164, 1165, 1166, 1167, 1168, 1169, 1170, 1171, 1172, 1173, 1174, 1175, 1176, 1177, 1178, 1179, 1180, 1181, 1182, 1183, 1184, 1185, 1186, 1187, 1188, 1189, 1190, 1191, 1192, 1193, 1194, 1195, 1196, 1197, 1198, 1199, 1200, 1201, 1202, 1203, 1204, 1205, 1206, 1207, 1208, 1209, 1210, 1211, 1212, 1213, 1214, 1215, 1216, 1217, 1218, 1219, 1220, 1221, 1222, 1223, 1224, 1225, 1226, 1227, 1228, 1229, 1230, 1231, 1232, 1233, 1234, 1235, 1236, 1237, 1238, 1239, 1240, 1241, 1242, 1243, 1244, 1245, 1246, 1247, 1248, 1249, 1250, 1251, 1252, 1253, 1254, 1255, 1256, 1257, 1258, 1259, 1260, 1261, 1262, 1263, 1264, 1265, 1266, 1267, 1268, 1269, 1270, 1271, 1272, 1273, 1274, 1275, 1276, 1277, 1278, 1279, 1280, 1281, 1282, 1283, 1284, 1285, 1286, 1287, 1288, 1289, 1290, 1291, 1292, 1293, 1294, 1295, 1296, 1297, 1298, 1299, 1300, 1301, 1302, 1303, 1304, 1305, 1306, 1307, 1308, 1309, 1310, 1311, 1312, 1313, 1314, 1315, 1316, 1317, 1318, 1319, 1320, 1321, 1322, 1323, 1324, 1325, 1326, 1327, 1328, 1329, 1330, 1331, 1332, 1333, 1334, 1335, 1336, 1337, 1338, 1339, 1340, 1341, 1342, 1343, 1344, 1345, 1346, 1347, 1348, 1349, 1350, 1351, 1352, 1353, 1354, 1355, 1356, 1357, 1358, 1359, 1360, 1361, 1362, 1363, 1364, 1365, 1366, 1367, 1368, 1369, 1370, 1371, 1372, 1373, 1374, 1375, 1376, 1377, 1378, 1379, 1380, 1381, 1382, 1383, 1384, 1385, 1386, 1387, 1388, 1389, 1390, 1391, 1392, 1393, 1394, 1395, 1396, 1397, 1398, 1399, 1400, 1401, 1402, 1403, 1404, 1405, 1406, 1407, 1408, 1409, 1410, 1411, 1412, 1413, 1414, 1415, 1416, 1417, 1418, 1419, 1420, 1421, 1422, 1423, 1424, 1425, 1426, 1427, 1428, 1429, 1430, 1431, 1432, 1433, 1434, 1435, 1436, 1437, 1438, 1439, 1440, 1441, 1442, 1443, 1444, 1445, 1446, 1447, 1448, 1449, 1450, 1451, 1452, 1453, 1454, 1455, 1456, 1457, 1458, 1459, 1460, 1461, 1462, 1463, 1464, 1465, 1466, 1467, 1468, 1469, 1470, 1471, 1472, 1473, 1474, 1475, 1476, 1477, 1478, 1479, 1480, 1481, 1482, 1483, 1484, 1485, 1486, 1487, 1488, 1489, 1490, 1491, 1492, 1493, 1494, 1495, 1496, 1497, 1498, 1499, 1500, 1501, 1502, 1503, 1504, 1505, 1506, 1507, 1508, 1509, 1510, 1511, 1512, 1512, 1514, 1515, 1516, 1517, 1518, 1519, 1520, 1521, 1522, 1523, 1524, 1525, 1526, 1527, 1528, 1529, 1530, 1531, 1532, 1533, 1534, 1535, 1536, 1537, 1538, 1539, 1540, 1541, 1542, 1543, 1544, 1545, 1546, 1547, 1548, 1549, 1550, 1551, 1552, 1553, 1554, 1555, 1556, 1557, 1558, 1559, 1560, 1561, 1562, 1563, 1564, 1565, 1566, 1567, 1568, 1569, 1570, 1571, 1572, 1573, 1574, 1575, 1576, 1577, 1578, 1579, 1580, 1581, 1582, 1583, 1584, 1585, 1586, 1587, 1588, 1589, 1590, 1591, 1592, 1593, 1594, 1595, 1596, 1597, 1598, 1599, 1600, 1601, 1602, 1603, 1604, 1605, 1606, 1607, 1608, 1609, 1610, 1611, 1612, 1613, 1614, 1615, 1616, 1617, 1618, 1619, 1620, 1621, 1622, 1623, 1624 үйлері.
№ 221 сайлау учаскесі

Место нахождения: сельский округ Кызылтобе, село Кызылтобе, улица Балауса, квартал 9 26/6, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 13" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Кызылтобе, дома жилого массива Кызылтобе-2 № 1625, 1626, 1627, 1628, 1629, 1630, 1631, 1632, 1633, 1634, 1635, 1636, 1637, 1638, 1639, 1640, 1641, 1642, 1643, 1644, 1645, 1646, 1647, 1648, 1649, 1650, 1651, 1652, 1653, 1654, 1655, 1656, 1657, 1658, 1659, 1660, 1661, 1662, 1663, 1664, 1665, 1666, 1667, 1668, 1669, 1670, 1671, 1672, 1673, 1674, 1675, 1676, 1677, 1678, 1679, 1680, 1681, 1682, 1683, 1684, 1685, 1686, 1687, 1688, 1689, 1690, 1691, 1692, 1693, 1694, 1695, 1696, 1697, 1698, 1699, 1700, 1701, 1702, 1703, 1704, 1705, 1706, 1707, 1708, 1709, 1710, 1711, 1712, 1713, 1714, 1715, 1716, 1717, 1718, 1719, 1720, 1721, 1722, 1723, 1724, 1725, 1726, 1727, 1728, 1729, 1730, 1731, 1732, 1733, 1734, 1735, 1736, 1737, 1738, 1739, 1740, 1741, 1742, 1743, 1744, 1745, 1746, 1747, 1748, 1749, 1750, 1751, 1752, 1753, 1754, 1755, 1756, 1757, 1758, 1759, 1760, 1761, 1762, 1763, 1764, 1765, 1766, 1767, 1768, 1769, 1770, 1771, 1772, 1773, 1774, 1775, 1776, 1777, 1778, 1779, 1780, 1781, 1782, 1783, 1784, 1785, 1786, 1787, 1788, 1789, 1790, 1791, 1792, 1793, 1794, 1795, 1796, 1797, 1798, 1799, 1800, 1801, 1802, 1803, 1804, 1805, 1806, 1807, 1808, 1809, 1810, 1811, 1812, 1813, 1814, 1815, 1816, 1817, 1818, 1819, 1820, 1821, 1822, 1823, 1824, 1825, 1826, 1827, 1828, 1829, 1830, 1831, 1832, 1833, 1834, 1835, 1836, 1837, 1838, 1839, 1840, 1841, 1842, 1843, 1844, 1845, 1846, 1847, 1848, 1849, 1850, 1851, 1852, 1853, 1854, 1855, 1856, 1857, 1858, 1859, 1860, 1861, 1862, 1863, 1864, 1865, 1866, 1867, 1868, 1869, 1870, 1871, 1872, 1873, 1874, 1875, 1876, 1877, 1878, 1879, 1880, 1881, 1882, 1883,1884, 1885, 1886, 1887, 1888, 1889 ,1890, 1891, 1892, 1893, 1894, 1895, 1896, 1897, 1898, 1899, 1900, 1901, 1902, 1903, 1904, 1905, 1906, 1907, 1908, 1909, 1910, 1911, 1912, 1913, 1914, 1915, 1916, 1917, 1918, 1919, 1920, 1921, 1922, 1923, 1924, 1925, 1926, 1927, 1928, 1929, 1930, 1931, 1932, 1933, 1934, 1935, 1936, 1937, 1938, 1939, 1940, 1941, 1942, 1943, 1944, 1945, 1946, 1947, 1948, 1949, 1950, 1951, 1952, 1953, 1954, 1955, 1956, 1957, 1958, 1959, 1960, 1961, 1962, 1963, 1964, 1965, 1966, 1967, 1968, 1969, 1970, 1971, 1972, 1973, 1974, 1975, 1976, 1977, 1978, 1979, 1980, 1981, 1982, 1983, 1984, 1985, 1986, 1987, 1988, 1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025, 2026, 2027, 2028, 2029, 2030, 2031, 2032, 2033, 2034, все жилые дома улиц Досан, Асаубарак, Сугир, Атагозы, Тобанияз.
