Об утверждении перечня и норм субсидий на удобрения, а также объемов бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2022 год
Постановление акимата Костанайской области от 4 мая 2022 года № 191. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 мая 2022 года № 28026. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 20209) акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
перечень и нормы субсидий на удобрения (за исключением органических) на 2022 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
объемы бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2022 год согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и земельных отношений акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов
Приложение 1
к постановлению акимата
Костанайской области
от 4 мая 2022 года
№ 191
Перечень и нормы субсидий на удобрения (за исключением органических) на 2022 год
Сноска. Приложение 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Костанайской области от 21.10.2022 № 467 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении (%)
Единица измерения (тонна, литр, килограмм)
Норма субсидий (тенге)
Азотные удобрения
1
Селитра аммиачная
N-34,4
тонна
89 250,0
Селитра аммиачная марки Б
N-34,4
Удобрение аммиачно-нитратное с содержанием азота 33,5 %
N-33,5
тонна
76 050,0
3
Нитрат аммония жидкий, марка Б

2022 жылға арналған тыңайтқыштарға субсидиялардың тізбесі мен нормаларын, сондай-ақ тыңайтқыштарды (органикалықтарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаражат көлемдерін бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 4 мамырдағы № 191 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 13 мамырда № 28026 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелген) сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес 2022 жылға арналған тыңайтқыштарға (органикалықтарды қоспағанда) субсидиялардың тізбесі мен нормалары;
осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 2022 жылға арналған тыңайтқыштарды (органикалықтарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаражат көлемідері бекітілсін.
2. "Қостанай облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі А. Мухамбетов
Қостанай
облысы әкімдігінің
2022 жылғы 4 мамырдағы
№ 191 қаулысына
1-қосымша
2022 жылға арналған тыңайтқыштарға (органикалықтарды қоспағанда) субсидиялардың тізбесі мен нормалары
Ескерту. 1-қосымшаға өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы әкімдігінің 21.10.2022 № 467 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Тыңайтқыштағы әрекет етуші заттардың құрамы (%)
Өлшем бірлігі (тонна, литр килограмм)
Субсидиялар нормасы (теңге)
Азотты тыңайтқыштар
1
Аммиакты селитра
N-34,4
тонна
89 250,0
Б маркалы аммиакты селитра
N-34,4
Құрамында 33,5 % азот бар аммиак-нитратты тыңайтқыш
N-33,5
тонна
76 050,0
3
Сұйық аммоний нитраты, Б маркалы

Haifa UP, фосфат мочевины (17.5-44-0)
N-17,5, P2О5-44
килограмм
321,5
Комплексное удобрение Growfert марки: 18-44-0 (UP)
N - 18%, P2О5-44%
12
Аммофос
N10, P 46
тонна
92 812,5
N12, P 52
Аммофос марка 12-52
N12, P 52
Аммофос марки 12-52
Аммофоc 12:52, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
Аммофос 12:52+B
N-12, P-52, B-0,03
Аммофос 12:52+Zn
N-12, P-52, Zn-0,21
Тукосмесь марки: 10:46:0
N-10, P-46
13
Аммофос, марки 12:39
N 12, P 39
тонна
91 500,0
Аммофос, марки 11:42
N-11, P-42
Аммофос, марки 10:39
N-10, P-39
Аммофос марки 10:36
N-10, P-36
Аммофос марки 10:33
N-10, P-33
Калийные удобрения
14
Калий хлористый
K-60
тонна
84 000,0
Калий хлористый
K2О-60
Хлористый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K2О-43
Калий хлористый
K2О-45
Хлорид калия марки Solumop
K2О-60, KCl-95,8
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-0-61 (KCl)
K2О-61%
15
Сульфат калия (калий сернокислый)
K2O-52%, SO4-53%
тонна
160 000,0
Сернокислый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K2О -50
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2О-53, SO3- 45
Агрохимикат Сульфат калия
K-53, S-18
Сульфат калия (Krista SOP)
K2О-52, SO3- 45
Сульфат калия (Yara Tera Krista SOP)
K2О-52, SO3- 45
Сульфат калия
K2О-51, SO3- 45
Минеральное удобрение калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2О-53, S-18
Сульфат калия
K2О-53, S-18
Сульфат калия
K2О-51
Сульфат калия растворимый
K2O-51,5, SO4-56
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный (I сорт, II сорт)
K2О-53, S-18
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-0-51 (SOP)
K2О-51%, SO3-47%
Сложные удобрения
16
Фосфорно-калийные удобрения
Р-26%, К-5%
тонна
25 750,0
Р-27%, К-4%
Р-22%, К-4%
Р-17%, К-4%
17
Агрохимикат карбамид с серой марки С 12
N-33, S-12
тонна
108 325,0
Агрохимикат карбамид с серой марки С 7,5
N-35, S-7
Агрохимикат карбамид с серой марки С 4
N-40, S-4
18
Удобрения жидкие комплексные (ЖКУ) марки 11-37
N-11, Р-37
тонна
98 036,0
Удобрения жидкие комплексные (ЖКУ) марки 10-34
N-10, Р-34
19
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
тонна
84 375,0
Нитроаммофоска марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
N 15 P 15 K 15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 15:15:15
N 15 P 15 K 15
Нитроаммофоска 15:15:15, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N 15 P 15 K 15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное нитроаммофоска азофоска
N 16 P 16 K 16
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 16:16:16
N 16 P 16 K 16
Нитроаммофоска марки NPK 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 16-16-16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска 16:16:16, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N- 16, P-16, K-16
Нитроаммофоска марки 17:17:17
N- 17, P-17, K-17
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
N- 16, P-16, K-16
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 7:7:7
N- 7, P-7, K-7
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 8:24:24
N- 8, P-24, K-24
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки NPK-плюс 9-20-20
N- 9, P-20, K-20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска 9-25-25
N- 9, P-25, K-25
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:20:20
N- 10, P-20, K-20
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 17:0,1:28
N- 17, P-0,1, K-28
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 21:0,1:21
N- 21, P-0,1, K-21
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 15:24:16
N- 15, P-24, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 16-16-8
N-16, P-16, K-8
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска 10-26-26
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки NPK-1 (диаммофоска)
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки NPK-1
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10-26-26
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:26:26
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 10:26:26
N 10 P 26 K 26
Нитроаммофоска марки 10:26:26
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:20:20
N 10 P 20 K 20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 12:32:12
N-12 P-32 K-12
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 13:19:19
N-13, P-19, K-19
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки 8-20-30
N-8, P-20, K-30
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 8:20:30
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 8:19:29
N-8, P-19, K-29
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 13-13-24
N-13, P-13, K-24
Нитроаммофоска марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23
Нитроаммофоска марки: 19:4:19
N-19, P-4, K-19
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 20-10-10
N 20 P 10 K 10
Нитроаммофоска марки: 21:1:21
N-21, P-1, K-21
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 24-6-12
N-24, P-6, K-12
Нитроаммофоска марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8
20
Нитроаммофоска NPK, марки 16:16:16+В

Hafa UP, несепнәр фосфаты (17,5-44-0)
N-17,5, P2О5-44
килограмм
321,5
Growfert кешенді тыңайтқыш марка: 18-44-0 (UP)
N - 18%, P2О5-44%
12
Аммофос
N10, P 46
тонна
92 812,5
N12, P 52
12-52 маркалы аммофос
N12, P 52
12-52 маркалы аммофос
Аммофоc 12:52, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
Аммофос 12:52+B
N-12, P-52, B-0,03
Аммофос 12:52+Zn
N-12, P-52, Zn-0,21
10:46:0 маркалы тукоқоспалар
N-10, P-46
13
Аммофос, 12:39 маркалы
N 12, P 39
91 500,0
тонна
Аммофос, 11:42 маркалы
N-11, P-42
Аммофос, 10:39 маркалы
N-10, P-39
Аммофос 10:36 маркалы
N-10, P-36
Аммофос 10:33 маркалы
N-10, P-33
Калийлі тыңайтқыштар
14
Хлорлы калий
K-60
84 000,0
тонна
Хлорлы калий
K2О-60
Хлорлы калий, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
K2О-43
Хлорлы калий
K2О-45
Solumop маркалы калий хлориді
K2О-60, KCl-95,8
Growfert маркалы: 0-0-61 (KCl) кешенді тыңайтқыш
K2О-61%
15
Калий сульфаты (күкірт қышқылды калий)
K2O-52%, SO4-53%
160 000,0
тонна
Күкірт қышқылды калий, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
K2О -50
Тазартылған күкіртқышқылды калий (калий сульфаты)
K2О-53, SO3- 45
Калий сульфаты агрохимикаты
K-53, S-18
Калий сульфаты (Krista SOP)
K2О-52, SO3- 45
Калий сульфаты (Yara Tera Krista SOP)
K2О-52, SO3- 45
Калий сульфаты
K2О-51, SO3- 45
Тазартылған күкіртқышқылды калий минералды тыңайтқыш (калий сульфаты)
K2О-53, S-18
Калий сульфаты
K2О-53, S-18
Калий сульфаты
K2О-51
Еритін калий сульфаты
K2O-51,5, SO4-56
Тазартылған күкіртқышқылды калий (калий сульфаты) (I сорт, II сорт)
K2О-53, S-18
Growfert маркалы кешенді тыңайтқыш: 0-0-51 (SOP)
K2О-51%, SO3-47%
Күрделі тыңайтқыштар
16
Фосфорлы-калийлі тыңайтқыштар
Р-26%, К-5%
тонна
25 750,0
Р-27%, К-4%
Р-22%, К-4%
Р-17%, К-4%
17
Күкірті бар карбамид агрохимикаты С 12 маркалы
N-33, S-12
тонна
108 325,0
Күкірті бар карбамид агрохимикаты С 7,5 маркалы
N-35, S-7
Күкірті бар карбамид агрохимикаты С 4 маркалы
N-40, S-4
18
Сұйық кешенді тыңайтқыштар (СКТ) 11-37 маркалы
N-11, Р-37
тонна
98 036,0
Сұйық кешенді тыңайтқыштар (СКТ) 10-34 маркалы
N-10, Р-34
19
15:15:15 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-15, P-15, K-15
тонна
84 375,0
15:15:15 маркалы нитроаммофоска
N-15, P-15, K-15
NPK 15-15-15 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-15, P-15, K-15
15-15-15 маркалы азотты-фосфорлы калийлі тыңайтқыш
N-15, P-15, K-15
Азотты-фосфорлы-калийлі - нитроаммофоска тыңайтқыш (азофоска), NPK-тыңайтқыш
N 15 P 15 K 15
15:15:15 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш (диаммофоска)
N 15 P 15 K 15
Нитроаммофоска 15:15:15, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N 15 P 15 K 15
Азотты-фосфорлы-калийлі нитроаммофоска азофоска тыңайтқышы
N 16 P 16 K 16
16:16:16 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N 16 P 16 K 16
NPK 16:16:16 маркалы нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) NPK 16-16-16 маркалы
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска 16:16:16, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N- 16, P-16, K-16
17:17:17 маркалы нитроаммофоска
N- 17, P-17, K-17
16:16:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска
N- 16, P-16, K-16
7:7:7 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N- 7, P-7, K-7
8:24:24 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска
N- 8, P-24, K-24
NPK-плюс 9-20-20 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N- 9, P-20, K-20
Диаммофоска 9-25-25 маркалы, азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N- 9, P-25, K-25
10:20:20 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N- 10, P-20, K-20
17:0,1:28 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска
N- 17, P-0,1, K-28
21:0,1:21 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска
N- 21, P-0,1, K-21
15:24:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска
N- 15, P-24, K-16
NPK 16-16-8 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-8
Диаммофоска 10-26-26 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N 10 P 26 K 26
NPK-1 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш (диаммофоска)
N 10 P 26 K 26
NPK-1 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N 10 P 26 K 26
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, 10-26-26 маркалы
N 10 P 26 K 26
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, 10:26:26 маркалы
N 10 P 26 K 26
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш (диаммофоска) 10:26:26 маркалы
N 10 P 26 K 26
10:26:26 маркалы нитроаммофоска
N 10 P 26 K 26
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, 10:20:20 маркалы
N 10 P 20 K 20
12:32:12 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-12 P-32 K-12
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, 13:19:19 маркалы
N-13, P-19, K-19
8-20-30 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-8, P-20, K-30
8:20:30 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
8:19:29 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-8, P-19, K-29
NPK 13-13-24 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-13, P-13, K-24
14:14:23 маркалы нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23
19:4:19 маркалы нитроаммофоска
N-19, P-4, K-19
NPK 20-10-10 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N 20 P 10 K 10
21:1:21маркалы нитроаммофоска
N-21, P-1, K-21
NPK 24-6-12 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-24, P-6, K-12
23:13:8 маркалы нитроаммофоска
N-23, P-13, K-8
20
16:16:16+В маркалы NPK нитроаммофоска

