О внесении дополнений в решение Павлодарского областного маслихата от 22 апреля 2021 года № 21/3 "О дополнительном предоставлении гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, в том числе лекарственных средств, специализированных лечебных продуктов, медицинских изделий, отдельным категориям граждан Павлодарской области при амбулаторном лечении"
Решение Павлодарского областного маслихата от 7 сентября 2022 года № 188/15. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 сентября 2022 года № 29528. Утратило силу решением Павлодарского областного маслихата от 26 апреля 2024 года № 126/12
Сноска. Утратило силу решением Павлодарского областного маслихата от 26.04.2024 № 126/12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского областного маслихата "О дополнительном предоставлении гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, в том числе лекарственных средств, специализированных лечебных продуктов, медицинских изделий, отдельным категориям граждан Павлодарской области при амбулаторном лечении" от 22 апреля 2021 года № 21/3 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7274) следующие дополнения:
раздел "Дополнительно предоставляемые лекарственные средства отдельным категориям граждан Павлодарской области при амбулаторном лечении за счет средств областного бюджета" приложения 1 к указанному решению дополнить следующими пунктами:
"42. "Цинрайз", лиофилизат для приготовления раствора для инъекций гражданам с заболеванием наследственный ангионевротический синдром;
43. "Имукин", раствор для инъекций гражданам с заболеванием первичный иммундефицит;
44. "Тедуглутид", лиофилизат для приготовления раствора для инъекций гражданам с заболеванием синдром короткой кишки;
45. "Селексипаг", таблетка гражданам с заболеванием легочная гипертензия;
46. "Сиролимус", таблетка гражданам с заболеванием лимфангиолейомиоматоз;
47. "Менадиона натрия бисульфита тригидрат", раствор для инъекций гражданам с заболеванием синдром короткой кишки в исходе синдрома Ледда, заворота и нектоза тонкой кишки.";
раздел "Дополнительно предоставляемые специализированные лечебные продукты отдельным категориям граждан Павлодарской области при амбулаторном лечении за счет средств областного бюджета" приложения 1 к указанному решению дополнить следующими пунктами:
"23. "Малоежка педиашур", упаковка гражданам с заболеванием меннингоэнцефалит, другие виды церебрального паралича, хроническая обструктивная легочная болезнь, астма с преобладанием аллергического компонента, другая врожденная гидроцефалия, последствия перенесенного субарахноидального кровоизлияния, спастический тетрапарез, апалический синдром, эпилепсия, стеноз гортани, гидроцефалия.

Павлодар облыстық мәслихатының 2021 жылғы 22 сәуірдегі № 21/3 "Павлодар облысы азаматтарының жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін, оның ішінде дәрілік заттарды, арнайы емдік өнімдерді, медициналық бұйымдарды қосымша беру туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2022 жылғы 7 қыркүйектегі № 188/15 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 12 қыркүйекте № 29528 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық мәслихатының 2024 жылғы 26 сәуірдегі № 126/12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық мәслихатының 26.04.2024 № 126/12 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Павлодар облыстық мәслихатының "Павлодар облысы азаматтарының жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін, оның ішінде дәрілік заттарды, арнайы емдік өнімдерді, медициналық бұйымдарды қосымша беру туралы" 2021 жылғы 22 сәуірдегі № 21/3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 7274 болып тіркелген) келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасының "Павлодар облысы азаматтарының жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде облыстық бюджет қаражаты есебінен қосымша берілетін дәрілік заттар" бөлімі мынадай тармақтармен толықтырылсын:
"42. "Цинрайз", тұқым қуалайтын ангионевроздық синдром ауруы бар азаматтарға инъекцияға арналған ерітінді дайындауға арналған лиофилизат;
43. "Имукин", бастапқы иммун тапшылығы ауруы бар азаматтарға инъекцияға арналған ерітінді;
44. "Тедуглутид", қысқа ішек синдромы ауруы бар азаматтарға инъекцияға арналған ерітінді дайындауға арналған лиофилизат;
45. "Селексипаг", өкпе гипертензиясы ауруы бар азаматтарға арналған таблетка;
46. "Сиролимус", лимфангиолейомиоматоз ауруы бар азаматтарға арналған таблетка.
47. "Менадион натрий бисульфиті тригидраты", инъекцияға арналған ерітінді, Ледд синдромының, жіңішке ішектің түйілуі және нектозы нәтижесіндегі қысқа ішек синдромы бар азаматтарға.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасының "Павлодар облысы азаматтарының жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде облыстық бюджет қаражаты есебінен қосымша ұсынылатын мамандандырылған емдік өнімдер" бөлімі келесі тармақтармен толықтырылсын:
"23. "Малоежка педиашур", меннингоэнцефалит, басқа милық салданудың түрлері, созылмалы обструктивті өкпе ауруы, аллергиялық компонент басым демікпе, басқа да туа біткен гидроцефалия, субарахноидты қан кетудің салдары, спастикалық тетрапарез, апалик синдромы, эпилепсия, көмей стенозы; гидроцефалия ауруы бар азаматтарға қаптама.

24. "Сухая смесь Малоежка", упаковка гражданам с заболеванием меннингоэнцефалит, другие виды церебрального паралича, хроническая обструктивная легочная болезнь, астма с преобладанием аллергического компонента, другая врожденная гидроцефалия, последствия перенесенного субарахноидального кровоизлияния, спастический тетрапарез, апалический синдром, эпилепсия, стеноз гортани, гидроцефалия.
25. "Пептамен Юниор", упаковка гражданам с заболеванием синдром короткой кишки в исходе синдрома Ледда, заворота и нектоза тонкой кишки.";
раздел "Дополнительно предоставляемые медицинские изделия отдельным категориям граждан Павлодарской области при амбулаторном лечении за счет средств областного бюджета" приложения 1 к указанному решению дополнить следующим пунктом:
"46. Фиксирующий бинт сетчатый и трубчатый (повязка из трубчатого бинта) GR 5-25 м., медицинское изделие гражданам с заболеванием синдром короткой кишки в исходе синдрома Ледда, заворота и нектоза тонкой кишки.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Павлодарского областного маслихата Е. Айткенов

24. "Малоежка құрғақ қоспасы", меннингоэнцефалит, басқа милық салданудың түрлері, созылмалы обструктивті өкпе ауруы, аллергиялық компонент басым демікпе, басқа да туа біткен гидроцефалия, субарахноидты қан кетудің салдары, спастикалық тетрапарез, апалик синдромы, эпилепсия, көмей стенозы; гидроцефалия ауруы бар азаматтарға қаптама.
25. "Пептамен Юниор", Ледд синдромының, жіңішке ішектің түйілуі және нектозы нәтижесіндегі қысқа ішек синдромы бар азаматтарға қаптама.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасының "Павлодар облысы азаматтарының жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде облыстық бюджет қаражаты есебінен қосымша ұсынылатын медициналық бұйымдар" бөлімі мынадай тармақпен толықтырылсын:
"46. GR 5-25 м. торлы және түтікшелі бекіткіш жаратаңғыш (түтікшелі жаратаңғыштан жасалған таңғыш), медициналық бұйым, Ледд синдромының, жіңішке ішектің түйілуі және нектозы нәтижесіндегі қысқа ішек синдромы бар азаматтарға.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облыстық мәслихатының хатшысы Е. Айткенов