Избирательный участок № 222

Орналасқан жері: Қызылтөбе ауылдық округі, Қызылтөбе ауылы, Балауса көшесі, 9 орам 26/6, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 13 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қызылтөбе ауылы, Қызылтөбе-2 тұрғын үй алабының № 1625, 1626, 1627, 1628, 1629, 1630, 1631, 1632, 1633, 1634, 1635, 1636, 1637, 1638, 1639, 1640, 1641, 1642, 1643, 1644, 1645, 1646, 1647, 1648, 1649, 1650, 1651, 1652, 1653, 1654, 1655, 1656, 1657, 1658, 1659, 1660, 1661, 1662, 1663, 1664, 1665, 1666, 1667, 1668, 1669, 1670, 1671, 1672, 1673, 1674, 1675, 1676, 1677, 1678, 1679, 1680, 1681, 1682, 1683, 1684, 1685, 1686, 1687, 1688, 1689, 1690, 1691, 1692, 1693, 1694, 1695, 1696, 1697, 1698, 1699, 1700, 1701, 1702, 1703, 1704, 1705, 1706, 1707, 1708, 1709, 1710, 1711, 1712, 1713, 1714, 1715, 1716, 1717, 1718, 1719, 1720, 1721, 1722, 1723, 1724, 1725, 1726, 1727, 1728, 1729, 1730, 1731, 1732, 1733, 1734, 1735, 1736, 1737, 1738, 1739, 1740, 1741, 1742, 1743, 1744, 1745, 1746, 1747, 1748, 1749, 1750, 1751, 1752, 1753, 1754, 1755, 1756, 1757, 1758, 1759, 1760, 1761, 1762, 1763, 1764, 1765, 1766, 1767, 1768, 1769, 1770, 1771, 1772, 1773, 1774, 1775, 1776, 1777, 1778, 1779, 1780, 1781, 1782, 1783, 1784, 1785, 1786, 1787, 1788, 1789, 1790, 1791, 1792, 1793, 1794, 1795, 1796, 1797, 1798, 1799, 1800, 1801, 1802, 1803, 1804, 1805, 1806, 1807, 1808, 1809, 1810, 1811, 1812, 1813, 1814, 1815, 1816, 1817, 1818, 1819, 1820, 1821, 1822, 1823, 1824, 1825, 1826, 1827, 1828, 1829, 1830, 1831, 1832, 1833, 1834, 1835, 1836, 1837, 1838, 1839, 1840, 1841, 1842, 1843, 1844, 1845, 1846, 1847, 1848, 1849, 1850, 1851, 1852, 1853, 1854, 1855, 1856, 1857, 1858, 1859, 1860, 1861, 1862, 1863, 1864, 1865, 1866, 1867, 1868, 1869, 1870, 1871, 1872, 1873, 1874, 1875, 1876, 1877, 1878, 1879, 1880, 1881, 1882, 1883,1884, 1885, 1886, 1887, 1888, 1889 ,1890, 1891, 1892, 1893, 1894, 1895, 1896, 1897, 1898, 1899, 1900, 1901, 1902, 1903, 1904, 1905, 1906, 1907, 1908, 1909, 1910, 1911, 1912, 1913, 1914, 1915, 1916, 1917, 1918, 1919, 1920, 1921, 1922, 1923, 1924, 1925, 1926, 1927, 1928, 1929, 1930, 1931, 1932, 1933, 1934, 1935, 1936, 1937, 1938, 1939, 1940, 1941, 1942, 1943, 1944, 1945, 1946, 1947, 1948, 1949, 1950, 1951, 1952, 1953, 1954, 1955, 1956, 1957, 1958, 1959, 1960, 1961, 1962, 1963, 1964, 1965, 1966, 1967, 1968, 1969, 1970, 1971, 1972, 1973, 1974, 1975, 1976, 1977, 1978, 1979, 1980, 1981, 1982, 1983, 1984, 1985, 1986, 1987, 1988, 1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025, 2026, 2027, 2028, 2029, 2030, 2031, 2032, 2033, 2034 үйлері, Досан, Асаубарақ, Сүгір, Атагозы, Тобанияз көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 222 сайлау учаскесі

Место нахождения: сельский округ Батыр, село Батыр, микрорайон Алматы, улица № 5 11/5, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №15" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: сельский округ Батыр, все жилые дома микрорайонов Тамшалы, Болашак.
