Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Узункольскому району
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 1 июня 2022 года № 151. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 июня 2022 года № 28395
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Узункольскому району согласно приложению к настоящему решению.

Ұзынкөл ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 1 маусымдағы № 151 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 7 маусымда № 28395 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес Ұзынкөл ауданның мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ұзынкөл ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары бекітілсін.

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Узункольского районного маслихата А. Бараншина
Приложение
к решению маслихата
от 1 июня 2022 года
№ 151
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Узункольскому району
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов, м3
1.
Домовладения неблагоустроенные
1 житель

2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл аудандық мәслихатының хатшысы А. Бараншина
Мәслихатының
2022 жылғы 1 маусымдағы
№ 151 шешіміне
қосымша
Ұзынкөл ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Жылдық нормасы 1 есептік бірлікке, м3
1.
Жайлы емес үйлер
1 тұрғын