О признании утратившим силу решение акима города Костаная от 25 января 2022 года № 1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба"
Решение акима города Костаная Костанайской области от 19 декабря 2022 года № 6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 декабря 2022 года № 31190
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города Костаная от 25 января 2022 года № 1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26648).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Костаная М. Жундубаев

Қостанай қаласы әкімінің "Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" 2022 жылғы 25 қаңтардағы № 1 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімінің 2022 жылғы 19 желтоқсандағы № 6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 21 желтоқсанда № 31190 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Қостанай қаласы әкімінің "Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" 2022 жылғы 25 қаңтардағы № 1 шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26648 болып тіркелген).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қостанай қаласының әкімі М. Жундубаев