О внесении изменений в решение маслихата от 15 декабря 2021 года № 139 "Об областном бюджете Костанайской области на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Костанайской области от 17 августа 2022 года № 207. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 августа 2022 года № 29302
Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Костанайского областного маслихата "Об областном бюджете Костанайской области на 2022-2024 годы" от 15 декабря 2021 года № 139 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25799), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Костанайской области на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 392 667 927,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 12 602 575,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 073 641,3 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 33 511,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 375 958 200,5 тысячи тенге;
2) затраты – 397 794 588,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 398 484,3 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 12 030 307,6 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 631 823,3 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 227 850,7 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8 752 995,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 752 995,6 тысячи тенге.";
подпункты 1), 2) и 5) пункта 11 изложить в новой редакции:
"1) по корпоративному подоходному налогу с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора в размере 100%, за исключением городов Костанай – в размере 97,0%, Рудный – в размере 50,0%;
2) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты в размере 100%, за исключением Федоровского района – в размере 88,0% и города Костанай – в размере 97,0%;
5) по социальному налогу в размере 100%, за исключением Федоровского района – в размере 87,0% и города Костанай – в размере 96,0%.";
приложения 1, 2 и 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.

Мәслихаттың 2021 жылғы 15 желтоқсандағы № 139 "Қостанай облысының 2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2022 жылғы 17 тамыздағы № 207 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 27 тамызда № 29302 болып тіркелді
Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының "Қостанай облысының 2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" 2021 жылғы 15 желтоқсандағы № 139 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25799 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай облысының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 392 667 927,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 12 602 575,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4 073 641,3 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 33 511,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 375 958 200,5 мың теңге;
2) шығындар – 397 794 588,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 3 398 484,3 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер – 12 030 307,6 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 8 631 823,3 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 227 850,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8 752 995,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 752 995,6 мың теңге.";
11-тармақтың 1), 2) және 5) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы бойынша 100% мөлшерінде, Қостанай қаласын қоспағанда – 97,0% мөлшерінде, Рудный қаласын қоспағанда – 50,0% мөлшерінде;
2) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша 100% мөлшерінде, Федоров ауданын қоспағанда – 88,0% мөлшерінде және Қостанай қаласын қоспағанда – 97,0% мөлшерінде;
5) әлеуметтік салық бойынша 100% мөлшерінде, Федоров ауданын қоспағанда – 87,0% мөлшерінде және Қостанай қаласын қоспағанда – 96,0% мөлшерінде.";
көрсетілген шешімнің 1, 2 және 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

295 000,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
4 248 559,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
16 523 281,0
1
Социальное обеспечение
7 053 842,4
256
Управление координации занятости и социальных программ области
5 251 182,9
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 459 746,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
2 686 760,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
408 882,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
695 794,9
261
Управление образования области
1 736 835,5
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 364 022,0
037
Социальная реабилитация
104 128,5
092
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
268 685,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
65 824,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
65 824,0
2
Социальная помощь
140 727,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
140 727,0
003
Социальная поддержка инвалидов
140 727,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
9 328 711,6
256
Управление координации занятости и социальных программ области
9 182 331,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
300 033,0
007
Капитальные расходы государственного органа
1 280,0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
840,0
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
59 580,4
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
156 060,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
149 364,2
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам

295 000,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
4 248 559,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
16 523 281,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
7 053 842,4
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
5 251 182,9
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 459 746,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
2 686 760,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
408 882,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
695 794,9
261
Облыстың білім басқармасы
1 736 835,5
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 364 022,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
104 128,5
092
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
268 685,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
65 824,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
65 824,0
2
Әлеуметтiк көмек
140 727,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
140 727,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
140 727,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
9 328 711,6
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
9 182 331,6
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
300 033,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 280,0
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
840,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
59 580,4
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
156 060,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
149 364,2
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер

