О признании утратившим силу решения Майского районного маслихата от 12 февраля 2019 года № 1/44 "О повышении базовых ставок земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Майского района Павлодарской области"
Решение Майского районного маслихата Павлодарской области от 14 октября 2022 года № 2/19. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 октября 2022 года № 30229
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Майского районного маслихата от 12 февраля 2019 года № 1/44 "О повышении базовых ставок земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Майского района Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6256).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Майского районного маслихата Г. Арынов

Май аудандық мәслихатының 2019 жылғы 12 ақпандағы "Павлодар облысы Май ауданының Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемесін он есеге жоғарылату туралы" № 1/44 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 қазандағы № 2/19 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 19 қазанда № 30229 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Май аудандық мәслихатының "Павлодар облысы Май ауданының Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемесін он есеге жоғарылату туралы" 2019 жылғы 12 ақпандағы № 1/44 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6256 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Май аудандық маслихатының хатшысы Г. Арынов