Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Житикаринскому району
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 25 января 2022 года № 111. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 января 2022 года № 26662.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Житикаринскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Житикаринского районного маслихата А. Кабиев
Приложение
к решению маслихата

Жітіқара ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2022 жылғы 25 қаңтардағы № 111 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 27 қаңтарда № 26662 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жітіқара ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара аудандық мәслихатының хатшысы А. Кабиев
Мәслихаттың

от 25 января 2022 года
№ 111
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Житикаринскому району
Сноска. Приложение – в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 29.11.2022 № 206 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Виды объектов накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов, м3
1
Домовладения благоустроенные
1 житель

2022 жылғы 25 қаңтардағы
№ 111 шешіміне
қосымша
Жітіқара ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 29.11.2022 № 206 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
р/с №
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілердің түрлері
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жинақталу нормасы, м3
1
Жайлыүйлер
1 тұрғын