Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по городу Костанай
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 5 декабря 2022 года № 167. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 декабря 2022 года № 30978. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Правилами уплаты туристского взноса для иностранцев, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года № 787, Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев в местах размещения туристов с 1 января по 31 декабря 2023 года включительно – 5 (пять) процентов от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Костанайского городского маслихата Б. Сандыбеков

Қостанай қаласы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2022 жылғы 5 желтоқсандағы № 167 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 6 желтоқсанда № 30978 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-10 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 қарашадағы № 787 қаулысымен бекітілген шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларына сәйкес, Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап 31 желтоқсанды қоса алғанда туристерді орналастыру орындарындағы шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелері-болу құнының 5 (бес) пайызы бекітілсін.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай қалалық мәслихатының хатшысы Б. Сандыбеков