О внесении изменений в постановление акимата города Экибастуза от 22 ноября 2011 года № 1115/10 "Об определении помещений для проведения встреч с избирателями и мест для размещения агитационных печатных материалов"
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 19 сентября 2022 года № 870/9. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 сентября 2022 года № 29722
Акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Экибастуза от 22 ноября 2011 года № 1115/10 "Об определении помещений для проведения встреч с избирателями и мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12-3-306) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов";
пункт 1 указанного постановления исключить;
пункт 2 указанного постановления изложить в новой редакции:
"2. Определить совместно с Экибастузской городской территориальной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.";
приложение 1 к указанному постановлению исключить;
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Экибастуза.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза А. Бейсекин
"СОГЛАСОВАНО"
Экибастузская городская
территориальная
избирательная комиссия
Приложение
к постановлению акимата
города Экибастуза
от 19 сентября 2022 года
№ 870/9
Приложение 2
к постановлению акимата
города Экибастуза
от 22 ноября 2011 года
№ 1115/10
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Населенный пункт
Места для размещения агитационных
печатных материалов
1
город Экибастуз
напротив жилого дома № 20 по улице Мәшһүр Жүсіп
2
на перекрестке улиц Абая - Ломоносова
3
напротив жилого дома № 16 по улице Желтоқсан
4
улица Косыма Пшенбаева, дом № 12, напротив магазина "Строймарт"
5
на перекрестке улиц Абая – Кеншілер
6
на перекрестке улиц Абая – Мухтара Ауэзова
7
напротив жилого дома № 42 по улице Энергетиктер
8
напротив здания государственного учреждения "Специализированная школа-лицей № 1 для одаренных детей города Экибастуза" по улице Кеншілер
9
напротив автокомплекса "Car City" по улице Абая
10
напротив автозаправочной станции "NRG" по улице Мухтара Ауэзова
11
напротив жилого дома № 71 по улице Мәшһүр Жүсіп
12
напротив жилого дома № 58 по улице Мәшһүр Жүсіп
13
на перекрестке улиц Абая – Мухтара Ауэзова
14
напротив рынка "Шылау" по улице Абая
15
напротив жилого дома № 155 по улице Мәшһүр Жүсіп
16
на перекрестке улиц Абая – Бауыржана Момышұлы
17
напротив жилого дома № 46 по улице Бауыржана Момышұлы
18
напротив жилого дома № 12 по улице Бауыржана Момышұлы
19
напротив жилого дома № 88 по улице Бауыржана Момышұлы
20
на перекрестке улиц Бауыржана Момышұлы - Космонавтов
21
на перекрестке улиц Мәшһүр Жүсіп – Бухар Жырау
22
напротив жилого дома № 40 по улице Бауыржана Момышұлы
23
на перекрестке улиц Королева – Мәншүк Мәметова
24
улица Королева, дом № 82А, напротив магазина "Дария"
25
на перекрестке улиц Королева – Мухтара Ауэзова
26
напротив муниципального рынка по улице Мухтара Ауэзова
27
напротив жилого дома № 99 по улице Энергетиктер
28
напротив здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Поликлиника № 2 города Экибастуза" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области по улице Энергетиктер
29
напротив жилого дома № 71 по улице Мәншүк Мәметова
30
напротив жилого дома № 126 по улице Мәшһүр Жүсіп
31
напротив жилого дома № 149 по улице Мәшһүр Жүсіп
32
на перекрестке улиц Естая Беркимбаева – Торайгырова
33

Екібастұз қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 22 қарашадағы "Сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жайлар және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" № 1115/10 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 19 қыркүйектегі № 870/9 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 21 қыркүйекте № 29722 болып тіркелді
Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 22 қарашадағы "Сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жайлар және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12-3-306 болып тіркелген) № 1115/10 қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы";
көрсетілген қаулының 1-тармағы алынып тасталсын;
көрсетілген қаулының 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес Екібастұз қалалық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша), барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.";
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы алынып тасталсын;
көрсетілген қаулының 2-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі А. Бейсекин
"КЕЛІСІЛДІ"
Екібастұз қалалық аумақтық
сайлау комиссиясы
Екібастұз қаласы
әкімдігінің 2022 жылғы
19 қыркүйектегі № 870/9
қаулысына қосымша
Екібастұз қаласы
әкімдігінің 2011 жылғы
22 қарашадағы № 1115/10
қаулысына 2-қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекен
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Екібастұз қаласы
Мәшһүр Жүсіп көшесіндегі № 20 тұрғын үйге қарама-қарсы
2
Абай – Ломоносов көшелерінің қиылысында
3
Желтоқсан көшесіндегі № 16 тұрғын үйге қарама-қарсы
4
Қосым Пішенбаев көшесі, № 12 үй, "Строймарт" дүкеніне қарама-қарсы
5
Абай – Кеншілер көшелерінің қиылысында
6
Абай – Мұхтар Әуезов көшелерінің қиылысында
7
Энергетиктер көшесіндегі № 42 тұрғын үйге қарама-қарсы
8
Кеншілер көшесіндегі "Екібастұз қаласының дарынды балаларға арналған мамандандырылған № 1 лицей-мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
9
Абай көшесіндегі "Car City" автокешеніне қарама-қарсы
10
Мұхтар Әуезов көшесіндегі "NRG" автожанармай құю станциясына қарама-қарсы
11
Мәшһүр Жүсіп көшесіндегі № 71 тұрғын үйге қарама-қарсы
12
Мәшһүр Жүсіп көшесіндегі № 58 тұрғын үйге қарама-қарсы
13
Абай – Мұхтар Әуезов көшелерінің қиылысында
14
Абай көшесіндегі "Шылау" базарына қарама-қарсы
15
Мәшһүр Жүсіп көшесіндегі № 155 тұрғын үйге қарама-қарсы
16
Абай– Бауыржан Момышұлы көшелерінің қиылысында
17
Бауыржан Момышұлы көшесіндегі № 46 тұрғын үйге қарама-қарсы
18
Бауыржан Момышұлы көшесіндегі № 12 тұрғын үйге қарама-қарсы
19
Бауыржан Момышұлы көшесіндегі № 88 тұрғын үйге қарама-қарсы
20
Бауыржан Момышұлы - Космонавтов көшелерінің қиылысында
21
Мәшһүр Жүсіп – Бұхар Жырау көшелерінің қиылысында
22
Бауыржан Момышұлы көшесіндегі № 40 тұрғын үйге қарама-қарсы
23
Королев – Мәншүк Мәметова көшелерінің қиылысында
24
Королев көшесі, № 82А үй, "Дария" дүкеніне қарама-қарсы
25
Королев – Мұхтар Әуезов көшелерінің қиылысында
26
Мұхтар Әуезов көшесіндегі муниципалдық базарға қарама-қарсы
27
Энергетиктер көшесіндегі № 99 тұрғын үйге қарама-қарсы
28
Энергетиктер көшесіндегі Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Екібастұз қаласының № 2 емханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимаратына қарама-қарсы
29
Мәншүк Мәметова көшесіндегі № 71 тұрғын үйге қарама-қарсы
30
Мәшһүр Жүсіп көшесіндегі №126 тұрғын үйге қарама-қарсы
31
Мәшһүр Жүсіп көшесіндегі №149 тұрғын үйге қарама-қарсы
32
Естай Беркімбаев – Торайғыров көшелерінің қиылысында
33

улица Естая Беркимбаева, дом № 180, напротив остановочного павильона "22 микрорайон"
34
напротив магазина "Уголек" по улице Естая Беркимбаева
35
улица Бухар Жырау, дом № 162, напротив магазина "Валентина"
36
поселок Солнечный
напротив жилого дома № 13 по проспекту Конституции
37
поселок Шидерты
напротив административного здания Павлодарского управления эксплуатации филиала "Канал имени Каныша Сатпаева" республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Казводхоз"
38
село имени академика Алькея Маргулана
напротив здания сельского клуба коммунального государственного казенного предприятия "Центр культуры "Атамура" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата города Экибастуза"
39
село Торт-Кудук
на перекрестке улиц Жамбыла – Қаныш Сәтбаева
40
село Акколь
напротив здания сельского клуба коммунального государственного казенного предприятия "Центр культуры "Атамура" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата города Экибастуза"
41
село Зеленая роща
напротив здания сельского клуба коммунального государственного казенного предприятия "Центр культуры "Атамура" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата города Экибастуза"
42
село Байет
напротив здания сельского клуба коммунального государственного казенного предприятия "Центр культуры "Атамура" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата города Экибастуза"
43
село Атыгай
напротив здания сельского клуба коммунального государственного казенного предприятия "Центр культуры "Атамура" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата города Экибастуза"
44
село Кулаколь
напротив здания сельского клуба коммунального государственного казенного предприятия "Центр культуры "Атамура" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата города Экибастуза"
45
село Кудайколь
напротив здания коммунального государственного учреждения "Кудайкольская средняя общеобразовательная школа" отдела образования города Экибастуза,
управления образования Павлодарской области
46
село Карасор
напротив здания коммунального государственного учреждения "Карасорская средняя общеобразовательная школа" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
47
село Шикылдак
на перекрестке улиц Центральная - Школьная
48
село Сарыкамыс
напротив здания сельского клуба коммунального государственного казенного предприятия "Центр культуры "Атамура" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата города Экибастуза"
49
село Тортуй
напротив здания коммунального государственного учреждения "Экибастузская средняя общеобразовательная школа" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
50
село Тай
напротив центральной остановки
51
село Қоянды
напротив центральной остановки
52
село Бескауга
напротив здания сельского клуба коммунального государственного казенного предприятия "Центр культуры "Атамура" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата города Экибастуза"

Естай Беркімбаев көшесі, № 180 үй, "22-шағын аудан" аялдама павильонына қарама-қарсы
34
Естай Беркімбаев көшесіндегі "Уголек" дүкеніне қарама-қарсы
35
Бұхар Жырау көшесі, № 162 үй, "Валентина" дүкеніне қарама-қарсы
36
Солнечный кенті
Конституция даңғылындағы № 13 тұрғын үйге қарама-қарсы
37
Шідерті кенті
"Қазсушар" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны "Қаныш Сәтбаев атындағы канал" филиалы Павлодар пайдалану басқармасының әкімшілік ғимаратына қарама-қарсы
38
Академик Әлкей Марғұлан атындағы ауылы
"Екібастұз қаласы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Атамұра" мәдениет орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ауылдық клубы ғимаратына қарама-қарсы
39
Төрт-Құдық ауылы
Жамбыл – Қаныш Сәтбаев көшелерінің қиылысында
40
Ақкөл ауылы
"Екібастұз қаласы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Атамұра" мәдениет орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ауылдық клубы ғимаратына қарама-қарсы
41
Зеленая роща ауылы
"Екібастұз қаласы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Атамұра" мәдениет орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ауылдық клубы ғимаратына қарама-қарсы
42
Бәйет ауылы
"Екібастұз қаласы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Атамұра" мәдениет орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ауылдық клубы ғимаратына қарама-қарсы
43
Атығай ауылы
"Екібастұз қаласы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Атамұра" мәдениет орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ауылдық клубы ғимаратына қарама-қарсы
44
Құлакөл ауылы
"Екібастұз қаласы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Атамұра" мәдениет орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ауылдық клубы ғимаратына қарама-қарсы
45
Құдайкөл ауылы
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "Құдайкөл жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
46
Қарасор ауылы
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "Қарасор жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
47
Шиқылдақ ауылы
Центральная – Школьная көшелерінің қиылысында
48
Сарықамыс ауылы
"Екібастұз қаласы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Атамұра" мәдениет орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ауылдық клубы ғимаратына қарама-қарсы
49
Төртүй ауылы
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "Екібастұз жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
50
Тай ауылы
орталық аялдамаға қарама-қарсы
51
Қоянды ауылы
орталық аялдамаға қарама-қарсы
52
Бесқауға ауылы
"Екібастұз қаласы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Атамұра" мәдениет орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ауылдық клубы ғимаратына қарама-қарсы