О признании утратившим силу решения акима города Павлодара от 6 апреля 2022 года № 2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории города Павлодар и населенных пунктах города Павлодар"
Решение акима города Павлодара Павлодарской области от 9 сентября 2022 года № 11. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 сентября 2022 года № 29527
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города Павлодара от 6 апреля 2022 года № 2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории города Павлодар и населенных пунктах города Павлодар" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 27476).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима города Павлодар.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Павлодара А. Байханов

Павлодар қаласы әкімінің 2022 жылғы 6 сәуірдегі "Павлодар қаласының және Павлодар қаласы елді мекендерінің аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 2 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімінің 2022 жылғы 9 қыркүйектегі № 11 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 12 қыркүйекте № 29527 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Павлодар қаласы әкімінің 2022 жылғы 6 сәуірдегі "Павлодар қаласының және Павлодар қаласы елді мекендерінің аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 2 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27476 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Павлодар қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласының әкімі А. Байханов