О признании утратившим силу решения маслихата от 25 февраля 2019 года № 282 "О повышении базовых ставок земельного налога"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 9 марта 2022 года № 108. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 марта 2022 года № 27136
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога" 25 февраля 2019 года № 282 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8276).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Амангельдинского районного маслихата К. Кеделбаев

Мәслихаттың 2019 жылғы 25 ақпандағы № 282 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2022 жылғы 9 наурыздағы № 108 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 16 наурызда № 27136 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2019 жылғы 25 ақпандағы № 282 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8276 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Амангелді аудандық мәслихатының хатшысы К. Кеделбаев