Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Аксу
Решение Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 30 ноября 2022 года № 204/30. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 декабря 2022 года № 31011
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Аксу.

Ақсу қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2022 жылғы 30 қарашадағы № 204/30 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 7 желтоқсанда № 31011 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365-бабы 3-тармағына 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қоса беріліп отырған Ақсу қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары бекітілсін.

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Аксуского городского маслихата М. Омаргалиев
Приложение
к решению Аксуского
городского маслихата
от 30 ноября 2022 года
№ 204/30
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Аксу
Виды объектов накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма, куб.метр на 1 расчетную единицу
1
Домовладения благоустроенные
1 житель

2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсу қалалық мәслихатының хатшысы М. Омаргалиев
Ақсу қалалық
мәслихатының 2022 жылғы
30 қарашадағы № 204/30
шешіміне қосымша
Ақсу қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтарды жинақтау объектілерінің түрлері
Есептік бірлік
Нормасы, жылына 1 есептік бірлік куб метрге
1
Жайлы үйлер
1 тұрғын