О внесении изменения в решение акима города Костаная от 19 июня 2020 года № 1 "Об образовании избирательных участков в городе Костанай"
Решение акима города Костаная Костанайской области от 8 сентября 2022 года № 3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 сентября 2022 года № 29481
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Костаная "Об образовании избирательных участков в городе Костанай" от 19 июня 2020 года № 1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9283) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Костаная" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата города Костаная после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима города Костаная".
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Костаная М. Жундубаев
"СОГЛАСОВАНО"
Костанайская территориальная
городская избирательная комиссия
Приложение
к решению акима
города Костаная
от 8 сентября 2022 года
№ 3
Приложение
к решению акима
города Костаная
от 19 июня 2020 года
№ 1
Избирательные участки на территории города Костанай
Избирательный участок № 1
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица А. Байтурсынова, 47, здание некоммерческого акционерского общества "Костанайский региональный университет имени А. Байтурсынова".
Границы: проспект Аль-Фараби № 69, 71, 72, 77, 81, 81/89, 82, 85, 86, 91; улица С. Баймагамбетова № 156, 158, 162 185, 187, 189; улица А. Байтурсынова № 45, 49, 55/1, 55/2, 57, 59; улица Гоголя № 78, 80, 85, 87, 89; улица Тәуелсіздік № 67; улица Л. Толстого № 72.
Избирательный участок № 2
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица М. Дулатова, 72, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 2 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: улица И. Алтынсарина № 119, 121, 131; улица Амангельды № 72, 76, 77, 79, 85, 86, 86А, 88, 90, 95; улица С. Баймагамбетова № 168, 170; улица А. Байтурсынова № 102, 102А, 103, 104, 106, 108, 108А, 110, 110А, 112, 114; улица М. Дулатова № 89, 90, 91, 105, 107, 109, 111, 111А; улица Победы № 60, 64, 66, 83, 85, 93/2; улица Пушкина № 65, 69, 90, 92, 100; улица Тәуелсіздік № 70; улица Шевченко № 41, 47.
Избирательный участок № 3

Қостанай қаласы әкімінің 2020 жылғы 19 маусымдағы № 1 "Қостанай қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімінің 2022 жылғы 8 қыркүйектегі № 3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 9 қыркүйекте № 29481 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Қостанай қаласы әкімінің "Қостанай қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" Қостанай қаласы әкімінің 2020 жылғы 19 маусымдағы № 1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9283 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Қостанай қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оның ресми жарияланғанынан кейін Қостанай қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Қостанай қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай қаласының әкімі М. Жундубаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қостанай аумақтық
қалалық сайлау
комиссиясы
Қостанай
қаласы әкімінің
2022 жылғы 8 қыркүйектегі
№ 3 шешіміне
қосымша
Қостанай
қаласы әкімінің
2020 жылғы 19 маусымдағы
№ 1 шешіміне
қосымша
Қостанай қаласының аумағындағы сайлау учаскелері
№ 1 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, А. Байтұрсынов көшесі, 47, "А. Байтұрсынов атындағы Қостанай өңірлік университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының ғимараты.
Шекарасы: Әл-Фараби даңғылы № 69, 71, 72, 77, 81, 81/89, 82, 85, 86, 91; С.Баймағамбетов көшесі № 156, 158, 162 185, 187, 189; А. Байтұрсынов көшесі № 45, 49, 55/1, 55/2, 57, 59; Гоголь көшесі № 78, 80, 85, 87, 89; Тәуелсіздік көшесі № 67; Л. Толстой көшесі № 72.
№ 2 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, М. Дулатов көшесі, 72, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 2 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ы. Алтынсарин көшесі № 119, 121, 131; Амангелді көшесі № 72, 76, 77, 79, 85, 86, 86А, 87, 88, 90, 95; С. Баймағамбетов көшесі № 168, 170; А. Байтұрсынов көшесі № 102, 102А, 103, 104, 106, 108, 108А, 110, 110А, 112, 114; М. Дулатов көшесі № 89, 90, 91, 105, 107, 109, 111, 111А; Победа көшесі № 60, 64, 66, 83, 85, 93/2; Пушкин көшесі № 65, 69, 90, 92, 100; Тәуелсіздік көшесі № 70; Шевченко көшесі № 41, 47.
№ 3 сайлау учаскесі

Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица Пушкина, 64, здание коммунального государственного казенного предприятия "Детская музыкальная школа № 1" отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: улица 5 Апреля № 97, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 123, 127, 129, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145; проспект Абая № 161, 163, 166, 167, 168, 170, 172, 172А, 173, 174, 181, 182, 183, 186, 187, 188, 188А, 189, 190, 190А, 191, 192, 193, 194, 198, 200, 200/2, 200/4, 200/6, 200/8, 200/10, 202, 204, 206, 208; улица И. Алтынсарина № 122, 124, 132, 138, 140, 142А, 150; проспект Аль-Фараби № 44; улица Амангельды № 37, 37/1, 37/2, 37/3, 37/4, 37/5, 38, 39, 42, 42А, 44, 45, 46, 47, 49, 56, 62, 64, 66; улица А. Касымканова № 66, 68, 70, 72, 78, 91, 91А, 99, 108, 110, 111, 115, 117, 121, 123, 125, 127, 129; улица Победы № 37, 39, 41, 43, 49, 55, 57, 57А, 59, 61, 63; улица Пушкина № 33А, 38, 39, 40, 41, 46, 48, 49, 50, 51, 54, 59, 59А, 68; улица Тәуелсіздік № 35, 37, 48А, 50, 50А, 65.
Избирательный участок № 4
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица Г. Каирбекова, 75, здание государственного учреждения "Отдел земельных отношений акимата города Костаная".
Границы: улица 5 Апреля № 56, 64А, 67, 87; проспект Абая № 164; проспект Аль-Фараби № 1, 1А, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/7, 15, 15/1, 15/3, 15/5, 17, 19, 20, 22, 22/4, 23, 24, 29, 31, 32, 36, 36А, 38, 39А, 40, 40А, 40Б, 42, 43, 43А, 45, 48, 54, 56, 58, 59; улица Буденного № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 10Б, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; улица Гоголя № 2, 3, 10, 12, 12А, 14, 16, 18; улица Г. Каирбекова № 52, 54, 56, 58, 59, 60, 61, 65, 66, 66А, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 75/1, 75/2, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90/1, 92, 94, 96, 96/1, 96А, 98, 98/1, 98Б; улица Колесная № 1, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15; улица Красный Кузнец № 1, 1А, 2, 3, 3/1, 3/3, 3/5, 3/7, 3/9, 3/11, 3/13, 3/15, 3/17, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 19А, 20, 21, 22, 24, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 58, 60, 61, 62, 62/2, 64/1, 66/1, 68, 70, 72; улица Набережная № 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 20, 22, 24, 24/1, 26, 28, 31, 32, 33, 34, 34/1, 34/2, 36, 36/2, 37, 38/1, 38/2, 38/3, 38/4, 42, 42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 42/5, 44, 44/1, 44/3, 48, 48А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 56Б, 56В, 56Г, 56Д, 56Е, 56/1, 56/2, 56/3, 56/4, 56/5, 56/7, 56/10, 56/12, 57, 59, 61, 61А, 63, 65, 67, 69, 71, 73; улица Пионерская № 1, 2, 2/1, 3, 3/1, 4, 5/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 24/1, 25, 25/1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 49/1, 51, 53А; улица Пушкина № 3, 5, 7, 9, 11, 15, 15/1, 17,17А, 19, 19А, 27, 27А, 29/1, 29/2; улица И. Сьянова № 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 34/1, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 73/1, 74, 74/1, 75, 76, 77, 77/1, 79, 81, 83, 85; улица Тәуелсіздік № 2, 2А, 2Б, 4, 8, 11, 12, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 26, 27, 28, 30, 32, 36; улица Л. Толстого № 1, 2, 8, 8/1, 11, 13, 15, 17, 20, 24, 24/1, 26, 26А, 30; улица Юный Боец № 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 14, 15, 16, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 38А.
Избирательный участок № 5

Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Пушкин көшесі, 64, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің "№ 1 балалар музыкалық мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: 5 Апрель көшесі № 97, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119,123, 127, 129, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145; Абай даңғылы № 161, 163, 166, 167, 168, 170, 172, 172А, 173, 174, 181, 182, 183, 186, 187, 188, 188А, 189, 190, 190А, 191, 192, 193, 194, 198, 200, 200/2, 200/4, 200/6, 200/8, 200/10, 202, 204, 206, 208; Ы. Алтынсарин көшесі № 122, 124, 132, 138, 140, 142А, 150; Әл-Фараби даңғылы № 44; Амангелді көшесі № 37, 37/1, 37/2, 37/3, 37/4, 37/5, 38, 39, 42, 42А, 44, 45, 46, 47, 49, 56, 62, 64, 66; А. Қасымқанов көшесі № 66, 68, 70, 72, 78, 91, 91А, 99, 108, 110, 111, 115, 117, 121, 123, 125, 127, 129; Победа көшесі № 37, 39, 41, 43, 49, 55, 57, 57А, 59, 61, 63; Пушкин көшесі № 33А, 38, 39, 40, 41, 46, 48, 49, 50, 51, 54, 59, 59А, 68; Тәуелсіздік көшесі № 35, 37, 48А, 50, 50А, 65.
№ 4 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Ғ. Қайырбеков көшесі, 75, "Қостанай қаласы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 5 Апрель көшесі № 56, 64А, 67, 87; Абай даңғылы № 164; Әл-Фараби даңғылы № 1, 1А, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/7, 15, 15/1, 15/3, 15/5, 17, 19, 20, 22, 22/4, 23, 24, 29, 31, 32, 36, 36А, 38, 39А, 40, 40А, 40Б, 42, 43, 43А, 45, 48, 54, 56, 58, 59; Буденный көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 10Б, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; Гоголь көшесі № 2, 3, 8, 10, 12, 12А, 14, 16, 18; Ғ. Қайырбеков көшесі № 52, 54, 56, 58, 59, 60, 61, 65, 66, 66А, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 75/1, 75/2, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90/1, 92, 94, 96, 96/1, 96А, 98, 98/1, 98Б; Колесная көшесі № 1, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15; Красный Кузнец көшесі № 1, 1А, 2, 3, 3/1, 3/3, 3/5, 3/7, 3/9, 3/11, 3/13, 3/15, 3/17, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 19А, 20, 21, 22, 24, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 58, 60, 61, 62, 62/2, 64/1, 66/1, 68, 70, 72; Набережная көшесі № 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 20, 22, 24, 24/1, 26, 28, 31, 32, 33, 34, 34/1, 34/2, 36, 36/2, 37, 38/1, 38/2, 38/3, 38/4, 42, 42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 42/5, 44, 44/1, 44/3, 48, 48А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 56Б, 56В, 56Г, 56Д, 56Е, 56/1, 56/2, 56/3, 56/4, 56/5, 56/7, 56/10, 56/12, 57, 59, 61, 61А, 63, 65, 67, 69, 71, 73; Пионер көшесі № 1, 2, 2/1, 3, 3/1, 4, 5/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 24/1, 25, 25/1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 49/1, 51, 53А; Пушкин көшесі № 3, 5, 7, 9, 11, 15, 15/1, 17,17А, 19, 19А, 27, 27А, 29/1, 29/2; И. Сьянов көшесі № 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 34/1, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 73/1, 74, 74/1, 75, 76, 77, 77/1, 79, 81, 83, 85; Тәуелсіздік көшесі № 2, 2А, 2Б, 4, 8, 11, 12, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 26, 27, 28, 30, 32, 36; Л. Толстой көшесі 1, 2, 8, 8/1, 11, 13, 15, 17, 20, 24, 24/1, 26, 26А, 30; Юный Боец көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 14, 15, 16, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 38А.
№ 5 сайлау учаскесі

Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица Победы, 32, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа № 14 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: улица 5 Апреля № 102, 104, 104/1, 104/2, 104/3, 104/4, 104/5, 104/6, 104/8, 104/10, 104/14, 106, 108, 108А, 110, 112, 114, 116, 120, 122, 124, 124/1, 124/2, 124/3, 124/4, 124/6, 124/8, 124/10, 128, 130, 132, 134, 138, 140, 140А, 142, 142/2, 142/4, 144, 144А, 144Б, 146, 146А, 148, 150, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173; проспект Абая № 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 214, 215, 216, 217, 217А, 218, 219, 219А, 221, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 240; улица И. Алтынсарина № 156, 158, 162, 164, 166, 168А, 170, 172, 174, 176, 178; улица Амангельды № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 17, 17/1, 18, 18/2, 18/4, 18/6, 18/8, 18/10, 18/12, 19, 19/1, 20, 20/1, 20/3, 20/5, 20/7, 20/9, 21, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7, 21/8, 21/9, 21/10, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 34; улица Г. Каирбекова № 91, 93, 95, 97, 99, 101, 102, 102А, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 123, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 145А, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 172, 172А, 174, 176, 178, 180, 182; улица А. Касымканова № 120, 120А, 122, 124, 124А, 126, 126А, 128, 128А, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 147А, 149, 151; улица Набережная № 62, 64, 64А, 66, 74, 76, 77, 77/1, 77/2, 77/3, 77/4, 77/5, 77/6, 77/8, 77/10, 78, 78/1, 79, 80/3, 81, 82, 83, 85, 85А, 86, 87, 87/1, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 96А, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 103/2, 103/3, 103/4, 103/5, 103/6, 103/7, 103/8, 103/10, 104, 105, 105/1, 105/3, 107, 109, 109/1, 111, 113, 115, 117, 117А, 119, 121, 123, 125, 127; улица Победы № 7, 11, 13, 14, 14А, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 26А, 27, 28, 29, 31, 32А, 36, 38, 40, 42, 44, 46; улица Пролетарская № 3, 5, 5/1, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 19/1, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 39/1, 41, 43, 45, 49, 51, 51А, 53, 55, 61, 63, 65, 67; улица Пушкина № 2, 4, 6, 6/1, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 22/1, 22/3, 24, 26, 28, 30, 32, 34; улица И. Сьянова № 82, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92А, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101/1, 102, 103, 103/1, 104, 105, 106, 107, 107А, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114/1, 115, 117, 119, 120, 121, 121А, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 129А, 130, 131, 132, 132/1, 132/2, 133, 134, 134/1, 135, 136, 137, 139, 143, 145, 147А, 149, 151, 153, 153А, 155, 155А, 157; улица Шевченко № 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 19, 20, 21, 22, 22/4, 23, 24, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 24/7, 25, 26, 28, 32, 36, 40, 42, 42А, 44, 46, 46/2, 48, 48А, 48/1, 48/3, 48/4, 48/5, 48/6, 48/7, 48/8, 48/9, 48/10, 48/11, 50, 52, 54, 56, 58, 58/2, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74.
Избирательный участок № 6

Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Победа көшесі, 32, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 14 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 5 Апрель көшесі № 102, 104, 104/1, 104/2, 104/3, 104/4, 104/5, 104/6, 104/8, 104/10, 104/14, 106, 108, 108А, 110, 112, 114, 116, 120, 122, 124, 124/1, 124/2, 124/3, 124/4, 124/6, 124/8, 124/10, 128, 130, 132, 134, 138, 140, 140А, 142, 142/2, 142/4, 144, 144А, 144Б, 146, 146А, 148, 150, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173; Абай даңғылы № 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 214, 215, 216, 217, 217А, 218, 219, 219А, 221, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 240; Ы. Алтынсарин көшесі № 156, 158, 162, 164, 166, 168А, 170, 172, 174, 176, 178; Амангелді көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 17, 17/1, 18, 18/2, 18/4, 18/6, 18/8, 18/10, 18/12, 19, 19/1, 20, 20/1, 20/3, 20/5, 20/7, 20/9, 21, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7, 21/8, 21/9, 21/10, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 34; Ғ. Қайырбеков көшесі № 91, 93, 95, 97, 99, 101, 102, 102А, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 123, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 145А, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 172, 172А, 174, 176, 178, 180, 182; А. Қасымқанов көшесі № 120, 120А, 122, 124, 124А, 126, 126А, 128, 128А, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 147А, 149, 151; Набережная көшесі № 62, 64, 64А, 66, 74, 76, 77, 77/1, 77/2, 77/3, 77/4, 77/5, 77/6, 77/8, 77/10, 78, 78/1, 79, 80/3, 81, 82, 83, 85, 85А, 86, 87, 87/1, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 96А, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 103/2, 103/3, 103/4, 103/5, 103/6, 103/7, 103/8, 103/10, 104, 105, 105/1, 105/3, 107, 109, 109/1, 111, 113, 115, 117, 117А, 119, 121, 123, 125, 127; Победа көшесі № 7, 11, 13, 14, 14А, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 26А, 27, 28, 29, 31, 32, 32А, 36, 38, 40, 42, 44, 46; Пролетарская көшесі № 3, 5, 5/1, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 19/1, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 39/1, 41, 43, 45, 49, 51, 51А, 53, 55, 61, 63, 65, 67; Пушкин көшесі № 2, 4, 6, 6/1, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 22/1, 22/3, 24, 26, 28, 30, 32, 34; И. Сьянов көшесі № 82, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92А, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101/1, 102, 103, 103/1, 104, 105, 106, 107, 107А, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114/1, 115, 117, 119, 120, 121, 121А, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 129А, 130, 131, 132, 132/1, 132/2, 133, 134, 134/1, 135, 136, 137, 139, 143, 145, 147А, 149, 151, 153, 153А, 155, 155А, 157; Шевченко көшесі № 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 19, 20, 21, 22, 22/4, 23, 24, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 24/7, 25, 26, 28, 32, 36, 40, 42, 42А, 44, 46, 46/2, 48, 48А, 48/1, 48/3, 48/4, 48/5, 48/6, 48/7, 48/8, 48/9, 48/10, 48/11, 50, 52, 54, 56, 58, 58/2, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74.
№ 6 сайлау учаскесі

Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица Л. Толстого, 33, здание коммунального государственного казенного предприятия "Ясли-сад № 3" отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: улица 5 Апреля № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 16, 17Б, 18, 19, 19А, 20, 20А, 21, 22, 26, 28, 30, 34А, 36, 36А, 37, 38; улица 8 Марта № 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 21; проспект Абая № 140, 142, 144, 144А, 146, 148, 150, 152, 154, 160, 162; улица Гоголя № 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 26А, 27, 29, 31, 35, 39, 41, 42А, 43, 44, 60, 61, 62; улица Омара Дощанова № 2А, 4, 6, 6А, 14, 16А, 18, 18/2, 18/4, 18/6, 20, 20А, 20/3, 22, 24; улица Абильсай № 2, 4, 6, 8, 10, 10А, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/7, 10/11, 12, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 12/7, 12/11, 16, 18, 20, 22, 22А, 24, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 54/1, 54/2, 54А, 54Б, 56; улица Г. Каирбекова № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 18/8, 18/9, 18/10, 18/11, 19, 21, 22, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 47А, 48, 49, 50, 53; улица Краснопартизанская № 1, 2, 3, 4, 5, 5/4, 6, 7, 9; улица Павлова № 1/3, 1/5, 1/7, 1/9, 1/11, 2, 2/2, 2/4, 2/6, 2/10, 2/12, 2/14, 2/16, 2/20, 2/22, 4, 5/3, 6, 6Б, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 19, 19А, 20, 22А, 24, 25, 26, 28, 42, 44; улица И. Сьянова № 1, 5, 7, 9, 11, 13, 15А, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 29А, 31, 33, 35; улица Тобольская № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 7/1, 7А, 7Б, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 24А, 25, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 33, 35; улица Л. Толстого № 21, 23, 25, 40, 49.
Избирательный участок № 7
Местонахождение избирательного участка: город Костанай, проспект Нұрсұлтан Назарбаев, 68, здание коммунального государственного казенного предприятия "Костанайский колледж сферы обслуживания" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: улица 5 Апреля № 154, 156, 156/2, 156/4, 156/6, 156/8, 156/9, 156/10, 158, 158/1, 158/3, 158/5, 160, 162, 162А, 164, 166, 168, 168А, 170, 170А, 172, 172А, 174, 174А, 175, 176, 176А, 177, 178, 179, 180, 180А, 181, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 188А, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 196, 197, 198, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 205А, 206, 207, 208, 209, 209А, 210, 211, 212, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241; проспект Абая № 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 239, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 255А, 255/1, 255/2, 255/3, 255/4, 255/5, 255/6, 255/7, 255/8, 255/9, 255/10, 255/12, 255/14, 255/16, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 265, 266, 267, 268, 268А, 269, 270, 271, 272, 273, 274А, 274/1, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314; улица И. Алтынсарина № 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 210, 212, 214, 214/1, 214/2, 214/6, 216, 218, 224; проспект Нұрсұлтан Назарбаев № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 22/1, 23, 24, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 35, 37, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 50, 50А, 53, 54, 55, 57, 58, 67, 67А, 69, 71; улица Г. Каирбекова № 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 175/2, 177, 179, 181, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 209А, 210, 211, 212, 213, 214, 214А, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 220А, 221, 222, 223, 223А, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 229А, 232, 234; улица А. Касымканова № 138, 140, 140А, 140/1, 140/2, 140/3, 140/4, 140/5, 140/6, 140/8, 142, 144, 146, 148, 150,152, 152А, 153, 154, 155, 157, 159, 159А, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 178, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 206; улица Набережная № 114, 116, 118, 120, 120А, 122, 124, 126, 128, 130, 131, 132, 133, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 143/1, 143/2, 143/3, 143/4, 143/5, 143/6, 143/7, 143/8, 143/9, 143/10, 143/11, 143/12, 144, 145, 145А, 145/1, 145/3, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 157А, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 163/1, 163/3, 163/5, 163/7, 163/9, 163/11, 164, 165, 165/1, 165/3, 165/5, 165/7, 165/9, 165/11, 165/13, 165/15, 165/17, 165/19, 167, 168, 170, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 178А, 179, 180, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195; улица Пролетарская № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 48/1, 48/2, 48/4, 48/5, 48/6, 48/8, 48/9, 48/10, 48/11, 48/12, 48А, 50, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 78А, 80, 80А, 82; улица Рабочая № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 15А, 16, 17, 17/1, 1 9, 20, 22, 22А, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 32А, 34, 34А, 35, 36, 37, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 60, 61, 61А, 63, 64, 65, 65А, 66, 68, 70, 72, 74; улица И. Сьянова № 138, 138/1, 140, 140/1, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 159, 161, 161/1, 162, 163, 164, 165, 165/1, 165/3, 166, 166/1, 167, 168, 168А, 169, 169/1, 169/2, 169/3, 169/4, 169/6, 170, 170А, 171, 172, 173, 174, 175, 177, 178, 179, 180, 180/1, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 189А, 190, 191, 191А, 192, 192/1, 193, 195, 196, 197, 199, 201, 202, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 215/1, 217, 219, 221, 221/1; улица О. Шипина № 1, 1/1, 1/2, 1Г, 1А, 2, 2А, 2/1, 2/2, 3А, 3Б, 4, 6, 7, 9, 10, 13, 14, 16, 18, 21, 21А, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 31А, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 31/5, 31/6, 31/7, 31/8, 31/9, 31/10, 31/11, 31/12, 31/13, 31/17, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 43/1, 43/2, 43/3, 43/4, 43/5, 43/6, 43/7, 43/9, 43/10, 43/14, 45, 46, 46/1, 46/2, 46/3, 46/4, 46/5, 46/6, 46/8, 46/10, 46/12, 47, 47А, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 59, 61, 61А.
Избирательный участок № 8

Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Л. Толстой көшесі, 33, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің "№ 3 бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: 5 Апрель көшесі № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 16, 17Б, 18, 19, 19А, 20, 20А, 21, 22, 26, 28, 30, 34А, 36, 36А, 37, 38; 8 Март көшесі № 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 21; Абай даңғылы № 140, 142, 144, 144А, 146, 148, 150, 152, 154, 160, 162; Гоголь көшесі № 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 26А, 27, 29, 31, 35, 39, 41, 42А, 43, 44, 60, 61, 62; Омар Досжанов көшесі № 2А, 4, 6, 6А, 14, 16А, 18, 18/2, 18/4, 18/6, 20, 20А, 20/3, 22, 24; Әбілсай көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 10А, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/7, 10/11, 12, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 12/7, 12/11, 16, 18, 20, 22, 22А, 24, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 54/1, 54/2, 54А, 54Б, 56; Ғ. Қайырбеков көшес № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 18/8, 18/9, 18/10, 18/11, 19, 21, 22, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 47А, 48, 49, 50, 53; Краснопартизан көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 5/4, 6, 7, 9; Павлов көшесі № 1/3, 1/5, 1/7, 1/9, 1/11, 2, 2/2, 2/4, 2/6, 2/10, 2/12, 2/14, 2/16, 2/20, 2/22, 4, 5/3, 6, 6Б, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 19, 19А, 20, 22А, 24, 25, 26, 28, 42, 44; И. Сьянов көшесі № 1, 5, 7, 9, 11, 13, 15А, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 29А, 31, 33, 35; Тобольская көшесі № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 7/1, 7А, 7Б, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 24А, 25, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 33, 35; Л. Толстой көшесі № 21, 23, 25, 40, 49.
№ 7 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 68, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қызмет көрсету саласының колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: 5 Апрель көшесі № 154, 156, 156/2, 156/4, 156/6, 156/8, 156/9, 156/10, 158, 158/1, 158/3, 158/5, 160, 162, 162А, 164, 166, 168, 168А, 170, 170А, 172, 172А, 174, 174А, 175, 176, 176А, 177, 178, 179, 180, 180А, 181, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 188А, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 196, 197, 198, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 205А, 206, 207, 208, 209, 209А, 210, 211, 212, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241; Абай даңғылы № 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 239, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 255А, 255/1, 255/2, 255/3, 255/4, 255/5, 255/6, 255/7, 255/8, 255/9, 255/10, 255/12, 255/14, 255/16, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 265, 266, 267, 268, 268А, 269, 270, 271, 272, 273, 274А, 274/1, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314; Ы. Алтынсарин көшесі № 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 210, 212, 214, 214/1, 214/2, 214/6, 216, 218, 224; Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 22/1, 23, 24, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 35, 37, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 50, 50А, 53, 54, 55, 57, 58, 67, 67А, 69, 71; Ғ. Қайырбеков көшесі № 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 175/2, 177, 179, 181, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 209А, 210, 211, 212, 213, 214, 214А, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 220А, 221, 222, 223, 223А, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 229А, 232, 234; А. Қасымқанов көшесі № 138, 140, 140А, 140/1, 140/2, 140/3, 140/4, 140/5, 140/6, 140/8, 142, 144, 146, 148, 150,152, 152А, 153, 154, 155, 157, 159, 159А, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 178, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 206; Набережная көшесі № 114, 116, 118, 120, 120А, 122, 124, 126, 128, 130, 131, 132, 133, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 143/1, 143/2, 143/3, 143/4, 143/5, 143/6, 143/7, 143/8, 143/9, 143/10, 143/11, 143/12, 144, 145, 145А, 145/1, 145/3, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 157А, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 163/1, 163/3, 163/5, 163/7, 163/9, 163/11, 164, 165, 165/1, 165/3, 165/5, 165/7, 165/9, 165/11, 165/13, 165/15, 165/17, 165/19, 167, 168, 170, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 178А, 179, 180, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195; Пролетарская көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 48/1, 48/2, 48/4, 48/5, 48/6, 48/8, 48/9, 48/10, 48/11, 48/12, 48А, 50, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 78А, 80, 80А, 82; Рабочая көшесі № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 15А, 16, 17, 17/1, 19, 20, 22, 22А, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 32А, 34, 34А, 35, 36, 37, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 60, 61, 61А, 63, 64, 65, 65А, 66, 68, 70, 72, 74; И. Сьянов көшесі № 138, 138/1, 140, 140/1, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 159, 161, 161/1, 162, 163, 164, 165, 165/1, 165/3, 166, 166/1, 167, 168, 168А, 169, 169/1, 169/2, 169/3, 169/4, 169/6, 170, 170А, 171, 172, 173, 174, 175, 177, 178, 179, 180, 180/1, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 189А, 190, 191, 191А, 192, 192/1, 193, 195, 196, 197, 199, 201, 202, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 215/1, 217, 219, 221, 221/1; О. Шипин көшесі № 1, 1/1, 1/2, 1Г, 1А, 2, 2А, 2/1, 2/2, 3А, 3Б, 4, 6, 7, 9, 10, 13, 14, 16, 18, 21, 21А, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 31А, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 31/5, 31/6, 31/7, 31/8, 31/9, 31/10, 31/11, 31/12, 31/13, 31/17, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 43/1, 43/2, 43/3, 43/4, 43/5, 43/6, 43/7, 43/9, 43/10, 43/14, 45, 46, 46/1, 46/2, 46/3, 46/4, 46/5, 46/6, 46/8, 46/10, 46/12, 47, 47А, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 59, 61, 61А.
№ 8 сайлау учаскесі

Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица 1 Мая, 151, здание коммунального государственного предприятия "Костанайская областная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области.
Границы: коммунальное государственное предприятие "Костанайская областная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области.
Избирательный участок № 9
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица Дзержинского, 9, здание коммунального государственного предприятия "Костанайская городская больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области.
Границы: коммунальное государственное предприятие "Костанайская городская больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области.
Избирательный участок № 10
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица А. Бородина, 138/1, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 28 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: улица А. Бородина № 142, 144, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 197, 197А, 199, 199А, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213А; проспект Нұрсұлтан Назарбаев № 139, 149, 151, 151А, 153, 155, 157, 161, 163, 165, 167, 168, 169, 171, 177, 180, 181, 183, 185; улица Дзержинского № 59А, 61, 61/1, 61Б; улица Железнодорожная № 81, 83, 85, 87, 89, 91, 91А, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 105/1, 105/3, 105/5, 105/7, 107, 107/2, 107/4, 107/6, 107/8, 107/10, 107/12, 109, 109А, 111, 113, 115, 117, 119, 134, 138, 140, 144, 146, 148, 150, 152, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176; улица Б. Майлина № 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 74, 76, 79, 81, 83, 85; улица Шайсултан Шаяхметов № 144, 149; улица Победы № 74, 76, 78, 78/2, 78/4, 78/6, 78/8, 78/10, 78/12, 80, 80/3, 80/5, 80/7, 80/9, 80/11, 80/13, 82, 82А, 84, 84А, 86, 92, 98, 100, 104, 106; улица Рабочая № 159; улица Урицкого № 21, 23, 55, 57, 59, 61, 61А, 63, 63/1, 63/3, 63/5, 63/7, 63/9, 63/11, 65, 65/2, 65/4, 65/6, 65/8, 67, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 80, 80/1, 80/2, 80/4, 80/6, 80/7, 80/8, 80/9, 80/10, 80/12, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106,108; улица Шевченко № 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 107, 109, 130, 136, 138, 140, 142, 144, 144/1, 146, 148, 150, 154, 156, 158, 158А, 160, 162, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178.
Избирательный участок № 11
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица Пролетарская, 86, здание филиала акционерного общества "Национальный центр повышения квалификации "Өрлеу" Институт профессионального развития по Костанайской области".
Границы: улица И. Алтынсарина № 135, 137, 139, 141, 145, 145А, 147, 147А, 155, 155А, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 197, 199, 201, 203, 207, 207А, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229; улица С. Баймагамбетова № 176, 180, 182, 184, 184/1, 184/2, 184/3, 184/4, 184/5, 184/6, 184/7, 184/8, 184/9, 184/10, 184/11, 184/12, 184/14, 186, 188, 190, 192, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 224, 226, 226А, 228, 230, 232, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 241, 242, 242А, 242/1, 242/3, 242/4, 242/5, 242/6, 242/7, 242/8, 242/9, 242/10, 242/11, 242/12, 242/13, 242/14, 243, 244, 245, 245/5, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 265, 266, 267, 267А, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 273/1, 273/2, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 287, 287А, 288, 289, 289А, 290, 290/2, 290/3, 290/4, 290/6, 290/8, 291, 291А, 292, 292/1, 292/3, 292/5, 292/7, 292/9, 292/11, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 323, 327, 329, 331, 333, 335, 337, 339, 341, 343, 345, 349, 353, 355, 357, 359, 361, 363, 365, 369, 371, 373, 375, 375/1, 375/3, 375/5, 375/7, 375/9, 377, 377/2, 377/4, 377/6, 377/8, 377/10, 379, 381, 383, 385, 387, 389, 391, 393, 395, 397;
улица А. Байтурсынова № 119, 120, 121, 121А, 122, 123, 124, 124А, 125, 126, 126А, 127, 128, 128/1, 128/2, 129, 130, 130А, 131, 132, 132А, 134, 134А, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 144, 145, 147, 148, 148А, 149, 149/1, 149/2, 149/3, 149/4, 149/5, 149/6, 149/7, 149/8, 149/9, 149/10, 149/11, 149/12, 149/13, 149/14, 151, 152, 153, 154, 155, 155А, 156, 157, 158, 158А, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 165А, 167, 167А, 168, 168/1, 169, 170, 170А, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 178А, 179, 180, 180А, 181, 182, 183, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 202А, 204, 205, 206, 207, 209, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 221/1, 221/2, 221/3, 221/4, 221/5, 221/6, 221/7, 221/8, 221/9, 221/10, 221/11, 221/12, 221/14, 221А, 222, 223, 224, 225, 226, 228, 229, 230, 230А, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 243А, 244, 245, 245А, 245/4, 245/6, 245/7, 245/8, 245/9, 245/10, 245/11, 245/12, 245/13, 245/14, 245/15, 245/16, 245/17, 245/18, 245/19, 245/20, 245/22, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260; улица Ч. Валиханова № 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 13А, 14, 16, 17, 18, 21, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 51, 53; проспект Нұрсұлтан Назарбаев № 74, 76, 77, 81, 82, 83, 83А, 84, 85, 85А, 86, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95А, 96, 97, 98, 100, 102, 103, 105, 106, 106А, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 128, 130; улица М. Дулатова № 108, 110, 112, 114, 116, 116А, 118, 118А, 120, 124, 125, 126, 127, 127А, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 134А, 135, 135А, 136, 136А, 137, 137А, 138, 138А, 139, 140, 141, 142, 142А, 143, 144, 145, 146, 147, 147А, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 161А, 162, 163, 163А, 164, 165, 166, 167, 168, 168А, 169, 170, 171, 172, 173, 173А, 174, 175, 176, 176А, 177, 178, 179, 179А, 180, 181, 181А, 182, 183, 184, 184А, 185, 186, 186/1, 186/3, 186/4, 186/5, 186/6, 186/7, 186/8, 186/9, 186/10, 186/11, 186/12, 186/13, 186/14, 187, 188, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 199/1, 199/2, 199/3, 199/4, 199/5, 199/6, 199/7, 199/8, 199/9, 199/10, 199/12, 199/14, 200, 202, 202А, 203, 205, 206, 207, 208, 208А, 209, 210, 211, 212, 212А, 213, 214, 216, 217, 220, 220А, 221, 221А, 223, 224, 225, 227, 228, 229, 231, 235, 239, 241, 241/1, 241/2, 241/3, 241/4, 241/5, 241/6, 241/7, 241/8, 241/9, 241/10, 241/11, 241/12, 241/13, 241/14, 241/15, 241/16, 241/17, 241/19, 241/21, 241/23, 241/25, 241/27, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261; улица О. Козыбаева № 172, 174, 176, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 206А, 208, 210, 216, 218, 218/1, 218/2, 218/3, 218/4, 218/5, 218/6, 218/7, 218/8, 218/9, 218/10, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 240/1, 240/2, 240/3, 240/4, 240/5, 240/6, 240/7, 240/8, 240/9, 240/10, 240/12, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 256, 258, 260, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 306А, 308, 310, 312, 314, 314А, 314/1, 314/2, 314/3, 314/4, 314/5, 314/6, 314/7, 314/8, 314/9, 314/10, 314/12, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 326А; улица Пролетарская № 75, 77, 81, 83, 84, 88, 89, 90, 91, 91А, 93, 93А, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 102, 102А, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 128, 128А, 129, 130, 132, 134, 136; улица Рабочая № 69, 71, 73, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 84/3, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94А, 95, 96, 98, 99, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128; улица Шевченко № 78, 80, 82, 84, 86, 86А, 92, 94, 96, 96А, 100, 104, 106, 108, 112, 116, 118, 120, 122, 122/1, 122/2, 122/3, 122/4, 122/5, 122/6, 122/7, 122/8, 122/9, 122/10, 122/11, 122/12, 122/13, 122/14, 122/16, 124А; улица О. Шипина № 58, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 67/1, 67А, 68, 69, 69/1, 69/2, 69/3, 69/4, 69/5, 69/7, 69/8, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 88, 90, 90А, 92, 93, 94, 94А, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 104, 105, 107, 108, 109, 110, 110/1, 110/2, 110/3, 110/4, 110/5, 110/6, 110/7, 110/8, 110/9, 110/10, 110/11, 110/12, 110/14, 111, 112, 113, 114.
Избирательный участок № 12
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, проспект Нұрсұлтан Назарбаев, 156, здание коммунального государственного казенного предприятия "Костанайский колледж автомобильного транспорта" Управления образования акимата Костанайской области.

Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, 1 Май көшесі, 151, Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Қостанай облыстық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Қостанай облыстық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны.
№ 9 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Дзержинский көшесі, 9, Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Қостанай қалалық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Қостанай қалалық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны.
№ 10 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, А. Бородин көшесі, 138/1, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 28 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: А. Бородин көшесі № 142, 144, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 197, 197А, 199, 199А, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213А; Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 139, 149, 151, 151А, 153, 155, 157, 161, 163, 165, 167, 168, 169, 171, 177, 180, 181, 183, 185; Дзержинский көшесі № 59А, 61, 61/1, 61Б; Железнодорожная көшесі № 81, 83, 85, 87, 89, 91, 91А, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 105/1, 105/3, 105/5, 105/7, 107, 107/2, 107/4, 107/6, 107/8, 107/10, 107/12, 109, 109А, 111, 113, 115, 117, 119, 134, 138, 140, 144, 146, 148, 150, 152, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176; Б. Майлин көшесі № 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 74, 76, 79, 81, 83, 85; Шайсұлтан Шаяхметов көшесі № 144, 149; Победа көшесі № 74, 76, 78, 78/2, 78/4, 78/6, 78/8, 78/10, 78/12, 80, 80/3, 80/5, 80/7, 80/9, 80/11, 80/13, 82, 82А, 84, 84А, 86, 92, 98, 100, 104, 106; Рабочая көшесі № 159; Урицкий көшесі № 21, 23, 55, 57, 59, 61, 61А, 63, 63/1, 63/3, 63/5, 63/7, 63/9, 63/11, 65, 65/2, 65/4, 65/6, 65/8, 67, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 80, 80/1, 80/2, 80/4, 80/6, 80/7, 80/8, 80/9, 80/10, 80/12, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106,108; Шевченко көшесі № 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 107, 109, 130, 136, 138, 140, 142, 144, 144/1, 146, 148, 150, 154, 156, 158, 158А, 160, 162, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178.
№ 11 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Пролетарская көшесі, 86, "Өрлеу" біліктілікті арттыру ұлттық орталығы" акционерлік қоғамының Қостанай облысы бойынша Кәсіби даму институты" филиалының ғимараты.
Шекарасы: Ы. Алтынсарин көшесі № 135, 137, 139, 141, 143, 145, 145А, 147, 147А, 155, 155А, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 197, 199, 201, 203, 207, 207А, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229; С. Баймағамбетов көшесі № 176, 180, 182, 184, 184/1, 184/2, 184/3, 184/4, 184/5, 184/6, 184/7, 184/8, 184/9, 184/10, 184/11, 184/12, 184/14, 186, 188, 190, 192, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 224, 226, 226А, 228, 230, 232, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 241, 242, 242А, 242/1, 242/3, 242/4, 242/5, 242/6, 242/7, 242/8, 242/9, 242/10, 242/11, 242/12, 242/13, 242/14, 243, 244, 245, 245/5, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 265, 266, 267, 267А, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 273/1, 273/2, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 287, 287А, 288, 289, 289А, 290, 290/2, 290/3, 290/4, 290/6, 290/8, 291, 291А, 292, 292/1, 292/3, 292/5, 292/7, 292/9, 292/11, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 323, 327, 329, 331, 333, 335, 337, 339, 341, 343, 345, 349, 353, 355, 357, 359, 361, 363, 365, 369, 371, 373, 375, 375/1, 375/3, 375/5, 375/7, 375/9, 377, 377/2, 377/4, 377/6, 377/8, 377/10, 379, 381, 383, 385, 387, 389, 391, 393, 395, 397; А. Байтұрсынов көшесі № 119, 120, 121, 121А, 122, 123, 124, 124А, 125, 126, 126А, 127, 128, 128/1, 128/2, 129, 130, 130А, 131, 132, 132А, 134, 134А, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 144, 145, 147, 148, 148А, 149, 149/1, 149/2, 149/3, 149/4, 149/5, 149/6, 149/7, 149/8, 149/9, 149/10, 149/11, 149/12, 149/13, 149/14, 151, 152, 153, 154, 155, 155А, 156, 157, 158, 158А, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 165А, 167, 167А, 168, 168/1, 169, 170, 170А, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 178А, 179, 180, 180А, 181, 182, 183, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 202А, 204, 205, 206, 207, 209, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 221/1, 221/2, 221/3, 221/4, 221/5, 221/6, 221/7, 221/8, 221/9, 221/10, 221/11, 221/12, 221/14, 221А, 222, 223, 224, 225, 226, 228, 229, 230, 230А, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 243А, 244, 245, 245А, 245/4, 245/6, 245/7, 245/8, 245/9, 245/10, 245/11, 245/12, 245/13, 245/14, 245/15, 245/16, 245/17, 245/18, 245/19, 245/20, 245/22, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260; Ш. Уалиханов көшесі №2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 13А, 14, 16, 17, 18, 21, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 51, 53; Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 74, 76, 77, 81, 82, 83, 83А, 84, 85, 85А, 86, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95А, 96, 97, 98, 100, 102, 103, 105, 106, 106А, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 128, 130; М. Дулатов көшесі № 108, 110, 112, 114, 116, 116А, 118, 118А, 120, 124, 125, 126, 127, 127А, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 134А, 135, 135А, 136, 136А, 137, 137А, 138, 138А, 139, 140, 141, 142, 142А, 143, 144, 145, 146, 147, 147А, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 161А, 162, 163, 163А, 164, 165, 166, 167, 168, 168А, 169, 170, 171, 172, 173, 173А, 174, 175, 176, 176А, 177, 178, 179, 179А, 180, 181, 181А, 182, 183, 184, 184А, 185, 186, 186/1, 186/3, 186/4, 186/5, 186/6, 186/7, 186/8, 186/9, 186/10, 186/11, 186/12, 186/13, 186/14, 187, 188, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 199/1, 199/2, 199/3, 199/4, 199/5, 199/6, 199/7, 199/8, 199/9, 199/10, 199/12, 199/14, 200, 202, 202А, 203, 205, 206, 207, 208, 208А, 209, 210, 211, 212, 212А, 213, 214, 216, 217, 220, 220А, 221, 221А, 223, 224, 225, 227, 228, 229, 231, 235, 239, 241, 241/1, 241/2, 241/3, 241/4, 241/5, 241/6, 241/7, 241/8, 241/9, 241/10, 241/11, 241/12, 241/13, 241/14, 241/15, 241/16, 241/17, 241/19, 241/21, 241/23, 241/25, 241/27, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261; О. Қозыбаев көшесі № 172, 174, 176, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 206А, 208, 210, 216, 218, 218/1, 218/1А, 218/2, 218/2А, 218/2Б, 218/3, 218/4, 218/5, 218/6, 218/7, 218/8, 218/9, 218/10, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 240/1, 240/2, 240/3, 240/4, 240/5, 240/6, 240/7, 240/8, 240/9, 240/10, 240/12, 242, 242А, 244, 246, 248, 250, 252, 256, 258, 260, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 306А, 308, 310, 312, 314, 314А, 314/1, 314/2, 314/3, 314/4, 314/5, 314/6, 314/7, 314/8, 314/9, 314/10, 314/12, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 326А; Пролетарская көшесі № 75, 77, 81, 83, 84, 88, 89, 90, 91, 91А, 93, 93А, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 102, 102А, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 128, 128А, 129, 130, 132, 134, 136; Рабочая көшесі № 69, 71, 73, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 84/2, 84/3, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94А, 95, 96, 97, 98, 99, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128; Шевченко көшесі № 78, 80, 82, 84, 86, 86А, 92, 94, 96, 96А, 100, 104, 106, 108, 112, 116, 118, 120, 122, 122/1, 122/2, 122/3, 122/4, 122/5, 122/6, 122/7, 122/8, 122/9, 122/10, 122/11, 122/12, 122/13, 122/14, 122/16, 124А; О. Шипин көшесі № 58, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 67/1, 67А, 68, 69, 69/1, 69/2, 69/3, 69/4, 69/5, 69/7, 69/8, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 88, 90, 90А, 92, 93, 94, 94А, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 104, 105, 107, 108, 109, 110, 110/1, 110/2, 110/3, 110/4, 110/5, 110/6, 110/7, 110/8, 110/9, 110/10, 110/11, 110/12, 110/14, 111, 112, 113, 114.
№ 12 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 156, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай автомобиль көлігі колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

Границы: улица 1 Мая № 157, 159, 161, 161/1, 161/2, 161/3, 161/4, 161/5, 161/6, 161/7, 161/8, 161/9, 161/10, 161/11, 161/12, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 182, 182А, 183, 184, 184А, 184/2, 184/3, 184/4, 184/6, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 190А, 191, 192, 193, 194, 194А, 195, 196, 197, 199, 200, 200/1, 200/2, 200/3, 200/4, 200/5, 200/6, 200/7, 200/8, 200/10, 200/11, 200/12, 200/14, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 215, 216, 217, 218, 220, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 254А, 256, 256А; улица А. Бородина № 154; улица Ч. Валиханова № 59, 61, 63, 63А, 65, 69, 71, 73, 73/1, 73/3, 73/5, 73/7, 73/9, 73/11, 75, 75/2, 75/4, 75/6, 75/8,75/10, 75/12, 75/14, 75/16, 77, 79, 81; проспект Нұрсұлтан Назарбаев № 127, 129, 131, 133, 134, 137, 137/1, 137/2, 137/7, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 160, 164, 166, 166А; улица О. Козыбаева № 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 195А, 197, 197А, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 225А, 225/1, 225/2, 225/3, 225/4, 225/7, 225/9, 225/10, 225/11, 225/12, 225/13, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 241А; улица Шайсултан Шаяхметов № 120; улица Пролетарская № 140, 142, 144, 144А, 146, 148, 168; улица Рабочая № 117, 119, 121, 123, 127, 129, 130, 131, 133, 134, 135, 136, 136/2, 136/4, 136/6, 136/8, 136/10, 136/12, 138, 138А, 138/1, 138/3, 138/5, 138/7, 138/9, 138/11, 138/13, 139, 140, 141,141/1, 142, 144, 145, 146, 147, 147А, 147/3, 148, 150, 152, 154, 156, 158; улица А. П. Чехова № 169, 171, 173, 174, 175, 176, 177, 177/1, 177/3, 177/5, 177/7, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 188/1, 188/2, 188/3, 188/4, 188/5, 188/6, 188/7, 188/8, 188/9, 188/10, 188/11, 188/12, 188/13, 190, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 208, 210, 212, 214; улица О. Шипина № 116, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 126А, 127, 128, 129, 130, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 146, 147, 147А, 148, 150, 152, 154, 154/1, 154/2, 154/3, 154/4, 154/5, 154/6.
Избирательный участок № 13
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица А. Бородина, 221, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 5 имени Бауыржана Момышулы отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: улица 1 Мая № 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 260, 261, 262, 262/1, 262/2, 262/3, 262/4, 262/5, 262/6, 262/8, 264, 266, 268, 268А, 270, 270/2, 270/4, 270/6, 272, 272/1, 272/3, 272/5, 272/7, 274, 276, 277/17, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294; улица А. Бородина № 168, 170, 170А, 172, 174, 176, 184, 184А, 186, 186А, 188, 188А, 190, 196, 223, 225, 225/1, 227, 227/1; улица Ч. Валиханова № 52, 54, 56, 58, 60, 62, 66, 68, 68А, 70, 70А, 70Б, 70/2, 70/4, 70/6, 70/8, 70/10, 70/12, 70/14, 70/16, 70/18, 70/20, 70/22, 70/24, 70/26, 70/28, 70/32, 70/34, 70/36, 70/38, 72, 72/1, 72/3, 72/5, 72/7, 72/9, 72/11, 72/13, 72/15, 72/17, 72/19, 72/23, 72/25, 72/27, 72/29, 72/31, 72/33, 72/35, 72/37, 72/39, 72/41, 74, 76, 78, 80, 80/4, 80/6, 80/8, 80/10, 80/12, 80/14, 80/16, 80/18, 80/20, 80/24, 80/26, 80/28, 80/30, 80/32, 80/34, 80/36, 80/38, 80/40, 82, 82/1, 82/3, 82/5, 82/7, 82/9, 82/11, 82/13, 82/14, 82/15, 82/16, 82/17, 82/19, 82/21, 82/25, 82/29, 82/31, 82/33, 82/35, 82/37, 82/39, 82/41, 82/43, 83, 84, 85, 86, 86А, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 98, 99А, 100, 102, 104; улица О. Козыбаева № 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 275/2, 275/4, 275/6, 275/8, 275/10, 275/12, 275/14, 277, 277/1, 277/3, 277/5, 277/7, 277/9, 277/11, 277/13, 277/15, 279, 279/2, 281, 281А; улица Летунова № 149, 151, 151А, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 178, 179, 180, 181, 181/1, 181/3, 181/4, 181/5, 181/6, 181/7, 181/8, 181/9, 181/10, 181/11, 181/12, 181/13, 181/14, 181/15, 181/16, 181/17, 181/18, 181/19, 181/20, 181/21, 181/22, 181/23, 181/24, 181/25, 181/26, 181/27, 181/28, 181/29, 181/30, 181/32, 182, 183, 183/2, 183/4, 183/6, 183/8, 183/9, 183/10, 183/12, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 202, 204, 206, 206А, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224; улица Шайсултан Шаяхметов № 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 165, 166, 167, 167А, 169, 170, 170А, 171, 171А; улица А. П. Чехова № 209, 211, 213, 215, 215Б, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 230/1, 230/2, 230/3, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 252, 254, 256, 258; улица О. Шипина № 156, 156/1, 156/2, 156/3, 156/4, 156/5, 156/6, 156/7, 156/8, 156/9, 156/10, 156/11, 156/12, 156/14, 158, 160, 162, 164, 166.
Избирательный участок № 14

Шекарасы: 1 Май көшесі № 157, 159, 161, 161/1, 161/2, 161/3, 161/4, 161/5, 161/6, 161/7, 161/8, 161/9, 161/10, 161/11, 161/12, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 182, 182А, 183, 184, 184А, 184/2, 184/3, 184/4, 184/6, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 190А, 191, 192, 193, 194, 194А, 195, 196, 197, 199, 200, 200/1, 200/2, 200/3, 200/4, 200/5, 200/6, 200/7, 200/8, 200/10, 200/11, 200/12, 200/14, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 215, 216, 217, 218, 220, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 254А, 256, 256А; А. Бородин көшесі № 154; Ш. Уалиханов көшесі № 59, 61, 63, 63А, 65, 69, 71, 73, 73/1, 73/3, 73/5, 73/7, 73/9, 73/11, 75, 75/2, 75/4, 75/6, 75/8,75/10, 75/12, 75/14, 75/16, 77, 79, 81; Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 127, 129, 131, 133, 134, 137, 137/1, 137/2, 137/7, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152 , 154, 160, 164, 166, 166А; О. Қозыбаев көшесі № 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 195А, 197, 197А, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 225А, 225/1, 225/2, 225/3, 225/4, 225/7, 225/9, 225/10, 225/11, 225/12, 225/13, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 241А; Шайсұлтан Шаяхметов көшесі № 120; Пролетарская көшесі №140, 142, 144, 144А, 146, 148, 168; Рабочая көшесі № 117, 119, 121, 123, 127, 129, 130, 131, 133, 134, 135, 136, 136/2, 136/4, 136/6, 136/8, 136/10, 136/12, 138, 138А, 138/1, 138/3, 138/5, 138/7, 138/9, 138/11, 138/13, 139, 140, 141,141/1, 142, 144, 145, 146, 147, 147А, 147/3, 148, 150, 152, 154, 156, 158; А. П. Чехов көшесі № 169, 171, 173, 174, 175, 176, 177, 177/1, 177/3, 177/5, 177/7, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 188/1, 188/2, 188/3, 188/4, 188/5, 188/6, 188/7, 188/8, 188/9, 188/10, 188/11, 188/12, 188/13, 190, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 208, 210, 212, 214; О. Шипин көшесі № 116, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 126А, 127, 128, 129, 130, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 146, 147, 147А, 148, 150, 152, 154, 154/1, 154/2, 154/3, 154/4, 154/5, 154/6.
№ 13 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, А. Бородин көшесі, 221А, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 5 "А" мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 1 Май көшесі № 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 260, 261, 262, 262/1, 262/2, 262/3, 262/4, 262/5, 262/6, 262/8, 264, 266, 268, 268А, 270, 270/2, 270/4, 270/6, 272, 272/1, 272/3, 272/5, 272/7, 274, 276, 277/17, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294; А. Бородин көшесі № 168, 170, 170А, 172, 174, 176, 184, 184А, 186, 186А, 188, 188А, 190, 196, 223, 225, 225/1, 227, 227/1; Ш. Уалиханов көшесі № 52, 54, 56, 58, 60, 62, 66, 68, 68А, 70, 70А, 70Б, 70/2, 70/4, 70/6, 70/8, 70/10, 70/12, 70/14, 70/16, 70/18, 70/20, 70/22, 70/24, 70/26, 70/28, 70/32, 70/34, 70/36, 70/38, 72, 72/1, 72/3, 72/5, 72/7, 72/9, 72/11, 72/13, 72/15, 72/17, 72/19, 72/23, 72/25, 72/27, 72/29, 72/31, 72/33, 72/35, 72/37, 72/39, 72/41, 74, 76, 78, 80, 80/4, 80/6, 80/8, 80/10, 80/12, 80/14, 80/16, 80/18, 80/20, 80/24, 80/26, 80/28, 80/30, 80/32, 80/34, 80/36, 80/38, 80/40, 82, 82/1, 82/3, 82/5, 82/7, 82/9, 82/11, 82/13, 82/14, 82/15, 82/16, 82/17, 82/19, 82/21, 82/25, 82/29, 82/31, 82/33, 82/35, 82/37, 82/39, 82/41, 82/43, 83, 84, 85, 86, 86А, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 98, 99А, 100, 102, 104; О. Қозыбаев көшесі № 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 275/2, 275/4, 275/6, 275/8, 275/10, 275/12, 275/14, 277, 277/1, 277/3, 277/5, 277/7, 277/9, 277/11, 277/13, 277/15, 279, 279/2, 281, 281А; Летунов көшесі № 149, 151, 151А, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 178, 179, 180, 181, 181/1, 181/3, 181/4, 181/5, 181/6, 181/7, 181/8, 181/9, 181/10, 181/11, 181/12, 181/13, 181/14, 181/15, 181/16, 181/17, 181/18, 181/19, 181/20, 181/21, 181/22, 181/23, 181/24, 181/25, 181/26, 181/27, 181/28, 181/29, 181/30, 181/32, 182, 183, 183/2, 183/4, 183/6, 183/8, 183/9, 183/10, 183/12, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 202, 204, 206, 206А, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224; Шайсұлтан Шаяхметов көшесі № 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 165, 166, 167, 167А, 169, 170, 170А, 171, 171А; А.П. Чехов көшесі № 209, 211, 213, 215, 215Б, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 230/1, 230/2, 230/3, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 252, 254, 256, 258; О. Шипин көшесі № 156, 156/1, 156/2, 156/3, 156/4, 156/5, 156/6, 156/7, 156/8, 156/9, 156/10, 156/11, 156/12, 156/14, 158, 160, 162, 164, 166.
№ 14 сайлау учаскесі

Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица А. Бородина, 221, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 5 имени Бауыржана Момышулы отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: улица А. Бородина № 215, 215А, 217, 217А, 219, 219А; улица Ч. Валиханова № 110, 110А, 112, 112А; улица Рабочая № 166, 168, 170, 170А, 174, 174А, 176, 176А, 176Б, 176/1, 176/2, 176/3, 176/4, 176/5, 178, 180, 182, 182А, 182Б; улица О. Шипина № 151, 153, 153/1, 153/2, 153/3, 155, 155А, 155/2, 157, 159, 161, 165, 167, 168, 170, 170/1, 170А, 172, 172А, 174, 174А, 176, 217А, 259А; улица Фабричная № 2, 4, 4А, 6, 9, 11, 19.
Избирательный участок № 15
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица Тәуелсіздік, 118Б, здание учреждения "Костанайский социально-технический колледж".
Границы: улица 1 Мая № 126, 126А, 128, 148, 150, 150А, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 166А, 168, 168А, 170, 170А, 172, 174, 174А, 176, 176А, 178; проспект Аль-Фараби № 88, 90, 90А, 92; улица Амангельды № 111, 113, 114, 115, 115А, 116, 117, 118, 119, 119А, 120, 122, 122А, 123, 124, 124А, 125, 125/1, 126, 126А, 127, 128, 128А, 129, 130, 132; улица С. Баймагамбетова № 193, 195, 197, 199, 199А, 201, 203, 203А, 205, 205А, 207, 207А, 211, 213, 215, 217, 219, 219А, 221, 221А, 223, 223А, 225, 225А, 225/1, 227, 229, 231; улица О. Козыбаева № 96, 98, 107, 111, 113, 115, 117, 119, 125, 125/1, 125/2, 125/3, 125/5, 125/6, 125/8, 125/10, 127, 129, 133, 134, 134А, 135, 135А, 136, 137, 137А, 138, 138А, 139, 139А, 140, 141, 141А, 142, 143, 144, 145, 147, 148, 149, 150, 150А, 151, 152, 153, 152А, 154, 156, 156А, 158, 158А, 160, 162, 164; улица Победы № 109, 119, 119А, 121, 123А, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 143; улица Пушкина № 118, 121, 122, 124, 126, 128, 130, 130/1, 132, 134; улица Тәуелсіздік № 89, 105, 107, 109, 111, 112, 112А, 114, 114/1, 116, 116/2.
Избирательный участок № 16
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица Тәуелсіздік, 118, здание некоммерческого акционерского общества "Костанайский региональный университет имени А. Байтурсынова".
Границы: улица 1 Мая № 139, 139А, 141, 141А, 143, 143А, 145, 147, 149; проспект Аль-Фараби № 96, 98, 100, 100А, 102; улица Амангельды № 135, 139, 143, 143А, 147, 149, 151, 151А, 151/2, 153, 155, 155/1, 161, 163, 165, 167, 167А; улица Летунова № 87, 91, 93, 95, 105, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 151, 151А, 152, 154, 156, 156А, 158, 158А, 160, 160А, 162, 162А, 164, 166, 168, 170; улица Шайсултан Шаяхметов № 94, 94А, 96, 100, 102, 102А, 106, 108, 110; улица Пушкина № 131, 131А, 133, 135, 136, 138, 140, 140/1, 140/2, 150, 151, 152, 154, 156, 160, 162, 166, 168, 170, 170А, 172, 174, 176; улица Тәуелсіздік № 113, 115, 117; улица А. П. Чехова № 106, 106/2, 109, 125, 147, 149, 151, 151А, 152, 153, 153А, 154, 154А, 155, 157, 157А, 159, 161, 163.
Избирательный участок № 17

Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, А. Бородин көшесі, 221, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің Бауыржан Момышұлы атындағы № 5 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: А. Бородин көшесі № 215, 215А, 217, 217А, 219, 219А; Ш. Уалиханов көшесі № 110, 110А, 112, 112А; Рабочая көшесі № 166, 168, 170, 170А, 174, 174А, 176, 176А, 176Б, 176/1, 176/2, 176/3, 176/4, 176/5, 178, 180, 182, 182А, 182Б; О. Шипин көшесі № 151, 153, 153/1, 153/2, 153/3, 155, 155А, 155/2, 157, 159, 161, 165, 167, 168, 170, 170/1, 170А, 172, 172А, 174, 174А, 176, 217А, 259А; Фабричная көшесі № 2, 4, 4А, 6, 9, 11, 19.
№ 15 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Тәуелсіздік көшесі, 118Б, "Қостанай әлеуметтік-техникалық колледжі" мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 1 Май көшесі № 126, 126А, 128, 148, 150, 150А, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 166А, 168, 168А, 170, 170А, 172, 174, 174А, 176, 176А, 178; Әл-Фараби даңғылы № 88, 90, 90А, 92; Амангелді көшесі № 111, 113, 114, 115, 115А, 116, 117, 118, 119, 119А, 120, 122, 122А, 123, 124, 124А, 125, 125/1, 126, 126А, 127, 128, 128А, 129, 130, 132; С. Баймағамбетов көшесі № 193, 195, 197, 199, 199А, 201, 203, 203А, 205, 205А, 207, 207А, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 219А, 221, 221А, 223, 223А, 225, 225А, 225/1, 227, 229, 231; О. Қозыбаев көшесі № 96, 98, 107, 111, 113, 115, 117, 119, 125, 125/1, 125/2, 125/3, 125/5, 125/6, 125/8, 125/10, 127, 129, 133, 134, 134А, 135, 135А, 136, 137, 137А, 138, 138А, 139, 139А, 140, 141, 141А, 142, 143, 144, 145, 147, 148, 149, 150, 150А, 151, 152, 153, 152А, 154, 156, 156А, 158, 158А, 160, 162, 164; Победа көшесі № 109, 119, 119А, 121, 123А, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 143; Пушкин көшесі № 118, 121, 122, 124, 126, 128, 130, 130/1, 132, 134; Тәуелсіздік көшесі № 89, 105, 107, 109, 111, 112, 112А, 114, 114/1, 116, 116/2.
№ 16 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Тәуелсіздік көшесі, 118, "А. Байтұрсынов атындағы Қостанай өңірлік университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының ғимараты.
Шекарасы: 1 Май көшесі № 139, 139А, 141, 141А, 143, 143А, 145, 147, 149; Әл-Фараби даңғылы № 96, 98, 100, 100А, 102; Амангелді көшесі № 135, 139, 143, 143А, 147, 149, 151, 151А, 151/2, 153, 155, 155/1, 161, 163, 165, 167, 167А; Летунов көшесі № 87, 91, 93, 95, 105, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 151, 151А, 152, 154, 156, 156А, 158, 158А, 160, 160А, 162, 162А, 164, 166, 168, 170; Шайсұлтан Шаяхметов көшесі № 94, 94А, 96, 100, 102, 102А, 106, 108, 110; Пушкин көшесі № 131, 131А, 133, 135, 136, 138, 140, 140/1, 140/2, 150, 151, 152, 154, 156, 160, 162, 166, 168, 170, 170А, 172, 174, 176; Тәуелсіздік көшесі № 113, 115, 117; А. П. Чехов көшесі № 106, 106/2, 109, 125, 147, 149, 151, 151А, 152, 153, 153А, 154, 154А, 155, 157, 157А, 159, 161, 163.
№ 17 сайлау учаскесі

Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица Урицкого, 58, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 8 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: улица Амангельды № 154, 156, 158, 160, 162, 162А, 164, 164А, 166, 168, 170, 172, 173, 174, 174А, 175, 176, 177, 177А, 178, 179, 179А, 180, 185, 187, 187А, 189, 191, 193, 193А, 198; улица А. Бородина № 104, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 113А, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 122, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 133, 134, 134А, 135, 136, 137, 139, 141, 143, 143/1, 143/2, 143/3, 143/4, 143/5, 143/6, 143/7, 143/8, 143/9, 143/10, 143/11, 143/12, 147, 149; улица Железнодорожная № 57, 63/9, 63/11, 63/12, 63/13, 63/14, 63/16, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 98, 100, 100/1, 100/2, 100/3, 100/4, 100/5, 100/6, 100/7, 100/8, 102, 104, 106, 108, 116, 116А, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132; улица Шайсултан Шаяхметов № 117А, 119, 119А, 121, 123, 129, 133, 135, 137, 139, 143; улица Победы № 163, 165, 167, 167/1, 167/3, 167/5, 167/7, 167/9, 167/11, 169, 169/4, 169/6, 169/8, 169/10, 169/12, 169/14, 171, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 197, 199, 201, 203, 207; улица Урицкого № 13, 13А, 15, 15/2, 19, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 60, 60А, 62, 64, 66, 66А; улица Пушкина № 178, 178А, 180, 180/1, 182, 186, 188, 188А, 192, 194, 194А, 196, 196А, 198, 198А, 200, 212.
Избирательный участок № 18
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица Тәуелсіздік, 144, здание коммунального государственного казенного предприятия "Костанайский областной казахский театр драмы имени Ильяса Омарова" Управления культуры акимата Костанайской области.
Границы: проспект Аль-Фараби № 124, 124А, 124Б, 126, 126/1, 130, 132, 134, 136, 138; улица А. Бородина № 80, 80/1, 82, 107; улица Дзержинского № 48, 50, 52, 54; улица Железнодорожная № 1, 3; улица Б. Майлина № 10, 12, 49, 49А, 51, 51А, 53; улица Шайсултан Шаяхметов № 83, 83А; улица Пушкина № 175, 181, 183, 187, 189, 191; улица Тәуелсіздік № 135, 135/1, 141, 143, 145, 149, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 168, 170, 184, 186, 188, 190, 192, 194; улица Урицкого № 4, 9.
Избирательный участок № 19
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица Перронная, 20, здание коммунального государственного казенного предприятия "Областной кукольный театр" Управления культуры акимата Костанайской области".
Границы: улица Камшат Доненбаевой № 1, 1/2, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 58, 64, 68; проспект Аль-Фараби № 139, 139А, 141, 141/1, 141/2, 141/3, 141/4, 141/5, 141/6, 141/7, 141/8, 141/9, 141/10, 141/11, 141/13, 141/77, 143, 143А, 144, 145, 146, 149, 152, 158, 158/1, 158/4, 158/5, 158/6, 158/8, 159А, 162, 164/1, 369; улица Вокзальная № 4, 6, 8, 67, 69, 71; улица Дзержинского № 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 9/6, 9/8, 9/9, 9/10, 9/12, 11, 13, 15, 17, 19, 21; улица Линейная № 14, 20, 21, 22, 23, 24; улица Мостовая № 1, 1А, 2, 5Б, 6, 7, 8, 11, 13, 15, 16, 18, 23, 25, 27; улица Перронная № 3, 4, 10, 18; улица Пикетная № 6, 6А, 11; улица Путейская № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; улица Пушкина № 193, 195, 197, 201; улица Сарбайская № 1А, 10, 28, 30, 34; улица Тәуелсіздік № 173, 175, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 210А; улица Темирбаева № 11, 11/1, 13, 15, 39, 46, 48, 56, 58, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 74, 77, 79, 81; улица Троицкая № 1, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11.
Избирательный участок № 20

Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Урицкий көшесі, 58, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 8 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Амангелді көшесі № 154, 156, 158, 160, 162, 162А, 164, 164А, 166, 168, 170, 172, 173, 174, 174А, 175, 176, 177, 177А, 178, 179, 179А, 180, 185, 187, 187А, 189, 191, 193, 193А, 198; А. Бородин көшесі № 104, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 113А, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 122, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 133, 134, 134А, 135, 136, 137, 139, 141, 143, 143/1, 143/2, 143/3, 143/4, 143/5, 143/6, 143/7, 143/8, 143/9, 143/10, 143/11, 143/12, 147, 149; Железнодорожная көшесі № 57, 63/9, 63/11, 63/12, 63/13, 63/14, 63/16, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 98, 100, 100/1, 100/2, 100/3, 100/4, 100/5, 100/6, 100/7, 100/8, 102, 104, 106, 108, 116, 116А, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132; Шайсұлтан Шаяхметов көшесі № 117А, 119, 119А, 121, 123, 129, 133, 135, 137, 139, 143; Победа көшесі № 163, 165, 167, 167/1, 167/3, 167/5, 167/7, 167/9, 167/11, 169, 169/4, 169/6, 169/8, 169/10, 169/12, 169/14, 171, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 197, 199, 201, 203, 207; Урицкий көшесі № 13, 13А, 15, 15/2, 19, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 60, 60А, 62, 64, 66, 66А; Пушкин көшесі № 178, 178А, 180, 180/1, 182, 186, 188, 188А, 192, 194, 194А, 196, 196А, 198, 198А, 200, 212.
№ 18 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Тәуелсіздік көшесі, 144, Қостанай облысы әкімдігінің мәдениет басқармасының "Ілияс Омаров атындағы Қостанай облыстық қазақ драма театры" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Әл-Фараби даңғылы № 124, 124А, 124Б, 126, 126/1, 130, 132, 134, 136, 138; А. Бородин көшесі № 80, 80/1, 82, 107; Дзержинский көшесі № 48, 50, 52, 54; Железнодорожная көшесі № 1, 3; Б. Майлин көшесі № 10, 12, 49, 49А, 51, 51А, 53; Шайсұлтан Шаяхметов көшесі № 83, 83А; Пушкин көшесі № 175, 181, 183, 187, 189, 191; Тәуелсіздік көшесі № 135, 135/1, 141, 143, 145, 149, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 168, 170, 184, 186, 188, 190, 192, 194; Урицкий көшесі № 4, 9.
№ 19 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Перронная көшесі, 20, Қостанай облысы әкімдігінің мәдениет басқармасының "Облыстық қуыршақтар театры" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Кәмшат Дөненбаева көшесі № 1, 1/2, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 58, 64, 68; Әл-Фараби даңғылы № 139, 139А, 141, 141/1, 141/2, 141/3, 141/4, 141/5, 141/6, 141/7, 141/8, 141/9, 141/10, 141/11, 141/13, 141/77, 143, 143А, 144, 145, 146, 149, 152, 158, 158/1, 158/4, 158/5, 158/6, 158/8, 159А, 162, 164/1, 369; Вокзальная көшесі № 4, 6, 8, 67, 69, 71; Дзержинский көшесі № 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 9/6, 9/8, 9/9, 9/10, 9/12, 11, 13, 15, 17, 19, 21; Линейная көшесі № 14, 20, 21, 22, 23, 24; Мостовая көшесі № 1, 1А, 2, 5Б, 6, 7, 8, 11, 13, 15, 16, 18, 23, 25, 27; Перронная көшесі № 3, 4, 10, 18; Пикетная көшесі № 6, 6А, 11; Путейская көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Пушкин көшесі № 193, 195, 197, 201; Сарбайская көшесі № 1А, 10, 28, 30, 34; Тәуелсіздік көшесі № 173, 175, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 210А; Темірбаев көшесі № 11, 11/1, 13, 15, 39, 46, 48, 56, 58, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 74, 77, 79, 81; Троицкая көшесі № 1, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11.
№ 20 сайлау учаскесі

Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица Дзержинского, 5, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 115 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: проспект Аль-Фараби № 117, 117/2, 119,121, 121/1, 123, 123/1, 123А, 125, 142, 142/1, 142/2; улица Вокзальная № 2, 2/1, 29; улица Гоголя № 144, 146, 148; улица Дзержинского № 1, 4, 7, 12, 14, 14А, 16, 26, 28; улица Б. Майлина № 3, 5, 5А, 7, 13, 15, 17, 19, 19/1, 21, 41, 42, 43; улица Тәуелсіздік № 169, 171; улица Темирбаева № 10, 12, 14; улица Л. Толстого № 120, 125, 127.
Избирательный участок № 21
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица А. П. Чехова, 98, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 1 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: улица 1 Мая № 81, 86, 88, 90, 90/1, 90/2, 99; проспект Аль-Фараби № 93, 95, 97, 99,101; улица С. Баймагамбетова № 183; улица А. Бородина № 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68/1, 68/2, 68/4, 68/5, 68/6, 68/7, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 79, 81, 83; улица Гоголя № 92, 96, 98, 110, 112, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 143, 145, 145/2, 145/4, 145/6, 147, 147/1, 147/2, 147/3, 149, 151А, 153, 157, 159, 165, 169, 171, 173, 175, 177; улица Омара Дощанова № 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 152, 154, 156, 158, 162, 164, 166, 168, 168А, 170, 174, 176, 176/1, 176/2, 176/3, 176/4, 176/5, 176/6, 176/7, 176/8, 176/9, 176/10, 176/12, 178, 180, 180А; улица Железнодорожная № 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 62, 64, 64А, 64/1, 64/3, 64/4, 64/5, 64/6, 64/7, 64/8, 64/9, 66, 68, 70, 72, 72А; улица Летунова № 31, 33, 35, 35Б, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54/1, 54/2, 54/3, 54/4, 54/5, 54/6, 54/7, 54/8, 54/9, 54/10, 54/11, 54/12, 54/13, 54/15, 54/17, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 63А, 64, 65, 65А, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 72/1, 72/2, 72/3, 72/4, 72/5, 72/6, 72/7, 72/8, 72/9, 72/11, 74, 74А, 76, 84, 84А; улица Павлова № 120, 122, 124, 126, 128, 130, 131, 131А, 132, 132/2, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 139/2, 139/4, 139/6, 139/8, 139/10, 141, 141/3, 141/5, 141/7, 141/9, 141/11, 142А, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 150А, 153, 153А, 154, 155, 156, 157, 157/1, 157/2, 157/3, 157/4, 157/5, 157/6, 157/7, 157/8, 157/9, 157/10, 157/11, 157/12, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 167, 169, 171, 173, 175, 177; улица Шайсултан Шаяхметов № 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 69А, 70, 71, 71А, 72, 72А, 73, 74, 75, 75А, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 88; улица Л. Толстого № 67, 69,76, 112; улица А. П. Чехова № 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 94, 96, 100, 102.
Избирательный участок № 22
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица С. Баймагамбетова, 154, здание коммунального государственного учреждения "Гимназия имени А. М. Горького отдела образования акимата города Костаная" Управление образование акимата Костанайской области.

Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Дзержинский көшесі, 5, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 115 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Әл-Фараби даңғылы № 117, 117/2, 119,121, 121/1, 123, 123/1, 123А, 125, 142, 142/1, 142/2; Вокзальная көшесі № 2, 2/1, 29; Гоголь көшесі № 144, 146, 148; Дзержинский көшесі № 1, 4, 7, 12, 14, 14А, 16, 26, 28; Б. Майлин көшесі № 3, 5, 5А, 7, 13, 15, 17, 19, 19/1, 21, 41, 42, 43; Тәуелсіздік көшесі № 169, 171; Темірбаев көшесі № 10, 12, 14; Л. Толстой көшесі № 120, 125, 127.
№ 21 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, А. П. Чехов көшесі, 98, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 1 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 1 Май көшесі № 81, 86, 88, 90, 90/1, 90/2, 99; Әл-Фараби даңғылы № 93, 95, 97, 99, 101; С. Баймағамбетов көшесі № 183; А. Бородин көшесі № 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68/1, 68/2, 68/4, 68/5, 68/6, 68/7, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 79, 81, 83; Гоголь көшесі № 92, 96, 98, 110, 112, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 143, 145, 145/2, 145/4, 145/6, 147, 147/1, 147/2, 147/3, 149, 151А, 153, 157, 159, 165, 169, 171, 173, 175, 177; Омар Досжанов көшесі № 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 152, 154, 156, 158, 162, 164, 166, 168, 168А, 170, 174, 176, 176/1, 176/2, 176/3, 176/4, 176/5, 176/6, 176/7, 176/8, 176/9, 176/10, 176/12, 178, 180, 180А; Железнодорожная көшесі № 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 62, 64, 64А, 64/1, 64/3, 64/4, 64/5, 64/6, 64/7, 64/8, 64/9, 66, 68, 70, 72, 72А; Летунов көшесі № 31, 33, 35, 35Б, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54/1, 54/2, 54/3, 54/4, 54/5, 54/6, 54/7, 54/8, 54/9, 54/10, 54/11, 54/12, 54/13, 54/15, 54/17, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 63А, 64, 65, 65А, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 72/1, 72/2, 72/3, 72/4, 72/5, 72/6, 72/7, 72/8, 72/9, 72/11, 74, 74А, 76, 84, 84А; Павлов көшесі № 120, 122, 124, 126, 128, 130, 131, 131А, 132, 132/2, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 139/2, 139/4, 139/6, 139/8, 139/10, 141, 141/3, 141/5, 141/7, 141/9, 141/11, 142А, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 150А, 153, 153А, 154, 155, 156, 157, 157/1, 157/2, 157/3, 157/4, 157/5, 157/6, 157/7, 157/8, 157/9, 157/10, 157/11, 157/12, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 167, 169, 171, 173, 175, 177; Шайсұлтан Шаяхметов көшесі № 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А, 70, 71, 71А, 72, 72А, 73, 74, 75, 75А, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 88; Л. Толстой көшесі № 67, 69,76, 112; А. П. Чехов көшесі № 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 94, 96, 100, 102.
№ 22 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, С. Баймағамбетов көшесі, 154, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің А. М. Горький атындағы гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: улица 1 Мая № 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 23А, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 23/5, 23/6, 23/7, 23/8, 23/9, 23/10, 23/11, 24, 24А, 24Б, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 42/5, 42/6, 42/7, 42/8, 42/9, 42/10, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 62, 65; улица И. Алтынсарина № 97, 99, 101, 103, 105; улица С. Баймагамбетова № 150, 152, 161, 163, 165, 167, 169, 169/1, 173, 173/2, 173/4, 173/6, 173/8, 173/9, 173/10, 179; улица А. Байтурсынова № 1, 2, 4, 5, 6, 8, 12, 12А, 14, 14А, 16, 18, 19, 20, 22; улица Гоголя № 91, 113, 115, 117/1, 117/2, 117/5, 117/7, 117/9, 119, 119/6, 119/8, 119/10, 119/12, 119/14, 125А; улица Омара Дощанова № 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 31, 33, 37, 55, 55/1, 55/4, 55/6, 55/8, 55/10, 57, 59, 62, 62А, 63, 64, 65, 66, 66/1, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 75А, 76, 77, 83, 85, 87, 89, 91, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99/1, 99/2, 99/3, 99/4, 99/5, 99/6, 99/7, 99/8, 99/9, 99/10, 99/11, 100, 101, 101А, 102, 102А, 103, 104, 105, 107, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 130; улица М. Дулатова № 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18А, 19, 20, 22, 22А, 24, 26, 28; улица Юлии Журавлевой № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 44, 46А, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60А, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 98, 100, 102, 104, 106, 108; улица О. Козыбаева № 1, 2, 3, 4, 5А, 7, 7/1, 7/3, 7/5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 17, 19, 19А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 39; улица Летунова № 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 27А, 27Б, 28, 29, 30, 30/1, 30/3, 30/5, 32, 32/2, 32/4, 32/6, 32/8, 32/10, 34, 36; улица Павлова № 61, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 71/1, 71/2, 74, 76, 95, 95А, 99, 101, 105, 107, 107А, 109, 110, 112, 112А, 114, 115, 116, 117А, 119, 121, 123, 125; улица Шайсултан Шаяхметов № 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36А; улица А. П. Чехова № 24, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 48/2, 48/4, 48/6, 48/8, 50, 50А, 50/1, 50/3, 50/5, 50/7, 50/9, 50/11, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68.
Избирательный участок № 23
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица И. Алтынсарина, 112, здание государственного учреждения "Гимназия имени С. Мауленова отдела образования акимата города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: улица Павлова № 58, 60/1, 62; улица И. Алтынсарина № 114, 116; проспект Аль-Фараби № 69; проспект Абая № 137, 139, 141, 143, 147, 149, 151, 153,155.
Избирательный участок № 24

Шекарасы: 1 Май көшесі № 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 23А, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 23/5, 23/6, 23/7, 23/8, 23/9, 23/10, 23/11, 24, 24А, 24Б, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 42/5, 42/6, 42/7, 42/8, 42/9, 42/10, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 62, 65; Ы. Алтынсарин көшесі № 97, 99, 101, 103, 105; С. Баймағамбетов көшесі № 150, 152, 161, 163, 165, 167, 169, 169/1, 173, 173/2, 173/4, 173/6, 173/8, 173/9, 173/10, 179; А. Байтұрсынов көшесі № 1, 2, 4, 5, 6, 8, 12, 12А, 14, 14А, 16, 18, 19, 20, 22; Гоголь көшес № 91, 113, 115, 117/1, 117/2, 117/5, 117/7, 117/9, 119, 119/6, 119/8, 119/10, 119/12, 119/14, 125А; Омар Досжанов көшесі № 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 31, 33, 37, 55, 55/1, 55/4, 55/6, 55/8, 55/10, 57, 59, 62, 62А, 63, 64, 65, 66, 66/1, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 75А, 76, 77, 83, 85, 87, 89, 91, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99/1, 99/2, 99/3, 99/4, 99/5, 99/6, 99/7, 99/8, 99/9, 99/10, 99/11, 100, 101, 101А, 102, 102А, 103, 104, 105, 107, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 130; М. Дулатов көшесі № 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18А, 19, 20, 22, 22А, 24, 26, 28; Юлия Журавлева көшесі № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 44, 46А, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60А, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 98, 100, 102, 104, 106, 108; О. Қозыбаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5А, 7, 7/1, 7/3, 7/5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 17, 19, 19А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 39; Летунов көшесі № 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 27А, 27Б, 28, 29, 30, 30/1, 30/3, 30/5, 32, 32/2, 32/4, 32/6, 32/8, 32/10, 34, 36; Павлов көшесі № 61, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 71/1, 71/2, 74, 76, 95, 95А, 99, 101, 105, 107, 107А, 109, 110, 112, 112А, 114, 115, 116, 117А, 119, 121, 123, 125; Шайсұлтан Шаяхметов көшесі № 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36А; А. П. Чехов көшесі № 24, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 48/2, 48/4, 48/6, 48/8, 50, 50А, 50/1, 50/3, 50/5, 50/7, 50/9, 50/11, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68.
№ 23 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Ы. Алтынсарин көшесі, 112, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің С. Мәуленов атындағы гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Павлов көшесі № 58, 60/1, 62; Гоголь көшесі № 77, 79; Ы. Алтынсарин көшесі № 112, 114, 116; Әл-Фараби даңғылы № 69; Абай даңғылы № 137, 139, 141А, 141, 143, 147, 149, 151, 153, 155.
№ 24 сайлау учаскесі

Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица Дружбы, 17, здание коммунального государственного казенного предприятия "Ясли-сад № 14" отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: улица Введенская № 26, 47; переулок Введенский № 1, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40; проспект Кобыланды Батыра № 2Б; улица Зерновая № 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 28А, 32, 34, 36; улица Г. Каирбекова № 283, 285, 287, 289, 291, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 309А, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 333, 335, 337, 339, 341; улица Луговая № 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 29; улица Молодежная № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33; улица Орджоникидзе № 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54; улица Урожайная № 27, 29, 31, 33, 33/1, 35, 37; улица Юности № 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 27А, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35; улица Яковлева № 1А, 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34; улица Дружбы № 11, 12, 12/1, 12/3, 12/5, 18/1,18/2, 19, 21, 21А, 22А, 22Б, 23, 26, 30.
Избирательный участок № 25
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица, Введенская, 37, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 11 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: переулок Дальний № 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 27/2, 27/4, 27/6, 27/8, 28, 29, 29А, 30, 32, 32А; переулок Железный № 2, 2А, 3, 5, 5/1, 6, 6А, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22; улица Г. Каирбекова № 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 300/1, 302, 304, 306, 308, 314; улица Ключевая № 1, 3, 4, 4А, 4/1, 4/2, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 223, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50; улица Луговая № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11; улица Песочная № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 16А, 17, 17А, 18, 20; улица Пригородная № 2, 4, 6, 6А, 7А, 8, 9/1, 9/2, 10, 10А, 12, 14, 16, 18, 20, 20А, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 42А, 44, 48, 50, 52, 54; улица Школьная № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8; улица Северная № 1, 2, 3, 4, 5А, 6, 6А, 7, 7А, 8, 8/1, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 18А, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34.
Избирательный участок № 26

Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Дружба көшесі, 17, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің "№ 14 бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Введенская көшесі № 26, 47; Введенский тұйық көшесі № 1, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40; Қобыланды Батыр даңғылы № 2Б; Зерновая көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 28А, 32, 34, 36; Ғ. Қайырбеков көшесі № 283, 285, 287, 289, 291, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 309А, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 333, 335, 337, 339, 341; Луговая көшесі № 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 29; Молодежная көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33; Орджоникидзе көшесі № 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54; Урожайная көшесі № 27, 29, 31, 33, 33/1, 35, 37; Юность көшесі № 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 27А, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35; Яковлев көшесі № 1А, 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34; Дружба көшесі № 11, 12, 12/1, 12/3, 12/5, 16/1, 18/1,18/2, 19, 21, 21А, 22А, 22Б, 23, 26, 30.
№ 25 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Введенская көшесі, 37, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 11 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Дальний тұйық көшесі № 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 27/2, 27/4, 27/6, 27/8, 28, 29, 29А, 30, 32, 32А; Железный тұйық көшесі № 2, 2А, 3, 5, 5/1, 6, 6А, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22; Ғ. Қайырбеков көшесі № 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 300/1, 302, 304, 306, 308, 314; Ключевая көшесі № 1, 3, 4, 4А, 4/1, 4/2, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 223, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50; Луговая көшесі № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11; Песочная көшесі № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 16А, 17, 17А, 18, 20; Пригородная көшесі № 2, 4, 6, 6А, 7А, 8, 9/1, 9/2, 10, 10А, 12, 14, 16, 18, 20, 20А, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 42А, 44, 48, 50, 52, 54; Школьная көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8; Северная көшесі № 1, 2, 3, 4, 5А, 6, 6А, 7, 7А, 8, 8/1, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 18А, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34.
№ 26 сайлау учаскесі

Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица, Гастелло, 15/3, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа № 13 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: улица 40 лет Октября № 1, 2, 12, 14, 16, 16/1, 16/3, 16/5, 16/7, 16/9, 16/11, 17, 18, 18/2, 18/4, 18/6, 19, 19/2, 20, 20/1, 20/3, 22, 22/2, 22/4, 22/8, 24, 28, 28/1, 28/3, 28/5, 28/7, 28/9, 28/11, 28/13, 30, 30/3, 30/5, 30/7, 30/9, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 44А, 46/1, 46/2, 50, 50/7, 50/9, 50/11, 50/13, 50/21, 52А, 52Б, 52/1, 52/2, 52/4, 52/34, 52/36, 52/40, 52/42, 52/44, 52/46, 52/50, 52/52, 52/54, 52/66, 52/68, 56, 58, 60, 62; проезд 3-й 40 лет Октября № 1, 28/7, 52/36, 52/38, 52/42, 52/44, 52/60, 52/72, 52/76, 52/78, 52/80; улица Восточная № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 23/1, 23/4, 23/6, 24, 25/1, 25/2, 26, 26/4, 26/6, 26/8, 26/10, 26А, 27, 27/1, 29, 31, 33; проезд Восточный № 1, 23, 23/2, 25, 25/2, 25/6, 26, 26/4, 26/8, 26/10, 27, 27/3, 27/5; улица Гастелло № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10/2, 10/4, 10/6, 10А, 11, 13/2, 13/4, 13/5, 15, 16, 16/1, 16/3, 16/5, 16/7, 17, 18, 18/2, 18/4, 18/6, 20, 22, 22/1, 22/3, 22/5, 23, 23А, 24, 24/2, 24/4, 24/6, 25, 26, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 76, 80, 80А, 84/1; улица 3аря № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24; улица Качарская № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 38; улица Киевская № 21/17, 23, 23/1, 23/3, 23/5, 23/9, 23/11, 23/13, 23/15, 23/17, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 42/3, 44, 44А, 46, 48, 52, 52/2, 52/4, 54, 56, 58, 58/2, 58/4, 58/6, 58/8, 58/10, 58/12; проезд Киевский № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11; улица Короткая № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15; улица З. Космодемьянской № 4, 5, 6, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 31, 33, 33/1, 33/3, 33/5, 34, 35, 35/2, 35/4, 35/6, 36, 36/1, 36/3, 36/5, 37, 38, 38/2, 38/4, 38/6, 39, 40, 42, 43, 45, 45/1, 45/3, 45/5, 46, 47, 47/2, 47/4, 47/6, 48, 48/1, 48/3, 48/5, 49, 50, 50/2, 50/4, 50/6, 52, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 75, 80, 82; улица А. Матросова № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12,13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 22, 24, 25, 25А, 26, 27, 27/1, 28, 30, 32, 34, 35,36, 38, 40; улица Мехколонна 27 № 2, 4, 6, 8, 8/3, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 25, 27, 28, 36, 37, 40, 41, 42, 77; улица Парковая № 2, 3, 3/1, 4, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 12, 13, 14, 14А,16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; микрорайон СМП-4 № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 16, 17, 19, 21, 21/2, 22, 23, 24, 27, 35, 36, 36/2, 39, 40, 41, 43, 44А, 50/5, 50/7, 52, 52/44, 54, 56, 58; улица Л. Чайкиной № 1, 1/2, 1/4, 1/6, 1/8, 1/10, 1/12, 1/14, 1/16, 1/18, 1/20, 1/22, 2А, 2Б, 2/1, 2/2, 2/4, 2/5, 2/6, 2/8, 2/10, 2/11, 2/12, 2/13, 2/15, 2/17, 3, 4, 4/1, 4/3, 4/4, 4/6, 4/8, 4/10, 5, 6, 7, 7/1, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 15/3, 15/5, 15/7, 15/9, 15/11, 15/13, 15/15, 16,17, 17/2, 17/4, 17/6, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 77, 79, 81, 83; улица Чапаева № 3, 3/1, 3/3, 3/5, 3/7, 3/9, 3/11, 5, 5/2, 5/4, 5/6, 8, 10, 10/1, 10/4, 10/22, 11, 11/1, 11/3, 11/5, 11/7, 11/9, 12, 12/3, 12/7, 12/8, 13, 13/2, 13/4, 13/6, 13/8, 13/10, 14, 14/1, 22, 24, 26, 26А; проезд Чапаева № 3/1, 3/9, 8, 10/1, 10/4.
Избирательный участок № 27

Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Гастелло көшесі, 15/3, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 13 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 40 лет Октября көшесі № 1, 2, 12, 14, 16, 16/1, 16/3, 16/5, 16/7, 16/9, 16/11, 17, 18, 18/2, 18/4, 18/6, 19, 19/2, 20, 20/1, 20/3, 22, 22/2, 22/4, 22/8, 24, 28, 28/1, 28/3, 28/5, 28/7, 28/9, 28/11, 28/13, 30, 30/3, 30/5, 30/7, 30/9, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 44А, 46/1, 46/2, 50, 50/7, 50/9, 50/11, 50/13, 50/21, 52А, 52Б, 52/1, 52/2, 52/4, 52/34, 52/36, 52/40, 52/42, 52/44, 52/46, 52/50, 52/52, 52/54, 52/66, 52/68, 56, 58, 60, 62; 3-ші 40 лет Октября өтпежолы № 1, 28/7, 52/36, 52/38, 52/42, 52/44, 52/60, 52/72, 52/76, 52/78, 52/80; Восточная көшесі № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 23/1, 23/4, 23/6, 24, 25/1, 25/2, 26, 26/4, 26/6, 26/8, 26/10, 26А, 27, 27/1, 29, 31, 33; Восточный өтпежолы № 1, 23, 23/2, 25, 25/2, 25/6, 26, 26/4, 26/8, 26/10, 27, 27/3, 27/5; Гастелло көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10/2, 10/4, 10/6, 10А, 11, 13/2, 13/4, 13/5, 15, 16, 16/1, 16/3, 16/5, 16/7, 17, 18, 18/2, 18/4, 18/6, 20, 22, 22/1, 22/3, 22/5, 23, 23А, 24, 24/2, 24/4, 24/6, 25, 26, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 76, 80, 80А, 84/1; 3аря көшесі № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24; Качарская көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 38; Киевская көшесі № 21/17, 23, 23/1, 23/3, 23/5, 23/9, 23/11, 23/13, 23/15, 23/17, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 42/3, 44, 44А, 46, 48, 52, 52/2, 52/4, 54, 56, 58, 58/2, 58/4, 58/6, 58/8, 58/10, 58/12; Киевский өтпежолы № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11; Короткая көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15; З. Космодемьянская көшесі № 4, 5, 6, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 31, 33, 33/1, 33/3, 33/5, 34, 35, 35/2, 35/4, 35/6, 36, 36/1, 36/3, 36/5, 37, 38, 38/2, 38/4, 38/6, 39, 40, 42, 43, 45, 45/1, 45/3, 45/5, 46, 47, 47/2, 47/4, 47/6, 48, 48/1, 48/3, 48/5, 49, 50, 50/2, 50/4, 50/6, 52, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 75, 80, 82; А. Матросов көшесі № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 25А, 26, 27, 27/1, 28, 30, 32, 34, 35,36, 38, 40; Мехколонна 27 көшесі № 2, 4, 6, 8, 8/3, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 25, 27, 28, 36, 37, 40, 41, 42, 77; Парковая көшесі № 2, 3, 3/1, 4, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 12, 13, 14, 14А, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; СМП-4 шағын ауданы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 16, 17, 19, 21, 21/2, 22, 23, 24, 27, 35, 36, 36/2, 39, 40, 41, 43, 44А, 50/5, 50/7, 52, 52/44, 54, 56, 58; Л. Чайкина көшесі № 1, 1/2, 1/4, 1/6, 1/8, 1/10, 1/12, 1/14, 1/16, 1/18, 1/20, 1/22, 2А, 2Б, 2/1, 2/2, 2/4, 2/5, 2/6, 2/8, 2/10, 2/11, 2/12, 2/13, 2/15, 2/17, 3, 4, 4/1, 4/3, 4/4, 4/6, 4/8, 4/10, 5, 6, 7, 7/1, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 15/3, 15/5, 15/7, 15/9, 15/11, 15/13, 15/15, 16,17, 17/2, 17/4, 17/6, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 77, 79, 81, 83; Чапаев көшесі № 3, 3/1, 3/3, 3/5, 3/7, 3/9, 3/11, 5, 5/2, 5/4, 5/6, 8, 10, 10/1, 10/4, 10/22, 11, 11/1, 11/3, 11/5, 11/7, 11/9, 12, 12/3,12/5, 12/7, 12/8, 13, 13/2, 13/4, 13/6, 13/8, 13/10, 14, 14/1, 22, 24, 26, 26А; Чапаев өтпежолы № 3/1, 3/9, 8, 10/1, 10/4.
№ 27 сайлау учаскесі

Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица А. Матросова, 12, здание республиканского государственного учреждения "Воинская часть № 6697 Национальной гвардии Республики Казахстан".
Границы: республиканское государственное учреждение "Воинская часть № 6697 Национальной гвардии Республики Казахстан".
Избирательный участок № 28
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица Узкоколейная, 14, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа № 25 отдела образования города Костаная" Управление образования акимата Костанайской области.
Границы: улица Поповича № 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1/1, 1/2, 1/3, 1/5, 1/7, 1/9, 1/15, 2, 2/2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 18, 20; улица Титова № 1, 1/1, 2, 2/2, 3, 4,5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 20, 21, 22; улица Узкоколейная № 1, 1/9, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2А, 3, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 9/3, 10, 10А, 11, 12, 12/1, 13, 13/1, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 16, 16/1, 16/5, 16А, 17, 19, 20, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 20/5, 20/6, 20/7, 20/8, 20/9, 20/10, 20/11, 20/13, 20/14, 20/15, 20/16, 20/17, 20/18, 20/20, 20/21, 20/23, 20/24, 20/25, 20/26, 20/28, 20А, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 31, 33, 35, 35Б, 37, 39, 41, 41/1, 41/11, 43, 45, 47, 48, 49, 51.
Избирательный участок № 29
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица Г. Каирбекова, 349, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 4 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: проспект Кобыланды Батыра № 20, 22, 24, 24А; улица Г. Каирбекова № 345, 345А, 347, 347А, 347Б, 351, 351/1, 351/3, 353, 353/1, 353/3; улица Киевская № 3, 7, 7/1, 8, 11; улица Красносельская № 4, 5, 5/1, 6, 7, 9, 9А, 9/1, 9/5, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 23, 23/1, 24/2, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 39А, 40, 41, 42, 44, 46; улица С. Кубеева № 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 12/1, 12/2, 12/3, 12/5, 12/7; улица Левобережная № 1, 1А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 17, 19, 21, 23, 25; улица Мичурина № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12А, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32; улица Свободы № 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41А, 42, 44, 46, 46А, 48.
Избирательный участок № 30
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, проспект Кобыланды Батыра, 3, здание коммунального государственного казенного предприятия "Костанайский политехнический высший колледж" Управления образования акимата Костанайской области.

Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, А. Матросов көшесі, 12, "Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 6697 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 6697 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
№ 28 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Узкоколейная көшесі, 14, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 25 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Попович көшесі № 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1/1, 1/2, 1/3, 1/5, 1/7, 1/9, 1/15, 2, 2/2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 18, 20; Титов көшесі № 1, 1/1, 2, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 20, 21, 22; Узкоколейная көшесі № 1, 1/9, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2А, 3, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 9/3, 10, 10А, 11, 12, 12/1, 13, 13/1, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 16, 16/1, 16/5, 16А, 17, 19, 20, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 20/5, 20/6, 20/7, 20/8, 20/9, 20/10, 20/11, 20/13, 20/14, 20/15, 20/16, 20/17, 20/18, 20/20, 20/21, 20/23, 20/24, 20/25, 20/26, 20/28, 20А, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 31, 33, 35, 35Б, 37, 39, 41, 41/1, 41/11, 43, 45, 47, 48, 49, 51.
№ 29 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Ғ. Қайырбеков көшесі, 349, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 4 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қобыланды Батыр даңғылы № 20, 22, 24, 24А; Ғ. Қайырбеков көшесі № 345, 345А, 347, 347А, 347Б, 351, 351/1, 351/3, 353, 353/1, 353/3; Киевская көшесі № 3, 6, 7, 7/1, 8, 11; Красносельская көшесі № 4, 5, 5/1, 6, 7, 9, 9А, 9/1, 9/5, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 23, 23/1, 24/2, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 39А, 40, 41, 42, 44, 46; С. Кубеев көшесі № 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 12/1, 12/2, 12/3, 12/5, 12/7; Левобережная көшесі № 1, 1А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 17, 19, 21, 23, 25; Мичурин көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12А, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32; Свобода көшесі № 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41А, 42, 44, 46, 46А, 48.
№ 30 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Қобыланды Батыр даңғылы, 3, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай жоғары политехникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

Границы: улица Автомобильная № 14, 16, 16/1,18, 18А, 19, 20; проспект Кобыланды Батыра № 1, 1А, 2, 2А, 3А, 3Б, 3В, 4, 4А, 4Б, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10, 10/1, 11, 11А, 12, 12А, 14, 15; улица Зерновая № 12, 12/1, 12/3, 12/5, 15, 19, 21, 21А, 22А, 23, 30; улица С. Кубеева № 17, 19, 21, 23, 25, 27; улица Сейфуллина № 2А, 3, 5, 7, 13; улица Урожайная № 8, 18, 18/1, 18А, 20.
Избирательный участок № 31
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица Г. Каирбекова, 334, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 9 имени Г. Кайырбекова отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: улица Г. Каирбекова № 336, 338, 338Б, 340, 340/1, 369, 369/1, 371, 371/1; улица Красносельская № 46А, 48, 48А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55А, 56, 57, 57А, 58, 59, 61, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80А, 81, 82, 83, 84, 85, 85/1, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94А, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 111А, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 125А, 126, 127, 128, 129; улица Свободы № 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 56, 56/1, 56/2, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73А, 74, 75, 76, 76А, 77, 79, 80, 80А, 81, 82, 83, 84, 84А, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92А, 93, 94, 95, 96, 97, 98А, 99, 105, 107; улица Тимирязева № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48А, 49, 49А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57А, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 87, 89, 91, 93.
Избирательный участок № 32
Местонахождение избирательного участка: город Костанай, улица Текстильщиков, 9, здание Дворца культуры "Студентов" Костанайского социально-технического университета имени академика Зулхарнай Алдамжар.
Границы: микрорайон 4 № 1, 2, 4, 4Б, 5, 6, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58,59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 66/1, 66/2, 66/3, 66/4, 72; улица Притобольская № 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 32; улица Совхозная № 1, 1/17, 2, 2А, 2/1, 2/3, 2/5, 2/7, 2/9, 2/11, 2/13, 2/15, 2/17, 2/19, 2/21, 2/23, 2/25, 2/27, 2/29, 2/33, 2/35, 2/37, 2/39, 2/41, 3, 3/37, 3/7, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/2, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60; улица 2 Совхозная № 1, 1/1, 2, 2/1, 2А, 2Б, 2/29, 2/30, 2/33, 2/39, 3, 3/1, 3/3, 3/5, 3/7, 5, 5/2, 5/4, 5/6, 5/8, 7, 7/1, 7/2, 7/4, 7/6, 7/7, 7/8, 7/12, 7/14, 7/18, 7/20, 7А, 9, 9/1, 9/3, 9/5, 11, 11/3, 11/4, 11/6, 11/10, 17, 17/1, 17/3; улица Тепличная № 1, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 14, 20, 21; улица Южная № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15; улица Г. Каирбекова № 358А, 358/2, 360, 360/1, 360/3, 360/5, 360/7, 362/2, 362/3, 362/4, 362/6, 364, 364/1, 364/3, 364/5, 366, 366/2, 366/4, 366/6, 368, 368/1, 368/3, 368/5, 370, 370/1, 370/2, 370/3, 370/5, 372, 372/1, 372/2, 397, 399, 399/1, 399/2, 405; улица Текстильщиков № 2Б, 4А, 7, 7А, 7/1, 7/2, 12Б.
Избирательный участок № 33

Шекарасы: Автомобильная көшесі № 14, 16, 16/1,18, 18А, 19, 20; Қобыланды Батыр даңғылы № 1, 1А, 2, 2А, 3А, 3Б, 3В, 4, 4А, 4Б, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10, 10/1, 11, 11А, 12, 12А, 14, 15; Зерновая көшесі № 12, 12/1, 12/3, 12/5, 15, 19, 21, 21А, 22А, 23, 30; С. Кубеев көшесі № 17, 19, 21, 23, 25, 27; Сейфуллин көшесі № 2А, 3, 5, 7, 13; Урожайная көшесі № 8, 18, 18/1, 18А, 20.
№ 31 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Ғ. Қайырбеков көшесі, 334, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің Ғ. Қайырбеков атындағы № 9 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ғ. Қайырбеков көшесі № 336, 338, 338Б, 340, 340/1, 369, 369/1, 371, 371/1; Красносельская көшесі № 46А, 48, 48А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55А, 56, 57, 57А, 58, 59, 61, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80А, 81, 82, 83, 84, 85, 85/1, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94А, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 111А, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 125А, 126, 127, 128, 129; Свобода көшесі № 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 56, 56/1, 56/2, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73А, 74, 75, 76, 76А, 77, 79, 80, 80А, 81, 82, 83, 84, 84А, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92А, 93, 94, 95, 96, 97, 98А, 99, 105, 107; Тимирязев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48А, 49, 49А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57А, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 87, 89, 91, 93.
№ 32 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Текстильщиков көшесі, 9, Академик Зұлқарнай Алдамжар атындағы Қостанай әлеуметтік техникалық университетінің "Студенттер" мәдениет сарайының ғимараты.
Шекарасы: 4-шағын ауданы № 1, 2, 4, 4Б, 5, 6, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58,59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 66/1, 66/2, 66/3, 66/4, 72; Притобольская көшесі № 1, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 32; Совхозная көшесі № 1, 1/17, 2, 2А, 2/1, 2/3, 2/5, 2/7, 2/9, 2/11, 2/13, 2/15, 2/17, 2/19, 2/21, 2/23, 2/25, 2/25А, 2/27, 2/27А, 2/29, 2/33, 2/35, 2/37, 2/39, 2/41, 3, 3/37, 3/7, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/2, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60; 2 Совхозная көшесі № 1, 1/1, 2, 2/1, 2А, 2Б, 2В, 2/29, 2/30, 2/33, 2/39, 3, 3/1, 3/3, 3/5, 3/7, 5, 5/2, 5/4, 5/6, 5/8, 7, 7/1, 7/2, 7/4, 7/6, 7/7, 7/8, 7/12, 7/14, 7/18, 7/20, 7А, 9, 9/1, 9/3, 9/5, 11, 11/3, 11/4, 11/6, 11/10, 17, 17/1, 17/3; Тепличная көшесі № 1, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 14, 20, 21; Южная көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Ғ. Қайырбеков көшесі № 358А, 358/2, 360, 360/1, 360/3, 360/5, 360/7, 362/2, 362/3, 362/4, 362/6, 364, 364/1, 364/3, 364/5, 366, 366/2, 366/4, 366/6, 368, 368/1, 368/3, 368/5, 370, 370/1, 370/2, 370/3, 370/5, 372, 372/1, 372/2, 397, 399, 399/1, 399/2, 405; Текстильщиктер көшесі № 2Б, 4А, 7, 7А, 7/1, 7/2, 12Б.
№ 33 сайлау учаскесі

Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, проспект Кобыланды Батыра, 28, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 3 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: проспект Кобыланды Батыра № 26, 26/1, 26/2, 28/1, 28Б, 30, 30/1, 30А; улица Г. Каирбекова № 373, 375, 377, 383, 385, 385/1; улица Киевская № 18, 18А, 20, 22, 24, 24/1, 26.
Избирательный участок № 34
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, проспект Кобыланды Батыра, 1, здание коммунального государственного предприятия "Поликлиника № 3 города Костанай" Управления здравоохранения акимата Костанайской области.
Границы: проспект Кобыланды Батыра № 17, 17А, 19, 19/1, 19А, 19Б, 21А, 21/3, 32, 32/1, 34, 36, 36А, 36Б, 36Г, 38, 38А, 40, 40А, 40/1, 42, 42/1; улица Текстильщиков № 21, 23, 23А.
Избирательный участок № 35
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, проспект Кобыланды Батыра, 27, здание учреждения "Костанайский социально-технический университет имени академика Зулхарнай Алдамжар".
Границы: проспект Кобыланды Батыра № 25, 25/9, 29, 29/1, 31, 33, 35, 35/1, 37, 39, 43, 44, 44/1, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 49/1, 49/2, 49/3, 50, 50А, 51, 51/1, 51/3, 51А, 52, 52/13, 52/20, 53, 54, 54А, 55, 56, 57, 58/19, 59, 61, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 86, 86/1, 88, 90; 1 проезд Герцена № 58/1, 58/3, 58/5, 58/6, 58/7, 58/9, 58/11, 58/13, 58/15, 58/17, 58/19, 58/21, 58/23, 58/25, 58/27, 58/29, 58/31, 58/33, 58/35, 58/37, 58/39, 58/41, 58/43, 58/45, 58/47; 2 проезд Герцена № 58/6, 58/8, 58/10, 58/12, 58/16, 58/18, 58/20, 58/26, 58/28, 58/30, 58/32, 58/34, 58/36, 58/38, 58/40, 58/42, 58/44; 3 проезд Герцена № 1Б, 58А, 58Б, 58/1, 58/5, 58/7, 58/9, 58/11, 58/13, 58/15, 58/17, 58/19, 58/21, 58/23, 58/25, 58/27, 58/29, 58/31, 58/33; 4 проезд Герцена № 58/2, 58/4, 58/6, 58/8, 58/10, 58/12, 58/14, 58/16, 58/18, 58/20, 58/22, 58/24, 58/26, 58/28, 58/30, 58/32, 58/34, 58/36, 58/38, 58/40, 58/42; 5 проезд Герцена № 58/1, 58/3, 58/5, 58/9, 58/11, 58/15, 58/17, 58/21, 58/23, 58/25, 58/27, 58/29, 58/31, 58/33, 58/35, 58/37; улица Г. Каирбекова № 425, 427, 431, 433, 435, 437, 439, 441, 443, 445, 459Б; улица Костанайская № 3, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 20, 23, 24, 26, 36, 37, 41, 62; улица 1 Костанайская № 5, 7, 9, 9А, 10, 10А, 12, 14, 14А, 15, 17, 20, 21, 22, 24, 24А, 26, 26А, 27, 28, 30, 36, 36А, 36В, 40, 52; улица 2 Костанайская № 1, 1А, 1Б, 1В, 2А, 2Б, 3, 5, 9, 10, 11, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 34А, 35, 37, 39, 40, 41, 44, 46, 53, 54, 54А, 55, 56, 56/1, 56/2, 56/3, 56/4, 56/5, 56/6, 56/7, 56/8, 56/9, 56/10, 56/11, 56/12 56/13, 56/14, 56/15, 56/16, 56/17, 56/18, 56/20, 56/21, 56/22, 56/23, 56/24, 56/25, 56/26, 56/28, 57, 58, 60, 62, 62А, 64, 67, 164; улица 3 Костанайская № 8, 10, 12, 12А, 12Б, 14, 16, 18, 19, 20, 70, 72; улица Курганская № 3, 4, 4/2, 5, 5/1, 7/4, 12, 13, 15, 15А, 15Б, 17, 19, 21, 25, 25/9, 27/11, 31А; улица 4 Костанайская № 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 8/1, 9, 9/1, 10, 10/1, 11, 11/1, 12, 13, 13/1, 14, 14А, 15, 15/1, 16, 17/1, 18, 19/1, 21/1, 23/1, 25/1, 27/1, 29/1; улица 5 Костанайская № 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1Д, 1Е, 1К, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 22А, 24, 51; улица 6 Костанайская № 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25.
Избирательный участок № 36
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, проспект Кобыланды батыра, 6/1, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 22 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.

Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Қобыланды Батыр даңғылы, 28, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 3 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қобыланды Батыр № 26, 26/1, 26/2, 28/1, 28Б, 30, 30/1, 30А; Ғ. Қайырбеков көшесі № 373, 375, 377, 383, 385, 385/1; Киевская көшесі № 18, 18А, 20, 22, 24, 24/1, 26.
№ 34 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Қобыланды Батыр даңғылы, 21, Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Қостанай қаласының № 3 емханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Қобыланды Батыр даңғылы № 17, 17А, 19, 19/1, 19А, 19Б, 21А, 21/3, 32, 32/1, 34, 36, 36А, 36Б, 36Г, 38, 38А, 40, 40А, 40/1, 42, 42/1; Текстильщиков көшесі № 21, 23, 23А.
№ 35 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Қобыланды Батыр даңғылы, 27, "Академик Зұлқарнай Алдамжар атындағы Қостанай әлеуметтік техникалық университеті" мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қобыланды Батыр даңғылы № 25, 25/9, 29, 29/1, 31, 33, 35, 35/1, 37, 39, 43, 44, 44/1, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 49/1, 49/2, 49/3, 50, 50А, 51, 51/1, 51/3, 51А, 52, 52/13, 52/20, 53, 54, 54А, 55, 56, 57, 58/19, 59, 61, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 86, 86/1, 88, 90; 1-Герцен өтпежолы № 58/1, 58/3, 58/5, 58/6, 58/7, 58/9, 58/11, 58/13, 58/15, 58/17, 58/19, 58/21, 58/23, 58/25, 58/27, 58/29, 58/31, 58/33, 58/35, 58/37, 58/39, 58/41, 58/43, 58/45, 58/47; 2-Герцен өтпежолы № 58/6, 58/8, 58/10, 58/12, 58/16, 58/18, 58/20, 58/26, 58/28, 58/30, 58/32, 58/34, 58/36, 58/38, 58/40, 58/42, 58/44; 3-Герцен өтпежолы № 1Б, 58А, 58Б, 58/1, 58/5, 58/7, 58/9, 58/11, 58/13, 58/15, 58/17, 58/19, 58/21, 58/23, 58/25, 58/27, 58/29, 58/31, 58/33; 4-Герцен өтпежолы № 58/2, 58/4, 58/6, 58/8, 58/10, 58/12, 58/14, 58/16, 58/18, 58/20, 58/22, 58/24, 58/26, 58/28, 58/30, 58/32, 58/34, 58/36, 58/38, 58/40, 58/42; 5-Герцен өтпежолы № 58/1, 58/3, 58/5, 58/9, 58/11, 58/15, 58/17, 58/21, 58/23, 58/25, 58/27, 58/29, 58/31, 58/33, 58/35, 58/37; Ғ. Қайырбеков көшесі № 425, 427, 431, 433, 435, 437, 439, 441, 443, 445, 459Б; Костанайская көшесі № 3, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 20, 23, 24, 26, 36, 37, 41, 62; 1-Костанайская көшесі № 5, 7, 9, 9А, 10, 10А, 12, 14, 14А, 15, 17, 20, 21, 22, 24, 24А, 26, 26А, 27, 28, 30, 36, 36А, 36В, 40, 52; 2-Костанайская көшесі № 1, 1А, 1Б, 1В, 2А, 2Б, 3, 5, 9, 10, 11, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 34А, 35, 37, 39, 40, 41, 44, 46, 53, 54, 54А, 55, 56, 56/1, 56/2, 56/3, 56/4, 56/5, 56/6, 56/7, 56/8, 56/9, 56/10, 56/11, 56/12 56/13, 56/14, 56/15, 56/16, 56/17, 56/18, 56/20, 56/21, 56/22, 56/23, 56/24, 56/25, 56/26, 56/28, 57, 58, 60, 62, 62А, 64, 67, 164; 3-Костанайская көшесі № 8, 10, 12, 12А, 12Б, 14, 16, 18, 19, 20, 70, 72; 4-Костанайский өтпежолы № 5; Курганская көшесі № 3, 4, 4/2, 5, 5/1, 7/4, 12, 13, 15, 15А, 15Б, 17, 19, 21, 25, 25/9, 27/11, 31А; 4-Костанайская көшесі № 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 8/1, 9, 9/1, 10, 10/1, 11, 11/1, 12, 13, 13/1, 14, 14А, 15, 15/1, 16, 17/1, 18, 19/1, 21/1, 23/1, 25/1, 27/1, 29/1; 5-Костанайская көшесі № 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1Д, 1Е, 1К, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 22А, 24, 51; 6-Костанайская көшесі № 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25.
№ 36 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Қобыланды Батыр даңғылы, 46/1, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 22 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: проспект Кобыланды Батыра № 58, 58А, 58Б, 60, 60А, 62, 62А; улица Г. Каирбекова № 403, 405/1, 405А, 407, 409, 411; улица Текстильщиков № 10, 10А,10/5, 14, 16, 18.
Избирательный участок № 37
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, проспект Абая, 35, здание коммунального государственного казенного предприятия "Костанайский индустриально-педагогический колледж" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: проспект Абая № 33, 33/1; улица С. Баймагамбетова № 4, 4А, 5, 5/1, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27; улица Баумана № 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10, 4/11, 4/12, 4/13, 4/14, 14/15, 4/16, 4/18, 4/20, 4/22, 6, 8, 8А, 10, 12, 14/2, 14/4, 14/6, 18, 19, 19/2, 20, 21/3, 21/9, 22, 26; улица Юрия Гагарина № 1/1, 3, 3/1, 3/3, 3/5, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/8, 5/10, 5/12, 5/14, 5/16, 5/18, 7, 9, 9А, 9Б, 9/1, 9/3, 9/5, 9/7, 11, 11/1, 11/3, 11/5, 11/7; улица Садовая № 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 70, 71, 71А, 73, 75/2, 75/5, 75/6, 75/8, 75/9, 75/10, 98, 100А, 100В, 100Г, 100Д, 100Е,100К, 100/2, 106, 110/4; улица Фрунзе № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19.
Избирательный участок № 38
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, проспект Абая, 34, здание Костанайского филиала товарищества с ограниченной ответственностью "Научно-производственный центр агроинженерии".
Границы: проспект Абая № 36, 36/1, 36/2, 38, 40/1, 42/1, 44, 44/1, 46, 48, 50; улица Джамбула № 83А, 89, 89/1, 89/3, 91, 93, 95, 97; улица Маяковского № 104/1, 104/2.
Избирательный участок № 39
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица М. Хакимжановой, 56А, здание коммунального государственного предприятия "Поликлиника № 2 города Костанай" Управления здравоохранения акимата Костанайской области.
Границы: улица 5 Декабря № 51, 53, 53/3, 55, 55А, 55/4, 55/5, 55/9, 57, 57А, 59, 61, 63, 65, 67; улица 8 Марта № 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51/1, 51/2, 51/3, 51/4, 51/5, 51/6, 51/7, 51/8, 51/9, 51/10, 51/12, 51/13, 52, 52А, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71/1, 71/3, 71/5, 71/7, 72, 73, 73А, 74, 75, 75А, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81А, 83, 84, 86, 86А, 88, 88А, 90; проспект Абая № 63, 67, 69, 71, 75, 75/1, 75/2,75/3, 75/4, 75/6, 75/7, 75/8, 75/9, 75/10, 75/12, 75/14, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 91А, 93, 95, 99, 100, 101, 102, 103, 103/1, 103/2, 103/3, 103/4, 103/5, 103/6, 103/7, 103/8, 103/9, 103/10, 103/11, 103/12, 103/13, 103/14, 103/16, 103/18, 103/20, 104, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 116, 116А, 116В, 117, 118, 119, 121, 122, 123, 125, 126, 127, 128, 128А, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136; улица И. Алтынсарина № 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 64/7, 66, 66/1, 66/2, 66/3, 66/5, 66/6, 66/7, 66/8, 66/9, 66/10, 66/11, 66/12, 68, 70, 72, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94; улица Л. Беды № 4, 6, 8, 10, 12, 18, 18А, 20, 22, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 31, 33, 46, 48, 50, 52, 54; улица Джамбула № 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 8/1, 8/3, 8/5, 8/7, 9, 10, 10А, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 34А, 34/2, 34/4, 34/6, 34/8, 34/10, 34/13, 35, 36А, 36/1, 36/3, 36/5, 36/7, 36/9, 36/11, 36/13, 37, 37А, 39, 39А; улица Абильсай № 1, 3, 7, 9, 13, 17, 17А, 19, 19/1, 19/2, 19/3, 19/5, 19/6, 21, 21А, 23, 25, 29, 31, 39, 41, 41А, 47, 51; улица Кирпичная № 2, 4, 6, 10, 12, 14, 14/2, 14/6, 14/10, 14/14, 16, 16/2, 16/4, 16/6, 16/8, 16/10, 16/12, 18, 20, 30, 32, 34, 36, 38; улица В. М. Комарова № 14, 14А, 16, 18, 20, 22; улица Краснопартизанская № 8, 12, 12А, 12/1, 12/4, 12/5, 12/6, 12/7, 12/8, 12/9, 12/12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 23А, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 32, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45/1, 46, 46А, 47, 48, 49, 49А, 50, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 58/1, 58/2, 58/3, 58/4, 58/5, 58/6, 58/7, 58/8, 58/10, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 74, 75, 77, 79, 79А; улица Маяковского № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 10/1, 11, 11А, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 44, 45, 46, 49, 50, 51, 53, 57, 58, 59, 61; улица Наримановская № 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 16А, 16/1, 18, 18А, 18/1, 18/3, 18/5, 18/7, 18/9, 18/11, 19, 20, 20А, 20/2, 20/4, 20/6, 20/8, 20/10, 20/12, 20/14, 21, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7, 21/8, 21/9, 21/10, 21/11, 21/12, 22, 23, 23А, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 23/5, 23/6, 23/7, 23/8, 24, 25, 25А, 27, 27А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53/1, 58, 58/8, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81; улица Н. Островского № 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 5/1, 7, 7А, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 17, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 31, 32, 32/1, 33А, 34, 35, 36, 36А, 38, 40, 42, 44, 45, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55; улица Тобольская № 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 46А, 47, 48А, 49, 49А, 50, 53, 54, 55, 55А, 55Б, 55/1, 55/2, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А, 71, 71А, 72, 73, 75, 75А, 76, 77, 78, 79, 79А, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 107/1, 107/2, 107/3, 107/4, 107/5, 107/6, 107/7, 107/8, 107/9, 107/10, 107/11, 107/12, 107/13, 107/15, 107/17, 107/19, 107/21, 107/25, 107/27, 107/29, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150; улица Н. С. Фролова № 1, 2, 2А, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 11, 13, 16, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 33/1, 33/2, 33/3, 33/4, 33/5, 33/6, 33/7, 33/8, 33/9, 33/10, 33/12, 33/13, 33/14, 33/16, 33/17, 33/18, 33/20, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 54, 55, 56, 57, 58, 58/1, 58/2, 58/3, 58/6, 58/8, 58/9, 58/10, 58/11, 58/12, 58/13, 58/14, 58/15, 58/16, 58/18, 58/20, 58/22, 59, 60, 60/5, 60/7, 60/9, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 72/1, 72/2, 72/3, 72/4, 72/5, 72/6, 73, 74, 75, 77А, 79, 80, 81, 82, 83.
Избирательный участок № 40
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица М. Хакимжановой, 7, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Қостанай жолдары".

Шекарасы: Қобыланды Батыр даңғылы № 58, 58А, 58Б, 60, 60А, 62, 62А; Ғ. Қайырбеков көшесі № 403, 405/1, 405А, 407, 409, 411; Текстильщиков көшесі № 10, 10А, 10/5, 14, 16, 18.
№ 37 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Абай даңғылы, 35, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай индустриалдық-педагогикалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Абай даңғылы № 33, 33/1; С. Баймағамбетов көшесі № 4, 4А, 5, 5/1, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27; Бауман көшесі № 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10, 4/11, 4/12, 4/13, 4/14, 14/15, 4/16, 4/18, 4/20, 4/22, 6, 8, 8А, 10, 12, 14/2, 14/4, 14/6, 14/6А, 18, 19, 19/2, 20, 21/3, 21/9, 22, 26; Юрий Гагарин көшесі № 1/1, 3, 3/1, 3/3, 3/5, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/8, 5/10, 5/12, 5/14, 5/16, 5/18, 7, 9, 9А, 9Б, 9/1, 9/3, 9/5, 9/7, 11, 11/1, 11/3, 11/5, 11/7; Садовая көшесі № 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 70, 71, 71А, 73, 75/2, 75/5, 75/6, 75/8, 75/9, 75/10, 98, 100А, 100В, 100Г, 100Д, 100Е, 100К, 100/2, 106, 110/4; Фрунзе көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19.
№ 38 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Абай даңғылы, 34, "Агроинженерия ғылыми-өндірістік орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекарасы: Абай даңғылы № 36, 36/1, 36/2, 38, 40/1, 42/1, 44, 44/1, 46, 48, 50; Джамбул көшесі № 83А, 89, 89/1, 89/3, 91, 93, 95, 97; Маяковский көшесі № 104/1, 104/2.
№ 39 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, М. Хакімжанова көшесі, 56А, Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасы "Қостанай қаласының № 2 емханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: 5 Декабрь көшесі № 51, 53, 53/3, 55, 55А, 55/4, 55/5, 55/9, 57, 57А, 59, 61, 63, 65, 67; 8 Март көшесі № 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51/1, 51/2, 51/3, 51/4, 51/5, 51/6, 51/7, 51/8, 51/9, 51/10, 51/12, 51/13, 52, 52А, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71/1, 71/3, 71/5, 71/7, 72, 73, 73А, 74, 75, 75А, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81А, 83, 84, 86, 86А, 88, 88А, 90; Абай даңғылы № 63, 67, 69, 71, 75, 75/1, 75/2,75/3, 75/4, 75/6, 75/7, 75/8, 75/9, 75/10, 75/12, 75/14, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 91А, 93, 95, 99, 100, 101, 102, 103, 103/1, 103/2, 103/3, 103/4, 103/5, 103/6, 103/7, 103/8, 103/9, 103/10, 103/11, 103/12, 103/13, 103/14, 103/16, 103/18, 103/20, 104, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 116, 116А, 116В, 117, 118, 119, 121, 122, 123, 125, 126, 127, 128, 128А, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136; Ы. Алтынсарин көшесі № 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 64/7, 66, 66/1, 66/2, 66/3, 66/5, 66/6, 66/7, 66/8, 66/9, 66/10, 66/11, 66/12, 68, 70, 72, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94; Л. Беда көшесі № 4, 6, 8, 10, 12, 18, 18А, 20, 22, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 31, 33, 46, 48, 50, 52, 54; Джамбул көшесі № 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 8/1, 8/3, 8/5, 8/7, 9, 10, 10А, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 34А, 34/2, 34/4, 34/6, 34/8, 34/10, 34/13, 35, 36А, 36/1, 36/3, 36/5, 36/7, 36/9, 36/11, 36/13, 37, 37А, 39, 39А; Әбілсай көшесі № 1, 3, 7, 9, 13, 17, 17А, 19, 19/1, 19/2, 19/3, 19/5, 19/6, 21, 21А, 23, 25, 29, 31, 39, 41, 41А, 47, 51; Кирпичная көшесі № 2, 4, 6, 10, 12, 14, 14/2, 14/6, 14/10, 14/14, 16, 16/2, 16/4, 16/6, 16/8, 16/10, 16/12, 18, 20, 30, 32, 34, 36, 38; В. М. Комаров көшесі № 14, 14А, 16, 18, 20, 22; Краснопартизан көшесі № 8, 12, 12А, 12/1, 12/4, 12/5, 12/6, 12/7, 12/8, 12/9, 12/12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 23А, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 32, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45/1, 46, 46А, 47, 48, 49, 49А, 50, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 58/1, 58/2, 58/3, 58/4, 58/5, 58/6, 58/7, 58/8, 58/10, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 74, 75, 77, 79, 79А; Маяковский көшесі № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 10/1, 11, 11А, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 44, 45, 46, 49, 50, 51, 53, 57, 58, 59, 61; Нариман көшесі № 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 16А, 16/1, 18, 18А, 18/1, 18/3, 18/5, 18/7, 18/9, 18/11, 19, 20, 20А, 20/2, 20/4, 20/6, 20/8, 20/10, 20/12, 20/14, 21, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7, 21/8, 21/9, 21/10, 21/11, 21/12, 22, 23, 23А, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 23/5, 23/6, 23/7, 23/8, 24, 25, 25А, 27, 27А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53/1, 58, 58/8, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81; Н. Островский көшесі № 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 5/1, 7, 7А, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 17, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 31, 32, 32/1, 33А, 34, 35, 36, 36А, , 38, 40, 42, 44, 45, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55; Тобольская көшесі № 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 46А, 47, 48А, 49, 49А, 50, 53, 54, 55, 55А, 55Б, 55/1, 55/2, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А, 71, 71А, 72, 73, 75, 75А, 76, 77, 78, 79, 79А, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 107/1, 107/2, 107/3, 107/4, 107/5, 107/6, 107/7, 107/8, 107/9, 107/10, 107/11, 107/12, 107/13, 107/15, 107/17, 107/19, 107/21, 107/25, 107/27, 107/29, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150; Н. С. Фролов көшесі № 1, 2, 2А, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 11, 13, 16, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 33/1, 33/2, 33/3, 33/4, 33/5, 33/6, 33/7, 33/8, 33/9, 33/10, 33/12, 33/13, 33/14, 33/16, 33/17, 33/18, 33/20, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 54, 55, 56, 57, 58, 58/1, 58/2, 58/3, 58/6, 58/8, 58/9, 58/10, 58/11, 58/12, 58/13, 58/14, 58/15, 58/16, 58/18, 58/20, 58/22, 59, 60, 60/5, 60/7, 60/9, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 72/1, 72/2, 72/3, 72/4, 72/5, 72/6, 73, 74, 75, 77А, 79, 80, 81, 82, 83.
№ 40 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, М. Хакімжанова көшесі, 7, "Қостанай жолдары" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.

Границы: проспект Абая № 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 92, 94; улица Л. Беды № 3, 5, 7, 9, 15, 17, 19, 21, 23; улица Дачная № 1, 2, 2А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 25, 29, 30, 30А, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 53; улица Джамбула № 38, 38А, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62/1, 63, 64, 64А, 65, 66, 66/1, 67, 68, 68/1, 68А, 69, 71, 75, 77, 81, 83, 83/1, 83/2, 83/3, 83/4, 83/5, 83/6, 83/7, 83/8, 83/9, 83/10, 83/11, 83/12, 83/13, 83/15, 84, 85, 87; улица Кирпичная № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 21А, 23, 23А, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 45А, 46, 48, 49, 50, 51, 53, 53А, 53Б, 55, 55А, 57, 59, 61, 63, 63А; улица В. М. Комарова № 1/1, 1/2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 7Б, 8, 9, 10, 11; улица Краснопартизанская № 70, 72; улица Маяковского № 60, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 77, 77/1, 78, 79, 79А, 80, 81, 81А, 81Б, 81/1, 81/2, 81/3, 81/4, 81/5, 81/6, 81/7, 81/8, 82, 83, 83/1, 84, 85, 86, 87, 87А, 87/1, 87/3, 87/5, 87/6, 87/9, 87/11, 87/13, 87/15, 87/16, 87/17, 87/19, 88, 90, 91, 91А, 91Б, 92, 93, 93А, 94, 95, 96, 98, 100, 100А, 102, 102/1, 102А; улица Тобольская № 109, 113, 115, 121, 123, 125, 152, 154, 158, 164, 166, 168, 170, 178, 184, 186, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206; улица М. Хакимжановой № 1, 1/1 2, 3, 4, 4А, 5, 5/1, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 34/1, 34/2, 36, 36А, 36/1, 36/2, 38, 40, 40А, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 54А, 56, 58, 60.
Избирательный участок № 41
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, проспект Абая, 28, здание некоммерческого акционерского общества "Костанайский региональный университет имени А. Байтурсынова".
Границы: проспект Абая № 28/3, 28/4, 28/5; улица Воинов Интернационалистов № 1/1, 2, 2/1, 2А, 3, 3А, 5, 5/1, 5/2; улица Маяковского № 97, 97/1, 97/2, 97/3, 97Б, 99/1; микрорайон Наурыз № 1, 1Б, 2, 3, 3А, 3Б, 4, 5, 6, 6А, 6Б, 6В, 7, 8, 9, 11.
Избирательный участок № 42
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица С. Баймагамбетова, 1, здание коммунального государственного казенного предприятия "Костанайский строительный колледж" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: улица С. Баймагамбетова № 3, 3А, 3Б, 3Д, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5; улица Воинов Интернационалистов № 10, 12, 12А, 14, 16, 16/2; улица Садовая № 79, 81.
Избирательный участок № 43
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица Белинского, 5, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа № 122 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.

Шекарасы: Абай даңғылы № 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 92, 94; Л. Беда көшесі № 3, 5, 7, 9, 15, 17, 19, 21, 23; Дачная көшесі № 1, 2, 2А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 25, 29, 30, 30А, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 53; Джамбул көшесі № 38, 38А, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62/1, 63, 64, 64А, 65, 66, 66/1, 67, 68, 68/1, 68А, 69, 71, 75, 77, 81, 83, 83/1, 83/2, 83/3, 83/4, 83/5, 83/6, 83/7, 83/8, 83/9, 83/10, 83/11, 83/12, 83/13, 83/15, 84, 85, 87; Кирпичная көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 21А, 23, 23А, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 45А, 46, 48, 49, 50, 51, 53, 53А, 53Б, 55, 55А, 57, 59, 61, 63, 63А; В. М. Комаров көшесі № 1/1, 1/2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 7Б, 8, 9, 10, 11; Краснопартизан көшесі № 70, 72; Маяковский көшесі № 60, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 77, 77/1, 78, 79, 79А, 80, 81, 81А, 81Б, 81/1, 81/2, 81/3, 81/4, 81/5, 81/6, 81/7, 81/8, 82, 83, 83/1, 84, 85, 86, 87, 87А, 87/1, 87/3, 87/5, 87/6, 87/9, 87/11, 87/13, 87/15, 87/16, 87/17, 87/19, 88, 90, 91, 91А, 91Б, 92, 93, 93А, 94, 95, 96, 98, 100, 100А, 102, 102/1, 102А; Тобольская көшесі № 109, 113, 115, 121, 123, 125, 152, 154, 158, 164, 166, 168, 170, 178, 184, 186, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206; М. Хакімжанова көшесі № 1, 1/1 2, 3, 4, 4А, 5, 5/1, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 34/1, 34/2, 36, 36А, 36/1, 36/2, 38, 40, 40А, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 54А, 56, 58, 60.
№ 41 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Абай даңғылы, 28, "А. Байтұрсынов атындағы Қостанай Өңірлік университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының ғимараты.
Шекарасы: Абай даңғылы № 28/3, 28/4, 28/5; Воинов Интернационалистов көшесі № 1/1, 2, 2/1, 2А, 3, 3А, 5, 5/1, 5/2; Маяковский көшесі № 97, 97/1, 97/2, 97/3, 97Б, 99/1; Наурыз шағын ауданы № 1, 1Б, 2, 3, 3А, 3Б, 4, 5, 5А, 6, 6А, 6Б, 6В, 7, 8, 9, 11.
№ 42 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, С. Баймағамбетов көшесі, 1, "Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасының "Қостанай құрылыс колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: С. Баймағамбетов көшесі № 3, 3А, 3Б, 3Д, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5; Воинов Интернационалистов көшесі № 10, 12, 12А, 14, 16, 16/2; Садовая көшесі № 79, 81.
№ 43 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Белинский көшесі, 5, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 122 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: улица Белинского № 2, 2/1, 2/2, 2/3, 3, 3А, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 31/1, 31А, 32, 34; улица Жуковского № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53; улица Крупской № 1А, 2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 9Б, 9В, 9Д, 9Е, 9К, 9Л, 9М, 9/1, 9/3, 9/5, 9/6, 9/7, 9/9, 9/11, 9/13, 9/15, 9/17, 9/19, 9/21, 9/23, 9/25, 9/27, 9/29, 9/31, 9/33, 9/35, 9/37, 9/39, 9/41, 9/43, 9/45, 9/47, 9/49, 9/51, 9/53, 9/55, 9/57, 9/59, 9/61, 9/63, 9/65, 9/67, 9/69, 9/71, 9/73, 9/75, 9/77, 9/79, 9/81, 9/83, 9/85, 9/87, 9/89, 9/91, 9/93, 9/95, 9/97, 10, 11, 11/2, 12, 13, 13/1, 13/3, 13/5, 13/7, 13/9, 13/11, 13/13, 13/15, 13/17, 13/19, 13/21, 13/23, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39; улица Локомотивная № 8/1, 10/6, 10/8; улица Мира № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 9/1, 10, 11, 11А, 12, 12А, 13, 13А, 14, 15, 16, 16А, 17, 17А, 17/11, 17/13, 18, 19, 19/2, 19/7, 20, 20А, 21, 21А, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 35, 39, 51, 54, 61, 63, 65, 82; улица Мирная № 2, 3, 4, 6, 6/6, 7, 15, 18, 19, 20, 25, 28, 29, 35, 49, 61/1; улица Некрасова № 1, 2, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 9/3, 9/5, 9/7, 10, 11, 11/2, 11/4, 11/6, 12, 13, 13/1, 13/3, 13/5, 15, 15/2, 15/4, 15/6, 16, 17, 17/1, 17/3, 17/5, 18, 19, 19/2, 19/4, 19/6, 19/8, 20, 21, 21/1, 21/3, 21/5, 21/7, 22, 23, 23/2, 23/4, 23/6, 23/7, 23/8, 24, 25, 25/1, 25/3, 25/5, 25/7, 26, 27, 27/2, 27/4, 27/6, 27/8, 28, 29, 29/2, 29/4, 29/6, 29/8, 30, 32, 34, 36, 38; проезд 4 Солнечный № 3, 5, 7, 9, 11, 17, 19, 23, 38; проезд 5 Солнечный № 1, 2, 4, 7, 7А, 10, 11, 12, 13, 17, 18, 21, 22, 24, 28; проезд 6 Солнечный № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 11, 12, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28; проезд 7 Солнечный № 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 42; улица Спартака № 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 5А, 5/1, 6, 7, 7/1, 8, 9, 9/1, 9/3, 10, 11, 11А, 11/2, 11/4, 12, 13, 13/1, 13/3, 14, 15, 15/2, 15/4, 16, 17, 17/1, 17/3, 17/5, 17/7, 17/9, 17/11, 19, 19/2, 19/4, 19/6, 20, 21, 21/1, 21/3, 22, 23, 23/2, 23/4, 23/6, 24, 24/1, 24/3, 24/4, 24/5, 24/6, 24/7, 24/8, 24/9, 24/10, 24/11, 24/12 24/13, 24/14, 24/15, 24/16, 24/17, 24/18, 24/20, 24/22, 25, 25/1, 26, 27, 27/2, 27/4, 28, 28/1, 28/3, 28/5, 28/7, 28/9, 28/11, 28/13, 28/15, 28/17, 29, 30, 30/2, 30/4, 30/6, 30/8, 30/10, 30/12, 30/14, 30/16, 30А, 32, 32/1, 32/3, 32/7, 32/9, 32/11, 32/13, 32/15, 34, 34/2, 34/4, 34/8, 34/10, 34/13, 34/16, 36, 36/1, 36/3, 36/5, 36/7, 36/9, 36/11, 36/15, 36/17, 38, 38/2, 38/4, 38/6, 38/8, 38/10, 38/12, 38/14, 38/16, 40, 40/1, 40/3, 40/5, 40/7, 40/9, 40/11, 40/13, 42, 42/2, 42/4, 42/6, 42/8, 42/11, 42/12, 42/14, 44, 47; проезд 1 Спартака № 1, 24А, 24/16, 24/22, 28/7, 30/2, 34/12, 42/10; проезд 2 Спартака № 28/3, 28/7, 28/15, 30/2, 34/12; проезд 3 Спартака № 32/1, 32/7, 32/9, 32/13, 34/4; проезд 4 Спартака № 36/7, 36/11, 38/10, 38/14; проезд 5 Спартак № 42/14, 42А; улица Спортивная № 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/2, 25, 26, 26/1; улица Станционная № 2, 4, 6, 8, 10, 10/1, 12, 12/7, 14, 14/10, 14/20, 14/26, 14/30, 16, 16А, 18, 20/4, 20/16, 20/20, 20/36, 22, 24, 26, 28, 28/1, 28А, 30, 32, 34, 36, 38, 38/18, 40, 42, 44, 46, 46/2, 46/4, 46/6, 46/8, 46/10, 48, 48/1, 48/3, 48/5, 48/7, 50, 54, 54/1, 54/2, 54/4, 54/5, 54/6, 54/8, 54/10, 54/11, 54/12, 54/14, 56, 56/1, 58, 60, 62, 64, 64А, 66, 66/2, 72, 72/2, 74, 76, 78, 80, 82; улица Тургенева № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 11/1, 11/3, 11/5, 11/7, 11/9, 11/11, 11/13, 11/15, 11/17, 11/19, 11/21, 11/23, 11/25, 12, 13, 13А, 13/1, 13/2, 13/4, 13/6, 15, 15/1, 15/3, 15/5, 17, 17/2, 17/4, 17/6, 18, 19, 19/1, 19/3, 19/5, 20, 21, 21/2, 21/4, 21/6, 22, 23, 23/1, 23/3, 23/5, 24, 25, 25/2, 25/4, 25/6, 26, 27, 27/1, 27/3, 27/5, 28, 29, 29/2, 29/4, 29/6, 29/8, 30, 31, 32, 34, 38, 40; улица Энгельса № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 24/1, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/2, 42/4, 42/6, 42/8, 42/10, 43, 44, 44/1, 44/3, 44/5, 44/7, 44/9, 44/11, 44/13, 44/15, 44/17, 44/19, 44/21, 46, 47, 48, 50, 52, 52А, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84; улица Промышленная № 4, 5, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 11, 42.
Избирательный участок № 44

Шекарасы: Белинский көшесі № 2, 2/1, 2/2, 2/3, 3, 3А, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 31/1, 31А, 32, 34; Жуковский көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53; Крупская көшесі № 1А, 2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 9Б, 9В, 9Д, 9Е, 9К, 9Л, 9М, 9/1, 9/3, 9/5, 9/6, 9/7, 9/9, 9/11, 9/13, 9/15, 9/17, 9/19, 9/21, 9/23, 9/25, 9/27, 9/29, 9/31, 9/33, 9/35, 9/37, 9/39, 9/41, 9/43, 9/45, 9/47, 9/49, 9/51, 9/53, 9/55, 9/57, 9/59, 9/61, 9/63, 9/65, 9/67, 9/69, 9/71, 9/73, 9/75, 9/77, 9/79, 9/81, 9/83, 9/85, 9/87, 9/89, 9/91, 9/93, 9/95, 9/97, 10, 11, 11/2, 12, 13, 13/1, 13/3, 13/5, 13/7, 13/9, 13/11, 13/13, 13/15, 13/17, 13/19, 13/21, 13/23, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39; Локомотивная көшесі № 8/1, 10/6, 10/8; Мир көшесі № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 9/1, 10, 11, 11А, 12, 12А, 13, 13А, 14, 15, 16, 16А, 17, 17А, 17/11, 17/13, 18, 19, 19/2, 19/7, 20, 20А, 21, 21А, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 35, 39, 51, 54, 61, 63, 65, 82; Мирная көшесі № 2, 3, 4, 6, 6/6, 7, 15, 18, 19, 20, 25, 28, 29, 35, 49, 61/1; Некрасов көшесі № 1, 2, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 9/3, 9/5, 9/7, 10, 11, 11/2, 11/4, 11/6, 12, 13, 13/1, 13/3, 13/5, 15, 15/2, 15/4, 15/6, 16, 17, 17/1, 17/3, 17/5, 18, 19, 19/2, 19/4, 19/6, 19/8, 20, 21, 21/1, 21/3, 21/5, 21/7, 22, 23, 23/2, 23/4, 23/6, 23/7, 23/8, 24, 25, 25/1, 25/3, 25/5, 25/7, 26, 27, 27/2, 27/4, 27/6, 27/8, 28, 29, 29/2, 29/4, 29/6, 29/8, 30, 32, 34, 36, 38; 4 Солнечный өтпежолы № 3, 5, 7, 9, 11, 17, 19, 23, 38; 5 Солнечный өтпежолы № 1, 2, 4, 7, 7А, 10, 11, 12, 13, 17, 18, 21, 22, 24, 28; 6 Солнечный өтпежолы № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 11, 12, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28; 7 Солнечный өтпежолы № 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 42; Спартак көшесі № 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 5А, 5/1, 6, 7, 7/1, 8, 9, 9/1, 9/3, 10, 11, 11А, 11/2, 11/4, 12, 13, 13/1, 13/3, 14, 15, 15/2, 15/4, 16, 17, 17/1, 17/3, 17/5, 17/7, 17/9, 17/11, 19, 19/2, 19/4, 19/6, 20, 21, 21/1, 21/3, 22, 23, 23/2, 23/4, 23/6, 24, 24/1, 24/3, 24/4, 24/5, 24/6, 24/7, 24/8, 24/9, 24/10, 24/11, 24/12 24/13, 24/14, 24/15, 24/16, 24/17, 24/18, 24/20, 24/22, 25, 25/1, 26, 27, 27/2, 27/4, 28, 28/1, 28/3, 28/5, 28/7, 28/9, 28/11, 28/13, 28/15, 28/17, 29, 30, 30/2, 30/4, 30/6, 30/8, 30/10, 30/12, 30/14, 30/16, 30А, 32, 32/1, 32/3, 32/7, 32/9, 32/11, 32/13, 32/15, 34, 34/2, 34/4, 34/8, 34/10, 34/13, 34/16, 36, 36/1, 36/3, 36/5, 36/7, 36/9, 36/11, 36/15, 36/17, 38, 38/2, 38/4, 38/6, 38/8, 38/10, 38/12, 38/14, 38/16, 40, 40/1, 40/3, 40/5, 40/7, 40/9, 40/11, 40/13, 42, 42/2, 42/4, 42/6, 42/8, 42/11, 42/12, 42/14, 44, 47; 1 Спартак өтпежолы № 1, 24А, 24/16, 24/22, 28/7, 30/2, 34/12, 42/10; 2 Спартак өтпежолы № 28/3, 28/7, 28/15, 30/2, 34/12; 3 Спартак өтпежолы № 32/1, 32/7, 32/9, 32/13, 34/4; 4 Спартак өтпежолы № 36/7, 36/11, 38/10, 38/14; 5 Спартак өтпежолы № 42/14, 42А; Спортивная көшесі № 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/2, 25, 26, 26/1; Станционная көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 10/1, 12, 12/7, 14, 14/10, 14/20, 14/26, 14/30, 16, 16А, 18, 20/4, 20/16, 20/20, 20/36, 22, 24, 26, 28, 28/1, 28А, 30, 32, 34, 36, 38, 38/18, 40, 42, 44, 46, 46/2, 46/4, 46/6, 46/8, 46/10, 48, 48/1, 48/3, 48/5, 48/7, 50, 54, 54/1, 54/2, 54/4, 54/5, 54/6, 54/8, 54/10, 54/11, 54/12, 54/14, 56, 56/1, 58, 60, 62, 64, 64А, 66, 66/2, 72, 72/2, 74, 76, 78, 80, 82; Тургенев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 11/1, 11/3, 11/5, 11/7, 11/9, 11/11, 11/13, 11/15, 11/17, 11/19, 11/21, 11/23, 11/25, 12, 13, 13А, 13/1, 13/2, 13/4, 13/6, 15, 15/1, 15/3,15/5, 17, 17/2, 17/4, 17/6, 18, 19, 19/1, 19/3, 19/5, 20, 21, 21/2, 21/4, 21/6, 22, 23, 23/1, 23/3, 23/5, 24, 25, 25/2, 25/4, 25/6, 26, 27, 27/1, 27/3, 27/5, 28, 29, 29/2, 29/4, 29/6, 29/8, 30, 31, 32, 34, 38, 40; Энгельс көшесі № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 24/1, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/2, 42/4, 42/6, 42/8, 42/10, 43, 44, 44/1, 44/3, 44/5, 44/7, 44/9, 44/11, 44/13, 44/15, 44/17, 44/19, 44/21, 46, 47, 48, 50, 52, 52А, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84; Промышленная көшесі № 4, 5, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 11, 42.
№ 44 сайлау учаскесі

Местонахождение избирательного участка: город Костанай, улица Омара Дощанова, 184/1, здание Республиканского государственного казенного предприятия "Центр по недвижимости по Костанайской области".
Границы: улица Омара Дощанова № 123, 123/1, 123/2, 123/4, 123/6, 123/8, 123/10, 123/12, 125, 127, 127/1, 133, 133А, 133Б, 135, 135А, 135/4, 135/6, 135/8, 137, 137/1, 145, 145/6, 145/7, 147, 149, 184, 186; улица С. Мауленова № 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 10/1, 10/3, 10/4, 10/5, 10/7, 10А, 11, 11А, 11Б; улица А. Бородина № 1, 1А, 3, 5, 5А, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41А; улица Железнодорожная № 6, 8, 8А, 10, 12, 14, 16, 20А, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; улица Юлии Журавлевой № 87, 89, 93, 95, 97, 128, 130, 132, 136, 138, 140; улица Н. С. Фролова № 172, 174, 176, 176/1, 176/2, 176/3, 176/4, 176/5, 176/6, 176/7, 176/8, 176/9, 176/10, 178, 178/1, 180, 182, 185А, 187, 187А, 189.
Избирательный участок № 45
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица Дмитрия Герасимова, 4, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 29 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: микрорайон Аэропорт № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 16, 17, 18, 19; улица Дмитрия Герасимова № 2, 2 блок А, 2 блок Б, 2 блок В.
Избирательный участок № 46
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица Строительная, 8, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 17 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: улица Джангильдина № 17, 17А, 17Б, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72; улица В. М. Комарова № 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131; улица Панфилова № 1, 1А, 2, 3, 4, 4/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; улица Рудненская № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 6/9, 6/10, 6/11, 6/12, 7, 7А, 8, 9, 10, 10А, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 18/8, 18/9, 18/10, 18/11, 18/12, 18/13, 18/14, 18/15, 18/16, 19, 20, 20/1, 21, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7, 21/8, 21/9, 21/10, 21/11, 21/12, 22, 23, 24, 26, 28, 28/1, 28/2, 28/3, 28/4, 28/5, 28/6, 28/7, 28/8, 28/9, 28/10, 28/11, 28/12, 28/13, 28/14, 30, 30А; улица Соколовская № 16, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 18/8, 18/9, 18/10, 18/11, 18/12, 18/13, 18/14, 18/15, 18/16, 20, 22, 28/16, 32/4; улица М. Хакимжановой № 118, 118А, 118Б, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154; улица Строительная № 2, 2/2, 2/3, 3, 3А, 4, 4/1, 5, 6, 6А, 6/1, 6/2, 7, 9, 12, 12А 13, 21, 25; улица Карбышева № 1, 2/1, 3, 5, 5/1, 7, 9.
Избирательный участок № 47
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица Чернышевского, 59, здание частного учреждения "Костанайский инженерно-экономический университет им. М. Дулатова".
Границы: улица Западная № 1, 1А, 3, 3/1, 4, 5, 5А, 6, 8; улица Карбышева № 11, 13, 15, 17, 19, 21; улица Лесная № 1, 2, 2/2, 3, 4, 4/2, 5, 6, 6/2, 8; улица Плеханова № 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 86, 88, 90, 96, 98, 98/1, 98/2, 98/3, 98/4, 98/5, 98/6, 98/7, 98/8, 98/9, 98/10, 100, 102, 104, 106, 108, 110; улица Рудненская № 31, 34, 35, 36, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 36/5, 36/6, 36/7, 36/8, 36/9, 36/10, 36/11, 36/12, 36/13, 36/14, 37, 38, 38А, 40, 42, 44, 44А; улица Соколовская № 40, 42, 42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 42/5, 42/6, 42/7, 42/8, 42/9, 42/10, 42/12, 42/14, 44, 48, 50, 50/1, 50/2, 50/3, 50/4, 50/5, 50/6, 50/7, 50/8, 50/9, 50/10, 50/11, 50/12, 52, 52/5, 58, 58/1, 58/2, 58/3, 58/4, 58/5, 58/6, 58/7, 58/8, 58/9, 58/10, 58/11, 58/12, 58/13, 58/14, 58/15, 58/16, 60; проезд Соколовский № 42, 42/1, 42/3, 42/4, 42/6, 42/9, 42/10, 50, 50/1, 50/4, 50/5, 50/7, 50/9, 50/12, 58, 58/5, 58/8; улица Строительная № 8/1, 8/3, 10, 10А, 14, 14А, 16, 16А, 18, 41, 41/1, 41/2, 41/4, 41/5, 41/6, 41/7, 41/8, 41/9, 41/10; улица М. Хакимжановой № 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99; улица Целинная № 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 24А, 25, 26, 26/2, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48; улица Чернышевского № 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52/2, 53, 54, 55, 56, 58, 59/1, 59/2, 59/3, 59/4, 59/5, 60, 61, 61/1, 61/3, 62, 63, 66, 68, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 109/1, 111, 111А.
Избирательный участок № 48

Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Омар Досжанов көшесі, 184/1, "Қостанай облысы жылжымайтын мүлік орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Омар Досжанов көшесі № 123, 123/1, 123/2, 123/4, 123/6, 123/8, 123/10, 123/12, 125, 127, 127/1, 133, 133А, 133Б, 135, 135А, 135/4, 135/6, 135/8, 137, 137/1, 145, 145/6, 145/7, 147, 149, 184, 186; С. Мауленов көшесі № 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 10/1, 10/3, 10/4, 10/5, 10/7, 10А, 11, 11А, 11Б; А. Бородин көшесі № 1, 1А, 3, 5, 5А, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27,29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41А; Железнодорожная көшесі № 6, 8, 8А, 10, 12, 14, 16, 20А, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; Юлия Журавлева көшесі № 87, 89, 93, 95, 97, 128, 130, 132, 136, 138, 140; Н. С. Фролов көшесі № 172, 174, 176, 176/1, 176/2, 176/3, 176/4, 176/5, 176/6, 176/7, 176/8, 176/9, 176/10, 178, 178/1, 180, 182, 185А, 187, 187А, 189.
№ 45 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Дмитрий Герасимов көшесі, 4, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 29 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Аэропорт шағын ауданы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 16, 17, 18, 19; Дмитрий Герасимов көшесі № 2, 2 блок А, 2 блок Б, 2 блок В.
№ 46 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Строительная көшесі, 8, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 17 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Джангильдин көшесі № 17, 17А, 17Б, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72; В. М. Комаров көшесі № 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131; Панфилов көшесі № 1, 1А, 2, 3, 4, 4/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; Рудненская көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 6/9, 6/10, 6/11, 6/12, 7, 7А, 8, 9, 10, 10А, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 18/8, 18/9, 18/10, 18/11, 18/12, 18/13, 18/14, 18/15, 18/16, 19, 20, 20/1, 21, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7, 21/8, 21/9, 21/10, 21/11, 21/12, 22, 23, 24, 26, 28, 28/1, 28/2, 28/3, 28/4, 28/5, 28/6, 28/7, 28/8, 28/9, 28/10, 28/11, 28/12, 28/13, 28/14, 30, 30А; Соколовская көшесі № 16, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 18/8, 18/9, 18/10, 18/11, 18/12, 18/13, 18/14, 18/15, 18/16, 20, 22, 28/16, 32/4; М. Хакімжанова көшесі № 118, 118А, 118Б, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154; Строительная көшесі № 2, 2/2, 2/3, 3, 3А, 4, 4/1, 5, 6, 6А, 6/1, 6/2, 7, 9, 12, 12А 13, 21, 25; Карбышев көшесі № 1, 2/1, 3, 5, 5/1, 7, 9.
№ 47 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Чернышевский көшесі, 59, "М. Дулатов атындағы Қостанай инженерлік-экономикалық университеті" жеке мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Западная көшесі № 1, 1А, 3, 3/1, 4, 5, 5А, 6, 8; Карбышев көшесі № 11, 13, 15, 17, 19, 21; Лесная көшесі № 1, 2, 2/2, 3, 4, 4/2, 5, 6, 6/2, 8; Плеханов көшесі № 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 86, 88, 90, 96, 98, 98/1, 98/2, 98/3, 98/4, 98/5, 98/6, 98/7, 98/8, 98/9, 98/10, 100, 102, 104, 106, 108, 110; Рудненская көшесі № 31, 34, 35, 36, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 36/5, 36/6, 36/7, 36/8, 36/9, 36/10, 36/11, 36/12, 36/13, 36/14, 37, 38, 38А, 40, 42, 44, 44А; Соколовская көшесі № 40, 42, 42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 42/5, 42/6, 42/7, 42/8, 42/9, 42/10, 42/12, 42/14, 44, 48, 50, 50/1, 50/2, 50/3, 50/4, 50/5, 50/6, 50/7, 50/8, 50/9, 50/10, 50/11, 50/12, 52, 52/5, 58, 58/1, 58/2, 58/3, 58/4, 58/5, 58/6, 58/7, 58/8, 58/9, 58/10, 58/11, 58/12, 58/13, 58/14, 58/15, 58/16, 60; Соколовский өтпежолы № 42, 42/1, 42/3, 42/4, 42/6, 42/9, 42/10, 50, 50/1, 50/4, 50/5, 50/7, 50/9, 50/12, 58, 58/5, 58/8; Строительная көшесі № 8/1, 8/3, 10, 10А, 14, 14А, 16, 16А, 18, 41, 41/1, 41/2, 41/4, 41/5, 41/6, 41/7, 41/8, 41/9, 41/10; М. Хакімжанова көшесі № 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99; Целинная көшесі № 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 24А, 25, 26, 26/2, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48; Чернышевский көшесі № 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52/2, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59/1, 59/2, 59/3, 59/4, 59/5, 60, 61, 61/1, 61/3, 62, 63, 66, 68, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 109/1, 111, 111А.
№ 48 сайлау учаскесі

Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица Джангильдина, 9, здание республиканского государственного учреждения "Учреждение УК-161/1" Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
Границы: республиканское государственное учреждение "Учреждение УК-161/1" Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
Избирательный участок № 49
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица Л. Беды, 122, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 21 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: улица 1 Мая № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 9А, 10; улица С. Баймагамбетова № 147, 147/1, 147/2, 148; улица Л. Беды № 81, 83, 84, 85, 87, 89, 91, 93, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 107/1, 109, 111, 112, 113, 113/1, 113/2, 113/3, 113/4, 113/5, 113/6, 113/7, 113/8, 113/9, 113/11, 113/13, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 125, 131, 133, 135, 139, 141, 143, 144, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 179, 179А, 181, 183, 183А, 185, 185А, 187, 187/1, 187/3, 189, 189/1, 189/3, 189/5, 191, 191/1, 193, 195, 195/1, 195/3, 197, 197/1, 197/3, 197/5, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 211/1, 213, 219, 219/1, 219/3, 219/5, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 235/1, 235/3, 235/5, 235/7, 235/9, 237; улица А. Бородина № 2, 2/1, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38; улица Джангильдина № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 9Б, 9В, 9Г, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 34/1, 38; улица Омара Дощанова № 111, 113, 115, 117; улица Юлии Журавлевой № 9А, 13, 15, 17, 19, 19/3, 19/5, 19/9, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37А, 39, 41, 41А, 43, 49, 51, 53, 55, 55А, 57, 61, 63, 65, 67, 67А, 73, 75, 77, 79, 81, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124; улица В. М. Комарова № 60, 62, 62А, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 73,74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86А, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99А, 99/1, 99/2, 99/3, 99/4, 99/5, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112А, 114, 116, 118, 120, 122, 122А, 122/2, 124, 124/1, 124/2, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 144, 146, 146/1, 148, 150, 152, 156, 158; улица Летунова № 2, 2А, 2/2, 2/4, 2/6, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16; улица Наримановская № 122, 122/1, 122/8, 122/10, 126, 126/1, 287; улица Шайсултан Шаяхметов № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/6, 13/7, 13/8, 13/9, 13/10, 13/12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 35/1, 35/3, 35/4, 35/5, 35/6, 35/7, 35/8, 35/9, 35/10, 35/14, 37, 39; улица Садовая № 1, 1/1, 1/3, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 18, 18А, 20, 22, 24, 26, 26/2, 26/4, 26/6, 26/8, 26/10, 26/12, 26/14, 26/20, 26/22, 26/24, 26/26, 26/30, 26/32, 26/34, 26/36, 26/38, 26/40, 28, 28/1, 28/3, 28/5, 28/7, 28/9, 28/11, 28/13, 28/19, 28/23, 28/25, 28/27, 28/29, 30, 30А, 30Б, 30В, 30Г, 30/1, 30/2; переулок Садовый № 26/6, 26/14, 26/16, 26/18, 26/20, 26/22, 26/24, 26/26, 26/29, 26/34, 26/36, 26/38, 26/40, 28/1, 28/3, 28/7, 28/9, 28/17, 28/19, 28/21, 28/25, 28/27, 28/31; улица М. Сералина № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 13/1, 13/2, 13/3, 13/5, 13/6, 13/9, 13/10, 13/12, 14, 14/1, 14/3, 14/4, 14/5, 14/7, 14/9, 14/10, 14/11, 14/13, 15, 16, 16А, 16/1, 16/2, 16/4, 16/6, 16/10, 16/12, 16/14, 18, 20, 22, 24, 24/9; улица Соколовская № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 17; улица Н. С. Фролова № 121, 123, 125, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 138, 139, 140, 140А, 142, 143, 144, 145, 146, 148, 150, 151, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 163А, 164, 165, 166,167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181; улица М. Хакимжановой № 118А; улица А. П. Чехова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 17/1, 17/2,17/3, 17/4, 17/5, 17/6, 17/7, 17/9, 17/10, 17/12, 17/16, 19, 21, 23; улица Элеваторная № 2, 4, 6, 8,10, 12, 14, 16, 18, 20; улица С. Мауленова № 33/7, 35.
Избирательный участок № 50

Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Джангильдин көшесі, 9, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық атқару жүйесі комитетінің "УК-161/1 мекемесі" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық атқару жүйесі комитетінің "УК-161/1 мекемесі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
№ 49 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Л. Беда көшесі, 122, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 21 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 1 Май көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 9А, 10; С. Баймағамбетов көшесі № 147, 147/1, 147/2, 148; Л. Беда көшесі № 81, 83, 84, 85, 87, 89, 91, 93, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 107/1, 109, 111, 112, 113, 113/1, 113/2, 113/3, 113/4, 113/5, 113/6, 113/7, 113/8, 113/9, 113/11, 113/13, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 125, 131, 133, 135, 139, 141, 143, 144, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 179, 179А, 181, 183, 183А, 185, 185А, 187, 187/1, 187/3, 189, 189/1, 189/3, 189/5, 191, 191/1, 193, 195, 195/1, 195/3, 197, 197/1, 197/3, 197/5, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 211/1, 213, 219, 219/1, 219/3, 219/5, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 235/1, 235/3, 235/5, 235/7, 235/9, 237; А. Бородин көшесі № 2, 2/1, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38; Джангильдин көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 7/1, 8, 9, 9А, 9Б, 9В, 9Г, 10, 11, 12, 13, 15, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 34А, 34/1, 38; Омар Досжанов көшесі № 111, 113, 115, 117; Юлия Журавлева көшесі № 9А, 13, 15, 17, 19, 19/3, 19/5, 19/9, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37А, 39, 41, 41А, 43, 49, 51, 53, 55, 55А, 57, 61, 63, 65, 67, 67А, 73, 75, 77, 79, 81, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124; В. М. Комаров көшесі № 60, 62, 62А, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 73,74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86А, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99А, 99/1, 99/2, 99/3, 99/4, 99/5, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112А, 114, 116, 118, 120, 122, 122А, 122/2, 124, 124/1, 124/2, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 144, 146, 146/1, 148, 150, 152, 156, 158; Летунов көшесі № 2, 2А, 2/2, 2/4, 2/6, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16; Нариман көшесі № 122, 122/1, 122/8, 122/10, 126, 126/1, 287, Шайсұлтан Шаяхметов көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 13/1, 13/2,13/3, 13/4, 13/5, 13/6, 13/7, 13/8, 13/9, 13/10, 13/12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 35/1, 35/3, 35/4, 35/5, 35/6, 35/7, 35/8, 35/9, 35/10, 35/14, 37, 39; Садовая көшесі № 1, 1/1, 1/3, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 18, 18А, 20, 22, 24, 26, 26/2, 26/4, 26/6, 26/8, 26/10, 26/12, 26/14, 26/20, 26/22, 26/24, 26/26, 26/30, 26/32, 26/34, 26/36, 26/38, 26/40, 28, 28/1, 28/3, 28/5, 28/7, 28/9, 28/11, 28/13, 28/19, 28/23, 28/25, 28/27, 28/29, 30, 30А, 30Б, 30В, 30Г, 30/1, 30/2; Садовый тұйық көшесі № 26/6, 26/14, 26/16, 26/18, 26/20, 26/22, 26/24, 26/26, 26/29, 26/34, 26/36, 26/38, 26/40, 28/1, 28/3, 28/7, 28/9, 28/17, 28/19, 28/21, 28/25, 28/27, 28/31; М. Сералин көшесі № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 13/1, 13/2, 13/3, 13/5, 13/6, 13/9, 13/10, 13/12, 14, 14/1, 14/3, 14/4, 14/5, 14/7, 14/9, 14/10, 14/11, 14/13, 15, 16, 16А, 16/1, 16/2, 16/4, 16/6, 16/10, 16/12, 16/14, 18, 20, 22, 24, 24/9; Соколовская көшесі № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 17; Н.С. Фролов көшесі № 121, 123, 125, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 138, 139, 140, 140А, 142, 143, 144, 145, 146, 148, 150, 151, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 163А, 164, 165, 166,167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181; М. Хакімжанова көшесі № 118А; А. П. Чехов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 17/1, 17/2,17/3, 17/4, 17/5, 17/6, 17/7, 17/9, 17/10, 17/12, 17/16, 19, 21, 23; Элеваторная көшесі № 2, 4, 6, 8,10, 12, 14, 16, 18, 20; С. Мауленов көшесі № 33/7, 35.
№ 50 сайлау учаскесі

Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица И. Алтынсарина, 1, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 18 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: улица 5 Декабря № 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79/2, 80, 81, 82, 82/1, 82/2, 82/4, 82/6, 82/8, 82/10, 82/12, 82/14, 83, 83А, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92; улица И. Алтынсарина № 5, 7, 9; улица С. Баймагамбетова № 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107; улица В. М. Комарова № 13, 15, 17, 19, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 19/5, 19/6, 19/7, 19/8, 19/9, 19/10, 19/11, 19/12, 19/14, 19/15, 19/16, 19/17, 19/18, 19/19, 19/20, 21, 23, 25, 25А, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 51, 53, 53А, 55, 57, 63; улица Кооперативная № 62, 66, 66/2, 67, 68, 68/1, 68/4, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78Б, 78/1, 78/2, 78/3, 78/4, 78/5, 78/6, 78/7, 78/9, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86/2, 86/4, 86/6; улица Плеханова № 2, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24А; улица Садовая № 19, 19/1, 21, 23, 25, 27, 33, 33/1, 33/2, 33/6, 33/7, 33/10, 33/13, 33/16, 33/17, 33/18, 33/20, 35; переулок Садовый № 33/1, 33/3, 33/4, 33/5, 33/6, 33/8, 33/9, 33/11, 33/12, 33/14, 33/15, 33/17, 33/19, 33/20; улица М. Сералина № 17, 19, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 79; улица М. Хакимжановой № 33, 35, 37, 39, 45, 47, 49/1, 49/2, 49/3, 49/4, 49/5, 49/6, 49/7, 49/8, 49/9, 49/10, 49/11, 49/12, 49/13, 49/14, 49/16, 49/20, 62, 64, 64/1, 64/3, 64/5, 64/7, 64/9, 64/11, 64/13, 64/15, 64/17, 64/19, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 92А, 92, 92/1, 92/2, 92/3, 92/4, 92/5, 92/6, 92/7, 92/8, 92/9, 92/11, 92/12, 92/13, 92/14, 92/16, 92/17, 92/19, 92/20, 92/21, 92/22, 92/23, 92/25, 94, 98, 99, 100, 104, 106, 106/2, 106/4, 106/5, 106/6, 106/7, 106/8, 106/10, 106/12, 106/13, 106/14, 106/15, 106/17, 106/18, 106/19, 106/20, 106/21, 106/22, 106/23, 106/24, 108, 108/1, 108/3, 108/9, 108/11, 108/20, 112, 112/1, 112/2, 112/3; улица Чернышевского № 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 5/3, 5/5, 5/7, 6, 7, 7/2, 8, 9, 11, 11/1, 13, 15, 17, 19, 19/3, 21, 25; улица Элеваторная № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 75.
Избирательный участок № 51
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица С. Кубеева, 2, здание коммунального государственного предприятия "Костанайская городская онкологическая многопрофильная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области.
Границы: коммунальное государственное предприятие "Костанайская городская онкологическая многопрофильная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области.
Избирательный участок № 52
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица Сибирская, 50, здание коммунального государственного учреждения "Специализированная школа-лицей-интернат информационных технологии "Озат" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: улица С. Баймагамбетова № 29, 31, 31/1, 31/3, 31/5, 31/7, 31/9, 31/11, 31/13, 33, 33/2, 33/4, 33/6, 33/8, 33/10, 33/12, 33/14, 33/16, 33/18, 35, 37, 39, 41, 41/1, 41/3, 41/5, 41/7, 41/9, 41/11, 43, 43/2, 43/3, 43/4, 43/6, 43/8, 43/10, 43/12, 43/13, 43/14, 43/16, 43/18, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 65/1, 65/3, 65/5, 65/7, 65/9, 65/11, 65/13, 65/15, 65/17, 67; улица Юрия Гагарина № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18А, 18Б, 18Г; улица Ленинградская № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 5/1, 5/3, 5/5, 5/7, 5/9, 5/11, 5/77, 6, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 7/8, 7/9, 7/11, 7/13, 7/15, 8, 10, 11, 11/1, 11/3, 11/5, 11/7, 11/9, 11/11, 12, 13, 13/2, 13/4, 13/6, 13/8, 13/10, 13/12, 14, 15, 16, 17, 17/1, 17/3, 17/5, 17/7, 18, 19, 19/4, 19/6, 19/10, 19/12, 20, 22, 24, 24А, 28, 30; переулок Ленинградский № 5, 7, 11, 11/3, 11/5, 11/7, 13, 13/2, 13/4, 13/10, 13/12, 15, 17, 17/5, 17/7, 19, 19/4, 19/6, 19/10, 19/12; улица К. Маркса № 4, 4/2, 4/4, 4/6, 6, 6/1, 6/3, 6/5, 8, 10, 10/2, 10/4, 10/6, 10/8, 10/10, 12, 12/1, 12/3, 12/5, 12/7, 12/9; улица Плеханова № 1, 1А, 1Б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 23, 25, 25/2, 25/4, 26, 27, 27/1, 27/3, 27/5, 28, 29, 29/1, 29/3, 29/5, 30, 31, 31/2, 31/4, 31/6, 31/8, 31/10, 32, 33, 34, 36, 38, 38А, 40; улица Садовая № 32, 34, 36, 38, 39, 41, 42, 42/1, 42/2, 42/3, 42/5, 42/6, 42/7, 42/8, 42/9, 42/10, 42/11, 42/12, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 50/1, 50/2, 50/3, 50/4, 50/5, 50/6, 50/7, 50/8, 50/9, 50/10, 50/11, 50/12,50/14, 51, 52, 54, 56, 58, 58А, 58/1, 58/5, 62, 62/1, 62/2, 62/4, 64, 66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 86/2, 86/4, 86/6, 86/8, 86/10, 88, 88/1, 88/3, 90, 92, 94, 96; переулок Садовый № 42/2, 42/3, 42/8; улица Сибирская № 37, 39, 41, 42, 43, 43/1, 44, 45, 46, 46/1, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69; улица Соколовская № 29, 31, 31/1, 31/2, 31/5, 31/6, 31/7, 31/8, 31/9, 31/10, 31/11, 31/13, 37, 39, 41, 49, 55, 57, 59, 61, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77/2, 77/3, 77/4, 77/6, 77/8, 77/10, 77/12, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 97; проезд Соколовский № 18, 18/5, 18/6, 18/8, 18/11, 28, 31, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 31/11, 31/12, 37, 77, 77/1, 77/6, 77/8; улица М. Хакимжановой № 55, 57, 59, 61, 63, 65; улица Целинная № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; улица Чернышевского № 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 29, 31, 33, 35, 37, 39.
Избирательный участок № 53

Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Ы. Алтынсарин көшесі, 1, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 18 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 5 Декабрь көшесі № 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79/2, 80, 81, 82, 82/1, 82/2, 82/4, 82/6, 82/8, 82/10, 82/12, 82/14, 83, 83А, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92; Ы. Алтынсарин көшесі № 5, 7, 9; С. Баймағамбетов көшесі № 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107; В. М. Комаров көшесі № 13, 15, 17, 19, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 19/5, 19/6, 19/7, 19/8, 19/9, 19/10, 19/11, 19/11А, 19/12, 19/14, 19/15, 19/16, 19/17, 19/18, 19/19, 19/20, 21, 23, 25, 25А, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 51, 53, 53А, 55, 57, 63; Кооперативная көшесі № 62, 66, 66/2, 67, 68, 68/1, 68/4, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78Б, 78/1, 78/2, 78/3, 78/4, 78/5, 78/6, 78/7, 78/9, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86/2, 86/2А, 86/4, 86/6; Плеханов көшесі № 2, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24А; Садовая көшесі № 19, 19/1, 21, 23, 25, 27, 33, 33/1, 33/2, 33/6, 33/7, 33/10, 33/13, 33/16, 33/17, 33/18, 33/20, 35; Садовый тұйық көшесі № 33/1, 33/3, 33/4, 33/5, 33/6, 33/8, 33/9, 33/11, 33/12, 33/14, 33/15, 33/17, 33/19, 33/20; М. Сералин көшесі № 17, 19, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 79; М. Хакімжанова көшесі № 33, 35, 37, 39, 45, 47, 49/1, 49/2, 49/3, 49/4, 49/5, 49/6, 49/7, 49/8, 49/9, 49/10, 49/11, 49/12, 49/13, 49/14, 49/16, 49/20, 62, 64, 64/1, 64/3, 64/5, 64/7, 64/9, 64/11, 64/13, 64/15, 64/17, 64/19, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 92А, 92, 92/1, 92/2, 92/3, 92/4, 92/5, 92/6, 92/7, 92/8, 92/9, 92/11, 92/12, 92/13, 92/14, 92/16, 92/17, 92/19, 92/20, 92/21, 92/22, 92/23, 92/25, 94, 98, 99, 100, 104, 106, 106/2, 106/4, 106/5, 106/6, 106/7, 106/8, 106/10, 106/12, 106/13, 106/14, 106/15, 106/17, 106/18, 106/19, 106/20, 106/21, 106/22, 106/23, 106/24, 108, 108/1, 108/3, 108/9, 108/11, 108/20, 112, 112/1, 112/2, 112/3; Чернышевский көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 5/3, 5/5, 5/7, 6, 7, 7/2, 8, 9, 11, 11/1, 13, 15, 17, 19, 19/3, 21, 25; Элеваторная көшесі № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 75.
№ 51 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, С. Кубеев көшесі, 2, Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Қостанай қалалық онкологиялық көп бейінді ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Қостанай қалалық онкологиялық көп бейінді ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны .
№ 52 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Сибирская көшесі, 50, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Озат" мамандандырылған ақпараттық технологиялар мектеп-лицей-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: С. Баймағамбетов көшесі № 29, 31, 31/1, 31/3, 31/5, 31/7, 31/9, 31/11, 31/13, 33, 33/2, 33/4, 33/6, 33/8, 33/10, 33/12, 33/14, 33/16, 33/18, 35, 37, 39, 41, 41/1, 41/3, 41/5, 41/7, 41/9, 41/11, 43, 43/2, 43/3, 43/4, 43/6, 43/8, 43/10, 43/12, 43/13, 43/14, 43/16, 43/18, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 65/1, 65/3, 65/5, 65/7, 65/9, 65/11, 65/13, 65/15, 65/17, 67; Юрий Гагарин көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18А, 18Б, 18Г; Ленинград көшесі № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 5/1, 5/3, 5/5, 5/7, 5/9, 5/11, 5/77, 6, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 7/8, 7/9, 7/11, 7/13, 7/15, 8, 10, 11, 11/1, 11/3, 11/5, 11/7, 11/9, 11/11, 12, 13, 13/2, 13/4, 13/6, 13/8, 13/10, 13/12, 14, 15, 16, 17, 17/1, 17/3, 17/5, 17/7, 18, 19, 19/4, 19/6, 19/10, 19/12, 20, 22, 24, 24А, 28, 30; Ленинград тұйық көшесі № 5, 7, 11, 11/3, 11/5, 11/7, 13, 13/2, 13/4, 13/10, 13/12, 15, 17, 17/5, 17/7, 19, 19/4, 19/6, 19/10, 19/12; К. Маркс көшесі № 4, 4/2, 4/4, 4/6, 6, 6/1, 6/3, 6/5, 8, 10, 10/2, 10/4, 10/6, 10/8, 10/10, 12, 12/1, 12/3, 12/5, 12/7, 12/9; Плеханов көшесі № 1, 1А, 1Б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 23, 25, 25/2, 25/4, 26, 27, 27/1, 27/3, 27/5, 28, 29, 29/1, 29/3, 29/5, 30, 31, 31/2, 31/4, 31/6, 31/8, 31/10, 32, 33, 34, 36, 38, 38А, 40; Садовая көшесі № 32, 34, 36, 38, 39, 41, 42, 42/1, 42/2, 42/3, 42/5, 42/6, 42/7, 42/8, 42/9, 42/10, 42/11, 42/12, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 50/1, 50/2, 50/3, 50/4, 50/5, 50/6, 50/7, 50/8, 50/9, 50/10, 50/11, 50/12,50/14, 51, 52, 54, 56, 58, 58А, 58/1, 58/5, 62, 62/1, 62/2, 62/4, 64, 66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 86/2, 86/4, 86/6, 86/8, 86/10, 88, 88/1, 88/3, 90, 92, 94, 96; Сибирская көшесі № 37, 39, 41, 42, 43, 43/1, 44, 45, 46, 46/1, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69; Соколовская көшесі № 29, 31, 31/1, 31/2, 31/5, 31/6, 31/7, 31/8, 31/9, 31/10, 31/11, 31/13, 37, 39, 41, 49, 55, 57, 59, 61, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77/2, 77/3, 77/4, 77/6, 77/8, 77/10, 77/12, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 97; Соколовский өтпежолы №18, 18/5, 18/6, 18/8, 18/11, 28, 31, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 31/11, 31/12, 37, 77, 77/1, 77/6, 77/8; М. Хакімжанова көшесі № 55, 57, 59, 61, 63, 65; Целинная көшесі № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Чернышевский көшесі № 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 29, 31, 33, 35, 37, 39.
№ 53 сайлау учаскесі

Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица Ленинградская, 34, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 6 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: улица Юрия Гагарина № 26, 28, 28/2, 28/4, 28/6, 28/8, 28/10, 28/12, 28/14, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 42/2, 42/4, 42/6, 42/8, 42/10, 42/12, 42/14, 42/16, 42/18, 42/20, 42/22, 42/24, 44, 44/1, 44/3, 44/5, 44/7, 44/9, 44/11, 44/13, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76; улица Западная № 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 86; улица Карбышева № 23, 25, 27, 29, 29/1, 29/2, 31, 39, 41, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73; улица Ленинградская № 25, 25/1, 25/3, 25/5, 25/7, 25/9, 25/11, 27, 27/2, 27/4, 27/7, 27/8, 27/10, 27/12, 27/16, 29, 31, 31/1, 31/3, 31/7, 31/9, 31/11, 31/13, 31/15, 31/17, 31/19, 31/21, 32, 33, 33/1, 33/2, 33/4, 33/6, 33/8, 36, 39, 39/2, 39/4, 39/6, 39/8, 39/10, 40, 40А, 41, 41/1, 41/3, 41/5, 41/7, 41/9, 41/11, 42, 43, 43/1, 43/2, 43/4, 43/5, 43/6, 43/7, 43/8, 44, 45, 46, 47, 47/1, 47/3, 47/5, 47/7, 48, 49, 49/2, 49/4, 49/6, 50, 51, 55, 55/1, 55/2, 55/3, 55/4, 55/5, 55/6, 55/7, 55/8, 55/9, 55/10, 55/11, 56, 57, 58, 58/1, 58/2, 58/3, 58/4, 58/5, 58/6, 58/7, 58/8, 58/9, 58/10, 59, 59/1, 59/2, 59/3, 59/5, 59/7, 59/9, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72/2, 73, 75, 77; переулок Ленинградский № 25/1, 27, 27/4, 31, 31/7, 31/13, 31/19, 33/2, 33/6, 33/8, 55, 58; улица Лесная № 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/2, 27/4, 27/6, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80; улица К. Маркса № 1, 3, 3Б, 5, 5/1, 5/3, 7, 9, 11, 13, 15, 15А, 16, 17, 18, 18/2, 18/4, 18/6, 18/8, 19, 20, 20/1, 20/3, 20/5, 21, 22, 23, 24, 24/2, 24/4, 24/6, 25, 26, 26/1, 26/3, 26/5, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/2, 32/4, 32/6, 32/8, 32/10, 34, 34/1, 34/3, 34/5, 34/7, 35, 36, 37, 37/1, 37/3, 37/5, 37/7, 37/9, 38, 38/2, 38/4, 38/6, 38/8, 39, 39/2, 39/4, 39/6, 39/8, 39/10, 39/12, 39/14, 40, 40/1, 40/3, 40/5, 40/7, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 48А, 48/2, 48/4, 48/6, 48/8, 48/10, 48/12, 48/14, 49, 49/1, 49/3, 49/5, 49/7, 49/9, 49/11, 49/13, 49/15, 50, 50/1, 50/3, 50/5, 50/7, 50/9, 50/11, 50/13, 51, 51/2, 51/4, 51/6, 51/8, 51/10, 51/12, 51/14, 51/16, 52, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 60/2, 60/4, 60/6, 60/8, 60/10, 60/12, 60/14, 60/16, 61, 62, 62/1, 62/3, 62/5, 62/7, 62/9, 62/11, 62/13, 64, 66, 68, 70; улица Плеханова № 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53А, 55, 57, 61, 61/1, 63, 63/1, 63/3, 65, 69, 71, 73, 75, 81; улица Рудненская № 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 87, 87/1, 87/2, 87/3, 87/4, 87/5, 87/6, 87/7, 87/8, 87/9, 87/11, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 101, 103; улица Сибирская № 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 86/1, 86/3, 86/5, 89, 90, 90/1, 90/3, 91, 92, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109А, 110, 110/1, 110/2, 110/3, 110/4, 110/5, 110/6, 110/7, 110/8, 110/9, 110/10, 110/11, 110/12, 110/13, 110/14, 110/15, 110/16, 112, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 133, 135; улица Соколовская № 66, 68, 70, 72, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 112; улица Строительная № 20, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36А, 38, 40, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 75, 77, 77/1, 77/3, 77/7, 79, 79/6, 79/8, 79/10, 80, 81, 83, 85, 91, 93, 95, 97.
Избирательный участок № 54

Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Ленинград көшесі, 34, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 6 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Юрий Гагарин көшесі № 26, 28, 28/2, 28/4, 28/6, 28/8, 28/10, 28/12, 28/14, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 42/2, 42/4, 42/6, 42/8, 42/10, 42/12, 42/14, 42/16, 42/18, 42/20, 42/22, 42/24, 44, 44/1, 44/3, 44/5, 44/7, 44/9, 44/11, 44/13, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76; Западная көшесі № 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 86; Карбышев көшесі № 23, 25, 27, 29, 29/1, 29/2, 31, 39, 41, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73; Ленинград көшесі № 25, 25/1, 25/3, 25/5, 25/7, 25/9, 25/11, 27, 27/2, 27/4, 27/7, 27/8, 27/10, 27/12, 27/16, 29, 31, 31/1, 31/3, 31/7, 31/9, 31/11, 31/13, 31/15, 31/17, 31/19, 31/21, 32, 33, 33/1, 33/2, 33/4, 33/6, 33/8, 36, 39, 39/2, 39/4, 39/6, 39/8, 39/10, 40, 40А, 41, 41/1, 41/3, 41/5, 41/7, 41/9, 41/11, 42, 43, 43/1, 43/2, 43/4, 43/5, 43/6, 43/7, 43/8, 44, 45, 46, 47, 47/1, 47/3, 47/5, 47/7, 48, 49, 49/2, 49/4, 49/6, 50, 51, 55, 55/1, 55/2, 55/3, 55/4, 55/5, 55/6, 55/7, 55/8, 55/9, 55/10, 55/11, 56, 57, 58, 58/1, 58/2, 58/3, 58/4, 58/5, 58/6, 58/7, 58/8, 58/9, 58/10, 59, 59/1, 59/2, 59/3, 59/5, 59/7, 59/9, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72/2, 73, 75, 77; Ленинград тұйық көшесі № 25/1, 27, 27/4, 31, 31/7, 31/13, 31/19, 33/2, 33/6, 33/8, 55, 58; Лесная көшесі № 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/2, 27/4, 27/6, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80; К. Маркс көшесі № 1, 3, 3Б, 5, 5/1, 5/3, 7, 9, 11, 13, 15, 15А, 16, 17, 18, 18/2, 18/4, 18/6, 18/8, 19, 20, 20/1, 20/3, 20/5, 21, 22, 23, 24, 24/2, 24/4, 24/6, 25, 26, 26/1, 26/3, 26/5, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/2, 32/4, 32/6, 32/8, 32/10, 34, 34/1, 34/3, 34/5, 34/7, 35, 36, 37, 37/1, 37/3, 37/5, 37/7, 37/9, 38, 38/2, 38/4, 38/6, 38/8, 39, 39/2, 39/4, 39/6, 39/8, 39/10, 39/12, 39/14, 40, 40/1, 40/3, 40/5, 40/7, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 48А, 48/2, 48/4, 48/6, 48/8, 48/10, 48/12, 48/14, 49, 49/1, 49/3, 49/5, 49/7, 49/9, 49/11, 49/13, 49/15, 50, 50/1, 50/3, 50/5, 50/7, 50/9, 50/11, 50/13, 51, 51/2, 51/4, 51/6, 51/8, 51/10, 51/12, 51/14, 51/16, 52, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 60/2, 60/4, 60/6, 60/8, 60/10, 60/12, 60/14, 60/16, 61, 62, 62/1, 62/3, 62/5, 62/7, 62/9, 62/11, 62/13, 64, 66, 68, 70; Плеханов көшесі № 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53А, 55, 57, 61, 61/1, 63, 63/1, 63/3, 65, 69, 71, 73, 75, 81; Рудненская көшесі № 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 87, 87/1, 87/2, 87/3, 87/4, 87/5, 87/6, 87/7, 87/8, 87/9, 87/11, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 101, 103; Сибирская көшесі № 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 86/1, 86/3, 86/5, 89, 90, 90/1, 90/3, 91, 92, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109А, 110, 110/1, 110/2, 110/3, 110/4, 110/5, 110/6, 110/7, 110/8, 110/9, 110/10, 110/11, 110/12, 110/13, 110/14, 110/15, 110/16, 112, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 133, 135; Соколовская көшесі № 66, 68, 70, 72, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 112; Строительная көшесі № 20, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36А, 38, 40, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 75, 77, 77/1, 77/3, 77/7, 79, 79/6, 79/8, 79/10, 80, 81, 83, 85, 91, 93, 95, 97.
№ 54 сайлау учаскесі

Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица Садовая, 102, здание коммунального государственного казенного предприятия "Ясли-сад № 16" отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: улица Водяная № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/2, 8; улица Юрия Гагарина № 15, 17, 19, 21, 23, 23/1, 23/2, 25, 27, 27А, 29, 31, 33, 35, 37; улица Зеленая № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/3, 7, 8, 10, 20, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 29, 31, 35, 38, 40; улица Рудненская № 97/1, 98А, 104, 106, 107, 107/2, 107/3, 107/5, 107/7, 107/9, 108, 109, 109/6, 109/8, 110, 111, 111/1, 111/3, 111/5, 111/7, 111/9, 113, 113/2, 113/4, 113/6, 113/8, 113/10, 115, 115/1, 115/3, 115/5, 115/7, 115/9, 116, 117, 118, 119, 122, 123/8, 124, 126, 128, 138; улица 1 Рудненская № 109, 109/2, 109/6, 122, 126, 128; улица Спортивная № 1, 2, 2А, 3, 4, 8, 10, 12, 18, 20, 24, 28, 29; улица Центральная № 1, 1/1, 1А, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/10, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 14, 16, 17, 17/1, 18, 19, 22, 24, 28; улица 2 Центральная № 1, 3, 5, 6, 7, 14, 16/1, 20; улица 3 Центральная № 6, 8, 9; улица Челябинская № 2, 4, 4/1, 6А, 8, 8/1, 10, 12, 20; улица 1 Челябинская № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 20, 20/1, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 32, 36, 38; улица 2 Челябинская № 1, 2, 3, 4, 6; улица 3 Челябинская № 2, 3, 4, 6, 8, 9, 12; улица 4 Челябинская № 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11; улица 5 Челябинская № 2, 3, 4, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16; улица 6 Челябинская № 1, 2, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19; улица Штабная № 1, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 7, 8, 8/1, 9, 9/1, 10, 11, 13, 14, 15, 16.
Избирательный участок № 55
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, микрорайон 9, 9А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 7 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: микрорайон 8 № 3, 3А, 3Б, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 8А; микрорайон 9 № 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 2, 2/1, 3, 4, 4А, 4Б, 4В, 5, 5/1, 5А, 11, 12, 13.
Избирательный участок № 56
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, микрорайон 8, 20, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 16 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: микрорайон 8 № 1, 1А, 2, 2/1, 9, 16, 17, 18, 18А, 19, 19/1, 22, 23, 24, 25.
Избирательный участок № 57
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, проспект Абая, 23, здание коммунального государственного казенного предприятия "Костанайский колледж бытсервиса" Управления образования акимата Костанайской области.

Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Садовая көшесі, 102, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің "№ 16 бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Водяная көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/2, 8; Юрий Гагарин көшесі № 15, 17, 19, 21, 23, 23/1, 23/2, 25, 27, 27А, 29, 31, 33, 35, 37; Зеленая көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/3, 7, 8, 10, 20, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 29, 31, 35, 38, 40; Рудненская көшесі № 97/1, 98А, 104, 106, 107, 107/2, 107/3, 107/5, 107/7, 107/9, 108, 109, 109/6, 109/8, 110, 111, 111/1, 111/3, 111/5, 111/7, 111/9, 113, 113/2, 113/4, 113/6, 113/8, 113/10, 115, 115/1, 115/3, 115/5, 115/7, 115/9, 116, 117, 118, 119, 122, 123/8, 124, 126, 128, 138; 1 Рудненская көшесі № 109, 109/2, 109/6, 122, 126, 128; Спортивная көшесі № 1, 2, 2А, 3, 4, 8, 10, 12, 18, 20, 24, 28, 29; Центральная көшесі № 1, 1/1, 1А, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/10, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 14, 16, 17, 17/1, 18, 19, 22, 24, 28; 2-Центральная көшесі № 1, 3, 5, 6, 7, 14, 16/1, 20; 3-Центральная көшесі № 6, 8, 9; Челябинская көшесі № 2, 4, 4/1, 6А, 8, 8/1, 10, 12, 15, 20; 1-Челябинская көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 20, 20/1, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 32, 36, 38; 2-Челябинская көшесі № 1, 2, 3, 4, 6; 3-Челябинская көшесі № 2, 3, 4, 6, 8, 9, 12; 4-Челябинская көшесі № 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11; 5-Челябинская көшесі № 2, 3, 4, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16; 6-Челябинская көшесі № 1, 2, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19; Штабная көшесі № 1, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 7, 8, 8/1, 9, 9/1, 10, 11, 13, 14, 15, 16.
№ 55 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, 9 шағын ауданы, 9А, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 7 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 8-шағын ауданы № 3, 3А, 3Б, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 8А; 9-шағын ауданы № 1, 1А,1Б, 1В, 1Г, 2, 2/1, 3, 4, 4А, 4Б, 4В, 5, 5/1, 5А, 11, 12, 13.
№ 56 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, 8 шағын ауданы, 20, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 16 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 8-шағын ауданы № 1, 1А, 2, 2/1, 9, 16, 17, 18, 18А, 19, 19/1, 22, 23, 24, 25.
№ 57 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Абай даңғылы, 23, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай тұрмыстық қызмет көрсету колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

Границы: микрорайон 9 № 6, 6/1, 6/2, 6А, 7, 7/1, 8, 9, 9А, 10, 10/1, 14, 14/1, 14А, 15; проспект Абая № 21, 23/1, 25, 27; улица В. Чкалова № 16.
Избирательный участок № 58
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, микрорайон 7, 14А, здание коммунального государственного казенного предприятия "Ясли-сад № 11" отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: микрорайон 7 № 1, 1/1, 2, 3, 3А, 4, 4А, 6, 6А, 8, 8А, 9, 9Б, 11, 11А, 12, 12/1, 12А, 13, 18.
Избирательный участок № 59
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица А. Мирошниченко, 1, здание коммунального государственного казенного предприятия "Ясли-сад № 27" отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: улица Волынова № 13, 15; улица Ворошилова № 1А, 3, 3А, 3Б, 66, 68, 70, 72, 74, 98; улица Кочубея № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 16, 17; улица А. Мирошниченко № 1А, 3, 3А, 4, 6, 8, 10, 11/1, 12, 14, 16, 18, 20, 23/3; улица Промбаза № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Избирательный участок № 60
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица Быковского, 9, здание коммунального государственного казенного предприятия "Костанайский педагогический колледж" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: проспект Абая № 26, 26/1, 32; улица Маяковского № 104, 106, 108, 108/1; улица В. Чкалова № 6, 10, 14, 14/2, 15, 15А, 15Б.
Избирательный участок № 61
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица Маяковского, 101, здание коммунального государственного казенного предприятия "Костанайский строительный колледж" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: улица Быковского № 1А; улица Гашека № 8, 12, 12/1, 14, 16; улица Маяковского № 101/1; улица В. Чкалова № 1, 1А, 2, 2А, 2/1, 4, 4А.
Избирательный участок № 62
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица Маяковского, 119, здание государственного коммунального казенного предприятия "Городской Дворец культуры "Мирас" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата города Костаная.
Границы: улица Гашека № 1, 1/1, 1А, 1Б, 2, 2/1, 4/1, 6, 6/1, 6/2, 9; улица Маяковского № 113, 115, 117, 117/1, 117/2, 121, 123, 125; улица В. Чкалова № 3.
Избирательный участок № 63
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица Маяковского, 112, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 20 имени Мариям Хакимжановой отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.

Шекарасы: 9-шағын ауданы № 6, 6/1, 6/2, 6А, 7, 7/1, 8, 9, 9А, 10, 10/1, 14, 14/1, 14А, 15; Абай даңғылы № 21, 23/1, 25, 27; В. Чкалов көшесі № 16.
№ 58 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, 7 шағын ауданы, 14А, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің "№ 11 бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: 7-шағын ауданы № 1, 1/1, 2, 3, 3А, 4, 4А, 6, 6А, 8, 8А, 9, 9Б, 11, 11А, 12, 12/1, 12А, 13, 18.
№ 59 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, А. Мирошниченко көшесі, 1, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің "№ 27 бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Волынов көшесі № 13, 15; Ворошилов көшесі № 1А, 2, 3, 3А, 3Б, 66, 68, 70, 72, 74, 98; Кочубей көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 16, 17; А. Мирошниченко көшесі № 1, 1А, 3, 3А, 4, 6, 8, 10, 11/1, 12, 14, 16, 18, 20, 23/3; Промбаза көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
№ 60 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Быковский көшесі, 9, Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасының "Қостанай педагогикалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Абай даңғылы № 26, 26/1, 32; Быковский көшесі № 9; Маяковский көшесі № 104, 106, 106А, 108, 108/1; В. Чкалов көшесі № 6, 10, 14, 14/2, 15, 15А, 15Б.
№ 61 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Маяковский көшесі, 101, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай құрылыс колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Быковский көшесі 1А; Гашек көшесі № 8, 12, 12/1, 14, 16; Маяковский көшесі № 101, 101/1; В. Чкалов көшесі № 1, 1А, 2, 2А, 2/1, 4, 4А.
№ 62 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Маяковский көшесі, 119, "Қостанай қаласы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Мирас" қалалық мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Гашек көшесі № 1, 1/1, 1/5, 1А, 1Б, 2, 2/1, 4/1, 6, 6/1, 6/2, 9; Маяковский көшесі № 113, 115, 117, 117/1, 117/2, 121, 123, 125; В. Чкалов көшесі № 3.
№ 63 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Маяковский көшесі, 112, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің Мәриям Хакімжанова атындағы № 20 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: проспект Абая № 14, 16, 20, 22, 24; улица Волынова № 12, 14, 16, 18; улица Маяковского № 110, 112/1, 114, 116, 116А, 118, 120; улица В. Чкалова № 5, 7, 7/1, 9.
Избирательный участок № 64
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица Волынова, 9, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 19 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: улица Волынова № 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11; улица Ворошилова № 3/1, 3/2, 5, 7, 8, 9, 11, 30, 42, 50, 52, 54, 56,58, 60, 62, 64.
Избирательный участок № 65
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, проспект Абая, 17, здание коммунального государственного учреждения "Физико-математический лицей отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: проспект Абая № 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/15, 1/16, 1/17, 1/18, 1/19, 1/20, 1/21, 1/22, 1/23, 1/24, 1/25, 1/26, 1/27, 1/29, 1/30, 1/31, 1/32, 1/33, 1/34, 1/35, 1/37, 1/38, 1/40, 1/41, 1/42, 1/43, 1/44, 1/45, 1/46, 1/48, 1/49, 1/50, 1/51, 1/52, 1/53, 1/54, 1/55, 1/56, 1/57, 1/58, 1/59, 1/60, 1/61, 1/63, 1/64, 1/65, 1/66, 1/67, 1/68, 1/69, 1/70, 1/71, 1/72, 1/73, 1/74, 1/75, 1/76, 1/77, 1/78, 1/80, 1/82, 1/83, 1/84, 1/86, 1/89, 1/91, 1/92, 1/93, 1/95, 1/98, 2/1, 2/5, 2А, 3, 3А, 3Б, 3/39, 3/47, 3/49, 4, 4А, 5, 5А, 6, 7, 8, 8/1, 9, 9/1, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 12, 12/1, 13, 15, 17.
Избирательный участок № 66
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, проспект Абая, 17, здание коммунального государственного предприятия "Костанайский областной центр фтизиопульмонологии" Управления здравоохранения акимата Костанайской области.
Границы: коммунальное государственное предприятие "Костанайский областной центр фтизиопульмонологии" Управления здравоохранения акимата Костанайской области.
Избирательный участок № 67
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, микрорайон 8, 18А, здание коммунального государственного казенного предприятия "Ясли-сад № 8" отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: микрорайон 8 № 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 15/1, улица Воинов Интернационалистов № 24; улица Карбышева № 55.
Избирательный участок № 68
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица Маяковского, 131, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 23 имени М. Козыбаева отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.