N- 16, P-16, K-16, B-0,03
тонна
100 000,0
Нитроаммофоска NPK, марки 16:16:16+Zn
N- 16, P-16, K-16, Zn-0,21
Нитроаммофоска NPK марки 16:16:16+BCMZ
N- 16, P-16, K-16, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+Zn
N 20, P 10, K 10, Zn-0,21
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 8-20-30(2)
N-8, P-20, K-30, S-2
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки NPKS-8
N-8, P-20, K-30, S-2
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 20-10-10+S
N-20, P-10, K-10, S-4
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPК(S) 15-15-15(10)
N-15, P-15, K-15, S-10
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 27-6-6+S
N-27, P-6, K-6, S-2,6
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPК(S)13-17-17(6)
N-13, P-17, K-17, S-6
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPК(S) 13-17-17(6)+0,15В+0,6Zn
N-13, P-17, K-17, S-6, В-0,15, Zn-0,6
Нитроаммофоска марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
Нитроаммофоска марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
Нитроаммофоска, марки 10:26:26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+B
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,03
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+Zn
N-10, P-26, K-26, S-2, Zn-0,21
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+BMZ
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+BCMZ
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+B
N 20, P 10, K 10, S-4, B-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+BMZ
N-20, P-10, K-10, S-4, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
Нитроаммофоска. Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 8:24:24
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 17:0,1:28
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 21:0,1:21
N-21, P-0,1, K-21, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 15:24:16
N-15, P-24, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска, марки 14:14:23

N- 16, P-16, K-16, B-0,03
тонна
100 000,0
16:16:16+Zn маркалы NPK нитроаммофоска
N- 16, P-16, K-16, Zn-0,21
16:16:16+BCMZ маркалы нитроаммофоска NPK
N- 16, P-16, K-16, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
NPK 20:10:10+S+Zn маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N 20, P 10, K 10, Zn-0,21
NPK(S) 8-20-30(2) маркалы азотты-фосфорлы-калийлі күкірт құрамды тыңайтқыш
N-8, P-20, K-30, S-2
NPKS-8 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-8, P-20, K-30, S-2
NPK 20-10-10+S маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P-10, K-10, S-4
NPK(S) 15-15-15(10) маркалы азотты-фосфорлы-калийлі күкірт құрамды тыңайтқыш
N-15, P-15, K-15, S-10
NPK 27-6-6+S маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-27, P-6, K-6, S-2,6
NPK(S) 13-17-17(6) маркалы азотты-фосфорлы-калийлі күкірт құрамды тыңайтқыш
N-13, P-17, K-17, S-6
NPК(S) 13-17-17 (6)+0,15В+0,6Zn маркалы азотты-фосфорлы-калийлі күкірт құрамды тыңайтқыш
N-13, P-17, K-17, S-6, В-0,15, Zn-0,6
14:14:23 маркалы нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
23:13:8 маркалы нитроаммофоска
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш (диаммофоска), 10:26:26 маркалы
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
Нитроаммофоска, 10:26:26 маркалы
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, диаммофоска NPK 10:26:26+B маркасы
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,03
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, диаммофоска NPK 10:26:26+Zn маркасы
N-10, P-26, K-26, S-2, Zn-0,21
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, диаммофоска NPK 10:26:26+BMZ маркалы
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, диаммофоска NPK 10:26:26+BCMZ маркалы
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), NPK 20:10:10+S+B маркалы
N 20, P 10, K 10, S-4, B-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), NPK 20:10:10+S+BMZ маркалы
N-20, P-10, K-10, S-4, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
16:16:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска
Нитроаммофоска. 16:16:16 маркалы кешенді азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
8:24:24 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
17:0,1:28 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
21:0,1:21 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска
N-21, P-0,1, K-21, S-2, Ca-1, Mg-0,6
15:24:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска
N-15, P-24, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска, 14:14:23 маркалы

N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
21
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее, марки NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14
тонна
100 446,0
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-8-14
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки NPS (N-20, P-20 +S-14)
N-20, P-20, S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=16:20+12
N-16, P-20, S-12
Агрохимикат сульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее
N-16, P-20, S-12
22

N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
21
Азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқыш, NP+S=20:20+14 маркалы
N-20, P-20, S-14
тонна
100 446,0
NP+S=20:20+14 маркалы азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқыш
N-20, P-20, S-14
20:20 маркалы азотты-фосфорлы күкірт құрамды күрделі тыңайтқыш
N-20, P-20, S-14
20:20 маркалы азотты-фосфорлы күкірт құрамды күрделі тыңайтқыш
N-20, P-20, S-8-14
NPS (N-20, P-20 +S-14) маркалы ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) кешенді минералды тыңайтқыштар
N-20, P-20, S-14
NP+S=16:20+12 маркалы азоты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқыш
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос агрохимикаты
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
Азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқыш
N-16, P-20, S-12
22

Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+В
N-20, P-20, S-14, B-0,03
тонна
150 000,0
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+ВMZ
N-20, P-20, S-14, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+Zn
N-20, P-20, S-14, Zn-0,21
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+BCMZ
N-20, P-20, S-14, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
23
Азот-фосфор-калий-сера содержащее удобрение (NPКS-удобрение), марка Г

Азотты-фосфорлы күкірт құрамды күрделі тыңайтқыш, 20:20+В маркалы
N-20, P-20, S-14, B-0,03
тонна
150 000,0
Азотты-фосфорлы күкірт құрамды күрделі тыңайтқыш, 20:20+ВMZ маркалы
N-20, P-20, S-14, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Азотты-фосфорлы күкірт құрамды күрделі тыңайтқыш, 20:20+Zn маркалы
N-20, P-20, S-14, Zn-0,21
Азотты-фосфорлы құрамды күкірт күрделі тыңайтқыш, 20:20+BCMZ маркалы
N-20, P-20, S-14, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
23
Азотты-фосфорлы-калийлі-күкірт құрамды тыңайтқыш (NPКS - тыңайтқыш), Г маркалы

464 285,5
Агрохимикат монокалийфосфат
P-52, K-34
Монокалийфосфат
P2О5-52, K20-34
Монокалийфосфат (МКР)
P2О5-52, K20-34,4
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-52-34 (MKP)
P2О5-52%, K2O – 34%
30
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ)
N - 8,5%, P - 13,8%, S - 9,7%, Ca - 25,8%
тонна
44 642,9
31
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки NPS (N-9, P-14 + S-10)
N-9, P-14, S-10
тонна
75 000,0
Микроудобрения
32
Биоудобрение "Биобарс-М" с микроэлементами сложно-смешанное
N – 2-5 %; P2О5 – 0,66–1,6 %; К2О – 2–5 %; S – 0,66–1,6 %; B - 0,10; Fe2O3 - 0,15; Co - 0,02; Mn - 0,15; Cu - 0,10; Mo - 0,01; Zn - 0,10
литр
2 232,1
33
Удобрение YaraLiva Calcinit (нитрат кальция)
N- 15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
тонна
167 500,0
Нитрат кальция YaraLivaТМ CALCINIT
Нитрат кальция концентрированный (Haifa-Cal Prime)
N-17, N-NО3-16,7, CaO-33; Ca-23,5
Нитрат кальция жидкий
Са(NО3)2-51
Haifa Кальциевая селитра
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
Комплексное удобрение Growfert марки: 15-0-0 + 27 CaO (CN)
N-15%, CaO-27%
Кальциевая селитра Abocol CN
N-15,5, N-NO3-14,4, CaO-26,5
34
Минеральное удобрение Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, N- 9,8, P2О5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
576 000,0
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, N- 9,8, P2О5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2О5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2О5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2О5-40, K2O-13, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Yellow 13-40-13

464 285,5
Монокалийфосфат агрохимикаты
P-52, K-34
Монокалийфосфат
P2О5-52, K20-34
Монокалийфосфат (МКР)
P2О5-52, K20-34,4
Кешенді тыңайтқыш Growfert маркалы: 0-52-34 (MKP)
P2О5-52%, K2O – 34%
30
ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) кешенді минералды тыңайтқыштар
N - 8,5%, P - 13,8%, S - 9,7%, Ca - 25,8%
тонна
44 642,9
31
NPS (N-9, P-14 + S-10) маркалы ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) кешенді минералды тыңайтқыштар
N-9, P-14, S-10
тонна
75 000,0
Микротыңайтқыштар
32
Күрделі аралас микроэлементтері бар "Биобарс-М" биотыңайтқышы
N – 2-5 %; P2О5 – 0,66–1,6 %; К2О – 2–5 %; S – 0,66–1,6 %; B - 0,10; Fe2O3 - 0,15; Co - 0,02; Mn - 0,15; Cu - 0,10; Mo - 0,01; Zn - 0,10
литр
2 232,1
33
YaraLiva Calcinit (кальций нитраты) тыңайтқышы
N- 15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
тонна
167 500,0
YaraLivaТМ CALCINIT кальций нитраты
Кальций нитраты қойылтылған (Haifa-Cal Prime)
N-17, N-NО3-16,7, CaO-33; Ca-23,5
Кальций нитраты сұйық
Са(NО3)2-51
Haifa кальцийлі селитра
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
Кешенді тыңайтқыш Growfert маркалы: 15-0-0 +27 CaO (CN)
N-15%, CaO-27%
Abocol CN кальцийлі селитра
N-15,5, N-NO3-14,4, CaO-26,5
34
Kristalon Special 18-18-18 минералды тыңайтқышы
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, N- 9,8, P2О5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
576 000,0
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, N- 9,8, P2О5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Red 12-12-36 минералды тыңайтқышы
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2О5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2О5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Yellow 13-40-13 минералды тыңайтқышы
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2О5-40, K2O-13, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Yellow 13-40-13

N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2О5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Cucumber 14-11-31
N-14, NO3-7, N-7, P2О5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
Kristalon Cucumber 14-11-31
N-14, NO3-7, N-7, P2О5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
Комплексное водорастворимое NPK удобрение с микроэлементами Kristalon Brown 3-11-38

