Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба
Решение акима города Аксу Павлодарской области от 12 апреля 2022 года № 3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 апреля 2022 года № 27563. Утратило силу решением акима города Аксу Павлодарской области от 19 января 2023 года № 1
Сноска. Утратило силу - решением акима города Аксу Павлодарской области от 19.01.2023 № 1 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории города Аксу.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима города Аксу Зенова М.Б.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима города Аксу.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Аксу Н. Дюсимбинов

Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Павлодар облысы Ақсу қалаcы әкімінің 2022 жылғы 12 сәуірдегі № 3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 14 сәуірде № 27563 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімінің 2023 жылғы 19 қаңтардағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімінің 19.01.2023 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 48-бабына және 50-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі "Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" № 756 қаулысына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Ақсу қаласының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайды жою басшысы болып Ақсу қаласы әкімінің орынбасары М.Б. Зенов тағайындалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақсу қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақсу қаласының әкімі Н. Дюсимбинов