Избирательный участок № 223
Место нахождения: село Баянды, жилой массив Баянды-3 555, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 3" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Баянды, все жилые дома жилого массива Баянды-3.
Избирательный участок №224
Место нахождения: село Мангистау, 24 квартал 32, здание государственного коммунального казенного предприятия "Районный центральный дом культуры имени Фаризы Онгарсыновой" Мунайлинского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
Граница: село Мангистау, все жилые дома жилого массива Айрақты, улицы Шапагат, кварталов № 13, 14.
Избирательный участок № 225
Место нахождения: село Мангистау, 17 квартал 5, здание коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа села Мангистау Мунайлинского района" Управления физической культуры и спорта Мангистауской области.
Граница: село Мангистау, дома № 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, все жилые дома квартала № 15.
Избирательный участок № 226
Место нахождения: сельский округ Атамекен, село Атамекен, жилой массив Каламкас 740, здание коммунального государственного учреждения "школа -гимназия Smart Ilim " отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Атамекен, все жилые дома жилых массивов Шагала, Темир су, все жилые дома улиц №1, 2 жилого массива Каламкас.
Избирательный участок № 244
Место нахождения: сельский округ Атамекен, село Атамекен, жилой массив Каламкас 800, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 7" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Атамекен, все жилые дома жилого массива Тамшалы, все жилые дома улиц Жулдыз, Болашак, Гарыш, Наурыз жилого массива Болашак.
Избирательный участок № 245

Орналасқан жері: Батыр ауылдық округі, Батыр ауылы, Алматы шағын ауданы, № 5 көше 11/5, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 15 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Батыр ауылдық округі, Тамшалы, Болашақ шағын аудандарының барлық тұрғын үйлері.
№ 223 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Баянды ауылы, Баянды-3 тұрғын үй алабы 555, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 3 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Баянды ауылы, Баянды-3 тұрғын үй алабының барлық тұрғын үйлері.
№ 224 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Маңғыстау ауылы, 24 орам 32, Мұнайлы аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Фариза Оңғарсынова атындағы аудандық орталық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Маңғыстау ауылы, Айрақты тұрғын үй алабының, Шапағат көшесінің, № 13, 14 орамдардың барлық тұрғын үйлері.
№ 225 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Маңғыстау ауылы, 17 орам 5, Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Мұнайлы ауданы Маңғыстау ауылының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Маңғыстау ауылы, №16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119 үйлер, № 15 орамдарының барлық тұрғын үйлері.
