О признании утратившим силу решения маслихата района Тереңкөл от 15 августа 2019 года № 3/48 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения района Тереңкөл Павлодарской области"
Решение маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 18 августа 2022 года № 3/24. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 августа 2022 года № 29264
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат района Тереңкөл РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата района Тереңкөл "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения района Тереңкөл Павлодарской области" от 15 августа 2019 года № 3/48 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6511).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата района Тереңкөл С. Баяндинов

Тереңкөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 тамыздағы "Павлодар облысының Тереңкөл ауданы Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" № 3/48 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 тамыздағы № 3/24 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 25 тамызда № 29264 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Тереңкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Тереңкөл аудандық мәслихатының "Павлодар облысының Тереңкөл ауданы Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2019 жылғы 15 тамыздағы № 3/48 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6511 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тереңкөл аудандық мәслихатының хатшысы С. Баяндинов