О внесении изменений в решение маслихата от 1 ноября 2021 года № 62 "Об определении порядка и размера возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов по индивидуальному учебному плану в городе Костанай"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 25 апреля 2022 года № 114. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 мая 2022 года № 27844
Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об определении порядка и размера возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов по индивидуальному учебному плану в городе Костанай" от 1 ноября 2021 года № 62 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25124) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному решению:
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Перечень документов, необходимых для возмещения затрат на обучение, предоставляется согласно приложению 3 к Правилам возмещения затрат, при этом, для идентификации личности, заявителем предоставляется документ, удостоверяющий личность, а кандасами – удостоверение кандаса.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Размер возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов, по индивидуальному учебному плану, ежемесячно, равен восьми месячным расчетным показателям на каждого ребенка-инвалида.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Костанайского городского маслихата Б. Сандыбеков

Мәслихаттың 2021 жылғы 1 қарашадағы № 62 "Қостанай қаласында мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу тәртібі мен мөлшерін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2022 жылғы 25 сәуірдегі № 114 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 3 мамырда № 27844 болып тіркелді
Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қостанай қаласында мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу тәртібі мен мөлшерін айқындау туралы" 2021 жылғы 1 қарашадағы № 62 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25124 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасында:
6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу үшін қажетті құжаттар тізбесі шығындарды өтеу Қағидаларының 3-қосымшасына сәйкес ұсынылады, бұл ретте, жеке басын сәйкестендiру үшін өтініш берушімен жеке тұлғаның жеке басын куәландыратын құжат, ал қандастармен - қандас куәлігі ұсынылады.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу мөлшері, ай сайын, әр мүгедек балаға сегіз айлық есептік көрсеткішке тең.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай қалалық мәслихатының хатшысы Б. Сандыбеков