О признании утратившим силу решения Щербактинского районного маслихата от 8 июня 2018 года № 134/39 "О повышении ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Щербактинского района Павлодарской области"
Решение Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 26 сентября 2022 года № 119/33. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 сентября 2022 года № 29873
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Щербактинского районного маслихата от 8 июня 2018 года № 134/39 "О повышении ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Щербактинского района Павлодарской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6000).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Щербактинского районного маслихата Н. Кизатов

Шарбақты аудандық мәслихатының 2018 жылғы 8 маусымдағы № 134/39 "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Павлодар облысы Шарбақты ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 қыркүйектегі № 119/33 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 28 қыркүйекте № 29873 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2018 жылғы 8 маусымдағы № 134/39 "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Павлодар облысы Шарбақты ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімінің (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 6000 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шарбақты аудандық мәслихатының хатшысы Н. Кизатов