Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории города Павлодар и населенных пунктах города Павлодар
Решение акима города Павлодара Павлодарской области от 6 апреля 2022 года № 2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 апреля 2022 года № 27476. Утратило силу решением акима города Павлодара Павлодарской области от 9 сентября 2022 года № 11 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу - решением акима города Павлодар Павлодарской области от 09.09.2022 № 11 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 5 статьи 4 и статьей 48 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", на основании протокола внеочередного заседания городской комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций города Павлодара от 31 марта 2022 года № 3, РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории города Павлодар, поселка Ленинский города Павлодар, сел Жетекши, Мойылды, Павлодарское города Павлодар и Кенжекольского сельского округа города Павлодар.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима города Павлодар.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Павлодара А. Байханов

Павлодар қаласының және Павлодар қаласы елді мекендерінің аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімінің 2022 жылғы 6 сәуірдегі № 2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 8 сәуірде № 27476 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімінің 2022 жылғы 9 қыркүйектегі № 11 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімінің 09.09.2022 № 11 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 4-бабы 5-тармағының 3) тармақшасына және 48-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" № 756 қаулысына сәйкес, Павлодар қаласының төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою жөніндегі қалалық комиссиясының кезектен тыс отырысының 2022 жылғы 31 наурыздағы № 3 хаттамасы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Павлодар қаласының, Павлодар қаласы Ленин кентінің, Павлодар қаласы Жетекші, Мойылды, Павлодар ауылдарының және Павлодар қаласы Кенжекөл ауылдық округінің аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Павлодар қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласының әкімі А. Байханов