№ 226 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Атамекен ауылдық округі, Атамекен ауылы, Қаламқас тұрғын үй алабы 740, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "Smart Ilim мектеп - гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Атамекен ауылы, Шағала, Темір су тұрғын үй алаптарының барлық тұрғын үйлері, Қаламқас тұрғын үй алабының № 1, 2 көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 244 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Атамекен ауылдық округі, Атамекен ауылы, Қаламқас тұрғын үй алабы 800, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 7 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Атамекен ауылы, Тамшалы тұрғын үй алабының барлық тұрғын үйлері, Болашақ тұрғын үй алабының Жұлдыз, Болашақ, Ғарыш, Наурыз көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 245 сайлау учаскесі

Место нахождения: Мангистауская область, город Ақтау, № 9 промышленная зона 42, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 14" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Баскудык, все жилые дома улиц Бейбитшилик, Сункар, Жигер, Енбекши, Салтанат, Байтерек, Сарыарка жилого массива Маржан, Адилет, Ынтымак жилого массива Болашак, все жилые дома улиц Береке, Акеспе, Бесшокы, Инжу, Шалкар, Манат, Айракты жилого массива Жана коныс.
Избирательный участок № 257
Место нахождения: сельский округ Батыр, село Батыр, микрорайон Емир, улица №6 44А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 10" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: сельский округ Батыр, все жилые дома микрорайонов Шеркала, Астана.
Избирательный участок № 258
Место нахождения: сельский округ Батыр, село Батыр, микрорайон Алматы, улица № 5 11/5, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 15" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Батыр, все жилые дома микрорайонов Самал, Алматы.
Избирательный участок № 260
Место нахождения: Мангистауская область, город Ақтау, № 9 промышленная зона 42 коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 14" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: сельский округ Баскудык, все дома жилого массива Баскудык.
Избирательный участок № 261
Место нахождения: сельский округ Баскудык, жилой массив Самал, улица Шеркала 6, здание коммунального государственного учреждения "Детско – юношеская спортивная школа сельского округа Баскудык Мунайлинского района" Управления физической культуры и спорта Мангистауской области.
Граница: сельский округ Баскудык, все дома жилого массива Самал.
Избирательный участок № 262
Место нахождения: село Мангистау, жилой массив Бесшокы, здание № 448/3, здание "Фитнес – оздоравительный комплекс".
Граница: село Мангистау, дома жилого массива Бесшокы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370, 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381, 382, 383, 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390, 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398, 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420, 421, 422, 423, 424, 425, 426.

Орналасқан жері: Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы, № 9 өнеркәсіптік аймағы 42, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 14 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Басқұдық ауылы, Маржан тұрғын үй алабының Бейбітшілік, Сұңқар, Жігер, Еңбекші, Салтанат, Бәйтерек, Сарыарқа, Болашақ тұрғын үй алабының Әділет, Ынтымақ, Жаңа қоныс тұрғын үй алабының Береке, Ақеспе, Бесшоқы, Інжу, Шалқар, Маната, Айрақты көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 257 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Батыр ауылдық округі, Батыр ауылы, Емір шағын ауданы, № 6 көше 44А, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 10 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Батыр ауылы, Шерқала, Астана шағын аудандарының барлық тұрғын үйлері.
№ 258 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Батыр ауылдық округі, Батыр ауылы, Алматы шағын ауданы, № 5 көше 11/5, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 15 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Батыр ауылы, Самал, Алматы шағын аудандарының барлық тұрғын үйлері.
№ 260 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы, № 9 өнеркәсіптік аймағы № 42, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 14 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Басқұдық ауылдық округі, Басқұдық тұрғын үй алабының барлық үйлері.
№ 261 сайлау учаскесі
Орталығы: Басқұдық ауылдық округі, Самал тұрғын үй алабы, Шерқала көшесі 6, Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Мұнайлы ауданы Басқұдық ауылдық округінің балалар – жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Басқұдық ауылдық округі, Самал тұрғын үй алабының барлық үйлері.
№ 262 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау ауылы, Бесшоқы тұрғын үй алабы, № 448/3, "Фитнес - сауықтыру кешені" ғимараты.
Шекарасы: Маңғыстау ауылы, Бесшоқы тұрғын үй массивінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370, 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381, 382, 383, 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390, 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398, 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420, 421, 422, 423, 424, 425, 426 үйлері.