Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2022 год по городу Экибастуз
Решение Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 29 сентября 2022 года № 167/22. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 сентября 2022 года № 29898
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года № 787 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев" Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев по городу Экибастуз в местах размещения туристов с 1 января по 31 декабря 2022 года включительно – 0 (ноль) процентов от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Экибастузского городского маслихата Б. Куспеков

Екібастұз қаласы бойынша шетелдіктер үшін 2022 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2022 жылғы 29 қыркүйектегі № 167/22 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 30 қыркүйекте № 29898 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 қарашадағы "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" № 787 қаулысына сәйкес, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Екібастұз қаласы бойынша шетелдіктер үшін туристерді орналастыру орындарында 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап 31 желтоқсандықоса алғанда туристік жарнаның мөлшерлемелері – болу құнының 0 (нөл) пайызы болып бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қалалық мәслихатының хатшысы Б. Куспеков