О признании утратившим силу решения Карасуского районного маслихата от 14 марта 2018 года № 211 "О повышении базовых ставок земельного налога"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 4 февраля 2022 года № 99. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 февраля 2022 года № 26758
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Карасуского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога" от 14 марта 2018 года № 211 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7625).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Cекретарь Карасуского районного маслихата С. Кажиев

Қарасу аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 14 наурыздағы № 211 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күшін жою деп тану туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2022 жылғы 4 ақпандағы № 99 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 8 ақпанда № 26758 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарасу аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 14 наурыздағы № 211 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7625 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарасу аудандық мәслихатының хатшысы С. Кажиев