О признании утратившим силу решения Павлодарского городского маслихата от 29 марта 2018 года № 239/34 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность города Павлодара"
Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 16 ноября 2022 года № 180/24. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 ноября 2022 года № 30575
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Павлодарского городского маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность города Павлодара" от 29 марта 2018 года № 239/34 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5947).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Павлодарского городского маслихата С. Калижанова

Павлодар қалалық мәслихатының "Сот шешімімен Павлодар қаласының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2018 жылғы 29 наурыздағы № 239/34 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2022 жылғы 16 қарашадағы № 180/24 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 17 қарашада № 30575 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының "Cот шешімімен Павлодар қаласының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2018 жылғы 29 наурыздағы № 239/34 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5947 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қалалық мәслихатының хатшысы С. Калижанова