N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2О5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Cucumber 14-11-31 минералды тыңайтқышы
N-14, NO3-7, N-7, P2О5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
Kristalon Cucumber 14-11-31
N-14, NO3-7, N-7, P2О5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
Yara Kristalon Brown 3-11-38 микроэлементтері барсуда еритін NPK кешенді тыңайтқышы

аминокислоты – 10,0, N – 6,0, К2О – 3,0%, SO3 – 5,0%
литр
3 375,0
59
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Рост"
аминокислоты – 4,0, N – 4,0, Р2О5 – 10,0, SO3 – 1,0, MgO - 2,0, Fe – 0,4, Mn – 0,2, Zn – 0,2, Cu – 0,1
литр
3 375,0
60
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Зерновой"
аминокислоты – 7,0, N – 5,5, Р2О5 – 4,5, К2О – 4,0, SO3 – 2,0, MgO - 2,0, Fe – 0,3, Mn – 0,7, Zn – 0,6, Cu -0,4, B – 0,2, Mo – 0,02, Co – 0,02
литр
3 375,0
61
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Масличный"
аминокислоты – 6,0, N – 1,2, SO3 – 8,0, MgO - 3,0, Fe – 0,2, Mn – 1,0, Zn – 0,2, Cu – 0,1, B – 0,7, Mo – 0,04, Co – 0,02
литр
3 375,0
62
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Свекла"
аминокислоты-6,0,N-3,5, SO3-2,0,MgO-2,5, Fe-0,03,Mn-1,2, Zn-0,5, Cu-0,03, B-0,5, Mo-0,02
литр
3 375,0
63
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Кукуруза"
аминокислоты-6,0, N-6, SO3-6,0, MgO-2,0, Fe-0,3,Mn-0,2, Zn-0,9, Cu-0,3, B-0,3, Mo-0,02, Cо-0,2
литр
3 375,0
64
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для кукурузы"
N-15%, SO3-4,2%, MgO-2,0%, Fe-0,7%, Mn-0,7%, Zn-1,1%, Cu-0,6%, B-0,4%, Mo-0,003%, Ti-0,02%
литр
3 150,0
65
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для масличных"
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,5%, Mn-0,5%, Zn-0,5%, Cu-0,1%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
литр
3 150,0
66
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для зерновых"
N-15%, SO3-4,5%, MgO-2,0%, Fe-0,8%, Mn-1,1%, Zn-1,0%, Cu-0,9%, Mo-0,005%, Ti-0,02%
литр
3 150,0
67
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для бобовых"

аминқышқылы – 10,0, N – 6,0, К2О – 3,0%, SO3 – 5,0%
литр
3 375,0
59
"Рост" маркалы Биостим органикалық-минералды тыңайтқышы
аминқышқылы – 4,0, N – 4,0, Р2О5 – 10,0, SO3 – 1,0, MgO - 2,0, Fe – 0,4, Mn – 0,2, Zn – 0,2, Cu – 0,1
литр
3 375,0
60
"Зерновой" маркалы Биостим органикалық-минералды тыңайтқышы
аминқышқылы – 7,0, N – 5,5, Р2О5 – 4,5, К2О – 4,0, SO3 – 2,0, MgO - 2,0, Fe – 0,3, Mn – 0,7, Zn – 0,6, Cu -0,4, B – 0,2, Mo – 0,02, Co – 0,02
литр
3 375,0
61
"Масличный" маркалы Биостим органикалық-минералды тыңайтқышы
аминқышқылы – 6,0, N – 1,2, SO3 – 8,0, MgO - 3,0, Fe – 0,2, Mn – 1,0, Zn – 0,2, Cu – 0,1, B – 0,7, Mo – 0,04, Co – 0,02
литр
3 375,0
62
"Свекла" маркалы Биостим органикалық-минералды тыңайтқышы
аминқышқылы-6,0,N-3,5, SO3-2,0, MgO-2,5, Fe-0,03, Mn-1,2, Zn-0,5, Cu-0,03, B-0,5, Mo-0,02
литр
3 375,0
63
"Кукуруза" маркалы Биостим органинералды тыңайтқышы
аминқышқылы-6,0, N-6, SO3-6,0, MgO-2,0, Fe-0,3,Mn-0,2, Zn-0,9, Cu-0,3, B-0,3, Mo-0,02, Cо-0,2
литр
3 375,0
64
"Для кукурузы" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-4,2%, MgO-2,0%, Fe-0,7%, Mn-0,7%, Zn-1,1%, Cu-0,6%, B-0,4%, Mo-0,003%, Ti-0,02%
литр
3 150,0
65
"Для масличных" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,5%, Mn-0,5%, Zn-0,5%, Cu-0,1%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
литр
3 150,0
66
"Для зерновых" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-4,5%, MgO-2,0%, Fe-0,8%, Mn-1,1%, Zn-1,0%, Cu-0,9%, Mo-0,005%, Ti-0,02%
литр
3 150,0
67
"Для бобовых" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы

N-15%, SO3-1,0%, MgO-2,0%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,4%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,036%, Ti-0,02%
литр
3 150,0
68
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для картофеля"
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,6%, Zn-0,65%, Cu-0,2%, B-0,4%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
литр
3 150,0
69
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для свеклы"
N-15%, SO3-1,8%, MgO-2,0%, Fe-0,2%, Mn-0,65%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,02%, Na2O-3,0%
литр

N-15%, SO3-1,0%, MgO-2,0%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,4%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,036%, Ti-0,02%
литр
3 150,0
68
"Для картофеля" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,6%, Zn-0,65%, Cu-0,2%, B-0,4%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
литр
3 150,0
69
"Для свеклы" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-1,8%, MgO-2,0%, Fe-0,2%, Mn-0,65%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,02%, Na2O-3,0%
литр

3 150,0
70
Водорастворимое NPK удобрение, марки 6:14:35+2MgO+MЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
360 000,0
Водорастворимое NPK удобрение, марки 12:8:31+2MgO+MЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки 13:40:13+MЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки 15:15:30+1,5MgO+МЭ

3 150,0
70
Суда еритін NPK тыңайтқышы, 6:14:35+2MgO+МЭ маркалы
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
360 000,0
Суда еритін NPK тыңайтқышы, 12:8:31+ 2MgO+МЭ маркалы
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Судаеритін NPK тыңайтқышы, 13:40:13+МЭ маркалы
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқышы 15:15:30+1,5 MgO+МЭ маркалы

N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
71
Удобрение CoRoN 25-0-0 Plus 0,5 % B
N-25, B-0,5
литр
946,0
72
PLANSTAR 10/40/0+11 SO3 + 1,7ZN+0,5B

N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Судаеритін NPK тыңайтқышы, 8:18:18+3MgO+МЭ маркалы
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқышы, 20:20:20+МЭ маркалы
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
71
CoRoN 25-0-0 Plus 0,5 % B тыңайтқыш
N-25, B-0,5
литр
946,0
72
PLANSTAR 10/40/0+11 SO3 + 1,7ZN+0,5B

1 147,4
84
Удобрение Мастер 13:40:13 (Master 13:40:13)
N-13%; Р205-40%;К2O-13%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
килограмм
522,1
АгроМастер 13-40-13 (AgroMaster 13-40-13)
N-13, N-NO3-3,7, N-NH4-9,3, P2O5-40, K2O-13, SO3-3, Fe (EDTA) - 0,12, Mn (EDTA) - 0,08, B-0,04, Zn (EDTA) - 0,05, Cu (EDTA) - 0,03, Mo-0,02
Удобрение Мастер (MASTER) 15:5:30+2
N-15%; Р205-5%;К2O-30%, MgO - 2%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)

1 147,4
84
Мастер 13:40:13 (Master 13:40:13) тыңайтқышы
N-13%; Р205-40%; К2O-13%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
килограмм
522,1
АгроМастер 13-40-13 (AgroMaster 13-40-13)
N-13, N-NO3-3,7, N-NH4-9,3, P2O5-40, K2O-13, SO3-3, Fe (EDTA) - 0,12, Mn (EDTA) - 0,08, B- 0,04, Zn (EDTA) - 0,05, Cu (EDTA) - 0,03, Mo-0,02
Мастер (MASTER) 15:5:30+2 тыңайтқышы
N-15%; Р205-5%; К2O-30%, MgO - 2%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)

АгроМастер 15-5-30+2 (AgroMaster 15-5-30+2)
N-15, N-NO3-8,4, N-NH4-3,6, N-NH2-3, P2O5-5, K2O-30, MgO - 2, SO3-11, Fe (EDTA) - 0,12, Mn (EDTA) - 0,08, B-0,04, Zn (EDTA) - 0,05, Cu (EDTA) - 0,03, Mo-0,06
Удобрение Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE)
N-18%; Р205-18%;К2O-18%, MgO - 3%,SO3- 6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 18-18-18+3 (AgroMaster 18-18-18+3)
N-18, N-NO3-5,1, N-NH4-3,5, N-NH2-9,4, P2O5-18, K2O-18, MgO - 3, SO3-6, Fe (EDTA) - 0,12, Mn (EDTA) - 0,08, B-0,04, Zn (EDTA) - 0,05, Cu (EDTA) - 0,03, Mo-0,03
Удобрение Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20)
N-20%; Р205-20%; К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 20-20-20 (AgroMaster 20-20-20)
N-20, N-NO3-5,6, N-NH4-4, N-NH2-10,4, P2O5-20, K2O-20, Fe (EDTA) - 0,12, Mn (EDTA) - 0,08, B-0,04, Zn (EDTA) - 0,05, Cu (EDTA) -0,03, Mo-0,04
Удобрение Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4)
N-3%; Р205-11%; К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 3-11-38+4 (AgroMaster 3-11-38+4)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO - 4, SO3-27, Fe (EDTA) - 0,12, Mn (EDTA) - 0,08, B-0,04, Zn (EDTA) - 0,05, Cu (EDTA) - 0,03, Mo-0,05
Удобрение Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37)
N-3%; Р205-37%; К2O-37%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 10-18-32 (AgroMaster 10-18-32)
N-10, N-NO3-6,5, N-NH4-3,5, P2O5-18, K2O-32, SO3-8, Fe (EDTA) - 0,12, Mn (EDTA) - 0,08, B-0,04, Zn (EDTA) - 0,05, Cu (EDTA) - 0,03, Mo-0,01
АгроМастер 17-6-18 (AgroMaster 17-6-18)
N-17, N-NO3-5, N-NH4-12, P2O5-6, K2O-18, SO3-29, Fe (EDTA) - 0,12, Mn (EDTA) - 0,08, B-0,04, Zn (EDTA) - 0,05, Cu (EDTA) - 0,03, Mo-0,07
85
Удобрение Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10)
N-10%; Р205-54%; К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
килограмм
859,4
Плантафид 10-54-10 (Plantafeed 10-54-10)
N-10, P2O5-54, K2O-10, Fe (EDTA) - 0,16, Mn (EDTA) - 0,11, Zn (EDTA) - 0,08, Cu (EDTA) - 0,04, B-0,06, Mo-0,02
Удобрение Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
Плантафид 20-20-20 (Plantafeed 20-20-20)