Шекарасы: Абай даңғылы № 14, 16, 20, 22, 24; Волынов көшесі № 12, 14, 16, 18; Маяковский көшесі № 110, 112/1, 114, 116, 116А, 118, 120; В. Чкалов көшесі № 5, 7, 7/1, 9.
№ 64 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Волынов көшесі, 9, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 19 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Волынов көшесі № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Ворошилов көшесі № 3/1, 3/2, 5, 7, 8, 9, 11, 30, 42, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64.
№ 65 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Абай даңғылы, 17, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің физика-математикалық лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Абай даңғылы № 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/15, 1/16, 1/17, 1/18, 1/19, 1/20, 1/21, 1/22, 1/23, 1/24, 1/25, 1/26, 1/27, 1/29, 1/30, 1/31, 1/32, 1/33, 1/34, 1/35, 1/37, 1/38, 1/40, 1/41, 1/42, 1/43, 1/44, 1/45, 1/46, 1/48, 1/49, 1/50, 1/51, 1/52, 1/53, 1/54, 1/55, 1/56, 1/57, 1/58, 1/59, 1/60, 1/61, 1/63, 1/64, 1/65, 1/66, 1/67, 1/68, 1/69, 1/70, 1/71, 1/72, 1/73, 1/74, 1/75, 1/76, 1/77, 1/78, 1/80, 1/82, 1/83, 1/84, 1/86, 1/89, 1/91, 1/92, 1/93, 1/95, 1/98, 2, 2/1, 2/5, 2А, 3, 3А, 3Б, 3/39, 3/47, 3/49, 4, 4А, 5, 5А, 6, 7, 8, 8/1, 9, 9/1, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 12, 12/1, 13, 15, 17.
№ 66 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, С. Баймағамбетов көшесі, 5, "Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Қостанай облыстық фтизиопульмонология орталығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Қостанай облыстық фтизиопульмонология орталығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны.
№ 67 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, 8-шағын ауданы, 18А, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің "№ 8 бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: 8-шағын ауданы № 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 15/1, Воинов Интернационалистов көшесі № 24; Карбышев көшесі № 55.
№ 68 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Маяковский көшесі, 131, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің М. Қозыбаев атындағы № 23 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: улица Быковского № 1, 3, 3/1, 7, 11; улица Маяковского № 103, 105, 105/1, 107/1, 107/2, 109, 109/1, 109/4, 109/7.
Избирательный участок № 69
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, жилой массив Амангельды, улица Энергетиков, 12, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 30 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: жилой массив Амангельды, улица Абая № 2/1, 3, 4, 4А, 5, 5А, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11,11А, 12, 12/1, 13, 22, 23, 25, 28, 32, 33, 34, 35, 36; улица Гоголя № 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 27; улица Дружбы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 57; улица Ленина № 1, 1А, 1/5, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 38Б, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 47, 48, 49, 50, 50А, 51, 53, 55, 55А, 57, 57А, 59; улица К. Маркса № 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 5А, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17Б, 17В, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48А, 49, 49/1, 49/3, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 64А, 66, 68, 68А, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90; улица Мира № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 11А, 12, 12А, 13, 13А, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 25, 28; улица Набережная № 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 7, 8, 9, 9А, 9Б, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51; улица Парковая № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 29/1, 30, 33, 33/1, 35, 35/1, 37, 37А, 37Б; улица Рудненская № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 12А, 13, 13А, 14, 14А, 15, 15А, 16, 16А, 17, 17А, 18, 18А, 19, 20, 23, 24, 26; улица Северная № 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6А, 7, 7А, 8, 8/1, 8А, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 23, 30, 32; улица Тепличная № 1, 2, 3, 5, 7, 7А, 11, 12; улица Целинная № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37Б, 39, 41; улица Школьная № 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32.
Избирательный участок № 70

Шекарасы: Быковский көшесі № 1, 3, 3/1, 7, 11; Маяковский көшесі № 103, 105, 105/1, 107/1, 107/2, 109, 109/1, 109/4, 109/7.
№ 69 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Амангелді тұрғын үй алабы, Энергетиков көшесі, 12, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 30 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Амангелді тұрғын үй алабы, Абай көшесі № 2/1, 3, 4, 4А, 5, 5А, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 11А, 12, 12/1, 13, 22, 23, 25, 28, 32, 33, 34, 35, 36; Гоголь көшесі № 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 27; Дружба көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 57; Ленин көшесі № 1, 1А, 1/5, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 38Б, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 47, 48, 49, 50, 50А, 51, 53, 55, 55А, 57, 57А, 59; К. Маркс көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 5А, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17Б, 17В, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48А, 49, 49/1, 49/3, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 64А, 66, 68, 68А, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90; Мир көшесі № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 11А, 12, 12А, 13, 13А, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 25, 28; Набережная көшесі № 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 7, 8, 9, 9А, 9Б, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51; Парковая көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 29/1, 30, 33, 33/1, 35, 35/1, 37, 37А, 37Б; Рудненская көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 12А, 13, 13А, 14, 14А, 15, 15А, 16, 16А, 17, 17А, 18, 18А, 19, 20, 23, 24, 26; Северная көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6А, 7, 7А, 8, 8/1, 8А, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 23, 30, 32; Тепличная көшесі № 1, 2, 3, 5, 7, 7А, 11, 12; Целинная көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37Б, 39, 41; Школьная көшесі № 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32.
№ 70 сайлау учаскесі

Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, жилой массив Амангельды, улица Энергетиков, 12, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 30 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: жилой массив Геофизик, улица Геологическая № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25; улица Зеленая № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20; улица Набережная № 1, 1А, 2, 3, 5, 7, 13, 15, 17, 19, 23, 24; улица Степная № 1, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 7/1, 7А, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13; садовое общество Водник № 15; улица Иноземцева № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; улица Кравцова № 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 5/1, 5А, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 23/2, 23/3, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35/1, 35А, 37, 39, 41, 41/1, 41/2, 41/3, 41/5; улица Миляева № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15А, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39; улица Речная № 1, 1А, 1Г, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7Б, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 36, 38, 56, 58, 60, 68; улица 1 Речная № 5, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 44, 50; улица 2 Речная № 1, 5, 7, 9, 12, 18, 20, 21, 22, 23, 28, 52; улица Тухачевского № 3, 4, 5, 8, 9, 9А, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 32, 34; улица Энергетиков № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/4, 27/6, 27/8, 27/10, 28, 29, 29/6, 29/7, 29/9, 29/11, 29/15, 29/17, 31, 31/1, 33, 35; улица Мехколонна 58 № 17, 19; квартал Таун-сай № 1, 2, 3, 4, 5, 6,7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26.
Избирательный участок № 71
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица Э. Гольдаде, 2А, здание коммунального государственного учреждения "Детская деревня семейного типа "Жанұя" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: улица Береговая № 3, 5, 7А, 10; улица Э. Гольдаде № 1, 1А, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 33А, 34, 35, 35А, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46,47, 48, 50, 64; улица Тепличная № 1, 3, 3А, 4, 7, 8, 10, 11, 17/1, 18, 20/1, 21, 22/2, 24, 25, 27/1, 28, 28А, 29/2, 31, 34, 63А, 64, 64А, 65, 65А, 66А, 67, 67А, 68, 103, 106, 106А, 108; жилой массив Тепличный № 1, 2, 3, 4, 4/6, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 9/8, 10, 11, 12, 14А, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 60, 89, 169; улица Цветочная № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 40, 380, 381, 382, 383, 387, 389, 390, 396, 399; улица 1 Цветочная № 3, 5, 29; улица 3 Цветочная № 18; проезд 2 Цветочный № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 35; проезд 3 Цветочный № 9, 10, 28; улица Тепличный Комбинат № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 17, 19, 20, 24, 26, 28, 29, 31, 35, 46, 50, 56, 59, 64, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 82, 83.
Избирательный участок № 72

Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Амангелді тұрғын үй алабы, Энергетиков көшесі, 12, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 30 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Геофизик тұрғын үй алабы, Геологическая көшесі № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25; Зеленая көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20; Набережная көшесі № 1, 1А, 2, 3, 5, 7, 13, 15, 17, 19, 23, 24; Степная көшесі № 1, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 7/1, 7А, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13; Водник бақша қоғамы № 15; Иноземцев көшесі № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; Кравцов көшесі № 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 5/1, 5А, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 23/2, 23/3, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35/1, 35А, 37, 39, 41, 41/1, 41/2, 41/3, 41/5; Миляев көшесі № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15А, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39; Речная көшесі № 1, 1А, 1Г, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7Б, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 36, 38, 56, 58, 60, 68; 1 Речная көшесі № 5, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 44, 50; 2 Речная көшесі № 1, 5, 7, 9, 12, 18, 20, 21, 22, 23, 28, 52; Тухачевский көшесі № 3, 4, 5, 8, 9, 9А, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 32, 34; Энергетиков көшесі № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/4, 27/6, 27/8, 27/10, 28, 29, 29/6, 29/7, 29/9, 29/11, 29/15, 29/17, 31, 31/1, 33, 35; Мехколонна 58 көшесі № 17, 19; Таун-сай орамы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26.
№ 71 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Э. Гольдаде көшесі, 2А, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Отбасылық үлгідегі "Жанұя" балалар ауылы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Береговая көшесі № 3, 5, 7А, 10; Э. Гольдаде көшесі № 1, 1А, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 33А, 34, 35, 35А, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46,47, 48, 50, 64; Тепличная көшесі № 1, 3, 3А, 4, 7, 8, 10, 11, 17/1, 18, 20/1, 21, 22/2, 24, 25, 27/1, 28, 28А, 29/2, 31, 34, 63А, 64, 64А, 65, 65А, 66А, 67, 67А, 68, 103, 106, 106А, 108; Тепличный тұрғын үй алабы № 1, 2, 3, 4, 4/6, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 9/8, 10, 11, 12, 14А, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 60, 89, 169; Цветочная көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 40, 380, 381, 382, 383, 387, 389, 390, 396, 399; 1 Цветочная көшесі № 3, 5, 29; 3 Цветочная көшесі № 18; 2-Цветочный өтпежолы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 35; 3-Цветочный өтпежолы № 9, 10, 28; Тепличный Комбинат көшесі № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 17, 19, 20, 24, 26, 28, 29, 31, 35, 46, 50, 56, 59, 64, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 82, 83.
№ 72 сайлау учаскесі

Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица Л. Беды, 122, здание коммунального государственного учреждения "Вечерняя школа № 1 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: улица 5 Декабря № 1, 1/1, 1А, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 62/1, 62/5, 62/7, 62/9, 62А, 64, 64/2, 64/4, 64/6, 64/8, 64/10, 64/12, 64/14, 64/16, 66, 66/6, 68; улица И. Алтынсарина № 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 59/1, 59/2, 59/3, 59/4, 59/5, 59/6, 59/7, 59/8, 59/9, 59/10, 59/11, 59/12, 59/13, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95; улица С. Баймагамбетова № 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 104, 106, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 127/2, 127/4, 127/6, 127/8, 127/10, 128, 129, 129/1, 129/3, 129/5, 129/7, 129/9, 129/11, 129/13, 131, 132, 133, 134/1, 134/2, 134/3, 134/4, 134/5, 134/6, 134/7, 134/8, 134/9, 134/10, 134/11, 134/12, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 141/1, 142, 143, 145, 146, 148/1, 148/2, 148/3, 148/4, 148/5, 148/6, 148/7, 148/8, 148/9, 148/10, 148/12; улица Л. Беды № 3 9, 41, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79,80, 82, 86, 88, 90, 92А, 94, 98, 100, 102, 104, 104/1, 104/2, 104/3, 104/4, 104/5, 104/6, 104/7, 104/8, 104/9, 104/11, 104/13, 106, 108, 110, 110А; улица В. М. Комарова № 24, 26, 30, 32, 32А, 38, 40, 40/1, 40/2, 40/4, 40/5, 40/6, 40/7, 40/8, 40/9, 40/10, 40/11, 42, 44, 46, 48, 50, 50А, 52, 54, 56, 58; улица Кооперативная № 2, 3, 4, 4А, 5, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 11/6, 11/7, 11/9, 11/10, 11/11, 11/12, 11/13, 11/14, 12, 13, 14, 14/12, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26/1, 27, 28, 28А, 30, 31, 32, 35, 36, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 36/5, 36/6, 36/7, 36/8, 36/9, 36/11, 36/12, 37, 39, 40, 40А, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 57, 58, 59, 60, 63; улица Наримановская № 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 109, 110, 111, 112, 112/1, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 120А, 121, 123, 127А, 129, 131, 133, 136, 137; улица Н. С. Фролова № 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89А, 90, 91, 91А, 93, 94, 96, 97, 99, 100, 101, 101А, 102, 103, 103А, 104, 105, 105А, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 122, 124, 126; улица Элеваторная № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35А.
Избирательный участок № 73
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица Карбышева, 10, здание Костанайского производственного филиала Акционерного общества "КазТрансГаз Аймак".

Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Л. Беда көшесі, 122, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 1 кешкі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 5 Декабрь көшесі № 1, 1/1, 1А, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 62/1, 62/5, 62/7, 62/9, 62А, 64, 64/2, 64/4, 64/6, 64/8, 64/10, 64/12, 64/14, 64/16, 66, 66/6, 68; Ы. Алтынсарин көшесі № 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 59/1, 59/2, 59/3, 59/4, 59/5, 59/6, 59/7, 59/8, 59/9, 59/10, 59/11, 59/12, 59/13, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95; С. Баймағамбетов көшесі № 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 104, 106, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 127/2, 127/4, 127/6, 127/8, 127/10, 128, 129, 129/1, 129/3, 129/5, 129/7, 129/9, 129/11, 129/13, 131, 132, 133, 134/1, 134/2, 134/3, 134/4, 134/5, 134/6, 134/7, 134/8, 134/9, 134/10, 134/11, 134/12, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 141/1, 142, 143, 145, 146, 148/1, 148/2, 148/3, 148/4, 148/5, 148/6, 148/7, 148/8, 148/9, 148/10, 148/12; Л. Беда көшесі № 39, 41, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79,80, 82, 86, 88, 90, 92А, 94, 98, 100, 102, 104, 104/1, 104/2, 104/3, 104/4, 104/5, 104/6, 104/7, 104/8, 104/9, 104/11, 104/13, 106, 108, 110, 110А; В.М. Комаров көшесі № 24, 26, 30, 32, 32А, 38, 40, 40/1, 40/2, 40/4, 40/5, 40/6, 40/7, 40/8, 40/9, 40/10, 40/11, 42, 44, 46, 48, 50, 50А, 52, 54, 56, 58; Кооперативная көшесі № 2, 3, 4, 4А, 5, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 11/6, 11/7, 11/9, 11/10, 11/11, 11/12, 11/13, 11/14, 12, 13, 14, 14/12, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26/1, 27, 28, 28А, 30, 31, 32, 35, 36, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 36/5, 36/6, 36/7, 36/8, 36/9, 36/11, 36/12, 37, 39, 40, 40А, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 57, 58, 59, 60, 63; Нариман көшесі № 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 109, 110, 111, 112, 112/1, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 120А, 121, 123, 127А, 129, 131, 133, 136, 137; Н.С. Фролов көшесі № 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89А, 90, 91, 91А, 93, 94, 96, 97, 99, 100, 101, 101А, 102, 103, 103А, 104, 105, 105А, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 122, 124, 126; Элеваторная көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35А.
№ 73 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Карбышев көшесі, 10, "ҚазТрансГазАймақ" акционерлік қоғамының Қостанай өндірістік филиалының ғимараты.

Границы: улица Карбышева № 43, 43А, 43Б, 43В, 43/3, 45, 47, 49, 51, 53; улица Дорожников № 1, 2, 5, 7, 9.
Избирательный участок № 74
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, микрорайон 7, 25/2, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 10 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: микрорайон 6 № 1, 1/1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39/1, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61,63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77/1, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 87/1, 88, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 106А, 107, 108, 109, 110; микрорайон 7 № 14, 14А, 15, 15/1, 15А, 16, 17, 17А, 17Б, 17Г, 21, 21/2, 21/3, 25; улица Генерала Арстанбекова № 1, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 3/10, 4, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/7, 5/8, 5А, 5Б, 6, 7, 7/1, 8, 8А, 9, 9А, 11/1, 11/2, 11А, 13, 13А, 15, 15/2, 15/3, 16А, 17, 17/1, 17/3, 17А, 19, 19/2, 21, 21/1, 21/2, 21/3, 21А, 22, 23, 24, 25, 26.
Избирательный участок № 75
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица Л. Беды, 237/2, здание частного учреждения "Колледж ЗЕРЕК".
Границы: улица С. Мауленова № 12/1, 12/2, 12/3, 13, 15, 16, 17, 18, 18/1, 18/3, 19, 20, 22, 23, 23/1, 25, 25/1, 27, 27/1, 27/2, 29, 29/1, 29/3, 30, 30А, 30Б, 33, 33/1, 33/3, 33/5, 33/6, 33/б, 35Б, 43; улица Л. Беды № 237А; улица Полевая № 2, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26; улица Уральская № 2, 2А, 4, 4/1, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 37, 37/1; переулок Уральский № 4, 6, 6/1, 8, 10.
Избирательный участок № 76
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, жилой массив Дружба, улица Школьная, 1А, здание коммунального государственного учреждения "Дружбинская общеобразовательная школа отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: жилой массив Дружба, улица 40 лет Победы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34; улица 70 лет Октября № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 26, 26А, 27, 28, 30, 34, 34А, 42; улица Дружбинская № 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 16; улица Луговая № 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28А, 30, 40, 54/1; улица Молодежная № 1, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 35А, 41, улица Парковая № 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 21; улица Пионерская № 1, 2, 3, 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34; улица Садовая № 1, 2, 4, 6, 8, 9/1, 10, 12, 13А, 14, 16, 16А, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; улица Солнечная № 1, 2, 4, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21; улица Степная № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; улица Строительная № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; улица Трудовая № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19; улица Школьная № 1, 1/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2; улица 30 лет Целины № 1, 3; улица М. Хакимжановой № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 28, 30, 34, 36, 40.
Избирательный участок № 77
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, жилой массив Кунай, улица Байтерек, 12, здание коммунального государственного учреждения "Чапаевская основная средняя школа отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.

Шекарасы: Карбышев көшесі № 43, 43А, 43Б, 43В, 43/3, 45, 47, 49, 51, 53; Дорожников көшесі № 1, 2, 5, 7, 9.
№ 74 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, 7-шағын ауданы, 25/2, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 10 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 6-шағын ауданы № 1, 1/1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39/1, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61,63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77/1, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 87/1, 88, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 106А, 107, 108, 109, 110; 7-шағын ауданы № 14, 14А, 15, 15/1, 15А, 16, 17, 17А, 17Б, 17Г, 21, 21/2, 21/3, 25; Генерал Арыстанбеков көшесі № 1, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 3/10, 4, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/7, 5/8, 5А, 5Б, 6, 7, 7/1, 8, 8А, 9, 9А, 11/1, 11/2, 11А, 13, 13А, 15, 15/2, 15/3, 16А, 17, 17/1, 17/3, 17А, 19, 19/2, 21, 21/1, 21/2, 21/3, 21А, 22, 23, 24, 25, 26.
№ 75 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Л. Беда көшесі, 237/2, "ЗЕРЕК колледжі" жеке мекемесінің ғимараты
Шекарасы: С. Мауленов көшесі № 12/1, 12/2, 12/3, 13, 15, 16, 17, 18, 18/1, 18/3, 19, 20, 22, 23, 23/1, 25, 25/1, 27, 27/1, 27/2, 29, 29/1, 29/3, 30, 30А, 30Б, 33, 33/1, 33/3, 33/5, 33/6, 33/б, 35Б, 43; Л. Беда көшесі № 237А; Полевая көшесі № 2, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26; Уральская көшесі № 2, 2А, 4, 4/1, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 37, 37/1; Уральский тұйық көшесі № 4, 6, 6/1, 8, 10.
№ 76 сайлау учаскесі
Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Дружба тұрғын үй алабы, Школьная көшесі, 1А, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің Дружба жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Дружба тұрғын үй алабы, 40 лет Победы көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34; 70 лет Октября көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 26, 26А, 27, 28, 30, 34, 34А, 42; Дружбинская көшесі № 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 16; Луговая көшесі № 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28А, 30, 40, 54/1; Молодежная көшесі № 1, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 35А, 41; Парковая көшесі № 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 21; Пионер көшесі № 1, 2, 3, 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34; Садовая көшесі № 1, 2, 4, 6, 8, 9/1, 10, 12, 13А, 14, 16, 16А, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; Солнечная көшесі № 1, 2, 4, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21; Степная көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Строительная көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Трудовая көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19; Школьная көшесі № 1, 1/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2; 30 лет Целины көшесі 1, 3; Хәкімжанова көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 28, 30, 34, 36, 40.
№ 77 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Қонай тұрғын үй алабы, Байтерек көшесі, 12 , Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің Чапаев негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: жилой массив Кунай, улица Байтерек № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25,27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 53, 57; улица Болашак № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 35/1, 35А, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 52/1, 54, 58, 58А, 60, 62, 64; улица Тасбулак № 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 18, 20, 22; улица Шанырак № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 22, 24, 26.
Избирательный участок № 78
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, жилой массив Ударник, улица Зеленая 5, здание коммунального государственного учреждения "Детский дворовый клуб отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: жилой массив Ударник, улица Зеленая № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 16, 18; улица Луговая № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; улица Минская № 1, 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16; улица Придорожная № 1, 2, 3, 3/1, 4, 7; улица Степная № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11; улица Центральная № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11.
Избирательный участок № 851
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, микрорайон Северо-западный, квартал 49Б, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 15 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: микрорайон Береке № 56, 56А, 56Б, 67, 67А, 67Б, 53, 52, 62, 63, 64, 59, 60, 51; микрорайон Северо-западный: № 35-15, 37-1, 37-2, 37-3, 37-4, 37-5, 37-6, 37-7, 37-8, 37-9, 37-10, 37-11, 37-12, 37-13, 37-14, 37-15, 37-16, 37-17, 37-18, 37-19, 37-20, 37-21, 37-22, 37-23, 37-24, 37-25, 37-26, 37-27, 37-28, 37-29, 37-30, 37-31, 37-32, 38-2, 38-3, 38-4, 38-5, 38-6, 38-7, 38-8, 38-9, 38-10, 38-11, 38-12, 38-13, 38-14, 38-15, 38-16, 38-17, 38-18, 38-19, 38-20, 38-21, 38-22, 38-23, 38-25, 38-26, 38-27, 38-28, 38-29, 38-31, 39-1, 39-2, 39-3, 39-4, 39-5, 39-6, 39-7, 39-7а, 39-8, 39-8А, 39-9, 39-10, 39-11, 39-12, 39-13, 39-14, 39-15, 39-16, 39-17, 39-18, 39-19, 39-20, 39-21, 39-21А, 39-21В, 39-22, 39-23, 39-24, 39-25, 39-26, 39-27, 39-28, 40-1, 40-2, 40-3, 40-5, 40-6, 40-7, 40-8, 40-9, 40-10, 40-11, 40-12, 40-13, 40-13А, 40-14, 40-15, 40-16, 40-17, 40-18, 40-19, 40-20, 40-21, 40-22, 40-23, 40-24, 40-25, 40-26, 40-27, 40-28, 41-1, 41-2, 41-3, 41-4, 41-5, 41-5А, 41-6, 41-7, 41-8, 41-9, 41-10, 41-11, 41-12, 41-13, 41-14, 41-15, 41-16, 41-17, 41-18, 42-2,42-3, 42-4, 42-5, 42-6, 42-7, 42-8, 42-9, 42-10, 42-11, 42-12, 42-13, 42-14, 42-15, 42-16, 42-17, 42-18, 42-19, 42-20, 43-1, 43-3, 43-4,43-5, 43-6, 43-7, 43-8, 43-9, 43-10, 43-11, 43-12, 43-13, 43-14, 43-15, 43-17, 43-18, 43-19, 43-20, 43-21, 43-22, 43-23, 43-24, 44-1, 44-2, 44-3, 44-4, 44-5, 44-6, 44-7, 44-8, 44-9, 44-10, 44-11, 44-12, 44-13, 44-14, 44-15, 44-16, 44-17, 44-18, 44-19, 44-20, 44-21, 44-22, 44-23, 44-24, 45-1, 45-3, 45-4, 45-5, 45-6, 45-7, 45-8, 45-9, 45-10, 45-11, 45-12, 45-13,45-14, 45-15, 45-16, 45-17, 45-18, 45-19, 45-20, 45-21, 45-22, 46-1, 46-2, 46-3, 46-4, 46-5, 46-6, 46-7, 46-8, 46-9, 46-10, 46-11, 46-12, 46-13, 46-14, 46-15, 46-16, 46-17, 46-18, 46-19, 46-20, 46-21, 46-22, 47-1, 47-2, 47-3, 47-4, 47-5, 47-6, 47-7, 47-8, 47-9, 47-10, 47-11, 47-12, 47-13, 47-14, 47-15, 47-16, 47-17, 47-18, 48-1,48-2, 48-3, 48-4, 48-5, 48-6, 48-7, 48-8, 48-9, 48-10, 48-11, 48-12, 48-13, 48-14, 48-15, 48-16, 48-18, 48А-1, 48А-2, 48А-3, 48А-4, 48А-5, 48А-6, 49-1, 49-2, 49-3, 49-4, 49-5, 49-6, 49-7, 49-8, 49-9, 49-10, 49-11, 49-12, 49-13, 49-14, 49-15, 49-16, 49-17, 49-18, 49-19, 50-1, 50-2, 50-3, 50-4, 50-5, 50-6, 50-7, 50-8, 50-9, 50-10, 51-1, 51-2, 51-3, 51-4, 51-5, 51-6, 51-7, 51-8, 51-9, 51-10, 52-1, 52-2, 52-3, 52-4, 52-5, 52-6, 52-7, 52-8, 52-9, 52-10, 52-11, 52-12, 52-13, 52-14, 52-15, 52-16, 52-17,52-18, 52-19, 52-20, 52-21, 52-22, 52-23, 52-24, 53-1, 53-2, 53-3, 53-4, 54-1, 54-2, 54-3, 54-4, 54-7, 54-8, 54-9, 54-10, 54-11, 54-12, 54-13, 54-14, 54-15, 54-16, 54-17, 54-18, 54-19, 54-20, 54-21, 54-22, 54-23, 54-24, 54-25, 55-1, 55-2, 55-3, 55-5, 55-6, 55-7, 55-8, 55-9, 55-10, 55-12, 55-13, 55-14, 55-15,55-16, 55-17, 55-17А, 55-18, 55-19, 56-1, 56-2, 56-3, 56-4, 56-6, 56-7, 56-8, 56-9, 56-10, 56-11, 56-12, 56-14,56-15, 56-16, 56-17, 56-18, 56-19, 56-20, 56-21, 56-22, 57-1, 57-2, 57-3, 57-4, 57-5, 57-6, 57-7, 57-8, 57-9, 57-10, 57-11, 57-12, 57-13, 57-14, 57-16, 57-17, 57-18, 57-19, 57-20, 57-21, 57-22, 57-23, 57-23А, 57-24, 57-25, 57-26, 57-27, 57-28, 58-1, 58-2, 58-3, 58-4, 58-5, 58-6, 58-7, 58-8, 58-9, 58-10, 58-11, 58-12, 58-13, 58-14, 58-15, 58-16, 58-17, 58-18, 58-19, 58-20, 58-21, 58-22, 58-23, 58-24, 58-25, 58-26, 58-27, 59-1, 59-2, 59-3, 59-4, 59-5, 59-7, 59-8, 59-9, 59-10, 59-11, 59-12, 59-13, 59-14, 59-15, 59-16, 59-17, 59-18, 59-19, 59-20, 59-21, 59-22, 59-23, 59-24, 59-25, 59-26, 59-27, 59-28, 60-1, 60-2, 60-3, 60-4, 60-5, 60-6, 60-7, 60-8, 60-10, 60-12,60-13, 60-14, 60-15, 60-17, 60-18, 60-19, 60-20, 60-21, 60-22, 60-23, 60-24, 60-25, 60-26, 60-27, 60-28, 60-29, 60-30, 60-31, 60-32, 61-1, 61-2, 61-3, 61-4, 61-5, 61-6, 61-7, 61-8, 61-9, 61-10, 61-11, 61-12, 61-13, 61-14, 61-15, 61-16, 61-17, 61-18,61-19, 61-20, 61-21, 61-22, 61-24, 61-25, 61-26, 61-27, 61-28, 61-29, 61-30, 62-1, 62-2, 62-3, 62-4, 62-6, 62-7, 62-8, 62-9, 63-1, 63-2, 63-3, 63-4, 63-5, 63-6, 63-7, 63-8, 63-9, 63-10, 63-11, 63-13, 63-14, 63-15,64-1, 64-2, 64-3, 64-4, 64-5, 64-6, 64-7, 64-8, 64-9, 64-10, 64-11, 64-12, 64-13, 64-14, 64-15, 64-16, 64-17, 64-18, 64-19, 64-20, 64-21, 64-22, 65-1, 65-2, 65-3, 65-4, 65-5, 65-6 65-7, 65-8, 65-9, 65-10, 65-11, 65-13, 65-14, 65-16, 66-1, 66-2, 66-3, 66-4, 66-5, 66-6, 66-7, 66-8, 66-9, 66-10, 66-11, 66-12, 66-13, 66-14, 66-15, 66-16, 67-1, 67-2, 67-3, 67-4, 67-5, 67-6, 67-7, 67-8, 67-9, 67-10, 67-11, 67-12, 67-14, 67-15, 67-16, 67-17, 68-1, 68-2, 68-3, 68-4, 68-5, 68-6, 68-7, 68-8, 68-9, 68-12, 68-13, 68-14, 68-15, 68-16, 68-17, 69-1, 69-2, 69-3, 69-4, 69-6, 69-7, 69-8, 69-9, 69-10, 69-11, 69-12, 69-13, 69-14, 69-15, 69-16, 69-17, 70-1, 70-2, 70-3, 70-4, 70-6, 70-7, 70-8, 70-10, 70-11, 70-12, 70-13, 70-14, 70-17, 70-19, 70-20, 70-21, 70-22, 70-23, 70-25, 70-26, 70-27, 70-28, 70-29, 70-30, 70-31, 70-33, 70-34, 71-1, 71-2, 71-3, 71-4, 71-5, 71-6, 71-7, 71-8, 71-9, 71-10, 71-11, 71-12,71-13, 71-14, 71-15,71-16, 71-17, 71-18, 71-19, 71-20, 71-21, 71-22, 71-23, 71-24, 71-25, 71-26, 71-27, 71-28, 72-10, 72-17, 72-63, 72-64, 73-2, 73-2А, 73-3, 73-4, 73-5, 73-6, 73-7, 73-8, 73-9, 73-10, 73-11, 73-12, 73-13, 73-14, 73-15, 73-16, 75-1, 75-2, 75-3, 75-4, 75-5, 75-6, 75-7, 75-8, 75-9, 75-10, 75-11, 75-12, 75-13, 75-14, 75-15, 75-16, 75-17, 75-18, 75-19, 75-20, 75-21, 75-22, 75-23, 75-24, 75-25, 75-26, 75-27, 75-28, 75-29, 75-31, 75-32, 75-33, 75-34, 75-35, 75-36, 75-37, 75-38, 75-39, 75-40, 75-41, 75-42, 75-43, 75-44, 75-45, 75-46, 75-47, 75-48, 75-50, 75-51, 75-52, 75-53, 75-54, 75-55, 75-56.
Избирательный участок № 852

Шекарасы: Қонай тұрғын үй алабы, Байтерек көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25,27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 53, 57; Болашақ көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 35/1, 35А, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 52/1, 54, 58, 58А, 60, 62, 64; Тасбұлақ көшесі № 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 18, 20, 22; Шаңырақ көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 22, 24, 26.
№ 78 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Ударник тұрғын үй алабы, Зеленая көшесі, 5, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің балалар аула клубы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ударник тұрғын үй алабы, Зеленая көшесі № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 16, 18; Луговая көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Минская көшесі № 1, 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16; Придорожная көшесі № 1, 2, 3, 3/1, 4, 7; Степная көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11; Центральная көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11.
№ 851 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Северо-западный шағын ауданы, 49Б орам, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 15 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Береке шағын ауданы № 56, 56А, 56Б, 67, 67А, 67Б, 53, 52, 62, 63, 64, 59, 60, 51; Северо-западный шағын ауданы № 35-15, 37-1, 37-2, 37-3, 37-4, 37-5, 37-6, 37-7, 37-8, 37-9, 37-10, 37-11, 37-12, 37-13, 37-14, 37-15, 37-16, 37-17, 37-18, 37-19, 37-20, 37-21, 37-22, 37-23, 37-24, 37-25, 37-26, 37-27, 37-28, 37-29, 37-30, 37-31, 37-32, 38-2, 38-3, 38-4, 38-5, 38-6, 38-7, 38-8, 38-9, 38-10, 38-11, 38-12, 38-13, 38-14, 38-15, 38-16, 38-17, 38-18, 38-19, 38-20, 38-21, 38-22, 38-23, 38-25, 38-26, 38-27, 38-28, 38-29, 38-31, 39-1, 39-2, 39-3, 39-4, 39-5, 39-6, 39-7, 39-7а, 39-8, 39-8А, 39-9, 39-10, 39-11, 39-12, 39-13, 39-14, 39-15, 39-16, 39-17, 39-18, 39-19, 39-20, 39-21, 39-21А, 39-21В, 39-22, 39-23, 39-24, 39-25, 39-26, 39-27, 39-28, 40-1, 40-2, 40-3, 40-5, 40-6, 40-7, 40-8, 40-9, 40-10, 40-11, 40-12, 40-13, 40-13А, 40-14, 40-15, 40-16, 40-17, 40-18, 40-19, 40-20, 40-21, 40-22, 40-23, 40-24, 40-25, 40-26, 40-27, 40-28, 41-1, 41-2, 41-3, 41-4, 41-5, 41-5А, 41-6, 41-7, 41-8, 41-9, 41-10, 41-11, 41-12, 41-13, 41-14, 41-15, 41-16, 41-17, 41-18, 42-2,42-3, 42-4, 42-5, 42-6, 42-7, 42-8, 42-9, 42-10, 42-11, 42-12, 42-13, 42-14, 42-15, 42-16, 42-17, 42-18, 42-19, 42-20, 43-1, 43-3, 43-4,43-5, 43-6, 43-7, 43-8, 43-9, 43-10, 43-11, 43-12, 43-13, 43-14, 43-15, 43-17, 43-18, 43-19, 43-20, 43-21, 43-22, 43-23, 43-24, 44-1, 44-2, 44-3, 44-4, 44-5, 44-6, 44-7, 44-8, 44-9, 44-10, 44-11, 44-12, 44-13, 44-14, 44-15, 44-16, 44-17, 44-18, 44-19, 44-20, 44-21, 44-22, 44-23, 44-24, 45-1, 45-3, 45-4, 45-5, 45-6, 45-7, 45-8, 45-9, 45-10, 45-11, 45-12, 45-13,45-14, 45-15, 45-16, 45-17, 45-18, 45-19, 45-20, 45-21, 45-22, 46-1, 46-2, 46-3, 46-4, 46-5, 46-6, 46-7, 46-8, 46-9, 46-10, 46-11, 46-12, 46-13, 46-14, 46-15, 46-16, 46-17, 46-18, 46-19, 46-20, 46-21, 46-22, 47-1, 47-2, 47-3, 47-4, 47-5, 47-6, 47-7, 47-8, 47-9, 47-10, 47-11, 47-12, 47-13, 47-14, 47-15, 47-16, 47-17, 47-18, 48-1,48-2, 48-3, 48-4, 48-5, 48-6, 48-7, 48-8, 48-9, 48-10, 48-11, 48-12, 48-13, 48-14, 48-15, 48-16, 48-18, 48А-1, 48А-2, 48А-3, 48А-4, 48А-5, 48А-6, 49-1, 49-2, 49-3, 49-4, 49-5, 49-6, 49-7, 49-8, 49-9, 49-10, 49-11, 49-12, 49-13, 49-14, 49-15, 49-16, 49-17, 49-18, 49-19, 50-1, 50-2, 50-3, 50-4, 50-5, 50-6, 50-7, 50-8, 50-9, 50-10, 51-1, 51-2, 51-3, 51-4, 51-5, 51-6, 51-7, 51-8, 51-9, 51-10, 52-1, 52-2, 52-3, 52-4, 52-5, 52-6, 52-7, 52-8, 52-9, 52-10, 52-11, 52-12, 52-13, 52-14, 52-15, 52-16, 52-17,52-18, 52-19, 52-20, 52-21, 52-22, 52-23, 52-24, 53-1, 53-2, 53-3, 53-4, 54-1, 54-2, 54-3, 54-4, 54-7, 54-8, 54-9, 54-10, 54-11, 54-12, 54-13, 54-14, 54-15, 54-16, 54-17, 54-18, 54-19, 54-20, 54-21, 54-22, 54-23, 54-24, 54-25, 55-1, 55-2, 55-3, 55-5, 55-6, 55-7, 55-8, 55-9, 55-10, 55-12, 55-13, 55-14, 55-15,55-16, 55-17, 55-17А, 55-18, 55-19, 56-1, 56-2, 56-3, 56-4, 56-6, 56-7, 56-8, 56-9, 56-10, 56-11, 56-12, 56-14,56-15, 56-16, 56-17, 56-18, 56-19, 56-20, 56-21, 56-22, 57-1, 57-2, 57-3, 57-4, 57-5, 57-6, 57-7, 57-8, 57-9, 57-10, 57-11, 57-12, 57-13, 57-14, 57-16, 57-17, 57-18, 57-19, 57-20, 57-21, 57-22, 57-23, 57-23А, 57-24, 57-25, 57-26, 57-27, 57-28, 58-1, 58-2, 58-3, 58-4, 58-5, 58-6, 58-7, 58-8, 58-9, 58-10, 58-11, 58-12, 58-13, 58-14, 58-15, 58-16, 58-17, 58-18, 58-19, 58-20, 58-21, 58-22, 58-23, 58-24, 58-25, 58-26, 58-27, 59-1, 59-2, 59-3, 59-4, 59-5, 59-7, 59-8, 59-9, 59-10, 59-11, 59-12, 59-13, 59-14, 59-15, 59-16, 59-17, 59-18, 59-19, 59-20, 59-21, 59-22, 59-23, 59-24, 59-25, 59-26, 59-27, 59-28, 60-1, 60-2, 60-3, 60-4, 60-5, 60-6, 60-7, 60-8, 60-10, 60-12,60-13, 60-14, 60-15, 60-17, 60-18, 60-19, 60-20, 60-21, 60-22, 60-23, 60-24, 60-25, 60-26, 60-27, 60-28, 60-29, 60-30, 60-31, 60-32, 61-1, 61-2, 61-3, 61-4, 61-5, 61-6, 61-7, 61-8, 61-9, 61-10, 61-11, 61-12, 61-13, 61-14, 61-15, 61-16, 61-17, 61-18,61-19, 61-20, 61-21, 61-22, 61-24, 61-25, 61-26, 61-27, 61-28, 61-29, 61-30, 62-1, 62-2, 62-3, 62-4, 62-6, 62-7, 62-8, 62-9, 63-1, 63-2, 63-3, 63-4, 63-5, 63-6, 63-7, 63-8, 63-9, 63-10, 63-11, 63-13, 63-14, 63-15,64-1, 64-2, 64-3, 64-4, 64-5, 64-6, 64-7, 64-8, 64-9, 64-10, 64-11, 64-12, 64-13, 64-14, 64-15, 64-16, 64-17, 64-18, 64-19, 64-20, 64-21, 64-22, 65-1, 65-2, 65-3, 65-4, 65-5, 65-6 65-7, 65-8, 65-9, 65-10, 65-11, 65-13, 65-14, 65-16, 66-1, 66-2, 66-3, 66-4, 66-5, 66-6, 66-7, 66-8, 66-9, 66-10, 66-11, 66-12, 66-13, 66-14, 66-15, 66-16, 67-1, 67-2, 67-3, 67-4, 67-5, 67-6, 67-7, 67-8, 67-9, 67-10, 67-11, 67-12, 67-14, 67-15, 67-16, 67-17, 68-1, 68-2, 68-3, 68-4, 68-5, 68-6, 68-7, 68-8, 68-9, 68-12, 68-13, 68-14, 68-15, 68-16, 68-17, 69-1, 69-2, 69-3, 69-4, 69-6, 69-7, 69-8, 69-9, 69-10, 69-11, 69-12, 69-13, 69-14, 69-15, 69-16, 69-17, 70-1, 70-2, 70-3, 70-4, 70-6, 70-7, 70-8, 70-10, 70-11, 70-12, 70-13, 70-14, 70-17, 70-19, 70-20, 70-21, 70-22, 70-23, 70-25, 70-26, 70-27, 70-28, 70-29, 70-30, 70-31, 70-33, 70-34, 71-1, 71-2, 71-3, 71-4, 71-5, 71-6, 71-7, 71-8, 71-9, 71-10, 71-11, 71-12,71-13, 71-14, 71-15,71-16, 71-17, 71-18, 71-19, 71-20, 71-21, 71-22, 71-23, 71-24, 71-25, 71-26, 71-27, 71-28, 72-10, 72-17, 72-63, 72-64, 73-2, 73-2А, 73-3, 73-4, 73-5, 73-6, 73-7, 73-8, 73-9, 73-10, 73-11, 73-12, 73-13, 73-14, 73-15, 73-16, 75-1, 75-2, 75-3, 75-4, 75-5, 75-6, 75-7, 75-8, 75-9, 75-10, 75-11, 75-12, 75-13, 75-14, 75-15, 75-16, 75-17, 75-18, 75-19, 75-20, 75-21, 75-22, 75-23, 75-24, 75-25, 75-26, 75-27, 75-28, 75-29, 75-31, 75-32, 75-33, 75-34, 75-35, 75-36, 75-37, 75-38, 75-39, 75-40, 75-41, 75-42, 75-43, 75-44, 75-45, 75-46, 75-47, 75-48, 75-50, 75-51, 75-52, 75-53, 75-54, 75-55, 75-56.
№ 852 сайлау учаскесі

Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица Урицкого, 58, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 8 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: улица Амангельды № 203, 205, 213, 220, 220/5, 223, 223/1, 223/2, 223/3, 223/4, 223/5, 223/6, 223/7, 223/8, 223/9, 223А, 225, 225А; улица Дзержинского № 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 49, 51, 53, 56, 58, 60, 62/1, 64/1, 67, 68, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92; улица Б. Майлина № 16, 18, 24, 33, 57, 57А, 59, 67, 71, 71/2, 71/4, 79; улица Победы № 217, 219, 225, 227, 229, 235, 237; улица Вокзальная № 26, 28, 30, 32, 32А, 34, 36, 44, 44А, 46, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105; улица Темирбаева № 80, 82, 84, 111, 111А, 111Г; улица Пушкина № 226, 228, 228А, 230, 232, 232А, 234, 236; улица Высокая № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 7А, 8, 9.
Избирательный участок № 853
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица Введенская, 37, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 11 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: проспект Абая № 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 316, 316/2, 316/3, 318, 320, 320/2, 320/4, 322; улица И. Алтынсарина № 226, 228, 230, 232, 234, 236, 240, 242, 244, 246; улица Введенская № 1А, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3, 4, 4А, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 33, 37, 37/1, 39, 41; улица Заводская № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11; улица Г. Каирбекова № 231, 235, 237, 239, 243, 245, 247, 247/1, 249, 253, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281; улица Лермонтова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/2, 12, 13, 13А, 14, 14/1, 15, 16, 17, 17/1, 17/3, 18, 19; проезд 1 Лермонтова № 1, 2/1, 2А, 3, 3А, 4А, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16; проезд 2, улица Лермонтова № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; проезд 3, улица Лермонтова № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20; проезд 4, улица Лермонтова № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14; проезд 5, улица Лермонтова № 1, 1А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 19; проезд 6, улица Лермонтова № 1, 1/1, 2, 3, 3/1, 4, 6, 8, 10, 12; улица Орджоникидзе № 19, 21, 21А.
Избирательный участок № 854
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица Г. Каирбекова, 334, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 9 имени Г. Кайырбекова отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.

Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Урицкий көшесі, 58, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 8 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Амангелді көшесі № 203, 205, 213, 220, 220/5, 223, 223/1, 223/2, 223/3, 223/4, 223/5, 223/6, 223/7, 223/8, 223/9, 223А, 225, 225А; Дзержинский көшесі № 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 49, 51, 53, 56, 58, 60, 62/1, 64/1, 67, 68, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92; Б. Майлин көшесі № 16, 18, 24, 33, 57, 57А, 59, 67, 71, 71/2, 71/4, 79; Победа көшесі № 217, 219, 225, 227, 229, 235, 237; Вокзальная көшесі № 26, 28, 30, 32, 32А, 34, 36, 44, 44А, 46, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105; Темірбаев көшесі № 80, 82, 84, 111, 111А, 111Г; Пушкин көшесі № 226, 228, 228А, 230, 232, 232А, 234, 236; Высокая көшесі № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 7А, 8, 9.
№ 853 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Введенская көшесі, 37, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 11 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Абай даңғылы № 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 316, 316/2, 316/3, 318, 320, 320/2, 320/4, 322; Ы. Алтынсарин көшесі № 226, 228, 230, 232, 234, 236, 240, 242, 244, 246; Введенская көшесі № 1А, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3, 4, 4А, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 33, 37, 37/1, 39, 41; Заводская көшесі № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11; Ғ. Қайырбеков көшесі № 231, 235, 237, 239, 243, 245, 247, 247/1, 249, 253, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281; Лермонтов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/2, 12, 13, 13А, 14, 14/1, 15, 16, 17, 17/1, 17/3, 18, 19; 1-Лермонтов өтпежолы № 1, 2/1, 2А, 3, 3А, 4А, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16; 2-Лермонтов өтпежолы № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; 3- Лермонтов өтпежолы № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20; 4-Лермонтов өтпежолы № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14; 5-Лермонтов өтпежолы № 1, 1А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 19; 6-Лермонтов өтпежолы № 1, 1/1, 2, 3, 3/1, 4, 6, 8, 10, 12; Орджоникидзе көшесі № 19, 21, 21А.
№ 854 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Ғ. Қайырбеков көшесі, 334, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің Ғ. Қайырбеков атындағы № 9 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: улица Левобережная № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 47А, 49, 51, 53, 55; улица Мичурина № 1, 1/7, 1/12, 1/13, 1/14, 1/16, 3, 5, 7, 9, 9/1, 11, 13, 15, 15А, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41,42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 60А, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67/1, 67/2, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75/5, 75/7, 75/11, 75/13, 75/15, 75/17, 75/21, 75/23, 75/25, 75/26, 75/27, 75/35, 75/39, 76, 77, 77А, 77Б, 77/1, 77/2, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 86А, 87, 88, 88/1, 88/2, 88/3, 88/4, 90/3, 90/4, 90/5, 90/8, 90/10, 98, 100, 102/1, 104, 104/1, 104/2, 104/3, 104/4, 104/5, 104А, 106, 106/1; улица Почтовая № 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 4, 5, 6, 7, 7/2, 8, 8/2, 9, 9/2, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 29А, 39, 54, 58, 60; улица Транспортная № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53А, 54, 55, 56, 57, 60, 60А, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 120/1, 122, 124, 125, 125/1, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 133, 134, 136, 138, 138А.
Избирательный участок № 855
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица Текстильщиков, 9, здание Дворца культуры "Студентов" Костанайского социально-технического университета имени академика Зулхарнай Алдамжар.
Границы: улица Г. Каирбекова № 342, 381, 387, 387/1, 389, 393, 393А, 397; улица Текстильщиков № 1А, 1/1, 1/8, 1/16, 2, 2/1, 2/9, 3, 3А, 3 Б, 3/1, 3/2,3/51, 4, 4/1, 5, 5/1, 5А 6, 6/1, 8, 8/1, 8/2, 9, 9А, 9Б, 11, 11А, 11Б, 12, 13, 15, 17, 18/1, 19, 19А, 20, 24, 25, 26, 27, 28, 29.
Избирательный участок № 856
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица И. Алтынсарина, 1, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 18 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: проспект Абая № 39, 39А, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 54, 54А, 54/2, 55, 56, 57, 58, 58/3, 58/4, 59, 60, 61, 61/2, 61/4, 61/6, 61/8, 61/10, 61/12; улица Абая № 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19; улица И. Алтынсарина № 1, 1/1, 1/3, 2, 2/1, 3/2, 3/3, 4, 6, 8, 8А, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 8/6, 8/7, 8/8, 8/9, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/7, 10/8, 10/9, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28; переулок Алтынсарина № 11, 15, 17, 17А, 19, 21, 21А; улица С. Баймагамбетова № 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30Б, 32, 34, 36, 36/1, 38, 40, 42, 44, 44/1, 44/2, 44/3, 44/4, 44/5, 44/6, 44/7, 44/8, 44/9, 44/10, 44/11, 44/12, 44/13, 44/14, 44/15, 44/17, 44/18, 44/22, 46; улица Сибирская № 1, 2/2, 3, 4, 4/2, 4/4, 4А, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 11/6, 11/7, 11/8, 11/9, 11/11, 11/13, 11/15, 12, 13, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 14/6, 14/7, 15, 16, 17, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 17/5, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29; улица М. Хакимжановой № 13, 19, 21, 25; улица 5 Декабря № 94, 96, 98, 100, 100А, 102; улица Джамбула № 70, 72, 72/2, 72/3, 72/4, 72/5, 72/6, 72/7, 72/8, 73, 74/1, 74/3, 74/4, 76, 76/1, 76/4, 78, 78/2, 78/4, 80, 84.
Избирательный участок № 857
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, микрорайон Юбилейный, 56, здание Костанайской областной филармонии имени Е. Умурзакова "Жастар Сарайы" Управления культуры акимата Костанайской области.

Шекарасы: Левобережная көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 47А, 49, 51, 53, 55; Мичурин көшесі № 1, 1/7, 1/12, 1/13, 1/14, 1/16, 3, 5, 7, 9, 9/1, 11, 13, 15, 15А, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41,42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 60А, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67/1, 67/2, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75/5, 75/7, 75/11, 75/13, 75/15, 75/17, 75/21, 75/23, 75/25, 75/26, 75/27, 75/35, 75/39, 76, 77, 77А, 77Б, 77/1, 77/2, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 86А, 87, 88, 88/1, 88/2, 88/3, 88/4, 90/3, 90/4, 90/5, 90/8, 90/10, 98, 100, 102/1, 104, 104/1, 104/2, 104/3, 104/4, 104/5, 104А, 106, 106/1; Почтовая көшесі № 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 4, 5, 6, 7, 7/2, 8, 8/2, 9, 9/2, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 29А, 39, 54, 58, 60; Транспортная көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53А, 54, 55, 56, 57, 60, 60А, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 120/1, 122, 124, 125, 125/1, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 133, 134, 136, 138, 138А.
№ 855 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Текстильщиков көшесі, 9, "Академик Зұлқарнай Алдамжар атындағы Қостанай әлеуметтік техникалық университетінің "Студенттер" мәдениет сарайының ғимараты.
Шекарасы: Ғ. Қайырбеков көшесі № 342, 381, 387, 387/1, 389, 393, 393А, 397; Текстильщиков көшесі № 1А, 1/1, 1/8, 1/16, 2, 2/1, 2/9, 3, 3А, 3 Б, 3/1, 3/2,3/51, 4, 4/1, 5, 5/1, 5А 6, 6/1, 8, 8/1, 8/2, 9, 9А, 9Б, 11, 11А, 11Б, 12, 13, 15, 17, 18/1, 19, 19А, 20, 24, 25, 26, 27, 28, 29.
№ 856 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Ы. Алтынсарин көшесі, 1, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 18 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Абай даңғылы № 39, 39А, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 54, 54А, 54/2, 55, 56, 57, 58, 58/3, 58/4, 59, 60, 61, 61/2, 61/4, 61/6, 61/8, 61/10, 61/12; Абай көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19; Ы. Алтынсарин көшесі № 1, 1/1, 1/3, 2, 2/1, 3/2, 3/3, 4, 6, 8, 8А, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 8/6, 8/7, 8/8, 8/9, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/7, 10/8, 10/9, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28; Алтынсарин тұйық көшесі №11, 15, 17, 17А, 19, 21, 21А; С. Баймағамбетов көшесі № 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30Б, 32, 34, 36, 36/1, 38, 40, 42, 44, 44/1, 44/2, 44/3, 44/4, 44/5, 44/6, 44/7, 44/8, 44/9, 44/10, 44/11, 44/12, 44/13, 44/14, 44/15, 44/17, 44/18, 44/22, 46; Сибирская көшесі № 1, 2/2, 3, 4, 4/2, 4/4, 4А, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 11/6, 11/7, 11/8, 11/9, 11/11, 11/13, 11/15, 12, 13, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 14/6, 14/7, 15, 16, 17, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 17/5, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29; М. Хакімжанова көшесі № 13, 19, 21, 25; 5 Декабрь көшесі № 94, 96, 98, 100, 100А, 102; Джамбул көшесі № 70, 72, 72/2, 72/3, 72/4, 72/5, 72/6, 72/7, 72/8, 73, 74/1, 74/3, 74/4, 76, 76/1, 76/4, 78, 78/2, 78/4, 80, 84.
№ 857 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай қаласы, "Юбилейный" шағын ауданы, 56, "Қостанай облысы әкімдігі мәдениет басқармасының "Е. Өмірзақов атындағы Қостанай облыстық филармониясы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

Границы: микрорайон Юбилейный № 9, 19, 20, 21, 22, 23, 28, 30, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41.
Избирательный участок № 858
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, проспект Абая, 17, здание государственного учреждения "Физико-математический лицей отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: микрорайон 5 № 1, 1А, 3, 5, 5/1, 7, 7А, 7Б, 8, 8А, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 12А, 13, 13А, 14, 16, 17, 18, 20, 20А, 21, 21А, 28.
Избирательный участок № 859
Местонахождение избирательного участка: Костанайская область, город Костанай, улица Белинского, 5, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа № 122 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: улица Самал № 2, 3, 3/1, 3/10, 3/36, 3/38, 3/42, 4, 4/3, 5, 5/5, 6, 6/6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 28/1, 30, 32, 32А, 34, 36, 38, 38А; улица Вишневая № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 39; улица Кайнар № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 12/4, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/3, 22, 23, 25, 27, 29,31, 33; улица Раздольная №1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 29А, 29Б, 30, 31, 33, 61/1, 125; улица Автозаводская № 2, 2/30, 4, 4/2, 4/4, 4/6, 4/12, 4/14, 4/16, 4/18, 4/20, 20, 22, 24, 25, 27, 29; улица Кленовая № 1, 3, 3/2, 3/4, 3/6, 3/8, 3/12, 3/14, 3/16, 3/20, 3/24, 3/26, 3/28, 3/30, 3/32, 3/34, 3/36, 5, 5/1, 5/5, 5/7, 5/9, 5/10, 5/11, 5/13, 5/15, 5/19, 5/21, 5/25, 5/26, 8, 10, 11, 12, 15, 19, 22, 24, 26, 27, 28, 45; улица Степная № 1, 1/1, 1А, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 41; улица 6 Солнечная № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 8А, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 35, 37, 39, 41; улица 7 Солнечная № 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42; улица 8 Солнечная № 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26/39, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41; улица Аксу № 1, 1А, 3, 4, 5, 7, 7/1, 9, 11, 13, 13А, 13Г, 15, 17, 19, 21, 21А, 23, 25, 27, 28/15, 28/17, 28/21, 29; улица Орала Мухамеджанова № 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; улица Достык № 1, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 4/3, 4/6, 4А, 5, 5/3, 5/15, 6, 6/2, 6/4, 7, 8, 8/3, 9, 10, 10/2, 11, 12, 15, 19/1, 22А, 23А, 24, 24А, 25, 27, 28/1, 28/19, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41А, 42, 44, 45, 46, 46А, 46Б, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 61Б, 62, 63, 65, 66, 67/1, 67/3, 67/5, 80, 86, 88, 90; улица Заветная № 17/1, 17/3, 17/7, 17/11; улица Жуковского № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22; улица Станционная № 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/8, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/16, 1/17, 1/18, 1/19, 1/20, 1/21, 1/22, 1/23, 1/24, 1/25, 1/26, 1/27, 1/28, 1/29, 1/30, 1/31, 1/32, 1/33, 1/34, 1/35, 1/36, 1/37, 1/38, 1/39, 1/40, 1/41, 1/42, 1/43, 1/44, 1/45, 1/46, 1/47, 1/48, 1/49, 1/50, 1/51, 1/52, 1/53, 1/54, 1/55, 1/56, 1/57, 1/58, 1/60, 1/62, 1Б, 3, 7, 11, 39, 39/22, 39/23; проезд 1 Станционный № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11А, 12/3, 12/5, 12/7, 12/9, 12/11, 12/13, 12/15, 12/17, 12/19, 12/21, 12/23, 13А, 14/2, 14/4, 14/6, 14/8, 14/12, 14/14, 14/16, 14/20, 14/24, 14/28, 14/32, 14/34; проезд 2 Станционный № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 20/12, 20/16, 30, 38; проезд 3 Станционный № 1, 2, 3, 4, 4/2, 5, 6, 7, 34, 38, 38/2, 38/3, 38/4, 38/6, 38/8, 38/10, 38/12, 38/16, 38/22, 38/24, 38/28, 38/30, 38/34, 40/3, 40/5, 40/7, 40/9, 40/11, 40/13, 40/15, 40/17, 40/19, 40/23, 40/25; проезд 4 Станционный № 1, 2, 3, 4, 5, 8, 10; улица Студенческая № 6, 19Б, 19/1, 19/3, 19/6, 19/7, 19/8, 19/11, 19/15, 19/17, 19/19, 19/23, 19/25, 19/27, 19/29, 21, 21/3, 21/19, 21/21, 21/23, 44, 48, 52, 54, 56, 58, 60; улица Химиков № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 16/9, 17, 18, 18/7, 19, 20, 20/6, 20/10, 20/12, 20/16, 22, 24, 25, 26; проезд 1 Химиков № 1, 1/1, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 5, 7, 10, 12, 13/1, 14, 15/1, 16, 16/1, 16/3, 16/7 17/1, 18/7, 20/8; проезд 2 Химиков № 1, 11, 16/1, 16/3, 18, 18/7, 20, 20/6, 20/8, 20/10, 20/12, 20/14, 20/16, 22, 24, 25, 25/1, 26, 27.
Избирательный участок № 860.
Местонахождение участка для голосования: Костанайская область, город Костанай, микрорайон Береке, 142, здание спортивного манежа Тобыл Арена коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа футбола" Управления физической культуры и спорта акимата Костанайской области.

Шекарасы: Юбилейный шағын ауданы № 9, 19, 20, 21, 22, 23, 28, 30, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41.
№ 858 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Абай даңғылы, 17, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің физика-математикалық лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 5-шағын ауданы № 1, 1А, 3, 5, 5/1, 7, 7А, 7Б, 8, 8А, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 12А, 13, 13А, 14, 16, 17, 18, 20, 20А, 21, 21А, 28.
№ 859 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Белинский көшесі, 5, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 122 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Самал көшесі № 2, 3, 3/1, 3/10, 3/36, 3/38, 3/42, 4, 4/3, 5, 5/5, 6, 6/6, 7, 8, 9, 9А 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 28/1, 30, 32, 32А, 34, 36, 38, 38А; Вишневая көшесі № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 39; Қайнар көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 12/4, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/3, 22, 23, 25, 27, 29,31, 33; Раздольная көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 29А, 29Б, 30, 31, 33, 61/1, 125; Автозавод көшесі № 2, 2/30, 4, 4/2, 4/4, 4/6, 4/12, 4/14, 4/16, 4/18, 4/20, 20, 22, 24, 25, 27, 29; Кленовая көшесі № 1, 3, 3/2, 3/4, 3/6, 3/8, 3/12, 3/14, 3/16, 3/20, 3/24, 3/26, 3/28, 3/30, 3/32, 3/34, 3/36, 5, 5/1, 5/5, 5/7, 5/9, 5/10, 5/11, 5/13, 5/15, 5/19, 5/21, 5/25, 5/26, 8, 10, 11, 12, 15, 19, 22, 24, 26, 27, 28, 45; Степная көшесі № 1,1/1, 1А, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 41; 6 Солнечная көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 8А, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 35, 37, 39, 41; 7 Солнечная көшесі № 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42; 8 Солнечная көшесі № 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26/39, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41; Ақсу көшесі № 1, 1А, 3, 4, 5, 7, 7/1, 9, 11, 13, 13А, 13Г, 15, 17, 19, 21, 21А, 23, 25, 27, 28/15, 28/17, 28/21, 29; Орал Мұхамеджанов көшесі № 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; Достық көшесі № 1, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 4/3, 4/6, 4А, 5, 5/3, 5/15, 6, 6/2, 6/4, 7, 8, 8/3, 9, 10, 10/2, 11, 12, 15, 19/1, 22А, 23А, 24, 24А, 25, 27, 28/1, 28/19, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41А, 42, 44, 45, 46, 46А, 46Б, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 61Б, 62, 63, 65, 66, 67/1, 67/3, 67/5, 80, 86, 88, 90; Заветная көшесі № 17/1, 17/3, 17/7, 17/11; Жуковский көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22; Станционная көшесі № 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/8, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/16, 1/17, 1/18, 1/19, 1/20, 1/21, 1/22, 1/23, 1/24, 1/25, 1/26, 1/27, 1/28, 1/29, 1/30, 1/31, 1/32, 1/33, 1/34, 1/35, 1/36, 1/37, 1/38, 1/39, 1/40, 1/41, 1/42, 1/43, 1/44, 1/45, 1/46, 1/47, 1/48, 1/49, 1/50, 1/51, 1/52, 1/53, 1/54, 1/55, 1/56, 1/57, 1/58, 1/60, 1/62, 1Б, 3, 7, 11, 39, 39/22, 39/23; 1 Станционный өтпежолы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11А, 12/3, 12/5, 12/7, 12/9, 12/11, 12/13, 12/15, 12/17, 12/19, 12/21, 12/23, 13А, 14/2, 14/4, 14/6, 14/8, 14/12, 14/14, 14/16, 14/20, 14/24, 14/28, 14/32, 14/34; 2 Станционный өтпежолы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 20/12, 20/16, 30, 38; 3 Станционный өтпежолы № 1, 2, 3, 4, 4/2, 5, 6, 7, 34, 38, 38/2, 38/3, 38/4, 38/6, 38/8, 38/10, 38/12, 38/16, 38/22, 38/24, 38/28, 38/30, 38/34, 40/3, 40/5, 40/7, 40/9, 40/11, 40/13, 40/15, 40/17, 40/19, 40/23, 40/25; 4 Станционный өтпежолы № 1, 2, 3, 4, 5, 8, 10; Студенческая көшесі № 6, 19Б, 19/1, 19/3, 19/6, 19/7, 19/8, 19/11, 19/15, 19/17, 19/19, 19/23, 19/25, 19/27, 19/29, 21, 21/3, 21/19, 21/21, 21/23, 44, 48, 52, 54, 56, 58, 60; Химиков көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 16/9, 17, 18, 18/7, 19, 20, 20/6, 20/10, 20/12, 20/16, 22, 24, 25, 26; 1-Химиков өтпежолы № 1, 1/1, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 5, 7, 10, 12, 13/1, 14, 15/1, 16, 16/1, 16/3, 16/7 17/1, 18/7, 20/8; 2-Химиков өтпежолы № 1, 11, 16/1, 16/3, 18, 18/7, 20, 20/6, 20/8, 20/10, 20/12, 20/14, 20/16, 22, 24, 25, 25/1, 26, 27.
№ 860 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Береке шағын ауданы, 142, Қостанай облысы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт басқармасының "Футболдан балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Тобыл Арена спорт манежінің ғимараты.

Границы: проспект Нұрсұлтан Назарбаев № 195, 197, 197А, 199, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 223, 225, 227, 229, 231.
Избирательный участок № 861
Местонахождение участка для голосования: Костанайская область, город Костанай, улица Дмитрия Герасимова, 4, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 29 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: микрорайон Аэропорт № 20, 21, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 38, 39; улица Дмитрия Герасимова № 7, 8, 9, 10, 12.
Избирательный участок № 862
Местонахождение участка для голосования: Костанайская область, город Костанай, микрорайон Северо-западный, 48Б/1, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 15 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: микрорайон Береке № 51, 52, 53, 56, 56 блок А, 56 блок Б, 59, 60, 62, 63, 64, 67, 67 блок А, 67 блок Б.
Избирательный участок № 863
Местонахождение участка для голосования: Костанайская область, город Костанай, микрорайон Юбилейный, 55, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 27 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: микрорайон Юбилейный: № 10, 11, 25, 26, 31, 32, 33, 42, 43, 44, 46, 48, 49, 50.
Избирательный участок № 864
Местонахождение участка для голосования: Костанайская область, город Костанай, микрорайон Юбилейный, 55, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 27 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: микрорайон Юбилейный: № 4, 5, 6, 7, 8, 14, 15, 16, 17, 18; потребительский кооператив Юбилейный.
Избирательный участок № 866
Местонахождение участка для голосования: Костанайская область, город Костанай, улица Павлова, 43, здание коммунального государственного казенного предприятия "Ясли-сад № 61" отдела образования города Костаная" Управления образования Костанайской области.
Границы: улица И. Алтынсарина № 32, 34, 78, 98, 100, 106; улица Омара Дощанова № 1, 5, 7, 9, 9А, 9Б, 30, 42, 44, 46; улица Абая № 65, 67, 87, 135, 137, 139, 141, 143; улица Павлова № 31, 33, 35, 37, 39, 41; улица А. Касымканова № 3, 5, 5А; улица Н.С. Фролова № 65, 67, 76, 77, 78; улица Наримановская № 64, 66, 71; улица Н. Островского № 16, 18, 20, 24, 33, 43, 46, 49; улица Л. Беды № 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44.

Шекарасы: Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 195, 197, 197А, 199, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 223, 225, 227, 229, 231.
№ 861 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Дмитрий Герасимов көшесі, 4, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 29 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Аэропорт шағын ауданы № 20, 21, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 38, 39; Дмитрий Герасимов көшесі № 7, 8, 9, 10, 12.
№ 862 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Северо-западный шағын ауданы, 48Б/1, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 15 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Береке шағын ауданы № 51, 52, 53, 56, 56 блок А, 56 блок Б, 59, 60, 62, 63, 64, 67, 67 блок А, 67 блок Б.
№ 863 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Юбилейный шағын ауданы, 55, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 27 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Юбилейный шағын ауданы № 10, 11, 25, 26, 31, 32, 33, 42, 43, 44, 46, 48, 49, 50.
№ 864 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Юбилейный шағын ауданы, 55, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 27 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Юбилейный шағын ауданы № 4, 5, 6, 7, 8, 14, 15, 16, 17, 18; Юбилейный тұтыну кооперативі.
№ 866 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Павлов көшесі, 43, Қостанай облысы білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің "№ 61 бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Ы. Алтынсарин көшесі № 32, 34, 78, 98, 100, 106; Дощанов көшесі № 1, 5, 7, 9, 9А, 9Б, 30, 42, 44, 46; Абай көшесі № 65, 67, 87, 135, 137, 139, 141, 143; Павлов көшесі № 1, 33, 35, 37, 39, 41; А. Қасымқанов көшесі № 3, 5, 5А; Н.С. Фролов көшесі № 65, 67, 76, 77, 78; Нариман көшесі № 64, 66, 71; Н. Островский көшесі № 16, 18, 20, 24, 33, 43, 46, 49; Л. Беда көшесі № 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44.