О признании утратившим силу решения Костанайского городского маслихата
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 11 февраля 2022 года № 92. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 февраля 2022 года № 26843
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Костанайского городского маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Костанайского городского маслихата" от 12 марта 2018 года № 226 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7623).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности секретаря Костанайского городского маслихата С. Исмуратов

Қостанай қалалық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2022 жылғы 11 ақпандағы № 92 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 18 ақпанда № 26843 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай қалалық мәслихаттың 2018 жылғы 12 наурыздағы № 226 "Қостанай қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7623 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай қалалық мәслихатының хатшысының міндетін атқарушы С. Исмуратов