АгроМастер 15-5-30+2 (AgroMaster 15-5-30+2)
N-15, N-NO3-8,4, N-NH4-3,6, N-NH2-3, P2O5-5, K2O-30, MgO - 2, SO3-11, Fe (EDTA) - 0,12, Mn (EDTA) - 0,08, B-0,04, Zn (EDTA) - 0,05, Cu (EDTA) -0,03, Mo - 0,06
Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE) тыңайтқышы
N-18%; Р205-18%;К2O-18%, MgO - 3%,SO3- 6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 18-18-18+3 (AgroMaster 18-18-18+3)
N-18, N-NO3-5,1, N-NH4-3,5, N-NH2-9,4, P2O5-18, K2O-18, MgO - 3, SO3-6, Fe (EDTA) - 0,12, Mn (EDTA) - 0,08, B - 0,04, Zn (EDTA) - 0,05, Cu (EDTA) -0,03, Mo - 0,03
Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20) тыңайтқышы
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 20-20-20 (AgroMaster 20-20-20)
N-20, N-NO3-5,6, N-NH4-4, N-NH2-10,4, P2O5-20, K2O-20, Fe (EDTA) - 0,12, Mn (EDTA) - 0,08, B - 0,04, Zn (EDTA) - 0,05, Cu (EDTA) - 0,03, Mo - 0,04
Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4) тыңайтқышы
N-3%; Р205-11%;К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 3-11-38+4 (AgroMaster 3-11-38+4)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO - 4, SO3-27, Fe (EDTA) - 0,12, Mn (EDTA) - 0,08, B- 0,04, Zn (EDTA) - 0,05, Cu (EDTA) - 0,03, Mo - 0,05
Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37) тыңайтқышы
N-3%; Р205-37%;К2O-37%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 10-18-32 (AgroMaster 10-18-32)
N-10, N-NO3-6,5, N-NH4-3,5, P2O5-18, K2O-32, SO3-8, Fe (EDTA) - 0,12, Mn (EDTA) - 0,08, B-0,04, Zn (EDTA) - 0,05, Cu (EDTA) - 0,03, Mo-0,01
АгроМастер 17-6-18 (AgroMaster 17-6-18)
N-17, N-NO3-5, N-NH4-12, P2O5-6, K2O-18, SO3-29, Fe (EDTA) - 0,12, Mn (EDTA) - 0,08, B - 0,04, Zn (EDTA) - 0,05, Cu (EDTA) - 0,03, Mo - 0,07
85
Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10) тыңайтқышы
N-10%; Р205-54%; К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
килограмм
859,4
Плантафид 10-54-10 (Plantafeed 10-54-10)
N-10, P2O5-54, K2O-10, Fe (EDTA) - 0,16, Mn (EDTA) - 0,11, Zn (EDTA) - 0,08, Cu (EDTA) - 0,04, B - 0,06, Mo - 0,02
Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20) тыңайтқышы
N-20%; Р205-20%; К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
Плантафид 20-20-20 (Plantafeed 20-20-20)

N-20, P2O5-20, K2O-20, Fe (EDTA) - 0,16, Mn (EDTA) - 0,11, Zn (EDTA) - 0,08, Cu (EDTA) -0,04, B-0,06, Mo-0,02
Удобрение Плантафол 30:10:10 (Plantofol 30:10:10)
N-30%; Р205-10%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
Плантафид 30-10-10 (Plantafeed 30-10-10
N-30, P2O5-10, K2O-10, Fe (EDTA) - 0,16, Mn (EDTA) - 0,11, Zn (EDTA) - 0,08, Cu (EDTA) - 0,04, B-0,06, Mo-0,02

N-20, P2O5-20, K2O-20, Fe (EDTA) - 0,16, Mn (EDTA) - 0,11, Zn (EDTA) - 0,08, Cu (EDTA) - 0,04, B - 0,06, Mo - 0,02
Удобрение Плантафол 30:10:10 (Plantofol 30:10:10)
N-30%; Р205-10%; К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
Плантафид 30-10-10 (Plantafeed 30-10-10
N-30, P2O5-10, K2O-10, Fe (EDTA) - 0,16, Mn (EDTA) - 0,11, Zn (EDTA) - 0,08, Cu (EDTA) -0,04, B - 0,06, Mo - 0,02

Удобрение Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45)
N-5%; Р205-15%; К2O-45%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
Плантафид 5-15-45 (Plantafeed 5-15-45)
N-5, P2O5-15, K2O-45, S - 11,3, Fe (EDTA) - 0,16, Mn (EDTA) - 0,11, Zn (EDTA) - 0,08, Cu (EDTA) - 0,04, B-0,06, Mo-0,02
86
Удобрение Радифарм (Radifarm)
N-3%; К2O-8%, C-10, Zn-(EDTA), витамины, сапонин, бетаин, белки, аминокислоты
литр

Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45) тыңайтқышы
N-5%; Р205-15%; К2O-45%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
Плантафид 5-15-45 (Plantafeed 5-15-45)
N-5, P2O5-15, K2O-45, S - 11,3, Fe (EDTA) - 0,16, Mn (EDTA) - 0,11, Zn (EDTA) - 0,08, Cu (EDTA) - 0,04, B - 0,06, Mo - 0,02
86
Радифарм (Radifarm) тыңайтқышы
N-3%; К2O-8%, C-10, Zn-(EDTA), дәрумендер, сапонин, бетаин, ақуыздар, аминқышқылдары
литр

N - 13%, P2O5 -6%, K2O – 26%, CaO- 8%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 15-5-30+2MgO
N - 15%, P2O5 -5%, K2O – 30%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 15-30-15
N - 15%, P2O5 -30%, K2O – 15%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 16-8-24+2MgO;
N - 16%, P2O5 -8%, K2O – 24%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 18-18-18+1MgO
N - 18%, P2O5 -18%, K2O – 18%, MgO - 1%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 20-10-20

N - 13%, P2O5 -6%, K2O – 26%, CaO- 8%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы, 15-5-30+2MgO маркалы
N - 15%, P2O5 -5%, K2O – 30%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы, 15-30-15 маркалы
N - 15%, P2O5 -30%, K2O – 15%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы, 16-8-24+2MgO маркалы
N - 16%, P2O5 -8%, K2O – 24%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы, 18-18-18+1MgO маркалы
N - 18%, P2O5 -18%, K2O – 18%, MgO - 1%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы, 20-10-20 маркалы

Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 3-5-55
N - 3%, P2O5 -5%, K2O – 55%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 3-8-42
N - 3%, P2O5 -8 %, K2O – 42%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
140
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-60-20
P2O5 – 60%, K2O-20%
килограмм
625,0
141
Комплексное удобрение Growfert марки 0-40-40+Micro

Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы, 3-5-55 маркалы
N - 3%, P2O5 -5%, K2O – 55%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы, 3-8-42 маркалы
N - 3%, P2O5 -8 %, K2O – 42%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
140
Growfert маркалы: 0-60-20 кешенді тыңайтқыш
P2O5 – 60%, K2O-20%
килограмм
625,0
141
Growfert кешенді тыңайтқышы, 0-40-40+Micro маркалы

962,5
183
Нановит Моно Бор
В-10,95 %; аминокислоты – 1,5 %; моносахариды – 0,00368 %; фитогормоны – 0,00042 %
литр
1 112,5
184
Нановит Моно Марганец
Mn-10,84 %; N- 2,66 %; SO3-4,41 %; аминокислоты – 1,39 %; органические кислоты – 7,20%; моносахариды – 0,00329 %; фитогормоны – 0,00038 %
литр
912,5
185
Нановит Моно Медь
N – 5,40 %; SO3 – 2,66 %; Cu – 5,65 %; аминокислоты – 2,68 %; органические кислоты – 6,20 %; моносахариды – 0,00397 %; фитогормоны – 0,00045 %
литр
812,5
186
Нановит Моно Цинк
Zn – 7,67 %; N – 5,41%; SО3 – 3,61 %; аминокислоты – 2,78 %; органические кислоты – 8,35 %; моносахариды – 0,00385%; фитогормоны – 0,00044 %
литр
862,5
187
Нановит Кальциевый
N – 8,86 %, MgO – 0,71 %; SO3 – 0,77 %; СаО – 15,0 %; Cu-0,02 %; В – 0,04 %; Fe – 0,21 %; Mn - 0,11 %; Zn – 0,02 % ; аминокислоты – 0,78 %; органические кислоты – 0,10 %; полисахариды – 0,00347 %; фитогормоны – 0,0004 %
литр
912,5
188
Нановит Фосфорный
N – 4,53 %, Р2О5 – 30,00 %; В – 0,51 %; Zn – 0,51 %; SO3 – 0,25 %; аминокислоты – 0,08 %; органические кислоты – 4,5 %; полисахариды – 0,00365 %; фитогормоны – 0,00042 %
литр
1 362,5
189
Нановит Молибденовый
N – 3,34 %, SO3 – 0,25 %; В - 0,50 %; Мо – 3,00 %; Zn – 0,50 %; аминокислоты – 4,26 %; органические кислоты – 16,5 %; полисахариды – 0,00417 %; фитогормоны – 0,00048 %
литр
1 262,5
190
НАНОВИТ АМИНО МАКС
N-1,7 %, MgO – 0,1 %; SO3 – 0,08 %; Cu-0,015 %; В – 0,01 %; Fe – 0,01%; Mn- 0,02 %; Мо – 0,006 %; Zn – 0,02 %; Р2 О5 –1,0 %; К2О–1,1 %, Si-0,004 %; Co – 0,004 %; аминокислоты – 35,0 %; моносахариды – 0,1 %; фитогормоны – 0,012 %
литр
2 062,5
191
НАНОВИТ ТЕРРА марки 3:18:18
N – 3,0 %, Р2 О5 – 18,0 %; К2О –18,0 %; MgO–0,015 %; SO3 – 0,015 %; В – 0,022 %; Cu – 0,038 %; Fe – 0,07 %; Mn – 0,030 %; Мо – 0,015 %; Zn – 0,015 %; Si–0,015 %; Co – 0,0015 %
литр
837,5
НАНОВИТ ТЕРРА марки 5:20:5
N – 5,0 %, Р2 О5 – 20,0 %; К2О –5,0 %; MgO–0,010 %; SO3 – 0,010 %; В – 0,020 %; Cu – 0,040 %; Fe – 0,070 %; Mn – 0,035 %; Мо – 0,010 %; Zn – 0,010 %; Si–0,010 %; Co – 0,001 %
НАНОВИТ ТЕРРА марки 9:18:9
N – 9,0 %, Р2 О5 – 18,0 %; К2О –9,0 %; MgO–0,012 %; SO3 – 0,012 %; В – 0,018 %; Cu – 0,04 %; Fe – 0,065 %; Mn – 0,028 %; Мо–0,012 %; Zn – 0,012 %; Si–0,012 %; Co – 0,0012 %
192
Удобрение "SunnyMix пшеница"
N-4% P2O5-40% K2O-5,48% B-4,5% Zn-14,6% Mo-0,5% MgO-6,56% Mn-21,1% Fe-14% S-7,95 Cu-7,6%, органические кислоты - 25 грамм/литр, аминокислоты - 25 грамм/литр, стимуляторы роста и иммунитета растений - 10 грамм/литр
литр
1 460,0
193
Удобрение SunnyMix B
N-4,05% B-10,2%
литр
1 460,0
194
Удобрение "SunnyMix универсальный"

962,5
183
Нановит Моно Бор
В-10,95 %; аминқышқылдары-1,5 %; моносахаридтер-0,00368%; фитогормондар-0,00042 %
литр
1 112,5
184
Нановит Моно Марганец
Mn-10,84 %; N- 2,66 %; SO3-4,41 %; аминқышқылдары-1,39%; органикалық қышқылдар– 7,20 %; моносахаридтер– 0,00329%; фитогормондар-0,00038 %
литр
912,5
185
Нановит Моно Мыс
N – 5,40 %; SO3 – 2,66 %; Cu – 5,65 %; аминқышқылдары-2,68 %; органикалық қышқылдар-6,20%; моносахаридтер– 0,00397%; фитогормондар– 0,00045 %
литр
812,5
186
Нановит Моно Мырыш
Zn – 7,67 %; N – 5,41%; SО3 – 3,61 %; аминқышқылдары-2,78 %; органикалық қышқылдар– 8,35%; моносахаридтер–0,00385%; фитогормондар-0,00044 %
литр
862,5
187
Нановит Кальцилі
N – 8,86 %, MgO – 0,71 %; SO3 – 0,77 %; СаО – 15,0 %; Cu-0,02 %; В – 0,04 %; Fe – 0,21 %; Mn - 0,11 %; Zn – 0,02 %; аминқышқылдары – 0,78 %; органикалық қышқылдар – 0,10 %; полисахаридтер – 0,00347 %; фитогормондар – 0,0004 %
литр
912,5
188
Нановит Фосфорлы
N – 4,53 %, Р2О5 – 30,00 %; В – 0,51 %; Zn – 0,51 %; SO3 – 0,25 %; аминқышқылдары – 0,08 %; органикалық қышқылдар – 4,5 %; полисахаридтер – 0,00365 %; фитогормондар – 0,00042 %
литр
1 362,5
189
Нановит Молибденді
N – 3,34 %, SO3 – 0,25 %; В – 0,50 %; Мо – 3,00 %; Zn – 0,50 %; аминқышқылдары – 4,26 %; органикалық қышқылдар – 16,5 %; полисахаридтер – 0,00417 %; фитогормондар – 0,00048 %
литр
1 262,5
190
НАНОВИТ АМИНО МАКС
N-1,7 %, MgO – 0,1 %; SO3 – 0,08 %; Cu-0,015 %; В – 0,01 %; Fe – 0,01%; Mn- 0,02 %; Мо – 0,006 %; Zn – 0,02 %; Р2 О5 –1,0 %; К2О–1,1 %, Si-0,004 %; Co – 0,004 %; аминқышқылдары-35,0 %; моносахаридтер-0,1%; фитогормондар-0,012 %
литр
2 062,5
191
НАНОВИТТЕРРА 3:18:18 маркалы
N – 3,0 %, Р2 О5 – 18,0 %; К2О –18,0 %; MgO–0,015 %; SO3 – 0,015 %; В – 0,022 %; Cu – 0,038 %; Fe – 0,07 %; Mn – 0,030 %; Мо – 0,015 %; Zn – 0,015 %;, Si–0,015 %; Co – 0,0015 %
литр
837,5
НАНОВИТТЕРРА 5:20:5 маркалы
N – 5,0 %, Р2 О5 – 20,0 %; К2О –5,0 %; MgO–0,010 %; SO3 – 0,010 %; В – 0,020 %; Cu – 0,040 %; Fe – 0,070 %; Mn – 0,035 %; Мо – 0,010 %; Zn – 0,010 %;, Si–0,010 %; Co – 0,001 %
НАНОВИТТЕРРА 9:18:9 маркалы
N – 9,0 %, Р2 О5 – 18,0 %; К2О –9,0 %; MgO–0,012 %; SO3 – 0,012 %; В – 0,018 %; Cu – 0,04 %; Fe – 0,065 %; Mn – 0,028 %; Мо–0,012 %; Zn – 0,012 %; Si–0,012 %; Co – 0,0012 %
192
"SunnyMix пшеница" тыңайтқышы
N-4% P2O5-40% K2O-5,48% B-4,5% Zn-14,6% Mo-0,5% MgO-6,56% Mn-21,1% Fe-14% S-7,95 Cu-7,6%, органикалық қышқылдар 25 грамм/литр, аминқышқылдары - 25 грамм/литр, өсімдіктердің өсуі мен иммунитетінің стимуляторлары - 10 грамм/литр
литр
1 460,0
193
SunnyMix B тыңайтқышы
N-4,05% B-10,2%
литр
1 460,0
194
"SunnyMix Универсальный" тыңайтқышы

3 875,0
215
Лигногумат марки БМ
Соли гуминовых веществ – 80,0-90,0%, K2O-5,0-19,0%, S-3,0%. Fe-0,01-0,20%, Mn-0,01-0,12%, Cu-0,01-0,12%, Zn-0,01-0,12%, Mo-0,005-0,015%, Se-0-0,005%, B-0,01-0,15%, Co-0,01-0,12%
литр
1 000,0
Лигногумат марки ВМ- NPK
Соли гуминовых веществ – 40,0-45,0%, K2O-5,0-19,0%, S-1,5%. Fe-0,005-0,1%, Mn-0,005-0,06%, Cu-0,005-0,06%, Zn-0,005-0,06%, Mo-0,003-0,008%, Se-0-0,002%, B-0,01-0,15%, Co-0,005-0,06%, N-0,1-16,0%, P-0,1-24,0%
216
Лигногумат марки Б СУПЕР БИО
Соли гуминовых веществ – 80,0-90,0%, K2O-9,0%, S-3,0%
литр
1 150,0
217
Удобрение ФУЛЬВОГУМАТ, марки ЭКСПРЕСС
N-2,5%, K-1,35%, S-2,5%, калийные соли гуминовых кислот-12%, калийные соли фульвовых кислот-3%
литр
1 384,0
218
Удобрение ФУЛЬВОГУМАТ, марки ЭКСТРИМ

3 875,0
215
БМ маркалы лигногумат
Гуминді заттардың тұзы– 80,0-90,0%, K2O-5,0-19,0%, S-3,0%. Fe-0,01-0,20%, Mn-0,01-0,12%, Cu-0,01-0,12%, Zn-0,01-0,12%, Mo-0,005-0,015%, Se-0-0,005%, B-0,01-0,15%, Co-0,01-0,12%
литр
1 000,0
ВМ- NPK маркалы лигногумат
Гуминді заттардың тұзы– 40,0-45,0%, K2O-5,0-19,0%, S-1,5%. Fe-0,005-0,1%, Mn-0,005-0,06%, Cu-0,005-0,06%, Zn-0,005-0,06%, Mo-0,003-0,008%, Se-0-0,002%, B-0,01-0,15%, Co-0,005-0,06%, N-0,1-16,0%, P-0,1-24,0%
216
Б СУПЕР БИО маркалы лигногумат
Гуминді заттардың тұзы– 80,0-90,0%, K2O-9,0%, S-3,0%
литр
1 150,0
217
ФУЛЬВОГУМАТ тыңайтқышы, ЭКСПРЕСС маркалы
N-2,5%, K-1,35%, S-2,5%, гумин қышқылдарының калийлі тұзы -12%, фульвоқышқылдарының калийлі тұзы-3%
литр
1 384,0
218
ФУЛЬВОГУМАТ тыңайтқышы, ЭКСТРИМ маркалы

калийные соли гуминовых кислот-14%, калийные соли фульвовых кислот-4%
литр
1 384,0
219
Удобрение ФУЛЬВОГУМАТ, марки БИОСТАРТ
калийные соли гуминовых кислот-45%, биокатализатор <50
килограмм
35 714,5
220
Novalon Foliar 09-12-40+0,5MgO+ME
N-9%, P2O5-12%, K2O-40%, MgO-0,5%, В-0,03%, Cu-0,04%, Fe-0,12%, Mn-0,06%, Mo-0,005%, Zn-0,06%
килограмм
1 160,0
Novalon Foliar 10-45-15+0,5MgO+ME
N-10%, P2O5-45%, K2O-15%, MgO-0,5%, В-0,03%, Cu-0,04%, Fe-0,12%, Mn-0,06%, Mo-0,005%, Zn-0,06%

Гумин қышқылдарының калийлі тұзы -14%, фульвоқышқылдарының калийлі тұзы-4%
литр
1 384,0
219
ФУЛЬВОГУМАТ тыңайтқышы, БИОСТАРТ маркалы
Гумин қышқылдарының калийлі тұзы-45%, биокатализаторы<50
килограмм
35 714,5
220
Novalon Foliar 09-12-40+0,5 MgO+ME
N-9%, P2O5-12%, K2O-40%, MgO-0,5%, В-0,03%, Cu-0,04%, Fe-0,12%, Mn-0,06%, Mo-0,005%, Zn-0,06%
килограмм
1 160,0
Novalon Foliar 10-45-15+0,5 MgO+ME
N-10%, P2O5-45%, K2O-15%, MgO-0,5%, В-0,03%, Cu-0,04%, Fe-0,12%, Mn-0,06%, Mo-0,005%, Zn-0,06%

Novalon Foliar 20 -20-20+0,5MgO+ME
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, MgO-0,5%, В-0,03%, Cu-0,04%, Fe-0,12%, Mn-0,06%, Mo-0,005%, Zn-0,06%
221
NOVALON 19-19-19+2MgO+ME
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%, 2MgO+ME
тонна
522 321,0
NOVALON 03-07-37+2MgO+ME
N-3%, P2O5-7%, K2O-37%, 2MgO+ME
NOVALON 13-40-13+ME
N-13%, P2O5-40%, K2O-13%+ME
222
Nutriflex C 17-7-21+3MgO+TE
N-17%, P2O5-7%, K2O-21%, MgO-3%, B-0,04%; Cu-0,06%, Fe-0,2%, Mn-0,25%, Mo-0,007, Zn-0,04%
тонна
577 200,0
Nutriflex T 15-8-25+3,5 MgO+TE
N-15%, P2O5-8%, K2O-25%, MgO-3,5%, B-0,03%; Cu-0,004%, Fe-0,2%, Mn-0,25%, Mo0,007, Zn-0,05%
Nutriflex S 14-6,5-26+3,2MgO+TE
N-14, P2O5-6,5, K2O-26, 3,2MgO+МЕ
Nutriflex F 18-6-19+3MgO+TE
N-18, P2O5-6, K2O-19+3MgO+TЕ
223
Powerfol B SP
B-17
килограмм
1 114,5
224
Powerfol Boron SL
N-5,0; B-10,9
литр
967,0
225
Speedfol Amino Flower&Fruit SC
N-9,2; P2O5-6,8; K2O-18,2; SO3-2,3; B-0,101; Fe-0,051; Mo-0,005; Mn-0,021; Zn-0,051; Cu-0,021; аминокислоты-0,8; ауксины-0,68; цитокинины-0,41
литр
2 970,0
Speedfol Amino Calmag SL
CaO-6,7; MgO-2,7, аминокислоты-33,5
Speedfol Amino Starter SC
N-10,6; P2O5-12,1; K2O-13,1; SO3-3,5; B-0,101; Fe-0,051; Mo-0,005; Zn-0,051;Mn-0,021; Cu-0,021; аминокислоты-0,8; ауксины-0,68; цитокинины-0,41
Speedfol Amino Vegetative SC
N-16,5; P2O5-7,6; K2O-12,0; SO3-2,3; B-0,101; Fe-0,051; Mo-0,005; Zn-0,051; Mn-0,021; Cu-0,021; аминокислоты-0,8; ауксины-0,41; ауксины-0,41
Speedfol Marine SL
N-0,3; P2O5-7,3; K2O-4,9; B-0,089; Zn-0,26; аминокислоты-5,1; цитокинины - 0,025, ауксины-8,8
226
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed GG 15-30-15
N-15, P2O5-30, K2O-15
тонна
700 000,0
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed GG 19-19-19
N-19, P2O5-19, K2O-19
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 11-44-11
N-11, P2O5-44, K2O-11
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 15-30-15+2MgO
N-15, P2O5-30, K2O-15, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 19-19-19+1MgO
N-19, P2O5-19, K2O-19, 1MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 26-12-12+2MgO
N-26, P2O5-12, K2O-12, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 21-21-21
N-21, P2O5-21, K2O-21
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 8-52-17
N-8, P2O5-52, K2O-17
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 23-7-23
N-23, P2O5-7, K2O-23
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed GG 16-8-32

Novalon Foliar 20 -20-20+0,5 MgO+ME
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, MgO-0,5%, В-0,03%, Cu-0,04%, Fe-0,12%, Mn-0,06%, Mo-0,005%, Zn-0,06%
221
NOVALON 19-19-19+2 MgO+ME
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%, 2MgO+ME
тонна
522 321,0
NOVALON 03-07-37+2MgO+ME
N-3%, P2O5-7%, K2O-37%, 2MgO+ME
NOVALON 13-40-13+ME
N-13%, P2O5-40%, K2O-13%+ME
222
Nutriflex C 17-7-21+3MgO+TE
N-17%, P2O5-7%, K2O-21%, MgO-3%, B-0,04%; Cu-0,06%, Fe-0,2%, Mn-0,25%, Mo-0,007, Zn-0,04%
тонна
577 200,0
Nutriflex T 15-8-25+3,5 MgO+TE
N-15%, P2O5-8%, K2O-25%, MgO-3,5%, B-0,03%; Cu-0,004%, Fe-0,2%, Mn-0,25%, Mo0,007, Zn-0,05%
Nutriflex S 14-6,5-26+3,2MgO+TE
N-14, P2O5-6,5, K2O-26, 3,2MgO+МЕ
Nutriflex F 18-6-19+3MgO+TE
N-18, P2O5-6, K2O-19+3MgO+TЕ
223
Powerfol B SP
B-17
килограмм
1 114,5
224
Powerfol Boron SL
N-5,0; B-10,9
литр
967,0
225
Speedfol Amino Flower&Fruit SC
N-9,2; P2O5-6,8; K2O-18,2; SO3-2,3; B-0,101; Fe-0,051; Mo-0,005; Mn-0,021; Zn-0,051; Cu-0,021; амин қышқылдары-0,8; ауксиндер-0,68; цитокининдер-0,41
литр
2 970,0
Speedfol Amino Calmag SL
CaO-6,7; MgO-2,7, аминокислоты-33,5
Speedfol Amino Starter SC
N-10,6; P2O5-12,1; K2O-13,1; SO3-3,5; B-0,101; Fe-0,051; Mo-0,005; Zn-0,051;Mn-0,021; Cu-0,021; амин қышқылдары-0,8; ауксиндер-0,68; цитокининдер-0,41
Speedfol Amino Vegetative SC
N-16,5; P2O5-7,6; K2O-12,0; SO3-2,3; B-0,101; Fe-0,051; Mo-0,005; Zn-0,051; Mn-0,021; Cu-0,021; амин қышқылдары-0,8; ауксиндер-0,41; ауксиндер-0,41
Speedfol Marine SL
N-0,3; P2O5-7,3; K2O-4,9; B-0,089; Zn-0,26; амин қышқылдары-5,1; цитокининдер - 0,025, ауксиндер-8,8
226
Суда еритін NPK тыңайтқышы Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed GG 15-30-15
N-15, P2O5-30, K2O-15
тонна
700 000,0
Суда еритін NPK тыңайтқышы Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed GG 19-19-19
N-19, P2O5-19, K2O-19
Суда еритін NPK тыңайтқышы Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 11-44-11
N-11, P2O5-44, K2O-11
Суда еритін NPK тыңайтқышы Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 15-30-15+2MgO
N-15, P2O5-30, K2O-15, 2MgO
Суда еритін NPK тыңайтқышы Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 19-19-19+1MgO
N-19, P2O5-19, K2O-19, 1MgO
Суда еритін NPK тыңайтқышы Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 26-12-12+2MgO
N-26, P2O5-12, K2O-12, 2MgO
Суда еритін NPK тыңайтқышы Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20
Суда еритін NPK тыңайтқышы Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 21-21-21
N-21, P2O5-21, K2O-21
Суда еритін NPK тыңайтқышы Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 8-52-17
N-8, P2O5-52, K2O-17
Суда еритін NPK тыңайтқышы Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 23-7-23
N-23, P2O5-7, K2O-23
Суда еритін NPK тыңайтқышы Poly-Feed 6.0.1, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed GG 16-8-32

N-16, P2O5-8, K2O-32
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-21+2MgO2
N-14, P2O5-7, K2O-21, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-28+2MgO
N-14, P2O5-7, K2O-28, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 12-5-40+2MgO
N-12, P2O5-5, K2O-40, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Foliar 16-8-34
N-16, P2O5-8, K2O-34
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Foliar 12-5-40
N-12, P2O5-5, K2O-40
Pастворимые NPK удобрения Poly-Feed 9.0.1. Окислитель с Нитратом Аммония
N-17, P2O5-10, K2O-27
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 10.0.1 с Нитратом Аммония. Формула Poly-Feed GG 20-9-20
N-20, P2O5-9, K2O-20
227
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
тонна
700 000,0
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12, P2O5-9, K2O-34
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-42-8+3MgO+ME
N-12, P2O5-42, K2O-8
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 10-52-10+ME
N-10, P2O5-52, K2O-10
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-20+ME
N-20, P2O5-10, K2O-20
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-18-18+ME

N-16, P2O5-8, K2O-32
Суда еритін NPK тыңайтқышы Poly-Feed 6.0.1, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-21+2MgO2
N-14, P2O5-7, K2O-21, 2MgO
Суда еритін NPK Poly-Feed 6.0.1 тыңайтқышы, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-28+2MgO
N-14, P2O5-7, K2O-28, 2MgO
Суда еритін NPK Poly-Feed 6.0.1 тыңайтқышы, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Drip 12-5-40+2MgO
N-12, P2O5-5, K2O-40, 2MgO
Суда еритін NPK Poly-Feed 6.0.1 тыңайтқышы, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Foliar 16-8-34
N-16, P2O5-8, K2O-34
Суда еритін NPK Poly-Feed 6.0.1 тыңайтқышы, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Foliar 12-5-40
N-12, P2O5-5, K2O-40
Еритін NPK тыңайтқышы Poly-Feed 9.0.1. тотықтырғыш аммоний нитратымен
N-17, P2O5-10, K2O-27
Судаеритін NPK тыңайтқышы Poly-Feed 10.0.1. Аммоний нитратымен. Формула Poly-Feed GG 20-9-20
N-20, P2O5-9, K2O-20
227
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
тонна
700 000,0
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12, P2O5-9, K2O-34
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-42-8+3MgO+ME
N-12, P2O5-42, K2O-8
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 10-52-10+ME
N-10, P2O5-52, K2O-10
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-20+ME
N-20, P2O5-10, K2O-20
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-18-18+ME

Удобрение Ростолон марки: 18-18-18 Ме
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
Удобрение Ростолон марки: 0-20-35
P2O5-20, K2O-35, S-7,5, B-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2
Удобрение Ростолон марки: 15-5-23
N-15, P2O5-5, K2O-23, S-9,7, Fe-0,2, B-0,05, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
Удобрение Ростолон марки: 3-11-26
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5

18-18-18 Ме маркалы Ростолон тыңайтқышы
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
0-20-35 маркалы Ростолон тыңайтқышы
P2O5-20, K2O-35, S-7,5, B-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2
15-5-23 маркалы Ростолон тыңайтқышы
N-15, P2O5-5, K2O-23, S-9,7, Fe-0,2, B-0,05, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
3-11-26 маркалы Ростолон тыңайтқышы
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5

276
Бигус
N - 0,271, K - 0,054, Mg - 0,015, Ca - 0,076, Cu - 000,214, Fe - 0,443, Mn - 0,00457, Zn - 0,0022, В - 0,000667, Мо - 0,000410
литр
756,5
277
AryAmin С / АРИАМИН С
N-6, C-18, MgO-1, Mn-0,5, Zn-0,5, аминокислоты-7,5
литр
4 005,0
278
Удобрение Vitalroot
P2O5-13, K2O-5, GA142-25
литр
5 302,2
279
Удобрение Starflor
MgSO4-30,10%, Na2MoO4-0,06%, GA142-20%
литр
4 400,0
280
Удобрение Tonivit
P2O5-13, K2O-5, GA142-25
литр
5 302,2
281
Удобрение Humasporin
N органический-0,25, гуминовые кислоты-9,6, гидроксикарбоновые кислоты-2,4, сублимированная смесь бактериальных штаммов
литр
2 288,0
282
Удобрение Reasil Forte Carb-K-Amino
K2O с агентом-16, P2O5 с агентом-6, гидроксикарбоновые кислоты-20, аминокислоты-4
литр
2 539,7
283
Удобрение Reasil Forte Carb-N-Humic
N общий - 20, в том числе органический - 2, в том числе мочевинный - 18, гуминовые кислоты (гуматы) - 6, гидроксикарбоновые кислоты - 2, аминокислоты - 6
литр
1 164,0
284
Удобрение Reasil Forte КомбоАктив
N общий - 8, в том числе органический - 2, в том числе Мочевинный - 6, Сu с агентом - 3,5, Mn с агентом - 3,5, Zn с агентом - 0,25, гидроксикарбоновые кислоты - 18, аминокислоты - 8
литр
2 116,4
285
Удобрение Reasil Forte Семя Старт
N общий - 6, N органический - 2, N мочевинный - 4, Р2О5 - 2,5, К2О - 2,5, MgO - 2,5, B - 2, Co - 0,10, Cu - 1, Fe - 1,2, Mn - 1,2, Mo - 0,25, Zn - 1,2, гидроксикарбоновые кислоты-20, аминокислоты-8
литр
1 600,0
286
Удобрение Reasil micro Amino Zn
N общий - 15, в том числе органический - 2, в том числе мочевинный - 1, в том числе нитратный - 12, Zn с агентом - 12, гидроксикарбоновые кислоты - 18, аминокислоты - 8
литр
2 116,4
287
Удобрение Reasil micro Hydro Mix
N общий - 12, в том числе органический - 2, мочевинный - 10, MgO с агентом - 4, B бороэтаноломин - 2, Cо с агентом - 0,1, Cu с агентом - 0,8, Fe с агентом - 5, Mn с агентом - 2,5
литр
3 174,6
288
Удобрение Reasil micro Amino B/Mo Humic
N общий - 10, в том числе органический - 1,5, B бороэтаноломин - 12, Мо с агентом - 1, гуминовые кислоты (гуматы) - 4, гидроксикарбоновые кислоты - 4, аминокислоты - 4
литр
2 539,7
289
Удобрение Reasil® Soil Conditioner для восстановления плодородия почв
N органический на сухое вещество - 1,5, Р2О5 на сухое вещество - 1,5, К2О на сухое вещество - 1,5, общее органическое вещество на сухое вещество - 75-80, общий гуминовый экстракт (ОГЭ) на сухое органическое вещество - 90-95, гуминовые кислоты природные от общего гуминового экстракта - 54-56, гуминовые кислоты (калиевые соли) от общего гуминового экстракта - 40, фульвокислоты природные от общего гуминового экстракта - 4-6
литр

