О признании утратившим силу решения Баянаульского районного маслихата от 25 ноября 2019 года № 287/50 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Баянаульского района"
Решение Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 18 октября 2022 года № 149/20. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 октября 2022 года № 26048
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Баянаульского районного маслихата от 25 ноября 2019 года № 287/50 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Баянаульского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6635).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Баянаульского районного маслихата Т. Қасен

Баянауыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 қарашадағы "Баянауыл ауданының Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" № 287/50 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 қазандағы № 149/20 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 22 қазанда № 26048 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 қарашадағы "Баянауыл ауданының Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" № 287/50 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6635 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Баянауыл аудандық мәслихатының хатшысы Т. Қасен