Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Успенского района
Решение Успенского районного маслихата Павлодарской области от 11 апреля 2022 года № 91/14. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 апреля 2022 года № 27582
В соответствии со статьей 11 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить границы оценочных зон в населенных пунктах Успенского района согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к настоящему решению.
2. Утвердить поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Успенского района согласно приложению 8 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Успенского районного маслихата по вопросам экономики и бюджета.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Успенского районного маслихата Ж. Бараисов
Приложение 1
к решению Успенского
районного маслихата
от 11 апреля 2022 года
№ 91/14
Границы оценочных зон населенных пунктов Козыкеткенского сельского округа Успенского района
Условные обозначения:
Приложение 2
к решению Успенского
районного маслихата
от 11 апреля 2022 года
№ 91/14
Границы оценочных зон населенных пунктов Успенского сельского округа Успенского района
Условные обозначения:
Приложение 3
к решению Успенского
районного маслихата
от 11 апреля 2022 года
№ 91/14
Границы оценочных зон населенных пунктов Ольгинского сельского округа Успенского района
Условные обозначения:
Приложение 4
к решению Успенского
районного маслихата
от 11 апреля 2022 года
№ 91/14
Границы оценочных зон населенных пунктов Конырозекского сельского округа Успенского района
Условные обозначения:
Приложение 5
к решению Успенского
районного маслихата
от 11 апреля 2022 года
№ 91/14
Границы оценочных зон населенных пунктов Лозовского сельского округа Успенского района
Условные обозначения:
Приложение 6
к решению Успенского
районного маслихата
от 11 апреля 2022 года
№ 91/14
Границы оценочных зон населенных пунктов Новопокровского сельского округа Успенского района
Условные обозначения:
Приложение 7
к решению Успенского
районного маслихата
от 11 апреля 2022 года
№ 91/14
Границы оценочных зон населенных пунктов Равнопольского сельского округа Успенского района
Условные обозначения:
Приложение 8
к решению Успенского
районного маслихата
от 11 апреля 2022 года
№ 91/14
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Успенского района
Номер зоны
Поправочные коэффициенты
Козыкеткенский сельский округ
I
1,5
II
1,3
III
1,0
Успенский сельский округ
I
1,5
II
1,4
III
1,2
IV
1,0
Ольгинский сельский округ
I
1,4
II
1,2
III
1,0
Конырозекский сельский округ
I
1,5
II
1,4
III
1,3
IV
1,2
V
1,0
Лозовский сельский округ
I
1,5
II
1,4
III
1,3
IV
1,2
V
1,0
Новопокровский сельский округ
I
1,5
II
1,4
III
1,3
IV
1,2
V
1,0
Равнопольский сельский округ
I
1,4
II
1,3
III
1,2
IV
1,0

Успен ауданының елдi мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерiн бекіту туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2022 жылғы 11 сәуірдегі № 91/14 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 14 сәуірде № 27582 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 11-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Успен аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Успен ауданының елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Успен ауданының елді мекендеріндегі жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің 8-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Успен аудандық мәслихатының экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Успен аудандық мәслихатының хатшысы Ж. Бараисов
Успен аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
11 сәуірдегі № 91/14
шешіміне 1-қосымша
Успен ауданы Қозыкеткен ауылдық округінің елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары
Шартты белгілер:
Успен аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
11 сәуірдегі № 91/14
шешіміне 2-қосымша
Успен ауданы Успен ауылдық округінің елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары
Шартты белгілер:
Успен аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
11 сәуірдегі № 91/14
шешіміне 3-қосымша
Успен ауданы Ольгин ауылдық округінің елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары
Шартты белгілер:
Успен аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
11 сәуірдегі № 91/14
шешіміне 4-қосымша
Успен ауданы Қоңырөзек ауылдық округінің елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары
Шартты белгілер:
Успен аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
11 сәуірдегі № 91/14
шешіміне 5-қосымша
Успен ауданы Лозов ауылдық округінің елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары
Шартты белгілер:
Успен аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
11 сәуірдегі № 91/14
шешіміне 6-қосымша
Успен ауданы Новопокров ауылдық округінің елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары
Шартты белгілер:
Успен аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
11 сәуірдегі № 91/14
шешіміне 7-қосымша
Успен ауданы Равнополь ауылдық округінің елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары
Шартты белгілер:
Успен аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
11 сәуірдегі № 91/14
шешіміне 8-қосымша
Успен ауданының елді мекендеріндегі жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақтың нөмірі
Түзету коэффициенттері
Қозыкеткен ауылдық округі
I
1,5
II
1,3
III
1,0
Успен ауылдық округі
I
1,5
II
1,4
III
1,2
IV
1,0
Ольгин ауылдық округі
I
1,4
II
1,2
III
1,0
Қоңырөзек ауылдық округі
I
1,5
II
1,4
III
1,3
IV
1,2
V
1,0
Лозов ауылдық округі
I
1,5
II
1,4
III
1,3
IV
1,2
V
1,0
Новопокров ауылдық округі
I
1,5
II
1,4
III
1,3
IV
1,2
V
1,0
Равнополь ауылдық округі
I
1,4
II
1,3
III
1,2
IV
1,0