Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов в городе Рудном
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 15 апреля 2022 года № 117. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 апреля 2022 года № 27636
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан Рудненский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов в городе Рудном согласно приложению к настоящему решению.

Рудный қаласында коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2022 жылғы 15 сәуірдегі № 117 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 19 сәуірде № 27636 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес Рудный қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Рудный қаласында коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары бекітілсін.