276
Бигус
N - 0,271, K - 0,054, Mg - 0,015, Ca - 0,076, Cu - 000,214, Fe - 0,443, Mn - 0,00457, Zn - 0,0022, В - 0,000667, Мо - 0,000410
литр
756,5
277
AryAmin С / АРИАМИН С
N-6, C-18, MgO-1, Mn-0,5, Zn-0,5, аминқышқылдары-7,5
литр
4 005,0
278
Vitalroot тыңайтқышы
P2O5-13, K2O-5, GA142-25
литр
5 302,2
279
Starflor тыңайтқышы
MgSO4-30,10%, Na2MoO4-0,06%, GA142-20%
литр
4 400,0
280
Tonivit тыңайтқышы
P2O5-13, K2O-5, GA142-25
литр
5 302,2
281
Humasporin тыңайтқышы
N органикалық-0,25, гуминқышқылдары-9,6, гидроксикарбон қышқылдары-2,4, бактериялық штаммдардың сублимацияланған қоспасы
литр
2 288,0
282
Reasil Forte Carb-K-Amino тыңайтқышы
K2O агентпен-16, P2O5 агентпен-6, гидроксикарбон қышқылдары - 20, аминқышқылдары-4
литр
2 539,7
283
Reasil Forte Carb-N-Humic тыңайтқышы
N жалпы-20, оның ішінде органикалық - 2, оның ішінде несепнәр - 18, гуминқышқылдары (гуматтар) - 6, гидроксикарбон қышқылдары - 2, аминқышқылдары - 6
литр
1 164,0
284
Reasil Forte КомбоАктив тыңайтқышы
N жалпы-8, оның ішінде органикалық - 2, оның ішінде несепнәр - 6, агентпен Сu - 3,5, агентпен Mn - 3,5, агентпен Zn - 0,25, гидроксикарбон қышқылдары - 18, аминқышқылдары - 8
литр
2 116,4
285
Reasil Forte Семя Старт тыңайтқышы
N жалпы - 6, N органикалық - 2, N несепнәр - 4, Р2О5 - 2,5, К2О - 2,5, MgO - 2,5, B - 2, Co - 0,10, Cu - 1, Fe - 1,2, Mn - 1,2, Mo - 0,25, Zn - 1,2, гидроксикарбон қышқылдары-18 - 20, аминқышқылдары-8
литр
1 600,0
286
Reasil micro Amino Zn тыңайтқышы
N жалпы - 15, оның ішінде органикалық-2, оның ішінде несепнәр - 1, оның ішінде нитратты - 12, Zn агентімен - 12, гидроксикарбон қышқылдары - 18, аминқышқылдары - 8
литр
2 116,4
287
Reasil micro Hydro Mix тыңайтқышы
N жалпы - 12, оның ішінде органикалық-2, несепнәр - 10, агентпен MgO - 4, B бороэтаноломин - 2, агентпен Со - 0,1, агентпен Cu - 0,8, агентпен Fe - 5, агентпен Mn - 2,5
литр
3 174,6
288
Reasil micro Amino B/Mo Humic тыңайтқышы
N жалпы - 10, оның ішінде органикалық - 1,5, B бороэтаноломин-12, агентімен Мо-1, гуминқышқылдары (гуматтар) - 4, гидроксикарбон қышқылдары -18 -4, аминқышқылдары-4
литр
2 539,7
289
Топырақ құнарлылығын қалпына келтіру үшін Reasil ® Soil Conditioner тыңайтқышы
N органикалық құрғақ затқа - 1,5, Р2О5 құрғақ затқа - 1,5, К2О құрғақ затқа -1,5, құрғақ затқа жалпы органикалық құрғақ зат - 75-80, жалпы гумин экстракт (ЖГЭ) құрғақ органикалық затқа - 90-95, табиғи гумин қышқылдары жалпы гумин экстрактан - 54-56, гумин қышқылдары (калийлі тұздар) жалпы гумин экстрактан - 40, табиғи фульвоқышқылдар жалпы гумин экстракт - 4-6
литр

CaCO3 - 50, CaO - 28, SiO2 - 9, N - 3, MgO - 1,8, Fe - 0,5, Mn - 0,02
380
HAF ALFA 30%
N -3,5, Mn - 1,5, Zn - 1,5
литр
3 050,0
HAF PLUS
N -5, B - 0,2, KP - 0,05, Fe - 0,1, Mn - 0,05, Zn - 0,07
381
Nutri Boost
N-10, P-45, S-5, Zn-1
тонна
650 000,0
382
Удобрение марки NPK 6:24:12 + 2% Ca + 5% S + 0.05% Zn
N-6, P-24, K-12, Ca-2, S-5, Zn-0,05
тонна
210 000,0
Удобрение марки NPK 7:21:21 + 4% S + 0.05% Zn
N-7, P-21, K-21, S-4, Zn-0,05
Удобрение марки NPK 8:15:15 + 3% Ca + 9% S
N-8, P-15, K-15, Ca-3, S-9

CaCO3 - 50, CaO - 28, SiO2 - 9, N - 3, MgO - 1,8, Fe - 0,5, Mn - 0,02
380
HAF ALFA 30%
N -3,5, Mn - 1,5, Zn - 1,5
литр
3 050,0
HAF PLUS
N -5, B - 0,2, KP - 0,05, Fe - 0,1, Mn - 0,05, Zn - 0,07
381
Nutri Boost
N-10, P-45, S-5, Zn-1
тонна
650 000,0
382
NPK 6:24:12 + 2% Ca + 5% S + 0.05% Zn маркалы тыңайтқыш
N-6, P-24, K-12, Ca-2, S-5, Zn-0,05
тонна
210 000,0
NPK 7:21:21 + 4% S + 0.05% Zn маркалы тыңайтқыш
N-7, P-21, K-21, S-4, Zn-0,05
NPK 8:15:15 + 3% Ca + 9% S маркалы тыңайтқыш
N-8, P-15, K-15, Ca-3, S-9

383
Удобрение марки NP 16:20 + 12% S + 0.05% B
N-16, P-20, S-12, B-0,05
тонна
215 000,0
384
NutriMap
N-10, P-40, Ca-2, S-4, Zn-0,1
тонна
285 000,0
385
Комплексное минеральное удобрение "Оракул" марки: "Оракул мультикомплекс"
N – 18, P2O5 – 0,66, K2O – 4,4, SO3 - 3,6, Cu – 0,8, Zn – 0,8, B – 0,6, Fe – 0,6, Mn – 0,6, Mo –0,012, Co – 0,005, колофермин
литр
2 580,0
386
Микроудобрение "Оракул" марки Оракул колофермин бора
B - 15,5, колофермин (в том числе N - 6,0, колофермин - 28)
литр
2 580,0
387
Микроудобрение "Оракул" марки Оракул колофермин цинка
Zn - 12, колофермин (в том числе N - 5,2, SO3 - 7,3, аминокислоты - 28,1)
литр
2 580,0
388
Комплексное минеральное удобрение "Оракул" марки "Оракул сера актив"
SO3 - 7,6, колофермин (в том числе N -11,5, Na2O - 19,7)
литр
2 580,0
389
Микроудобрение "Оракул" марки Оракул колофермин меди
Cu - 10, колофермин (в том числе N - 8,9, SO3 - 12,6, коламин - 20)
литр
2 580,0
390
Микроудобрение "Оракул" марки Оракул колофермин железа
Fe - 6,5, колофермин (в том числе N - 7,3, SO3 - 9,3, аминокислоты - 8,9)
литр
2 580,0
391
Микроудобрение "Оракул" марки Оракул колофермин марганца
Mn - 5, колофермин (в том числе N - 3, SO3 - 7,5, аминокислоты - 13,9)
литр
2 580,0
392
Комплексное минеральное удобрение "Оракул" марки "Оракул семена"
N – 2,0, P2O5 – 9,9, K2O – 6,5, SO3 – 5,7, Fe – 1,5, Mn – 1,5, Cu – 0,54, Zn – 0,54, B – 0,18, Mo – 0,04, Co – 0,001, колофермин
литр
2 580,0
393
Микроудобрение "Оракул" марки Оракул колофермин молибдена
Mo - 13, колофермин (в том числе N - 7,1, аминокислоты - 20,3)
литр
9 359,5
394
Terra Nova 12-12-36+ME
N-12%, NH4-N- 2%, NH2-N-10%, Р2О5-12%, К2О-36%, Сu-0,05 %, Fe-0,05%, Мn- 0,05 %, Mo- 0,001%, Zn-0,05%
килограмм
600,0
Terra Nova 13-40-13 +МE
N-13%, NH4N- 8%, NH2-N-2%,Р2О5-40%, К2О-13%, Cu-0,05%, Fe-0,05%, Mn- 0,05%, Mo- 0,001 %, Zn-0,05%
Terra Nova 7-7-40 +МE
N-7%, NH4-N-4%, NH2-N-3%, Р2О5-7%, К2О-40%, Сu-0,05%, Fe-0,05%, Мn- 0,05%, Мо-0,001%, Zn-0,05%
Terra Nova 20-20-20 +МE
N-20%, NH4-N- 4%, NO3-N-43%, NH2-N-13%, Р2О5-20%, К2О-20%, Сu -0,05%, Fe-0,05%, Мп- 0,05%, Mo- 0,001%, Zn-0,05%
395
Жидкое минеральное удобрение "Гелиос" торговой марки "Азот"
N - 30%; P - 2,5%; K - 4,2%; Mn - 0,05%; Mg - 0,5%; Mo - 0,1%; Co - 0,05%; S - 2,5%; Cu - 0,2%; B - 0,05%; Zn - 0,3%; Se - 0,05%; Fe - 0,1%
литр
2 450,0
396
Жидкое минеральное удобрение "Гелиос" торговой марки "Калий"
N - 3%; P - 7%; K - 15%; S - 5%; Mg - 2%; Zn - 0,1%; Cu - 0,2%; Fe - 0,1%; Mn - 0,05%; Mo - 0,05%; B - 0,05%
литр
2 450,0
397
Жидкое минеральное удобрение "Гелиос" торговой марки "Трио"
N - 4%; P - 7%; K - 1%; S - 9,5%; Mg - 2,3%; Zn - 2,5%; Fe - 0,4%; Mn - 0,4%; Mo - 0,2%; Cu - 2%; Со - 0,11%, Ni - 0,0006%; аминокислоты - 15%
литр

383
NP 16:20 + 12% S + 0.05% B маркалы тыңайтқыш
N-16, P-20, S-12, B-0,05
тонна
215 000,0
384
NutriMap
N-10, P-40, Ca-2, S-4, Zn-0,1
тонна
285 000,0
385
"Оракул" кешенді минералды тыңайтқыш "Оракул мультикомплекс" маркалы
N – 18, P2O5 – 0,66, K2O – 4,4, SO3 - 3,6, Cu – 0,8, Zn – 0,8, B – 0,6, Fe – 0,6, Mn – 0,6, Mo –0,012, Co – 0,005, колофермин
литр
2 580,0
386
"Oракул" микротыңайтқышы Оракул бор колофермині маркалы
B – 15,5, колофермин (оның ішінде N - 6,0, колофермин - 28)
литр
2 580,0
387
"Оракул" микротыңайтқышы Oракул мырыш колофермині маркалы
Zn – 12, колофермин (оның ішінде N - 5,2, SO3 - 7,3, аминқышқылдары - 28,1)
литр
2 580,0
388
"Оракул" кешенді минералды тыңайтқыш "Оракул күкірт актив" маркалы
SO3 – 7,6, колофермин (оның ішінде N – 11,5, Na2O – 19,7)
литр
2 580,0
389
"Оракул" микротыңайтқышы Oракул мыс колофермині маркалы
Cu - 10, колофермин (оның ішінде N - 8,9, SO3 - 12,6, коламин - 20)
литр
2 580,0
390
"Оракул" микротыңайтқышы Oракул темір колофермині маркалы
Fe – 6,5, колофермин (оның ішінде N - 7,3, SO3 - 9,3, аминқышқылдары - 8,9)
литр
2 580,0
391
"Оракул" микротыңайтқышы Оракул марганец колофермині маркалы
Mn – 5, колофермин (оның ішінде N - 3, SO3 - 7,5, аминқышқылдары - 13,9)
литр
2 580,0
392
"Оракул" кешенді минералды тыңайтқышы "Оракул семена" маркалы
N – 2,0, P2O5 – 9,9, K2O – 6,5, SO3 – 5,7, Fe – 1,5, Mn – 1,5, Cu – 0,54, Zn – 0,54, B – 0,18, Mo – 0,04, Co – 0,001, колофермин
литр
2 580,0
393
"Оракул" микротыңайтқышы Oракул молибден колофермині маркалы
Mo - 13, колофермин (оның ішінде N - 7,1, аминқышқылдары - 20,3)
литр
9 359,5
394
Terra Nova 12-12-36+ME
N-12%, NH4-N- 2%, NH2-N-10%, Р2О5-12%, К2О-36%, Сu-0,05 %, Fe-0,05%, Мn- 0,05 %, Mo- 0,001%, Zn-0,05%
килограмм
600,0
Terra Nova 13-40-13 +МE
N-13%, NH4N- 8%, NH2-N-2%, Р2О5-40%, К2О-13%, Cu-0,05%, Fe-0,05%, Mn- 0,05%, Mo- 0,001 %, Zn-0,05%
Terra Nova 7-7-40 +МE
N-7%, NH4-N-4%, NH2-N-3%, Р2О5-7%, К2О-40%, Сu-0,05%, Fe-0,05%, Мn- 0,05%, Мо-0,001%, Zn-0,05%
Terra Nova 20-20-20 +МE
N-20%, NH4-N- 4%, NO3-N-43%, NH2-N-13%, Р2О5-20%, К2О-20%, Сu -0,05%, Fe-0,05%, Мп- 0,05%, Mo- 0,001%, Zn-0,05%
395
"Азот" сауда маркасының "Гелиос" сұйық минералды тыңайтқышы
N - 30%; P - 2,5%; K - 4,2%; Mn - 0,05%; Mg - 0,5%; Mo - 0,1%; Co - 0,05%; S - 2,5%; Cu - 0,2%; B - 0,05%; Zn - 0,3%; Se - 0,05%; Fe - 0,1%
литр
2 450,0
396
"Калий" сауда маркасының "Гелиос" сұйық минералды тыңайтқышы
N - 3%; P - 7%; K - 15%; S - 5%; Mg - 2%; Zn - 0,1%; Cu - 0,2%; Fe - 0,1%; Mn - 0,05%; Mo - 0,05%; B - 0,05%
литр
2 450,0
397
"Трио" сауда маркасының "Гелиос" сұйық минералды тыңайтқышы
N - 4%; P - 7%; K - 1%; S - 9,5%; Mg - 2,3%; Zn - 2,5%; Fe - 0,4%; Mn - 0,4%; Mo - 0,2%; Cu - 2%; Со - 0,11%, Ni - 0,0006%; аминқышқылдары - 15%
литр

2 232,0
495
Концентрированный раствор Фосфора и Калия "Агрофлор"
P2O5 - 25, K2O - 10
литр
1 428,57
496
Концентрированный раствор серы "Агрофлор"
SO3 - 36, NH2 - 4,8
литр
1 428,57
497
Концентрированный раствор бора "Агрофлор"
B - 11, N - 6
литр
1 428,57
498
"Агрофлор" Цинк раствор концентрированный
Zn - 15, S - 7, NH2 - 4,5
литр
1 428,57
499
Концентрированный раствор микроэлементов "Агрофлор"
N - 2, P - 2, K - 2,5, Mg - 3, S - 6-7, B - 0,28, Fe - 0,32, Mn - 0,16, Cu - 0,06, Zn - 0,04, Mo - 0,03
литр
1 428,57
500
Удобрение QadamFerti Aminoleaf
Свободные Аминокислоты - 30%; Общий Азот (N) - 6%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) - 1%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) - 1%
литр
3 739,87
501
Удобрение QadamFerti Start
Свободные аминокислоты - 4%; Общий Азот (N) - 4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) - 8%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) - 3%; Полисахариды - 15%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDDHA) - 0,1%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) - 0,02%; Водорастворимый Бор (В) - 0,03%, Цитокинины - 0,05%
литр
3 236,64
502
Удобрение QadamFerti Unileaf
Свободные Аминокислоты - 4%; Общий Азот (N) - 4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) - 6%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) - 2%; Полисахариды - 12%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) - 0,4%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) - 0,2%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) - 0,2%
литр
2 041,75
503
Удобрение QadamFerti pH Сontrol
Общий Азот (N) - 3%, в т.ч. Амидный азот (NH2) - 3%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) - 15%; Не-ионный ПАВ - 25%
литр
2 408,25
504
Удобрение QadamFerti Boromax
Свободные Аминокислоты - 2%; Общий Азот (N) - 3,2%; Водорастворимый Бор (В) - 6%
литр
1 764,37
505
QadamFerti Aqualeaf 20-20-20
Общий Азот (N) - 20%, в т. ч. Нитратный Азот (NO3) - 2%, Амидный Азот (NH2) - 14%, Аммонийный Азот (NH4) - 4%; Водорастворимый пентоксид Фосфора (P2O5) - 20%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) - 20%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) - 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) - 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) - 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) - 0,002%; Водорастворимый Бор (В) - 0,01%;
килограмм
1 004,53
506
QadamFerti Aqualeaf 10-52-10
Общий Азот (N) - 10%, в т.ч. Аммонийный Азот (NH4) - 10%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) - 52%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) - 10%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) - 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) - 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) - 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) - 0,002%; Водорастворимый бор (В) - 0,01%;
килограмм
1 098,91
507
QadamFerti Aqualeaf 25-5-5

2 232,0
495
"Агрофлор" Фосфор мен Калийдің концентрацияланған ерітіндісі
P2O5 - 25, K2O - 10
литр
1428,57
496
"Агрофлор" концентрацияланған күкірт ерітіндісі
SO3 - 36, NH2 - 4,8
литр
1428,57
497
"Агрофлор" концентрацияланған бор ерітіндісі
B - 11, N - 6
литр
1428,57
498
"Агрофлор" концентрацияланған Мырыш ерітіндісі
Zn - 15, S - 7, NH2 - 4,5
литр
1428,57
499
"Агрофлор" концентрацияланған микроэлементтерінің ерітіндісі
N - 2, P - 2, K - 2,5, Mg - 3, S - 6 - 7, B - 0,28, Fe - 0,32, Mn - 0,16, Cu - 0,06, Zn - 0,04, Mo - 0,03
литр
1 428,57
500
QadamFerti Aminoleaf тыңайтқышы
Бос Аминқышқылдары - 30%; Жалпы Азот (N) - 6%; Суда еритін Фосфор Пентоксиді (P2O5) - 1%; Суда еритін Калий Оксиді (K2O) - 1%
литр
3 739,87
501
QadamFerti Start тыңайтқышы
Бос аминқышқылдары - 4%; Жалпы Азот (N) - 4%; Суда еритін Фосфор Пентоксиді (P2O5) - 8%; Суда еритін Калий Оксиді (K2O) - 3%; Полисахаридтер - 15%; Темір (Fe) хелат түрінде (EDDHA) - 0,1%; Мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) - 0,02%; Суда еритін Бор (В) - 0,03%; Цитокининдер - 0,05%
литр
3 236,64
502
QadamFerti Unileaf тыңайтқышы
Бос Аминқышқылдары - 4%; Жалпы Азот (N) - 4%; Суда еритін Фосфор Пентоксиді (P2O5) - 6%; Суда еритін Калий Оксиді (K2O) - 2%; Полисахаридтер - 12%; Темір (Fe) хелат түрінде (EDTA) - 0,4%; Марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA) - 0,2%; Мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) - 0,2%
литр
2 041,75
503
QadamFerti pH Сontrol тыңайтқышы
Жалпы Азот (N) - 3%, о.і. Амидті азот (NH2) - 3%; Суда еритін Фосфор Пентаоксиді (P2O5) - 15%; иондық емес ББЗ - 25%
литр
2 408,25
504
QadamFerti Boromax тыңайтқышы
Бос Аминқышқылдары - 2%; Жалпы Азот (N) - 3,2%; Суда еритін Бор (В) - 6%
литр
1 764,37
505
QadamFerti Aqualeaf 20-20-20
Жалпы Азот (N) - 20%, о.і. Нитратты Азот (NO3) - 2%, Амидті Азот (NH2) - 14%; Аммоний Азоты (NH4) - 4%; Суда еритін Фосфор Пентоксиді (P2O5) - 20%; Суда еритін Калий Оксиді (К2О) - 20%; Темір (Fe) хелат түрінде (EDTA) - 0,02%; Марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA) - 0,01%; Мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) - 0,002%; Мыс (Cu) хелат түрінде (EDTA) - 0,002%; Суда еритін бор (В) - 0,01%;
килограмм
1 004,53
506
QadamFerti Aqualeaf 10-52-10
Жалпы Азот (N) - 10%, о.і. Аммоний Азоты (NH4) - 10%; Суда еритін Фосфор Пентоксиді (P2O5) - 52%; Суда еритін Калий Оксиді (К2О) - 10%; Темір (Fe) хелат түріндегі (EDTA) - 0,02%; Марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA) - 0,01%; Мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) - 0,002%; Мыс (Cu) хелат түрінде (EDTA) - 0,002%; Суда еритін Бор (В) - 0,01%;
килограмм
1 098,91
507
QadamFerti Aqualeaf 25-5-5

Общий Азот (N) - 25%, в т.ч. Амидный Азот (NH2) - 12%, Аммонийный Азот (NH4) - 13%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) - 5%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) - 5%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) - 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) - 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) - 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) - 0,002%; Водорастворимый бор (В) - 0,01%;
килограмм
1 084,77
508
QadamFerti Aqualeaf 10-10-40
Общий Азот (N) - 10%, в т.ч. Нитратный Азот (NO3) - 4%, Амидный Азот (NH2) - 4%, Аммонийный Азот (NH4) - 2%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) - 10%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) - 40%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) - 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) - 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) - 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) - 0,002%; Водорастворимый Бор (В) - 0,01%;
килограмм

Жалпы Азот (N) - 25%, о.і. Амидті Азот (NH2) - 12%, Аммоний Азоты (NH4) - 13%; Суда еритін Фосфор Пентоксиді (P2O5) - 5%; Суда еритін Калий Оксиді (K2O) - 5%; Темір (Fe) хелат түрінде (EDTA) - 0,02%, Марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA) - 0,01%; Мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) - 0,002%; Мыс (Cu) хелат түрінде (EDTA) - 0,002%; Суда еритін Бор (В) - 0,01%;
килограмм
1 084,77
508
QadamFerti Aqualeaf 10-10-40
Жалпы Азот (N) - 10%, о.і. Нитратты Азот (NO3) - 4%, Амидті Азот (NH2) - 4%, Аммоний Азоты (NH4) - 2%; Суда еритін Фосфор Пентоксиді (P2O5) - 10%; Суда еритін Калий Оксиді (К2О) - 40%; Темір (Fe) хелат түрінде (EDTA) - 0,02%; Марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA) - 0,01%; Мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) - 0,002%; Мыс (Cu) хелат түрінде (EDTA) - 0,002%; Суда еритін Бор (В) - 0,01%;
килограмм