О внесении изменений в решение маслихата от 15 декабря 2021 года № 139 "Об областном бюджете Костанайской области на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Костанайской области от 11 июля 2022 года № 196. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 июля 2022 года № 28814
Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Костанайского областного маслихата "Об областном бюджете Костанайской области на 2022-2024 годы" от 15 декабря 2021 года № 139 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25799), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Костанайской области на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 390 807 032,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 923 470,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 891 851,3 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 33 511,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 375 958 200,5 тысячи тенге;
2) затраты – 395 955 463,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 398 484,3 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 12 030 307,6 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 631 823,3 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 206 080,7 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8 752 995,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 752 995,6 тысячи тенге.";
приложения 1 и 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

Мәслихаттың 2021 жылғы 15 желтоқсандағы № 139 "Қостанай облысының 2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2022 жылғы 11 шілдедегі № 196 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 15 шілдеде № 28814 болып тіркелді
Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының "Қостанай облысының 2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" 2021 жылғы 15 желтоқсандағы № 139 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25799 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай облысының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 390 807 032,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 10 923 470,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3 891 851,3 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 33 511,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 375 958 200,5 мың теңге;
2) шығындар – 395 955 463,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 3 398 484,3 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер – 12 030 307,6 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 8 631 823,3 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 206 080,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8 752 995,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 752 995,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 және 2-қосымшалары осы шешімнің 1 және 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Костанайского областного маслихата С. Ещанов
Приложение 1
к решению маслихата
от 11 июля 2022 года
№ 196
Приложение 1
к решению маслихата
от 15 декабря 2021 года
№ 139
Областной бюджет Костанайской области на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы
390 807 032,8
1
Налоговые поступления
10 923 470,0
01
Подоходный налог
2 288 148,5
1
Корпоративный подоходный налог
2 288 148,5
05
Внутренние налоги на товары, работы и услуги

2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облыстық мәслихатының хатшысы С. Ещанов
Мәслихаттың
2022 жылғы 11 шілдедегі
№ 196 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың
2021 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 139 шешіміне
1-қосымша
Қостанай облысының 2022 жылға арналған облыстық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер
390 807 032,8
1
Салықтық түсімдер
10 923 470,0
01
Табыс салығы
2 288 148,5
1
Корпоративтік табыс салығы
2 288 148,5
05
Тауарларға, жұмыстарға және көрсетілетін қызметтерге салынатын iшкi салықтар

8 635 321,5
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
8 618 905,5
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
16 416,0
2
Неналоговые поступления
3 891 851,3
01
Доходы от государственной собственности
2 474 729,2
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
236 041,0
3
Дивиденды на государственные пакеты акций, находящиеся в государственной собственности
21 397,0
4
Доходы на доли участия в юридических лицах, находящиеся в государственной собственности
2 078,0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
85 825,0
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
2 129 388,2
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
2 735,0
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
2 735,0
03
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
1 526,0
1
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
1 526,0
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
752 671,1
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора и в Фонд компенсации потерпевшим
752 671,1
06
Прочие неналоговые поступления
660 190,0
1
Прочие неналоговые поступления
660 190,0
3
Поступления от продажи основного капитала
33 511,0
01
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
33 511,0
1
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
33 511,0
4
Поступления трансфертов
375 958 200,5
01
Трансферты из нижестоящих органов государственного управления
97 696 732,5
2
Трансферты из районных (городов областного значения) бюджетов
97 696 732,5
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
278 261 468,0
1
Трансферты из республиканского бюджета
278 261 468,0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
II. Затраты

8 635 321,5
3
Табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер
8 618 905,5
4
Кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар
16 416,0
2
Салықтық емес түсiмдер
3 891 851,3
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
2 474 729,2
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
236 041,0
3
Мемлекет меншігіндегі акциялардың мемлекеттік пакеттеріне дивидендтер
21 397,0
4
Мемлекет меншігіндегі заңды тұлғалардағы қатысу үлесіне кірістер
2 078,0
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
85 825,0
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
2 129 388,2
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
2 735,0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
2 735,0
03
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
1 526,0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
1 526,0
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
752 671,1
1
Мұнай секторы ұйымдарынан және Жәбірленушілерге өтемақы қорына түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
752 671,1
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
660 190,0
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
660 190,0
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
33 511,0
01
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
33 511,0
1
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
33 511,0
4
Трансферттердің түсімдері
375 958 200,5
01
Төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер
97 696 732,5
2
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерден трансферттер
97 696 732,5
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
278 261 468,0
1
Республикалық бюджеттен түсетiн трансферттер
278 261 468,0
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
II. Шығындар

