О признании утратившим силу постановления акимата города Алматы от 14 ноября 2019 года № 4/616 "Об утверждении правил реализации механизмов стабилизации цен на социально значимые продовольственные товары города Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 15 августа 2022 года № 3/393. Зарегистрировано Министерством юстиции Республики Казахстан 15 августа 2022 года № 29124.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Алматы, ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата города Алматы от 14 ноября 2019 года № 4/616 "Об утверждении правил реализации механизмов стабилизации цен на социально значимые продовольственные товары города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1597).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Е. Досаев

Алматы қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 14 қарашадағы № 4/616 "Алматы қаласының әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бағаларды тұрақтандыру тетіктерін іске асыру қағидаларын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 15 тамыздағы № 3/393 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 15 тамызда № 29124 болып тіркелді.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 14 қарашадағы № 2/260 "Алматы қаласының әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бағаларды тұрақтандыру тетіктерін іске асыру қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1597 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Е. Досаев