448,0
012
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
179 916,0
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
102 418,0
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
1 203 408,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
12 943,3
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
60 410,6
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
15 680,0
741
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
42 011 982,1
002
Субсидирование развития семеноводства
1 730 000,0
005
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
7 172 357,0
008
Субсидирование производства приоритетных культур
1 000 000,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
1 206,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
172 168,1
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
7 500,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
4 069 100,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
11 333 114,0
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
216 100,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
7 500 000,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
61 401,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
7 899 411,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
700 000,0
077
Субсидирование возмещения расходов, понесенных национальной компанией в сфере агропромышленного комплекса при реализации продовольственного зерна для регулирующего воздействия на внутренний рынок

448,0
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
179 916,0
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
102 418,0
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
1 203 408,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
12 943,3
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
60 410,6
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
15 680,0
741
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
42 011 982,1
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
1 730 000,0
005
Саны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
7 172 357,0
008
Басым дақылдардың өндірісін субсидиялау
1 000 000,0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
1 206,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
172 168,1
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алу және тіркеу
7 500,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
4 069 100,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
11 333 114,0
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
216 100,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
7 500 000,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
61 401,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуды кредиттеу, сондай-ақ лизинг беру кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
7 899 411,0
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
700 000,0
077
Ішкі нарыққа реттеушілік әсер ету үшін азық-түлік астығын өткізу кезінде агроөнеркәсіптік кешен саласындағы ұлттық компанияның шеккен шығыстарын өтеуді субсидиялау

1 791 325,0
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 051 464,4
028
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
5 282 194,5
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
15 698 939,7
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
15 698 939,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
191 666,2
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
122 969,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
14 884 304,5
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
500 000,0
13
Прочие
12 799 118,2
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
5 459 941,5
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
30 000,0
104
Возмещение части расходов, понесенных субъектом рыбного хозяйства, при инвестиционных вложениях
30 000,0
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
3 168 695,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
150 000,0
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
2 856 081,0
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
132 614,0
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
30 000,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
2 261 246,5
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
2 261 246,5
9
Прочие
7 339 176,7
253
Управление здравоохранения области
80 027,7
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
52 591,7
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
27 436,0
257
Управление финансов области
836 839,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
836 839,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
166 652,6
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов

1 791 325,0
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 051 464,4
028
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
5 282 194,5
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
15 698 939,7
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
15 698 939,7
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
191 666,2
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
122 969,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
14 884 304,5
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
500 000,0
13
Басқалар
12 799 118,2
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
5 459 941,5
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
30 000,0
104
Инвестициялық салымдар кезінде балық шаруашылығы субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеу
30 000,0
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
3 168 695,0
005
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
150 000,0
010
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 856 081,0
011
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
132 614,0
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
30 000,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
2 261 246,5
051
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
2 261 246,5
9
Басқалар
7 339 176,7
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
80 027,7
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
52 591,7
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
27 436,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
836 839,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
836 839,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
166 652,6
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

752
Управление общественного развития области
264 927,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области общественного развития
198 526,0
006
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
66 401,0
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
1 772 810,8
1
Топливо и энергетика
293 411,8
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
293 411,8
007
Развитие теплоэнергетической системы
293 411,8
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
1 479 399,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 479 399,0
071
Развитие газотранспортной системы
1 479 399,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
21 163 933,0
1
Сельское хозяйство
19 301 916,0
719
Управление ветеринарии области
1 455 903,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
208 772,0
003
Капитальные расходы государственного органа
444,0
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
98 418,0
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
29 281,0
012
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
120 074,0
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
35 846,0
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
911 406,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 201,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
48 461,0
741
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
17 846 013,0
002
Субсидирование развития семеноводства
1 730 000,0
005
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
4 726 707,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
1 206,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
180 600,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов

752
Облыстың қоғамдық даму басқармасы
264 927,0
001
Жергілікті деңгейде қоғамдық даму саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
198 526,0
006
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
66 401,0
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
1 772 810,8
1
Отын және энергетика
293 411,8
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
293 411,8
007
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
293 411,8
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
1 479 399,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 479 399,0
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
1 479 399,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
21 163 933,0
1
Ауыл шаруашылығы
19 301 916,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
1 455 903,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
208 772,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
444,0
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
98 418,0
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
29 281,0
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
120 074,0
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
35 846,0
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
911 406,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
3 201,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
48 461,0
741
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
17 846 013,0
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
1 730 000,0
005
Саны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
4 726 707,0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
1 206,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
180 600,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алу және тіркеу