Тереңкөл ауданы елді мекендерінің шекараларын (шегін) белгілеу туралы
Павлодар облысы Тереңкөл ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 16 қарашадағы № 324/8 бірлескен қаулысы және Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 16 қарашадағы № 2/30 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 қарашада № 30808 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 108-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12-бабының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына, 31-бабының 2-тармағына сәйкес, Тереңкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Тереңкөл ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Тереңкөл ауданының Бобровка ауылдық округі елді мекендерінің шекаралары (шектері) белгіленсін:
Жаңабет ауылының алаңы 2943,0 гектар, Жасқайрат ауылының алаңы 2139,0 гектар шекаралары (шектері) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 1-қосымшасына сәйкес.
2. Тереңкөл ауданының Береговой ауылдық округі елді мекендерінің шекаралары (шектері) белгіленсін:
Береговое ауылының алаңы 7683,0 гектар, Зеленая Роща ауылының алаңы 1450,0 гектар, Осьмерыжск ауылының алаңы 1995,0 гектар, Луговое ауылының алаңы 1217,0 гектар шекаралары (шектері) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 2-қосымшасына сәйкес.
3. Тереңкөл ауданының Байқоныс ауылдық округі елді мекендерінің шекаралары (шектері) белгіленсін:
Байқоныс ауылының алаңы 4905,36 гектар, Қызылтаң ауылының алаңы 3751,0 гектар, Тілеубай ауылының алаңы 2013,0 гектар шекаралары (шектері) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 3-қосымшасына сәйкес.
4. Тереңкөл ауданының Воскресенка ауылдық округі елді мекендерінің шекаралары (шектері) белгіленсін:
Воскресенка ауылының алаңы 4047,0 гектар, Березовка ауылының алаңы 5410,0 гектар шекаралары (шектері) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 4-қосымшасына сәйкес.
5. Тереңкөл ауданының Верненка ауылдық округі елді мекендерінің шекаралары (шектері) белгіленсін:
Львовка ауылының алаңы 1008,0 гектар, Фрументьевка ауылының алаңы 4407,0 гектар шекаралары (шектері) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 5-қосымшасына сәйкес.
6. Тереңкөл ауданының Жаңақұрылыс ауылдық округі елді мекендерінің шекаралары (шектері) белгіленсін:
Трофимовка ауылының алаңы 5210,0 гектар, Тегістік ауылының алаңы 3298,0 гектар, Жаңақұрылыс ауылының алаңы 2360,0 гектар, Покровка ауылының алаңы 2097,0 гектар шекаралары (шектері) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 6-қосымшасына сәйкес.

Об установлении границ (черты) населенных пунктов района Тереңкөл
Совместные постановление акимата района Тереңкөл Павлодарской области от 16 ноября 2022 года № 324/8 и решение маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 16 ноября 2022 года № 2/30. Зарегистрированы в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 ноября 2022 года № 30808
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", подпунктом 4) пункта 1 статьи 6, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района Тереңкөл ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат района Тереңкөл РЕШИЛ:
1. Установить границы (черты) населенных пунктов Бобровского сельского округа района Тереңкөл:
границы (черты) села Жанабет площадью 2943,0 гектаров, села Жаскайрат площадью 2139,0 гектаров согласно приложению 1 к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Установить границы (черты) населенных пунктов Берегового сельского округа района Тереңкөл:
границы (черты) села Береговое площадью 7683,0 гектаров, села Зеленая Роща площадью 1450,0 гектаров, села Осьмерыжск площадью 1995,0 гектаров, села Луговое площадью 1217,0 гектаров согласно приложению 2 к настоящему совместному постановлению и решению.
3. Установить границы (черты) населенных пунктов Байконысского сельского округа района Тереңкөл:
границы (черты) села Байконыс площадью 4905,36 гектаров, села Кызылтан площадью 3751,0 гектаров, села Тлеубай площадью 2013,0 гектаров согласно приложению 3 к настоящему совместному постановлению и решению.
