О признании утратившим силу решения маслихата от 4 июня 2018 года № 206 "О повышении базовых ставок земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 16 февраля 2022 года № 116. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 февраля 2022 года № 26896
В соответствии пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан" от 4 июня 2018 года № 206 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7856).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Узункольского районного маслихата А. Бараншина

Мәслихатының 2018 жылғы 4 маусымдағы № 206 "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін он есеге арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 16 ақпандағы № 116 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 23 ақпанда № 26896 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихатының "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін он есеге арттыру туралы" 2018 жылғы 4 маусымдағы № 206 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7856 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл аудандық мәслихатының хатшысы А. Бараншина