7 003 842,4
256
Управление координации занятости и социальных программ области
5 251 182,9
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 459 746,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
2 686 760,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
408 882,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
695 794,9
261
Управление образования области
1 736 835,5
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 364 022,0
037
Социальная реабилитация
104 128,5
092
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
268 685,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
15 824,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
15 824,0
2
Социальная помощь
140 727,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
140 727,0
003
Социальная поддержка инвалидов
140 727,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
9 328 711,6
256
Управление координации занятости и социальных программ области
9 182 331,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
300 033,0
007
Капитальные расходы государственного органа
1 280,0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
840,0
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
59 580,4
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
156 060,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
149 364,2
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
8 515 174,0
270
Управление по инспекции труда области
122 774,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне

7 003 842,4
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
5 251 182,9
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 459 746,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
2 686 760,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
408 882,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
695 794,9
261
Облыстың білім басқармасы
1 736 835,5
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 364 022,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
104 128,5
092
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
268 685,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
15 824,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
15 824,0
2
Әлеуметтiк көмек
140 727,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
140 727,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
140 727,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
9 328 711,6
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
9 182 331,6
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
300 033,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 280,0
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
840,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
59 580,4
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
156 060,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
149 364,2
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
8 515 174,0
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
122 774,0
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

448,0
012
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
179 916,0
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
102 418,0
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
1 203 408,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
9 388,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
64 942,1
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
15 680,0
741
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
42 020 414,0
002
Субсидирование развития семеноводства
1 730 000,0
005
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
7 172 357,0
008
Субсидирование производства приоритетных культур
1 000 000,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
1 206,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
180 600,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
7 500,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
4 069 100,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
11 333 114,0
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
216 100,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
7 500 000,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
61 401,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
7 899 411,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
700 000,0
077
Субсидирование возмещения расходов, понесенных национальной компанией в сфере агропромышленного комплекса при реализации продовольственного зерна для регулирующего воздействия на внутренний рынок

448,0
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
179 916,0
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
102 418,0
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
1 203 408,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
9 388,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
64 942,1
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
15 680,0
741
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
42 020 414,0
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
1 730 000,0
005
Саны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
7 172 357,0
008
Басым дақылдардың өндірісін субсидиялау
1 000 000,0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
1 206,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
180 600,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алу және тіркеу
7 500,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
4 069 100,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
11 333 114,0
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
216 100,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
7 500 000,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
61 401,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуды кредиттеу, сондай-ақ лизинг беру кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
7 899 411,0
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
700 000,0
077
Ішкі нарыққа реттеушілік әсер ету үшін азық-түлік астығын өткізу кезінде агроөнеркәсіптік кешен саласындағы ұлттық компанияның шеккен шығыстарын өтеуді субсидиялау

15 496 580,7
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
15 496 580,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
191 666,2
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
122 969,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
14 681 945,5
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
500 000,0
13
Прочие
12 411 442,4
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
5 006 237,7
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
30 000,0
104
Возмещение части расходов, понесенных субъектом рыбного хозяйства, при инвестиционных вложениях
30 000,0
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
3 168 695,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
150 000,0
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
2 856 081,0
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
132 614,0
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
30 000,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
1 807 542,7
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
1 807 542,7
9
Прочие
7 405 204,7
253
Управление здравоохранения области
80 027,7
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
52 591,7
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
27 436,0
257
Управление финансов области
836 839,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
836 839,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
166 652,6
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов

15 496 580,7
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
15 496 580,7
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
191 666,2
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
122 969,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
14 681 945,5
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
500 000,0
13
Басқалар
12 411 442,4
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
5 006 237,7
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
30 000,0
104
Инвестициялық салымдар кезінде балық шаруашылығы субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеу
30 000,0
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
3 168 695,0
005
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
150 000,0
010
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 856 081,0
011
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
132 614,0
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
30 000,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
1 807 542,7
051
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 807 542,7
9
Басқалар
7 405 204,7
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
80 027,7
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
52 591,7
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
27 436,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
836 839,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
836 839,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
166 652,6
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

565 000,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
2 864 775,2
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 864 775,2
3
Специализированная медицинская помощь
224 883,0
253
Управление здравоохранения области
224 883,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
224 883,0
4
Поликлиники
23 297,0
253
Управление здравоохранения области
23 297,0
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
23 297,0
5
Другие виды медицинской помощи
105 965,0
253
Управление здравоохранения области
105 965,0
029
Областные базы специального медицинского снабжения
105 965,0
9
Прочие услуги в области здравоохранения
874 413,0
253
Управление здравоохранения области
874 413,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
202 587,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
107 314,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
19 759,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
57 197,0
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников
295 000,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
192 556,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
6 262 949,0
1
Социальное обеспечение
4 841 382,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 487 671,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 100 491,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 689 527,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
270 574,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

565 000,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
2 864 775,2
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
2 864 775,2
3
Мамандандырылған медициналық көмек
224 883,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
224 883,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
224 883,0
4
Емханалар
23 297,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
23 297,0
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
23 297,0
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
105 965,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
105 965,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
105 965,0
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
874 413,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
874 413,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
202 587,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
107 314,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
19 759,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
57 197,0
023
Медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
295 000,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
192 556,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
6 262 949,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
4 841 382,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 487 671,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 100 491,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 689 527,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
270 574,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету