О признании утратившим силу постановления акимата города Костанай Костанайской области от 20 января 2017 года № 157 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата города Костанай Костанайской области от 9 марта 2022 года № 469. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 марта 2022 года № 27142
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат города Костанай Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Костанай Костанайской области от 20 января 2017 года № 157 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6822).
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата города Костаная" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата города Костанай Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костанай Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима города Костаная А. Костюков

Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 20 қаңтардағы № 157 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 9 наурыздағы № 469 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 16 наурызда № 27142 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысы Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2017 жылғы 20 қаңтардағы № 157 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6822 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Қостанай қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оның ресми жарияланғанынан кейін Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай қаласы әкімінің міндетін атқарушы А. Костюков