4. Установить границы (черты) населенных пунктов Воскресенского сельского округа района Тереңкөл:
границы (черты) села Воскресенка площадью 4047,0 гектаров, села Березовка площадью 5410,0 гектаров согласно приложению 4 к настоящему совместному постановлению и решению.
5. Установить границы (черты) населенных пунктов Верненского сельского округа района Тереңкөл:
границы (черты) села Львовка площадью 1008,0 гектаров, села Фрументьевка площадью 4407,0 гектаров согласно приложению 5 к настоящему совместному постановлению и решению.
6. Установить границы (черты) населенных пунктов Жанакурлысского сельского округа района Тереңкөл:
границы (черты) села Трофимовка площадью 5210,0 гектаров, села Тегистык площадью 3298,0 гектаров, села Жанакурлыс площадью 2360,0 гектаров села Покровка площадью 2097,0 гектаров согласно приложению 6 к настоящему совместному постановлению и решению.

7. Тереңкөл ауданының Ивановка ауылдық округі елді мекендерінің шекаралары (шектері) белгіленсін:
Ивановка ауылының алаңы 4076,0 гектар, Новоспасовка ауылының алаңы 1057,0 гектар шекаралары (шектері) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 7-қосымшасына сәйкес.
8. Тереңкөл ауданының Калиновка ауылдық округі елді мекендерінің шекаралары (шектері) белгіленсін:
Калиновка ауылының алаңы 6146,0 гектар, Қызылдау ауылының алаңы 3852,0 гектар шекаралары (шектері) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 8-қосымшасына сәйкес.
9. Тереңкөл ауданының Октябрь ауылдық округі елді мекендерінің шекаралары (шектері) белгіленсін:
Октябрь ауылының алаңы 9620,0 гектар, Первомайск ауылының алаңы 2861,0 гектар шекаралары (шектері) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 9-қосымшасына сәйкес.
10. Тереңкөл ауданының Песчан ауылдық округі елді мекендерінің шекаралары (шектері) белгіленсін:
Песчан ауылының алаңы 7805,0 гектар, Қарасуық ауылының алаңы 2005,0 гектар шекаралары (шектері) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 10-қосымшасына сәйкес.
11. Тереңкөл ауданының Тереңкөл ауылдық округі елді мекендерінің шекаралары (шектері) белгіленсін:
Тереңкөл ауылының алаңы 4392,0 гектар, Ынталы ауылының алаңы 6955,0 гектар, Юбилейное ауылының алаңы 846,0 гектар шекаралары (шектері) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 11-қосымшасына сәйкес.
12. Тереңкөл ауданының Федоровка ауылдық округі елді мекендерінің шекаралары (шектері) белгіленсін:
Федоровка ауылының алаңы 4615,9 гектар, Воронцовка ауылының алаңы 1190,8 гектар шекаралары (шектері) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 12-қосымшасына сәйкес.
13. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау жетекшілік ететін Тереңкөл ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
14. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тереңкөл ауданының әкімі А. Мангутов
Тереңкөл аудандық мәслихатының хатшысы С. Баяндинов
Тереңкөл ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 16 қарашадағы
№ 324/8 мен
Тереңкөл аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
16 қарашадағы № 2/30
бірлескен қаулысы мен
шешіміне
1-қосымша
Бобровка ауылдық округі елді мекендерінің шекаралары (шектері)
Шартты белгілер:
Тереңкөл ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 16 қарашадағы
№ 324/8 мен
Тереңкөл аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
16 қарашадағы № 2/30
бірлескен қаулысы мен шешіміне
2-қосымша
Береговое ауылдық округі елді мекендерінің шекаралары (шектері)
Шартты белгілер:
Тереңкөл ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 16 қарашадағы
№ 324/8 мен
Тереңкөл аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
16 қарашадағы № 2/30
бірлескен қаулысы мен
шешіміне
3-қосымша
Байқоныс ауылдық округі елді мекендерінің шекаралары (шектері)
Шартты белгілер:
Тереңкөл ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 16 қарашадағы
№ 324/8 мен
Тереңкөл аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
16 қарашадағы № 2/30
бірлескен қаулысы мен шешіміне
4-қосымша
Воскресенка ауылдық округі елді мекендерінің шекаралары (шектері)
Шартты белгілер:
Тереңкөл ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 16 қарашадағы
№ 324/8 мен
Тереңкөл аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
16 қарашадағы № 2/30
бірлескен қаулысы мен шешіміне
5-қосымша
Верненка ауылдық округі елді мекендерінің шекаралары (шектері)
Шартты белгілер:
Тереңкөл ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 16 қарашадағы
№ 324/8 мен
Тереңкөл аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
16 қарашадағы
№ 2/30 бірлескен қаулысы мен
шешіміне 6-қосымша
Жаңақұрылыс ауылдық округі елді мекендерінің шекаралары (шектері)
Шартты белгілер:
Тереңкөл ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 16 қарашадағы
№ 324/8 мен
Тереңкөл аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
16 қарашадағы № 2/30
бірлескен қаулысы мен шешіміне
7-қосымша
Ивановка ауылдық округі елді мекендерінің шекаралары (шектері)
Шартты белгілер:
Тереңкөл ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 16 қарашадағы
№ 324/8 мен
Тереңкөл аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
16 қарашадағы № 2/30
бірлескен қаулысы мен шешіміне
8-қосымша
Калиновка ауылдық округі елді мекендерінің шекаралары (шектері)
Шартты белгілер:
Тереңкөл ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 16 қарашадағы
№ 324/8 мен
Тереңкөл аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
16 қарашадағы № 2/30
бірлескен қаулысы мен шешіміне
9-қосымша
Октябрь ауылдық округі елді мекендерінің шекаралары (шектері)
Шартты белгілер:
Тереңкөл ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 16 қарашадағы
№ 324/8 мен
Тереңкөл аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
16 қарашадағы № 2/30
бірлескен қаулысы мен шешіміне
10-қосымша
Песчан ауылдық округі елді мекендерінің шекаралары (шектері)
Шартты белгілер:
Тереңкөл ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 16 қарашадағы
№ 324/8 мен
Тереңкөл аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
16 қарашадағы № 2/30
бірлескен қаулысы мен шешіміне
11-қосымша
Тереңкөл ауылдық округі елді мекендерінің шекаралары (шектері)
Шартты белгілер:
Тереңкөл ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 16 қарашадағы
№ 324/8 мен
Тереңкөл аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
16 қарашадағы № 2/30
бірлескен қаулысы мен шешіміне
12-қосымша
Федоровка ауылдық округі елді мекендерінің шекаралары (шектері)
Шартты белгілер:

7. Установить границы (черты) населенных пунктов Ивановского сельского округа района Тереңкөл:
границы (черты) села Ивановка площадью 4076,0 гектаров, села Новоспасовка площадью 1057,0 гектаров согласно приложению 7 к настоящему совместному постановлению и решению.
8. Установить границы (черты) населенных пунктов Калиновского сельского округа района Тереңкөл:
границы (черты) села Калиновка площадью 6146,0 гектаров, села Кызылдау площадью 3852,0 гектаров согласно приложению 8 к настоящему совместному постановлению и решению.
9. Установить границы (черты) населенных пунктов Октябрьского сельского округа района Тереңкөл:
границы (черты) села Октябрьское площадью 9620,0 гектаров, села Первомайск площадью 2861,0 гектаров согласно приложению 9 к настоящему совместному постановлению и решению.
10. Установить границы (черты) населенных пунктов Песчанского сельского округа района Тереңкөл:
границы (черты) села Песчаное площадью 7805,0 гектаров, села Карасук площадью 2005,0 гектаров согласно приложению 10 к настоящему совместному постановлению и решению.
11. Установить границы (черты) населенных пунктов Теренкольского сельского округа района Тереңкөл:
границы (черты) села Теренколь площадью 4392,0 гектаров, села Ынталы площадью 6955,0 гектаров, села Юбилейное площадью 846,0 гектаров согласно приложению 11 к настоящему совместному постановлению и решению.
12. Установить границы (черты) населенных пунктов Федоровского сельского округа района Тереңкөл:
границы (черты) села Федоровка площадью 4615,9 гектаров, села Воронцовка площадью 1190,8 гектаров согласно приложению 12 к настоящему совместному постановлению и решению.
13. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на курирующего заместителя акима района Тереңкөл.
14. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Тереңкөл А. Мангутов
Секретарь маслихата района Тереңкөл С. Баяндинов
Приложение 1
к совместному постановлению
и решению акимата района
Тереңкөл от 16 ноября 2022 года
№ 324/8 и
Маслихата района Тереңкөл
от 16 ноября 2022 года
№ 2/30
Границы (черты) населенных пунктов Бобровского сельского округа
Условные обозначения:
Приложение 2
к совместному постановлению
и решению акимата района
Тереңкөл от 16 ноября 2022 года
№ 324/8 и
Маслихата района Тереңкөл
от 16 ноября 2022 года
№ 2/30
Границы (черты) населенных пунктов Берегового сельского округа
Условные обозначения:
Приложение 3
к совместному постановлению
и решению акимата района
Тереңкөл от 16 ноября 2022 года
№ 324/8 и
Маслихата района Тереңкөл
от 16 ноября 2022 года
№ 2/30
Границы (черты) населенных пунктов) Байконысского сельского округа
Условные обозначения:
Приложение 4
к совместному постановлению
и решению акимата района
Тереңкөл от 16 ноября 2022 года
№ 324/8 и
Маслихата района Тереңкөл
от 16 ноября 2022 года
№ 2/30
Границы (черты) населенных пунктов Воскресенского сельского округа
Условные обозначения:
Приложение 5
к совместному постановлению
и решению акимата района
Тереңкөл от 16 ноября 2022 года
№ 324/8 и
Маслихата района Тереңкөл
от 16 ноября 2022 года
№ 2/30
Границы (черты) населенных пунктов Верненского сельского округа
Условные обозначения:
Приложение 6
к совместному постановлению
и решению акимата района
Тереңкөл от 16 ноября 2022 года
№ 324/8 и
Маслихата района Тереңкөл
от 16 ноября 2022 года
№ 2/30
Границы (черты) населенных пунктов Жанакурлысского сельского округа
Условные обозначения:
Приложение 7
к совместному постановлению
и решению акимата района
Тереңкөл от 16 ноября 2022 года
№ 324/8 и
Маслихата района Тереңкөл
от 16 ноября 2022 года
№ 2/30
Границы (черты) населенных пунктов Ивановского сельского округа
Условные обозначения:
Приложение 8
к совместному постановлению
и решению акимата района
Тереңкөл от 16 ноября 2022 года
№ 324/8 и
Маслихата района Тереңкөл
от 16 ноября 2022 года
№ 2/30
Границы (черты) населенных пунктов Калиновского сельского округа
Условные обозначения:
Приложение 9
к совместному постановлению
и решению акимата района
Тереңкөл от 16 ноября 2022 года
№ 324/8 и
Маслихата района Тереңкөл
от 16 ноября 2022 года
№ 2/30
Границы (черты) населенных пунктов Октябрьского сельского округа
Условные обозначения:
Приложение 10
к совместному постановлению
и решению акимата района
Тереңкөл от 16 ноября 2022 года
№ 324/8 и
Маслихата района Тереңкөл
от 16 ноября 2022 года
№ 2/30
Границы (черты) населенных пунктов Песчанского сельского округа
Условные обозначения:
Приложение 11
к совместному постановлению
и решению акимата района
Тереңкөл от 16 ноября 2022 года
№ 324/8 и
Маслихата района Тереңкөл
от 16 ноября 2022 года
№ 2/30
Границы (черты) населенных пунктов Теренкольского сельского округа
Условные обозначения:
Приложение 12
к совместному постановлению
и решению акимата района
Тереңкөл от 16 ноября 2022 года
№ 324/8 и
Маслихата района Тереңкөл
от 16 ноября 2022 года
№ 2/30
Границы (черты) населенных пунктов Федоровского сельского округа
Условные обозначения: