О внесении изменения в постановление акимата города Аксу от 26 октября 2015 года № 864/10 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в городе Аксу"
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 21 сентября 2022 года № 706/6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 сентября 2022 года № 29782
Акимат города Аксу Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата города Аксу от 26 октября 2015 года № 864/10 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в городе Аксу" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4770) внести следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Аксу Н. Дюсимбинов
"СОГЛАСОВАНО"
Аксуская городская
территориальная избирательная
комиссия
Приложение
к постановлению
акимата города Аксу

Ақсу қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 26 қазандағы "Ақсу қаласында кандидаттардың үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" № 864/10 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 21 қыркүйектегі № 706/6 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 23 қыркүйекте № 29782 болып тіркелді
Павлодар облысы Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 26 қазандағы "Ақсу қаласында кандидаттардың үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" № 864/10 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4770 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес, жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақсу қаласының әкімі Н. Дюсимбинов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақсу қалалық аумақтық
сайлау комиссиясы
Ақсу қаласы әкімдігінің

от 21 сентября 2022 года
№ 706/6
Приложение
к постановлению акимата
города Аксу
от 26 октября 2015 года
№ 864/10
п/п
Места размещения агитационных печатных материалов
1
2
город Аксу
1
улица М.О. Ауэзова 8, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры Сабита Донентаева" акимата города Аксу
2
улица Астана 37, перед зданием коммунального государственного казенного предприятия "Дом детского творчества города Аксу" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
3
улица М.О. Ауэзова 42, справа от магазина "Чайка"
4
улица М.О. Ауэзова 81, перед магазином "Нива"
5
улица М.О. Ауэзова 41, перед магазином "Достык"
6
улица Астана 12, перед торговым домом "Агидель"
7
улица Маншук Маметова 11, перед торговым домом "Камея"
8
улица Астана 21, перед коммунальным рынком "Ауыл"
9
улица 8 Марта 203, слева от магазина "Юбилейный"
Алгабасский сельский округ
10
село Алгабас, улица Советов 4А, перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима села Алгабас"
11
село Айнаколь, улица Центральная 23А, слева от административного здания
12
село Жолкудук, улица Кабылбекова 15, перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени К. Камзина села Жолкудук" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
Достыкский сельский округ
13
село Достык, улица 2 Линия 34/1, перед зданием коммунального государственного учреждения "Достыкская средняя школа" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
14
село Пограничник, переулок имени Алексея Пикало 1, перед зданием коммунального государственного учреждение "Средняя школа имени Бауыржана Момышулы села Пограничник" отдела образования города Аксу, управления образовании Павлодарской области"
15
село Береке, улица Николая Бердникова 27/1, перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа села Береке" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
Евгеньевский сельский округ
16
село Евгеньевка, улица Ю. Гагарина, перед магазином "Юбилейный"
17
село Уштерек, улица Абылайхан 21А, перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа села Уштерек" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
1
2
Калкаманский сельский округ
18
село Калкаман, улица Ленина 20А, перед стадионом
19
село Акжол, улица Школьная 4/1, перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа села Акжол" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
Кызылжарский сельский округ
20
село Кызылжар, улица Тәуелсіздік 1, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры Сабита Донентаева" акимата города Аксу
21
село Сарышыганак, улица Молодежная 10, перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа села Сарышыганак" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
Сельский округ имени Мамаита Омарова
22

2022 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 706/6 қаулысына
қосымша
Ақсу қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 26 қазандағы
№ 864/10 қаулысына
қосымша
Р/с
Үгіт баспа материалдарын орналастыру орындары
1
2
Ақсу қаласы
1
М.О. Әуезов көшесі 8, Ақсу қаласы әкімдігінің "Сәбит Дөнентаев мәдениет сарайы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны ғимаратының алдында
2
Астана көшесі 37, Павлодар облысының білім беру басқармасы Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу қаласының балалар шығармашылық үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында
3
М.О. Әуезов көшесі 42, "Чайка" дүкенінің оң жағында
4
М.О. Әуезов көшесі 81, "Нива" дүкенінің алдында
5
М.О. Әуезов көшесі 41, "Достық" дүкенінің алдында
6
Астана көшесі 12, "Агидель" сауда үйінің алдында
7
Мәншүк Мәметова көшесі 11, "Камея" сауда үйінің алдында
8
Астана көшесі 21, "Ауыл" коммуналдық базарының алдында
9
8 Марта көшесі 203, "Юбилейный" дүкенінің сол жағында
Алғабас ауылдық округі
10
Алғабас ауылы, Советов көшесі 4А, "Алғабас ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
11
Айнакөл ауылы, Центральная көшесі 23А, әкімшілік ғимараттың сол жағында
12
Жолқұдық ауылы, Қабылбеков көшесі 15, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Жолқұдық ауылының Қ. Қамзин атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
Достық ауылдық округі
13
Достық ауылы, 2 желі көшесі 34/1, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Достық орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
14
Пограничник ауылы, Алексей Пикало атындағы қиылыс 1, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Пограничник ауылының Бауыржан Момышұлы атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
15
Береке ауылы, Николай Бердников көшесі 27/1, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Береке ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
Евгеньевка ауылдық округі
16
Евгеньевка ауылы, Ю. Гагарин көшесі 1, "Юбилейный" дүкенінің алдында
17
Үштерек ауылы, Абылайхан көшесі 21А, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Үштерек ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
1
2
Қалқаман ауылдық округі
18
Қалақаман ауылы, Ленин көшесі 20А, стадионның алдында
19
Ақжол ауылы, Школьная көшесі 4/1, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақжол ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
Қызылжар ауылдық округі
20
Қызылжар ауылы, Тәуелсіздік көшесі 1, Ақсу қаласы әкімдігінің "Сәбит Дөнентаев мәдениет сарайы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны ғимаратының алдында
21
Сарышығанақ ауылы, Молодежная көшесі 10, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Сарышығанақ ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі
22

село Енбек, улица Ардагерлер 17/1, перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа села Енбек" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
23
село имени Мамаита Омарова, улица Ш. Аргынбаева 1, перед зданием коммунального государственного учреждения "Жамбылская средняя школа" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
24

Еңбек ауылы, Ардагерлер көшесі 17/1, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Еңбек ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
23
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылы, Ш. Арғынбаев көшесі 1, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Жамбыл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
24

село Курколь, улица 40 лет победы 9, перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Донентаева села Курколь" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области

Құркөл ауылы, 40 лет победы көшесі 9, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Құркөл ауылының Дөнентаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында