О бесплатном проезде отдельной категории граждан села Иртышск Павлодарской области на общественном пассажирском транспорте (кроме такси)
Совместные постановление акимата Иртышского района Павлодарской области от 19 октября 2022 года № 309/5 и решение Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 19 октября 2022 года № 25. Зарегистрированы в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 октября 2022 года № 30297
В соответствии с подпунктом 9) пункта 1 статьи 31, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлениии и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 13 Закона Республики Казахстан "О транспорте в Республике Казахстан", акимат Иртышского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить бесплатный проезд на общественном пассажирском транспорте (кроме такси) следующей категории граждан села Иртышск Павлодарской области:
- детям, обучающимся в организациях среднего образования.
2. Источником финансирования определить бюджет Иртышского района.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на коммунальное государственное учреждение "Отдел реального сектора экономики Иртышского района".
4. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Иртышского района Б. Шарипов
Секретарь Иртышского районного маслихата Б. Шингисов

Павлодар облысы Ертіс ауылының жекеленген санаттағы азаматтарының қоғамдық жолаушылар көлігінде (таксиден басқа) тегін жол жүруі туралы
Павлодар облысы Ертіс ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 19 қазандағы № 309/5 бірлескен қаулысы және Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2022 жылғы 19 қазандағы № 89-23-7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 22 қазанда № 30297 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 31 - бабы 1-тармағының 9) тармақшасына, 6 - бабы 1 - тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы көлік туралы" Заңының 13 - бабына сәйкес, Ертіс ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Павлодар облысы Ертіс ауылының келесі санаттағы азаматтарына қоғамдық жолаушылар көлігіне (таксиден басқа) тегін жол жүру белгіленсін:
- орта білім беру ұйымдарында оқитын балаларға.
2. Қаржыландыру көзі болып Ертіс ауданының бюджеті белгіленсін.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау "Ертіс ауданының экономиканың нақты секторы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
4. Осы бірлескен қаулы мен шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ертіс ауданының әкімі Б. Шарипов
Ертіс аудандық мәслихатының хатшысы Б. Шингисов